Televizors LG 65'' UHD NanoCell Smart TV 65NANO883PB
MPN 65NANO883PB
1 / 6
MPN 65NANO883PB
Vairs nav pieejams
Tehniskā specifikācija
Ekrāna izmērs (collas):
65"
Ekrāna izmērs (cm):
164 cm
Ekrāna tehnoloģija:
Nanocell
Apgaismojuma tips:
Edge LED
Izšķirtspēja:
3840 x 2160 (Ultra HD)
Faktiskie Hz:
100
Attēls:
Ir
Smart TV veids:
webOS
Atbalsta Tet+:
Jā
Procesora kodolu skaits:
4
Wi-Fi:
Bluetooth:
5.0
DLNA:
Ethernet:
1
HDMI 2.0:
2
HDMI 2.1:
2
USB (v2.0):
3
Austiņu savienojamība:
Ir (3.5 mm)
Savienojumi:
HbbTV(Ready), HDMI CEC, 2 x RF ieejas, Optical, CI x1, Enchanced Audio Return channel (eARC), ARC
Kopējie parametri
Funkcijas:
Miracast, Interneta pārlūks, Quick Access, LG ThinQ, Apple AirPlay 2, Apple HomeKit
Digitālais TV uztvērējs:
DVB-T2/C/S2
Ambilight:
Tālvadības pults ar balss vadību:
Magic Remote pults:
Energoefektivitātes klase (A - G):
F
Enerģijas patēriņš (1000 h):
95kWh
Krāsa:
Pelēka
Ražošanas gads:
2021
VESA izmērs:
300 x 300 mm
Kājas novietojums:
Pa vidu
Audio izejas jauda:
20 W
Audio dekodēšanas tehnoloģija:
Dolby Atmos
Skaņa:
Bezvadu skaņas sinhronizācija, Ultra Surround, WiSA skaļruņi, Bluetooth Surround
Izmēri un svars
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
1452 x 839 x 44.3 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
1452 x 917 x 336 mm