Viena no labākajām lietām mājās ir Tet internets

Internetam komplektā ar televīziju atlaide līdz 52%

Piesaki šeit vai zvani 67011777

 
 

Izvēlies internetu vai komplektu ar televīziju

Trīskāršojam minimālo garantēto interneta ātrumu!

Izvēlies sev piemērotāko piedāvājumu

Piesaki komplektā ar televīziju un saņem Pro internetu par Starta cenu
 

Piedāvājums jaunajiem klientiem, slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem, ja ir tehniskas ierīkošanas iespējas.
Akcija spēkā 06.03.2023. - 09.04.2023.

Lai redzētu pieteikuma formu, lūdzu, atslēdz reklāmu bloķēšanas rīku.

Lai redzētu pieteikuma formu, lūdzu, atslēdz reklāmu bloķēšanas rīku.

 

Nezini, kurš no piedāvājumiem būtu piemērotākais?

Blueconic image
Atstāj savu kontakttālruni un mēs ar tevi sazināsimies 1 darba dienas laikā:
+371 Ievadi telefona numuru (numuram jāsākas ar 2 vai 6)
Paldies, pieteikums ir saņemts!
Mēs sazināsimies ar tevi vienas darba dienas laikā.

Atstātā kontaktinformācija tiks izmantota tikai, lai sazinātos par Tet pakalpojumu.

 

Tet optiskais internets ir klientu izvēle Nr.1 Latvijā jau 10 gadus

 

Ātrs

Internets ar ātrumu līdz 1000 Mbit/s komplektā ar jaudīgu rūteri, kas ātru internetu nogādās visās tavās ierīcēs.

Drošs

Optisko kabeļu pazemes tīkls rūpējas par drošu interneta pieslēgumu jebkuros laikapstākļos.

Stabils

Nepārspējama jauda un stabilitāte, neatkarīgi no noslodzes un diennakts stundas.

Pieejams

Tet optiskais internets pieejams jau vairāk nekā pusmiljonā mājokļu visā Latvijā!

TV kanāli visām gaumēm

Tet TV (67 kanāli un 34 papildu kanāli)
Tet TV+ (100 kanāli)

Skaties 67 populārākos kanālus Oriģinālajā pakā, kā arī 34 papildu kanālus tematiskajās pakās.

Oriģinālā paka / 67 kanāli

LTV1 LTV1
Valodas: LV, ORIG, RU
Latvijas nacionālais kanāls, kas par savu galveno uzdevumu izvirzījis nacionālo vērtību uzturēšanu. Kanāls īpaši izceļas ar savām ziņu pārraidēm, spēcīgo analītisko raidījumu bloku un daudzām informatīvi dokumentālajām un izklaidējošām programmām par reliģiju un kultūru. Kanāls piedāvā arī pārraides bērniem un jauniešiem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
LTV7 LTV7
Valodas: LV, ORIG, RU
Latvijas autorraidījumu un sporta kanāls. Neviens pasaules līmeņa sporta notikums nav iedomājams bez LTV7 tiešraidēm un ekspertu komentāriem. LTV7 ir ne tikai sporta, bet arī populārzinātnisko raidījumu un reģionālo televīziju māja, tāpēc kanāla pārraides ir saistošas katram Latvijas iedzīvotājam. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
TV24 TV24
Valodas: LV
Unikāla televīzija, kas piedāvā informatīvi dokumentālus diskusiju raidījumus. Tajos ikdienu var dzirdēt Latvijas viedokļu līderus par aktuālajām nedēļas tēmām. Tas ir vienīgais medijs Latvijā, kas 90% no tā satura veido tiešraidē.
ReTV ReTV
Valodas: LV
Latvijas nacionālais televīzijas kanāls, kas nodrošina aktuālu ziņu raidījumu, autorraidījumu, tiešraižu, portretinterviju un citu aktuālo video materiālu pārraidi no visiem Latvijas reģioniem vienā televīzijas kanālā.
TV4 TV4
Valodas: LV
Izglītojošs kanāls, kas piedāvā plašu izzinošu saturu, motivējot sabiedrību domāt, diskutēt, analizēt. Kanāls nodrošina Latvijā notiekošu nozīmīgu pasākumu, konferenču un kultūras notikumu tiešraides.
Euronews ENG Euronews ENG
Valodas: EN
Dienakts informatīvais kanāls, kas piedāvā plašākos apskatus par jaunumiem Eiropā un pasaulē. Ziņu starplaikos tiek piedāvāta informācija par finanšu tirgiem, sporta jaunumi, kultūras, mākslas un zinātnes apskati, laika ziņas, kā arī Eiropas preses apskati.
Latvijas Šlāgerkanāls Latvijas Šlāgerkanāls
Valodas: LV
Pirmais un vienīgais mūzikas kanāls Latvijā, kas 24/7 šlāgermūzikas cienītājiem piedāvā vērot tradīcijām bagātās Latvijas šlāgermūzikas videoklipus.
National Geographic National Geographic
Valodas: EN, RU
Kanāls, kas piedāvā pārraides, dokumentālas filmas un reportāžas par pasaules un visuma vēsturi, dabu, tās fenomeniem, arheoloģiju un dzīvniekiem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Kidzone Kidzone
Valodas: LV, RU
Kanāls piedāvā drošu, izglītojošu un iedvesmojošu saturu bērniem vecumā līdz 14 gadiem. Skatītāji var vērot gan Eiropas multfilmas, gan citu valstu populārākās bērnu pārraides un dziesmu klipus. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
TV3 TV3
Valodas: LV, ORIG
Informatīvais un izklaides TV kanāls, kas piedāvā dažādus ziņu raidījumus un notikumu apskatus, izklaides šovus, populārus seriālus, kā arī labākās Krievijas un Holivudas mākslas filmas, kas tikai nesen izrādītas kinoteātros.
STV Pirmā! STV Pirmā!
Valodas: LV, ORIG
Latvijā vienīgā televīzija sievietēm, kas rada unikālu saturu īpaši savai auditorijai. Kanāla populārāko pašmāju raidījumu vidū ir šokējoši atklātais sociālais raidījums "Caur ērkšķiem uz...", vakara sarunu šovs "Kad viņas satiekas," realitātes šovs, kas seko līdzi sabiedrībā populāru personību dzīvēm “Slavenības. Bez filtra”, šovs dzīves baudītājām “Sapņu ķērājas” . Tāpat STV Pirmā! iedvesmo un lutina skatītājas ar vietējiem un ārzemju attiecību šoviem, romantiskāko pasaules kino, kā arī ģimenes un dzīvesstila raidījumiem.
360TV 360TV
Valodas: LV, ORIG
Vienīgā tēmu televīzija Latvijā, kur saturs atsevišķi pielāgots katrai nedēļas dienai. Tās ir labākās filmas un populāri seriāli, spožākās pasaules un pašmāju personības, ceļojumu šovi, sirsnīgs humors un iespēja izbaudīt neaizmirstamus mirkļus kopā ar savējiem. 360TV iemīļotāko raidījumu vidū ir slavenību ceļojuma šovs “Četri uz koferiem”, sirsnīgais “Pasaki to skaļi”, kas atgādina, cik svarīgi ir pateikt “paldies”, atklātais sarunu raidījums “Rezervēts” un sporta gardēžu iecienītais “Hattrick ar Puči.”
TV6 TV6
Valodas: LV, ORIG
Izklaides kanāls latviešu valodā, kas piedāvā izklaidējošas programmas, TV šovus, seriālus un filmas. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
TV3 Life TV3 Life
Valodas: LV, ORIG
Kanāla programma sniegs atpūtu pēc garas darba dienas un izklaidēs brīvdienās, sākot ar seriāliem un filmām un noslēdzot ar dažādas tematikas raidījumiem un realitātes šoviem. Kanāls TV3 Life būs jaunā mājvieta arī vienam no pēdējo gadu skatītākajiem un gaidītākajiem Latvijas seriāliem “Viņas melo labāk”.
8TV 8TV
Valodas: ORIG, RU
Televīzijas kanāls, kas piedāvā krievu valodā ierunātas populārākās Holivudas, kā arī Ukrainas un Krievijas filmas, seriālus un izklaides pārraides ar subtitriem latviešu valodā.
3+ 3+
Valodas: RU
Kanāls, kas savā programmā piedāvā populārākās Krievijas izklaides pārraides, humora šovus, mākslas un animācijas filmas, kā arī sporta spēļu translācijas.
Kanal 7 Kanal 7
Valodas: LV, RU
Skaties kvalitatīvus seriālus un filmas, kā arī populāras krievu pārraides, detektīvseriālus, animācijas filmas, komēdijas, drāmas un ziņas.
FilmUADrama FilmUADrama
Valodas: RU
Kanāls ar plašāko ukraiņu saturu, ko ražo kino studija FILM.UA. Drāmas, melodrāmas, komēdijas un seriāli katra gaumei, kā arī ekskluzīvas filmas un pārraides par Ukrainas kino pasauli
RADA RADA
Valodas: UK
Ukrainas televīzijas kanāls, kur visu dienu tiek sniegta informācija par jaunākajiem notikumiem Ukrainā.
Epic Drama HD Epic Drama HD
Valodas: EN, RU
Labākie vēsturiski drāmas seriāli no visas pasaules vienā TV kanāla ekrānā. Epic Drama kanāls piedāvā kaisles, nodevības, mīlestības un zaudējumu pilnus seriālus, kurus cienīs tie, kas novērtē jaunāko saturu un seriālus HD kvalitātē.
Viasat Kino Comedy Viasat Kino Comedy
Valodas: ORIG, RU
Kanāls, kurš liks Jums mainīt garastāvokli. Tas ir par cilvēkiem, kuri liks Jums smieties vienkārši esot blakus brīžos, kad jūtaties silti un patīkami satraukti un laimīgi. VIP Comedy piedāvā labākās pasaules komēdijas un lielākas zvaigznes, kuras liks Jums smieties vēl skaļāk.
FOX FOX
Valodas: EN, RU
Kanāls piedāvā atjautīgas un inovatīvas programmas, kas izklaidē un izglīto visas vecuma grupas. Iespēja sekot līdzi populārākajiem amerikāņu seriāliem un šoviem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
FOX Life FOX Life
Valodas: EN, RU
Izklaidējošs televīzijas kanāls, kura mērķauditorija ir mūsdienīgas, aktīvas un radošas sievietes. Kanāls piedāvā dažādus televīzijas seriālus un realitātes šovus. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Duo 3 Duo 3
Valodas: LV, RU
Kanāls piedāvā skatītajiem labākos noziegumu un detektīvu žanru seriālus, katru gadu nodrošinot vairāk nekā 800 stundas jauna satura!
Star Family Star Family
Valodas: RU
Star Family ir ģimenes TV kanāls, kura saturs tiek veidots, ņemot vērā gan visjaunāko, gan pieaugošu skatītāju intereses. Ikviens atradīs sev labāko un aizraujošāko. Bērniem – izglītojoši raidījumi. Pusaudžiem – informatīvas un izklaidējošas dokudrāmas. Sievietēm – televīzijas seriāli un labākās filmas par mīlestību. Vīriešiem – skarbais kino. Kanālā tikai kvalitatīvs saturs no Ukrainas vadošās producentu kompānijas Star Media
AMC AMC
Valodas: EN, UK, RU
Kanāls, kas piedāvā labākos mūsdienu seriālus un filmas. Kinostudija AMC ir producents tādiem plaši pazīstamiem un godalgotiem seriāliem kā "Breaking Bad", "The Walking Dead", "Fear The Walking Dead", "Better Call Saul".
Filmzone Filmzone
Valodas: ORIG, RU
Filmu kanāls, kas saviem skatītājiem piedāvā piedzīvojumu un spriedzes filmas, kā arī zinātnisko fantastiku un trillerus no visas pasaules. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Nick Jr Nick Jr
Valodas: LV, RU
Bērnu animācijas kanāls, kas raida 24/7. Kanāls piemērots jaunākajai bērnu auditorijai. Starp animācijas filmiņām ir pieejamas, jau bērnu vidū popularitāti ieguvušo varoņu piedzīvojumi: "Dora un draugi", "Ķepu patruļa" un citas.
Nickelodeon Nickelodeon
Valodas: LV, RU
Bērnu televīzijas kanāls, kas pārraida ne tikai populāras multfilmas, bet arī seriālus bērniem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
TV3 Mini TV3 Mini
Valodas: LV, ORIG
Mini ar plašu animācijas seriālu klāstu, tostarp klasiskajām, visu iemīļotajām Volta Disneja un populārākajām pilnmetrāžas animācijas filmām, izglītojošiem raidījumiem un aizraujošām ģimenes filmām. Būtiski, ka viss saturs tiks piedāvāts latviešu valodā.
Kidzone Kidzone
Valodas: LV, RU
Kanāls piedāvā drošu, izglītojošu un iedvesmojošu saturu bērniem vecumā līdz 14 gadiem. Skatītāji var vērot gan Eiropas multfilmas, gan citu valstu populārākās bērnu pārraides un dziesmu klipus. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Best4Sport TV Best4Sport TV
Valodas: LV, ORIG
Latvijas sporta kanāls, kas piedāvā ziņu apskatu par aktuālākajiem sporta notikumiem Latvijā – gan nacionāla, gan reģionāla mēroga, kā arī atspoguļo spilgtākos notikumus starptautiskajā arēnā. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Eurosport 1 HD Eurosport 1 HD
Valodas: EN, RU
Viens no populārākajiem sporta kanāliem, kas piedāvā tiešraides no dažādiem sporta pasākumiem, sporta apskatus un ziņu raidījumus. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Eurosport 2 HD Eurosport 2 HD
Valodas: EN, RU
Jaunās paaudzes sporta kanāls HD kvalitātē. Veido apskatus koncentrējoties galvenokārt uz komandas un alternatīvajiem sporta veidiem. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Eurosport 4K Eurosport 4K
Valodas: EN, RU
Eurosport 4K ir viens no populārākajiem sporta kanāliem Latvijā un pasaulē. Tas piedāvā augsta līmeņa sporta notikumu tiešraides Ultra HD kvalitātē. Tajā tiek pārraidīti nozīmīgākie Eiropas un pasaules sporta notikumi. Šajā sezonā skatītāji varēs vērot US Open un French Open tenisa turnīrus, Tour de France sacensības, pasaules kausu biatlonā, daiļslidošanu, snūkeru un daudzu citus sporta veidus.
TV3 Sport Open TV3 Sport Open
Valodas: LV
Sporta kanāls, kura saturs tiek komplektēts atbilstoši Baltijas reģiona valstu iedzīvotāju interesēm. Izsmeļošas starptautiska un vietēja mēroga sporta pārraides ar komentāriem latviešu valodā
NBA TV NBA TV
Valodas: EN
NBA TV ir līgas oficiālais TV kanāls, kas, paralēli spēļu tiešraidēm, katru dienu saviem skatītājiem piedāvā plašu iespēju ielūkoties līgas gaiteņos un komandās notiekošajā ar ekspertu studijām, raidījumiem un dokumentālajām filmām.
Best4sport TV-2 Best4sport TV-2
Valodas: LV
Spilgtākie sporta notikumi pasaulē un Latvijā. Tiešraides un iespēja vēlreiz pārdzīvot aizraujošākos momentus, vērojot atkārtojumus. Tikšanās un sarunas ar sporta personībām.
Discovery Channel Discovery Channel
Valodas: EN, RU
Viens no populārākajiem pasaules izglītojošākiem televīzijas kanāliem, kas raida populārzinātniskus raidījumus par zinātni, tehnoloģijām un vēsturi. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Animal Planet HD Animal Planet HD
Valodas: EN, RU
Populārzinātnisks televīzijas kanāls HD kvalitātē. Piedāvā aizraujošus, izklaidējošus un aizkustinošus stāstus no dzīvnieku pasaules. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
History History
Valodas: EN, RU
Kanāls piedāvā lielbudžeta raidījumus par nozīmīgiem senās un mūsdienu vēstures artefaktiem, par slaveniem cilvēkiem, zinātniskiem atklājumiem, tehnoloģijām un kultūras sasniegumiem
Viasat History Viasat History
Valodas: EN, RU
Kanāls iedvesmo skatītājus ar saturu, kas apskata vēsturi ar modernā veidā. Tie ir labi izpētīti raidījumi, kuri liek domāt - dažādie skatu punkti palīdz saprast notikumus un tos pasniedz visharizmātiskākie vēsturnieki.
MTV Europe MTV Europe
Valodas: EN
Populārās mūzikas kanāls, kas veidots īpaši Eiropas auditorijai. MTV Europe redzami populārākie deju mūzikas hīti, aktuālākie topi, sarunu šovi un informācija par jaunumiem mūzikā, kino un slavenību dzīvēs.
MTV 00s MTV 00s
Valodas: EN
