Monitors AOC Q27B3CF2 27"
Monitors AOC Q27B3CF2 27"
MPN Q27B3CF2
1 / 2
Monitors AOC Q27B3CF2 27"
MPN Q27B3CF2
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Ikdienas lietošanai, Biznesam
Kāpēc izvēlēties šo:
Mūsdienīgs risinājums, Lakonisks dizains
Displeja tehnoloģija:
LCD
Krāsa:
Melna
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
616.6 x 45.6 x 356.7 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
616.6 x 398.6 - 508.6 x 229.8 mm
Energoefektivitātes klase (A - G):
E
Enerģijas patēriņš (1000 h):
21kWh
Ekrāna izmērs (collas):
27"
Ekrāna izmērs (cm):
68.5 cm
Izšķirtspēja:
2560 x 1440
Ekrāna tips:
Matēts (Anti-Glare)
Paneļa tips:
IPS
Reakcijas laiks:
1 ms
Spilgtums:
250 cd/m2
Faktiskie Hz:
100
Skata leņķis (H/V):
178°/178°
Skārienekrāns:
Nav
High Dynamic Range (HDR):
Režīms acu saaudzēšanai:
Regulācijas veids:
Augstuma regulēšana, Slīpuma regulēšana
HDMI:
1
USB Type-C:
1
USB 3.2:
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm