e-veikalsViedierīcesGPSGPS navigācijasGarmin DriveAssist 51 Full EU
×
Atpakaļ

Navigācija + videoreģistrātors Garmin DriveAssist 51 Full EU

PVN:
BezAr
Displeja tips: multi-touch, WVGA krāsu TFT ar baltu izgaismojumu / Izšķirtspēja: 480 x 272 / Akumulatora tips: Li-lon / Akumulatora darbības laiks: ~ 30 min / Karšu pārklājums: Eiropa / Iepriekš ielādētas ceļu kartes: Ir / Ietver karšu atjauninājumus: Ir
MPN 010-01682-13 EAN 2000109322247 
PVN:
BezAr

Navigācija + videoreģistrātors Garmin DriveAssist 51 Full EU

Displeja tips: multi-touch, WVGA krāsu TFT ar baltu izgaismojumu / Izšķirtspēja: 480 x 272 / Akumulatora tips: Li-lon / Akumulatora darbības laiks: ~ 30 min / Karšu pārklājums: Eiropa / Iepriekš ielādētas ceļu kartes: Ir / Ietver karšu atjauninājumus: Ir
MPN 010-01682-13 EAN 2000109322247 
Bezprocentu nomaksa
Pirkt uzreiz
Bezprocentu nomaksa uz
Saņem preci:
Ar piegādi visā Latvijā.
Pirkuma apdrošināšana
Apdrošinātie riski:
 • Pirkuma nejaušs bojājums
 • Pirkuma nejauša bojāeja
 • Policijas apstiprināta zādzība
 • Pirkuma bojājumu vai bojāeju, kas radušies īslaicīgu elektrolīniju nedarbošanās dēļ.
Apdrošinātie riski:
 • Pirkuma nejaušs bojājums
 • Pirkuma nejauša bojāeja
 • Policijas apstiprināta zādzība
 • Pirkuma bojājumu vai bojāeju, kas radušies īslaicīgu elektrolīniju nedarbošanās dēļ.
€/mēn.
Pieteikt   Pieteikta
Pagarinātā garantija
Pēc standarta garantijas termiņa beigām saremontēsim Jūsu pirkumu bez maksas vai nomainīsim pret līdzvērtīgu (ja remonts nav iespējams). Pēc standarta garantijas termiņa beigām saremontēsim Jūsu pirkumu bez maksas vai nomainīsim pret līdzvērtīgu (ja remonts nav iespējams).
€/mēn.
Pieteikt   Pieteikta
Pievienot vēlmju sarakstam

Tehniskā specifikācija

Displeja tips:
multi-touch, WVGA krāsu TFT ar baltu izgaismojumu
Izšķirtspēja:
480 x 272
Akumulatora tips:
Li-lon
Akumulatora darbības laiks:
~ 30 min
Karšu pārklājums:
Eiropa
Iepriekš ielādētas ceļu kartes:
Ir
Ietver karšu atjauninājumus:
Ir
nüMaps garantija:
Ir
3-D reljefa attēlojums:
Nav
3-D ēku un objektu attēlojums:
Nav
Atmiņas kartes tips:
microSD (4 GB komplektā), microSD
Funkcijas:
Balss norādes, Ielu nosaukšana (ar Garmin Real Directions™), Foursquare interešu punkti (POI), TripAdvisor interešu punkti (POI), Informācija par sastrēgumiem, Satiksmes jauninājumi bez maksas, Norāda pareizo braukšanas joslu, Krustojuma skatījums (photoReal view), Izvairīšanās no kāda ceļa veida, Bluetooth®, Wi-Fi®, Ātruma ierobežojuma indikators, Kur es atrodos? funkcija, Iespēja pievienot papildus intereses punktus (Custom POIs), Garmin Garage™ funkcija, Garmin Garage™ balss funkcija, Balss vadība (ierīces vadīšana ar balss komandām)
Izmēri:
14.0 x 8.4 x 2.1 cm
Svars (g):
191.4
Papildus:
Kur es atrodos? funkcija atrod tuvāko slimnīcu, policijas iecirkni vai degvielas uzpildes staciju, tuvāko adresi. Satiksmes informācijas veids: Garmin Digital Traffic no DAB radio

Apraksts

Galvenās īpašības

 • GPS navigators automašīnai ar iebūvētu videoreģistratoru, padziļinātiem brīdinājumiem autovadītājiem, piemēram - Priekšējās Sadursmes Brīdinājumu8, un 5" skārienjūtīgu, kapacitīvu, pinch-to-zoom  ekrānu
 • Iepriekšēji ielādētas Eiropas ceļu kartes ar bezmaksas karšu atjauninājumiem
 • Nodrošina ar reālā laika pakalpojumiem, piemēram - informāciju par auto novietošanu stāvvietā un laika apstākļu prognozi
 • Bezmaksas Garmin DIGITAL satiksmes informācija no DAB radio - labākais satiksmes informācijas risinājums no Garmin
 • Aplūkojiet reālā laika informāciju par auto novietošanas izcenojumiem un vietu pieejamību autostāvvietās uz ielas, kad tuvojaties savam galamērķim
 • Iebūvēts videoreģistrators ar turpinošos ierakstu veic jūsu brauciena videoierakstu, automātiski saglabājot failus pie trieciena; GPS, savukārt, piefiksē, kur un kad notikums ir noticis

Iebūvēts videoreģistrators

Piefiksētām liecībām, kad jums tās ir nepieciešamas visvairāk, Garmin DriveAssist ir iebūvēta, kompakta videoreģistratora kamera, kas veic turpinošos jūsu brauciena ierakstīšanu. Negadījumu noteikšanas funkcija ar G sensoru automātiski saglabā video uzņēmumus pie trieciena. GPS ieraksta precīzus negadījuma laika un atrašanās vietas datus. Ierīce ir komplektēta ar nomaināmu microSD™ atmiņas karti un ierīce viegli var atskaņot uzņemto video pati savā ekrānā. Vai arī - jūs varat izmantot bezmaksas VIRB® lietotni, lai noskatītos video vēlāk - uz atbilstoša viedtālruņa vai planšetdatora.

Jūsu Drive ierīces reālā laika pakalpojumi

Apmāniet satiksmes sastrēgumus, izmantojot laiku ietaupošus, alternatīvus apbraukšanas ceļus! Pēc tam, pateicoties reālā laika informācijai, tērējiet mazāk laika, riņķojot ap kvartālu un meklējot, kur novietot automašīnu. Lai izmantotu satiksmes informāciju, iegūtu norādes par maršruta pārstādīšanu un aktuālas laika apstākļu norādes, lejupielādējiet bezmaksas Smartphone Link lietotni, kas savienojas ar Garmin DriveAssist ierīci no jūsu viedtālruņa. Jums tuvojoties savam galamērķim, samaziniet stresu savā braucienā, laicīgi aplūkojot ierīcē informāciju par stāvvietu izcenojumu un pieejamību publiskajās stāvvietās uz ielas. Smartphone Link lietotne piedāvā arī LiveTrack funkciju, kas ļauj autovadītājiem dalīties savā atrašanās vietā ar draugiem, sniedzot viņiem iespēju redzēt jūsu atrašanās vietu ikdienas darbu laikā vai arī izbraucienā ar ģimeni. Funkcijas darbojas arī Baltijā.

Mūsu labākais risinājums satiksmes informācijai

Garmin DIGITAL satiksmes informācija no DAB radio ir labākais satiksmes informācijas risinājums no Garmin. Digital Traffic ir ātrs un bezmaksas pakalpojums - kamēr vien darbojas jūsu ierīce.  Šī funkcija atjaunina satiksmes informāciju katras 60 sekundes. Papildus, Digital Traffic ir lielisks pārklājums, kurā ir ietverti lielceļi, A nozīmes ceļi un mazākas nozīmes ceļi - jebkur, kur jums šī informācija ir nepieciešama. Digital Traffic funkcija ir aktivizējama ar balsi, tātad, tā atbild uz balss komandām (tikai Eiropai paredzētās ierīcēs). Funkcija var sniegt jums detalizētu informāciju par situāciju, piemēram - cik ilgs ir gaidāms aizkavēšanās laiks un vai ir pieejami apbraukšanas ceļi. Jūs pat varat uzzināt, vai esat uz ātrākā ceļa. Šāda veida satiksmes informācija tiek nogādāta tieši uz jūsu navigācijas ierīci. Šī funkcija darbojas neatkarīgi no satiksmes informācijas, ko iegūstat, pateicoties Smartphone Link lietotnei un savam viedtālrunim - Digital Traffic satiksmes informācijas iegūšanai jums nav nepieciešams viedtālrunis.

Brīdinājumi autovadītājiem ar kameras palīdzību

Izmantojiet inovatīvās brīdinājumu funkcijas, kas ir pieejamas tikai Garmin DriveAssist ierīcē! Kad jūsu automašīna ir apstājusies satiksmē, "Go" brīdinājums informēs jūs, kad satiksme auto priekšā ir sākusi kustēties. Priekšējās Sadursmes Brīdinājumi8 informēs jūs, ja braucat pārāk tuvu priekšā braucošajam auto. Ja izslīdēsiet no savas braukšanas joslas pretim braucošajā satiksmē, dzirdēsiet Izslīdes no Joslas Brīdinājumus8. Viegla naviģēšana starp grūti salasāmiem ēku numuriem, pateicoties Garmin Real Vision™ funkcijai. Kad tuvojaties savam galamērķim, kas atrodas sarežģītākā sasniedzamībā, jūsu ierīces ekrāns pārslēgsies uz kameras skatu, ar košu bultiņu atainojot vietu, kurp jums jādodas.

Vieda savienojuma funkcijas

Kad jūs sinhronizējat savu Bluetooth atbalstošo viedtālruni ar Garmin DriveAssist, jūs iegūstat lieliskas funkcijas, kas palīdz jums saglabāt kontaktu ar apkārtējo pasauli, pat tad, ja turat rokas uz stūres. Veiciet brīvroku zvanus un saņemiet pielāgojamus viedos ziņojumus sava navigatora ekrānā. Tas nozīmē, ka jūs redzat ienākošos zvanus, SMS un kalendāros atgādinājumus, necenšoties aizsniegt savu tālruni.

Balss aktivizēta navigācija

Vai jums ir nepieciešamas norādes par braukšanas virzienu? Garmin DriveAssist iekļauj sevī ar balsi aktivizējamu navigāciju, kas atbild uz jūsu komandām un tad sniedz norādes uz vietu, kurp vēlaties doties.

Wi-Fi atjauninājumu funkcijas

Mēs piedomājam, lai karšu un programmatūras atjaunināšana jūsu ierīcē būtu ērta, īpaši tagad - kad Garmin DriveAssist ir ietverts Wi-Fi. Kad ir iznācis jauns atjauninājums un ierīce ir savienota ar jūsu mājas bezvadu tīklu, tā automātiski uzrādīs jums atbilstošu ziņojumu. Tas dara jums zināmu, ka varat pieslēgt ierīci pie uzlādes rozetes un ļaut ierīcei atjaunināt informāciju uzlādes laikā. Pēc tam jūs atkal būsiet gatavs doties ceļos.

Brīdinājumi autovadītājam: ziniet, kas atrodas jums apkārt!

Lai veicinātu drošu braukšanu un uzlabotu informētību uz ceļiem, Garmin DriveAssist nodrošina ar brīdinājumiem autovadītājiem par asiem pagriezieniem, izmaiņām atļautajā braukšanas ātrumā, dzelzceļa pārbrauktuvēm un vietām uz ceļa, kur to var šķērsot dzīvnieki. Papildus, navigators informēs jūs par to, ka braucat pretējā braukšanas virzienā uz vienvirziena ceļa vai ielas, ka jums tuvumā atrodas skola vai skolas teritorija. Saņemiet informāciju par tuvumā esošiem sarkanās gaismas vai ātruma fotoradariem6 un pat iegūstiet brīdinājumus par iespējamu nogurumu, kas ieteiks jums atbilstošas vietas atpūtai pēc vairākām stundām uz ceļa bez atpūtas.

Vairāk navigācijas funkciju no jūsu Garmin viedpulksteņa

Kad jūs sapārojat šo navigatoru ar jūsu saderīgo Garmin viedpulksteni (iegādājams atsevišķi), jūs varat iegūt navigācijas norādes tieši uz savas plaukstas locītavas, pat pēc tam, kad esat novietojis stāvvietā savu automašīnu un dodaties uz savu galamērķi. Jūs varat iegūt arī noderīgus brīdinājumus savā viedpulkstenī. Nebaidieties par sava auto nozaudēšanu pārpildītā stāvvietā - jūsu viedpulkstenis nodrošina ar kompasa norādēm no atstātā auto līdz jūsu galamērķim un arī atpakaļ.

Ziņojumi par negadījumiem

Rodiet sev un jūsu mīļajiem kaut nelielu prāta mieru, zinot, ka, ja notiks negadījums, viņi tiks tūlītēji informēti. Vienkārši norādiet paša izvēlētos kontaktus un viņi automātiski saņems SMS, ja vien jūs neatcelsiet šo ziņu pirms nosūtīšanas. Ziņā tiek iekļauta arī informācija ar norādi kartē, kur negadījums ir noticis.

 Izdzīvojiet braucienu no jauna, izmantojot Travelapse™

Izmantojiet iebūvēto videoreģistratoru, lai uzņemtu stilīgu video savam nākamajam tūrisma braucienam. Travelapse funkcija uzņem jūsu garo, ainavisko braucienu un ļauj jums izmantot bezmaskas VIRB lietotni jūsu viedtālrunī, lai saglabātu īsu tā konspektu. Pēc tam ir tik vienkārši dalīties savā piedzīvojumā sociālajā tīmeklī vēl un vēl.

TripAdvisor® papildina jūsu izbraucienus

Kad neatrodaties pazīstamā vietā, ir labi, ja ir rokā kas tāds, kas var norādīt pareizo virzienu. Tādēļ mēs ievietojām TripAdvisor funkciju jūsu Garmin DriveAssist navigatorā. Aplūkojiet ceļojumu interešu punktu vērtējumus, piemēram - par viesnīcām, restorāniem un izklaides vietām visa maršruta garumā vai jūsu galamērķa tuvumā. No pasaulē lielākās vietnes ceļojumiem jūsu automašīnā; mēs palīdzam uzmeklēt apstāšanās vietas, kas kļūs par daļu no jūsu galamērķa. Uzmeklējiet jaunas pieturvietas, izmantojot arī iebūvēto Trip Planner maršruta plānošanas rīku, kas pievieno papildus jautrību ceļojumos ar mašīnu, iesakot interesantas pieturvietas visa ceļa garumā.

Draudzīgi norādījumi no Garmin Real Directions™

Garmin Real Direction viegli saprotamās balss norādes izmanto atpazīstamus orientierus, ēkas un ceļa zīmes kā papildus atsauces izrunātiem ielu nosaukumiem, ļaujot iegūt tik viegli uztveramus norādījumus, kā tos teiktu jums līdzās sēdošs draugs. Vairs nav nepieciešamības samiegt acis, cenšoties izlasīt ielas nosaukumu, jo Garmin Real Directions saka jums: "Pagriezieties pa kreisi pēc degvielas uzpildes stacijas!" vai "Pagriezieties pa labi pēc sarkanās ēkas!" Sekošana norādēm vēl nekad nav bijusi vienkāršāka. Funkcija gan nav pieejama visās ierīces valodās.

Saderība ar Garmin aizmugurējā skata kamerām

Pilnīgam navigācijas komplektam, Garmin DriveLuxe ir savienojams ar BC™ 30 bezvadu aizmugurējā skata kameru (iegādājama atsevišķi; ieteicama profesionāla uzstādīšana). Kad esat to uzstādījis, jūs ērti varat to izmantot, lai redzētu automašīnas, kājāmgājējus un citus šķēršļus, kad izbraucat atpakaļgaitā.

Augstas kvalitātes kartes

Kartes kvalitāte nosaka atšķirību starp galamērķa atrašanu un nomaldīšanos. Augstas kvalitātes HERE karšu dati nodrošina jūsu Garmin ierīci ar iespēju sniegt jums informāciju, kas jums nepieciešama, kad jums tā ir nepieciešama visvairāk - samaziniet uztraukumus uz ceļa, izvairoties no sastrēgumiem uz ceļa un mazāk pavadiet laiku automašīnā.

Piegādes veidi

Pieejamība

Prece ir pieejama tikai e-veikalā.
Navigācija + videoreģistrātors Garmin DriveAssist 51 Full EU
Pievienot grozam

Produkts nav pievienots grozam!

Produkts Garmin DriveAssist 51 Full EU netika pievienots grozam, jo netika izvēlēts vienots nomaksas termiņš

Aizvērt

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam!

Jā, salīdzināt preces
Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana
Pasargās Tevi no
Pasargās Tevi no
 • Trešo personu mantai nodarīta bojājuma vai bojāejas
 • Trešo personu dzīvībai vai veselībai nodarīta kaitējuma
 • Apkārtējai videi nodarīta kaitējuma
Uzzini vairāk
Periods nav izvēlēts
Pieteikt
Civiltiesiskā atbildības apdrošināšana
Vai tu tiešam vēlies to noņemt?
Pieteikt apdrošināšanu
Apdrošini savu ierīci pret bojājumiem un zādzībām. Vairāk par nosacījumiem šeit
Nevar izvēlēties apdrošināšanu fiziskai personai, jo ir izvēlēta papildus garantija juridiskai personai.
Noņemt apdrošināšanu
Vai tu tiešam vēlies noņemt apdrošināšanu?
Civiltiesiskā atbildības apdrošināšana
Vai tu tiešam vēlies to noņemt?
Pagarinātā garantija
Parūpējies par savu ierīci iegādājoties pagarināto garantiju līdz pat 36 mēnešiem. Vairāk par nosacījumiem šeit
Nevar izvēlēties papildus garantiju fiziskai personai, jo ir izvēlēta apdrošināšana/CTA juridiskai personai.
Noņemt papildus garantiju
Vai Tu tiešam vēlies noņemt papildus garantiju?