Televizors Toshiba 43" UHD LED Android TV 43UA4B63DG
MPN 43UA4B63DG
1 / 4
MPN 43UA4B63DG
Vairs nav pieejams
Tehniskā specifikācija
Ekrāna izmērs (collas):
43"
Ekrāna izmērs (cm):
108 cm
Ekrāna tehnoloģija:
LED
Apgaismojuma tips:
Direct LED
Attēla kvalitāte:
Picture Quality Index 1900
Izšķirtspēja:
3840 x 2160 (Ultra HD)
Spilgtums:
320 cd/m2
Ir
Attēls:
HDR, Dolby Vision, Micro Dimming tehnoloģija
Ir
Smart TV veids:
Android
Atbalsta Tet+:
Jā
Procesora kodolu skaits:
4
Wi-Fi:
Wi-Fi Direct:
Bluetooth:
NFC:
WiDi:
DLNA:
Ethernet:
HDMI:
4
USB (v2.0):
2
Austiņu savienojamība:
Ir (3.5 mm)
Savienojumi:
Kompozīta video ieeja: 1, RF, VGA, 1 x Komponentā (Y/Pb/Pr) ieeja, CI+
Kopējie parametri
Funkcijas:
Digitālais TV uztvērējs:
DVB-T2/C/S2
Ambilight:
Energoefektivitātes klase (A - G):
G
Enerģijas patēriņš (1000 h):
54kWh
Krāsa:
Sudraba
VESA izmērs:
100 x 100 mm
Kājas novietojums:
Pa malām
Audio izejas jauda:
20 W
Audio dekodēšanas tehnoloģija:
Dolby Audio
Skaņa:
DTS, Onkyo Audio System
Izmēri un svars
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
969 x 564 x 66 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
969 x 588 x 220 mm