Visas preces
Aizvērt izvēlni
e-veikals6 mīti un patiesības par elektriskajiem skrejriteņiem

6 mīti un patiesības par elektriskajiem skrejriteņiem

Elektriskie skrejriteņi kļūst arvien populārāki – tie mūsdienu straujajā laikmetā ļauj veikli pārvietoties no punkta A uz B, ir ērti pārnēsājami un, ne mazāk svarīgi – tie ir arī videi draudzīgi, jo degvielas vietā to uzlādei nepieciešama elektrība. Līdz ar straujo popularitātes pieaugumu, elektriskos skrejriteņus apvij daudz un dažādi mīti. Atspēkosim tos kopā!

Content section image

1.    Mīts: Elektriskie skrejriteņi nav droši

Tas, cik drošs ir elektriskais skrejritenis, galvenokārt atkarīgs no vadītāja manieres – tas ir drošs pārvietošanās līdzeklis tik ilgi, kamēr tas tiek izmantots atbildīgi, braukts ar atļauto ātrumu un ievēroti visi citi ceļu satiksmes noteikumi. Turklāt, gan pašvaldības, gan skrejriteņu koplietošanas pakalpojumu sniedzēji arvien vairāk rūpējas par to, lai pārvietošanās ar elektriskajiem skrejriteņiem būtu vēl drošāka – uzlabo likumdošanu, izglīto cilvēkus, aprīko skrejriteņus ar dažādām drošības funkcijām u.c. 
Lai pārvietošanās ar elektrisko skrejriteni būtu vēl drošāka, neaizmirsti parūpēties par piemērotu aprīkojumu – Tet veikalā atradīsi kvalitatīvas un vizuāli pievilcīgas ķiveres.

2.    Mīts: Elektrisko skrejriteņu uzturēšana ir dārga

Jo atbildīgāk un rūpīgāk elektriskais skrejritenis tiek uzturēts, jo mazākas būs tā uzturēšanas izmaksas – tāpat kā ar jebkuru citu tehniku, svarīgi, lai tehniskās problēmas tiek novērstas uzreiz, pirms tās kļuvušas nopietnākas. Turklāt, ja salīdzina vidējā elektriskā skrejriteņa un automašīnas brauciena cenu, tad elektriskā skrejriteņa izvēle vairumā gadījumu ir ievērojami lētāka. 

3.    Mīts: Elektriskajiem skrejriteņiem ir īss mūžs

Elektriskā skrejriteņa mūžs galvenokārt ir atkarīgs no skrejriteņa modeļa un tā vadītāja paradumiem. Ja skrejritenim regulāri tiek veiktas visas nepieciešamās apkopes, kā arī tas tiek lietots saudzīgi, vidēji elektriskais skrejritenis kalpos līdz pat 5 gadiem. 

4.    Mīts: Elektriskie skrejriteņi ir dārgi

Elektriskā skrejriteņa cena ir atkarīga no zīmola un iekļautajām funkcijām – šobrīd tirgū pieejami modeļi ļoti plašā klāstā, līdz ar to katrs var atrast sev un savam budžetam piemērotāko. Jāņem vērā, ka dārgāks elektriskais skrejritenis ne vienmēr nozīmē, ka tas ir labāks, tādēļ, izvēloties savu modeli, ieteicams rūpīgi izvērtēt vajadzības un vēlamās elektriskā skrejriteņa funkcijas, kā arī apskatīt citu patērētāju atsauksmes. 

Content section image
Content section image

5.    Mīts: Elektrisko skrejriteņu uzlāde prasa ilgu laiku

Patiesībā elektrisko skrejriteņu uzlāde prasa daudz mazāk laiku un enerģijas nekā citi transportlīdzekļu veidi – atkarībā no elektriskā skrejriteņa modeļa un akumulatora, pilna uzlāde aizņems aptuveni 4-6 stundas, taču ir modeļi, ar kuriem pēc uzlādes var nobraukt līdz pat 90 km. Viens no tiem – elektriskais skrejritenis Segway Ninebot KickScooter GT2P, kas pieejams arī Tet e-veikalā. Turklāt, jaunākie elektrisko skrejriteņu modeļi aprīkoti ar dažādām funkcijām, piemēram, reģeneratīvo bremzēšanu, kas palīdz mazināt jaudas patēriņu braukšanas laikā, līdz ar to elektriskais skrejritenis izlādējas lēnāk. 

6.    Mīts: Elektriskie skrejriteņi ir neērti

Jaunākie elektrisko skrejriteņu modeļi ir pat neticami ērti! Atkarībā no modeļa, skrejriteņi ir aprīkoti ar dažādām  funkcijām, kas tā lietošanu padara īpaši patīkamu, piemēram, regulējama stūre un polsterēta stūre, plata kājiņa, apgaismojums, iebūvēti skaļruņi, bluetooth savienojamība u.c.  

Tet veikalā tavai izvēlei pieejami ne tikai populārāko ražotāju elektriskie skrejriteņi, bet arī elektrovelosipēdi un velosipēdi. Izvēlies savu un baudi silto sezonu ar pilnu sparu! Lai patīkami braucieni!

Pirktākie elektriskie skrejriteņi

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam!

Jā, salīdzināt preces

Produkts nav pievienots grozam!

Produkts netika pievienots grozam, jo netika izvēlēts vienots DM termiņš