Monitors Philips 24" 24E1N5300HE/00
MPN 24E1N5300HE/00
1 / 6
MPN 24E1N5300HE/00
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Ikdienas lietošanai
Kāpēc izvēlēties šo:
Uzticama kvalitāte, Izdevīga cena
Displeja tehnoloģija:
LED LCD
Krāsa:
Melna
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
540 x 336 x 43 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
540 x 494 x 198 mm
Energoefektivitātes klase (A - G):
F
Enerģijas patēriņš (1000 h):
22kWh
Ekrāna izmērs (collas):
23.8"
Ekrāna izmērs (cm):
60.5 cm
Izšķirtspēja:
1920 x 1080
Ekrāna tips:
Matēts (Anti-Glare)
Paneļa tips:
IPS
Reakcijas laiks:
1 ms
Spilgtums:
300 cd/m2
Faktiskie Hz:
75
Skata leņķis (H/V):
178°/178°
Skārienekrāns:
Nav
High Dynamic Range (HDR):
Režīms acu saaudzēšanai:
Regulācijas veids:
Augstuma regulēšana, Slīpuma regulēšana
HDMI:
1
DisplayPort:
1
USB Type-C:
USB 3.2:
4
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm