Monitors AOC CU34E4CW 34"
Monitors AOC CU34E4CW 34"
MPN CU34E4CW
1 / 16
Monitors AOC CU34E4CW 34"
MPN CU34E4CW
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Ikdienas lietošanai
Kāpēc izvēlēties šo:
Iebūvēta web-kamera, Šim monitoram ir iebūvēti skaļruņi.
Displeja tehnoloģija:
LED LCD
Krāsa:
Melna
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
808.8 x 365.4 x 101.5 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
808.8 x 401.6 - 581.6 x 252.2 mm
Svars (bez statīva):
7.33 kg
Svars (ar statīvu):
10.09 kg
Svars ar iepakojumu:
13.81 kg
Energoefektivitātes klase (A - G):
D
Enerģijas patēriņš (1000 h):
20kWh
Ekrāna izmērs (collas):
34"
Ekrāna izmērs (cm):
86.36 cm
Izšķirtspēja:
3440 x 1440
Ekrāna tips:
Matēts (Anti-Glare)
Paneļa tips:
VA
Ekrāna formāts:
21:9
Reakcijas laiks:
4 ms
Spilgtums:
350 cd/m2
Faktiskie Hz:
120
Skata leņķis (H/V):
178°/178°
Skārienekrāns:
Nav
High Dynamic Range (HDR):
Ir
Režīms acu saaudzēšanai:
3D tehnoloģija:
Nav
Papildus:
Izliekuma rādiuss 1500R
Regulācijas veids:
Pagriešana horizontāli, Augstuma regulēšana, Slīpuma regulēšana
Ethernet:
HDMI:
2
DisplayPort:
1
D-Sub (VGA):
DVI:
USB Type-C:
2
Thunderbolt 3:
Thunderbolt 4:
USB 2.0:
USB 3.0:
USB 3.1:
USB 3.2:
4
Bluetooth:
Wi-Fi:
Austiņu savienojamība:
Ir (3.5 mm)
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm