Monitors AOC CU34V5CW/BK 34"
Monitors AOC CU34V5CW/BK 34"
MPN CU34V5CW/BK
1 / 4
Monitors AOC CU34V5CW/BK 34"
MPN CU34V5CW/BK
Kāpēc izvēlēties šo:
UltraWide monitors
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
808.1 x 540.5 x 250 mm
Svars (ar statīvu):
9.43 kg
Svars ar iepakojumu:
12.3 kg
Energoefektivitātes klase (A - G):
G
Enerģijas patēriņš (1000 h):
34kWh
Ekrāna izmērs (collas):
34"
Ekrāna izmērs (cm):
86.3 cm
Reakcijas laiks:
1 ms
Spilgtums:
300 cd/m2
Faktiskie Hz:
100
1
D-Sub (VGA):
DVI:
USB Type-C:
Thunderbolt 3:
Thunderbolt 4:
USB 2.0:
USB 3.0:
USB 3.1:
USB 3.2:
4
Bluetooth:
Wi-Fi:
Austiņu savienojamība:
Ir (3.5 mm)
Audio In:
Audio Out:
VESA izmērs:
100 x 100 mm