Televizors LG 75" UHD LED AI Smart TV 75UA75006LA
MPN 75UA75006LA.AEUQ
1 / 12
MPN 75UA75006LA.AEUQ
Ekrāna izmērs (collas)
Vairs nav pieejams
Tehniskā specifikācija
Ekrāna izmērs (collas):
75"
Ekrāna izmērs (cm):
189 cm
Ekrāna tehnoloģija:
LED
Apgaismojuma tips:
Direct LED
Izšķirtspēja:
3840 x 2160 (Ultra HD)
Faktiskie Hz:
50
Attēls:
Ir
Smart TV veids:
webOS
Operētājsistēmas versija:
webOS 25
Atbalsta Tet+:
Jā
Wi-Fi:
Bluetooth:
5.1
Ethernet:
HDMI:
3
USB (v2.0):
2
Savienojumi:
CI ligzda, SPDIF, 2 x RF ieejas
Kopējie parametri
Funkcijas:
Digitālais TV uztvērējs:
Analog TV, DVB-T/T2, DVB-S/S2, DVB-C
Ambilight:
Tālvadības pults ar balss vadību:
Magic Remote pults:
Nav iekļauts komplektā, bet ierīce atbalsta
Energoefektivitātes klase (A - G):
G
Enerģijas patēriņš (1000 h):
137kWh
Krāsa:
Melna
Ražošanas gads:
2025
VESA izmērs:
300 x 300 mm
Kājas novietojums:
Pa malām
Piekļūstamība:
Daļēji piekļūstama
Audio izejas jauda:
20 W
Audio dekodēšanas tehnoloģija:
apt-X (Skatiet rokasgrāmatu), AC4, PCM, MP3, MP2, AAC, HE-AAC, EAC3, Dolby Digital AC3
Skaņa:
Izmēri un svars
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
1668 x 960 x 59.8 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
1668 x 1031 x 344 mm
Platums:
166.8 cm
Statīva izmērs (platums x dziļums):
1546 x 344mm