Monitors Samsung ViewFinity 27" LS27D800UAUXEN
MPN LS27D800UAUXEN
1 / 18
MPN LS27D800UAUXEN
T/C "Spice Life", 1. stāvs, Jaunmoku 13
Saņem jau šodien
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Ikdienas lietošanai
Kāpēc izvēlēties šo:
Ergonomisks un lietotājam draudzīgs dizains
Displeja tehnoloģija:
LED LCD
Krāsa:
Melna
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
612.9 x 367.7 x 41.6 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
612.9 x 556.6 x 220 mm
Svars (bez statīva):
3.7 kg
Svars (ar statīvu):
6.1 kg
Svars ar iepakojumu:
7.9 kg
Energoefektivitātes klase (A - G):
F
Enerģijas patēriņš (1000 h):
25kWh
Ekrāna izmērs (collas):
27"
Ekrāna izmērs (cm):
68 cm
Izšķirtspēja:
3840 x 2160
Paneļa tips:
IPS
Reakcijas laiks:
5 ms
Spilgtums:
350 cd/m2
Faktiskie Hz:
60
Skata leņķis (H/V):
178°/178°
Skārienekrāns:
Nav
High Dynamic Range (HDR):
Ir
Režīms acu saaudzēšanai:
Regulācijas veids:
Ethernet:
HDMI:
1
DisplayPort:
1
D-Sub (VGA):
DVI:
USB Type-C:
Thunderbolt 3:
Thunderbolt 4:
USB 2.0:
USB 3.0:
3
USB 3.1:
USB 3.2:
Bluetooth:
Wi-Fi:
Austiņu savienojamība:
Ir (3.5 mm)
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm