Monitors AOC CU34P3CV 34"
Monitors AOC CU34P3CV 34"
MPN CU34P3CV
1 / 2
Monitors AOC CU34P3CV 34"
MPN CU34P3CV
Kāpēc izvēlēties šo:
Mūsdienīgs risinājums, Stilīgs dizains
Melna
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
808.34 × 367.45 × 104.7 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
808.34 x 482.44-611.03 x 275.13 mm
Energoefektivitātes klase (A - G):
G
Enerģijas patēriņš (1000 h):
32kWh
Ekrāna izmērs (collas):
34"
Ekrāna izmērs (cm):
86.36 cm
Reakcijas laiks:
4 ms
Spilgtums:
300 cd/m2
Faktiskie Hz:
100
Regulācijas veids:
Pagriešana horizontāli, Augstuma regulēšana, Slīpuma regulēšana
Ethernet:
Ir
4
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm