Monitors AOC C32G42ZE 32"
Monitors AOC C32G42ZE 32"
MPN C32G42ZE
1 / 13
Monitors AOC C32G42ZE 32"
MPN C32G42ZE
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Gaming
Kāpēc izvēlēties šo:
Mūsdienīgs risinājums, Izdevīga cena
Displeja tehnoloģija:
LED monitors
Krāsa:
Melna
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
709.4 x 425.2 x 96.6 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
709.4 x 523.8 x 265.3 mm
Energoefektivitātes klase (A - G):
F
Enerģijas patēriņš (1000 h):
25kWh
Ekrāna izmērs (collas):
32"
Ekrāna izmērs (cm):
81.3 cm
Izšķirtspēja:
1920 x 1080
Ekrāna tips:
Matēts (Anti-Glare)
Paneļa tips:
VA
Reakcijas laiks:
0.3 ms
Spilgtums:
300 cd/m2
Faktiskie Hz:
260
Skata leņķis (H/V):
178°/178°
Skārienekrāns:
Regulācijas veids:
Slīpuma regulēšana
HDMI:
1
DisplayPort:
VESA izmērs:
100 x 100 mm