Mūzikas kanāls Eiropas auditorijai, kas piedāvā plaša spektra mūzikas video, šovus un raidījumus. Kanāls atskaņo gan 80-to, 90-to un 2000.gadu hītus, gan mūsdienu mūzikas video.
Mūzikas video kanāls Mūzikas video kanāls
Valodas: LV
Saturiski bagātākais latviešu mūzikas kanāls, kurā 24/7 dzirdamas un redzamas latviešu populāro izpildītāju dziesmas. Kanālā skatāmi gan leģendārie latviešu mūziķi, gan mūsdienu mākslinieku aktuālākie videoklipi un intervijas.
Deutsche Welle English HD Deutsche Welle English HD
Valodas: EN
“Deutsche Welle English HD” ir vācu ziņu kanāla Deutsche Welle starptautiskā versija. Sekojiet līdzi starptautiskajām ziņām un jaunumiem no Eiropas un Vācijas.
Euronews RUS Euronews RUS
Valodas: RU
Dienakts informatīvais kanāls, kas piedāvā plašākos apskatus par jaunumiem Eiropā un pasaulē. Ziņu starplaikos tiek piedāvāta informācija par finanšu tirgiem, sporta jaunumi, kultūras, mākslas un zinātnes apskati, laika ziņas, kā arī Eiropas preses apskati.
CNN CNN
Valodas: EN
Starptautisks ziņu kanāls, kurš piedāvā pasaules ziņu notikumu apskatus, ekskluzīvas intervijas, analītiskās programmas, dokumentālās filmas un žurnālistikas programmas. CNN ir nozīmīgs ziņu avots visā pasaulē.
Al Jazeera International Al Jazeera International
Valodas: EN
Kanāls, kas informē par jaunumiem un aktuālajiem notikumiem arābu pasaulē.
Noskaņojuma kanāls Noskaņojuma kanāls
TV Extra (Skatītāju izvēle) TV Extra (Skatītāju izvēle)
Valodas: RU
Kanāls, kurš skatītājiem piedāvā plašu izklaidējošu saturu krievu valodā. Skaties lieliskus TV seriālus, dažādu žanru filmas, izklaides, zinātniskos raidījumus un dokumentālos projektus no Ukrainas, Lielbritānijas, ASV un citām valstīm
Super Baltic (Skatītāju izvēle) Super Baltic (Skatītāju izvēle)
Valodas: RU
Izklaides kanāls jauniešu auditorijai. Skatītāji noteikti iemīlēs tādus situāciju komēdiju seriālus, kā ” Superpolicisti”, “Uzlādētie”, “Ātrā palīdzība” un citus humora šovus. Bet populārais projekts “Reāla mistika” cīnīsies ar aizspriedumiem
Super+ (Skatītāju izvēle) Super+ (Skatītāju izvēle)
Valodas: RU
Iemīļoti aktieri aicina skatītājus pavadīt laiku kopā ar labākajiem TV šoviem krievu valodā. Tāpat skatītāji kanālā varēs redzēt kulinārijas šovus, kas filmēti pēc populāriem pasaules formātiem, un pārvērtību raidījumus.
OTV (Skatītāju izvēle) OTV (Skatītāju izvēle)
Valodas: RU
Kanāls fokusējas uz kvalitatīvu izklaides saturu un piedāvā saviem skatītājiem populārus seriālus, filmas, dokumentālos projektus un šovus krievu valodā.
FunboxUHD (Skatītāju izvēle) FunboxUHD (Skatītāju izvēle)
Valodas: EN, DE
Izklaidējošs kanāls, kas piedāvā dažāda žanra raidījumus (sports, mūzika, izklaide, dokumentālas filmas) angļu un vācu valodā 4K kvalitātē
Current Time (Skatītāju izvēle) Current Time (Skatītāju izvēle)
Valodas: RU
Šis ir diennakts sabiedriski-politiski informatīvs kanāls, balstoties uz krieviski runājošu saturu. Saturu veido Radio Brīvā Eiropa, Amerikas Balss un citi sadarbības partneri.
BBC World (Skatītāju izvēle) BBC World (Skatītāju izvēle)
Valodas: EN
Starptautiskais diennakts ziņu kanāls, kas pārraida aktuālus notikumus no sabiedrības ikdienas. Analītiskie ekspertu apskati, pārraides no finanšu centriem, intervijas, kā arī laika ziņu apkopojums no visas pasaules.
FREEДOM (Skatītāju izvēle) FREEДOM (Skatītāju izvēle)
Valodas: ORIG
Ukrainas TV kanāls, kas piedāvā informatīvi analītiskus raidījumus, tiešās translācijas, kā arī pašu veidotas informatīvi publicistiskas pārraides.
iTV (Skatītāju izvēle) iTV (Skatītāju izvēle)
Valodas: LV
Jauns, neatkarīgs nišas TV kanāls Latvijā - "iTV", kas piedāvās īstu izklaidi – tikai pašu radītus šovus, spēles, bērnu raidījumus, seriālus u.c. pārraides, kas balstītas "dzīvesstila " koncepcijā. Kanāls, kurā Jūs redzēsiet Latvijā populāras personības visneparastākajās dzīves situācijās.
Filmbox (Skatītāju izvēle) Filmbox (Skatītāju izvēle)
Valodas: ORIG, RU
Spēlfilmu televīzijas kanāls. Jaunākās Amerikas un Eiropas filmas, televīzijas seriāli un miniseriāli, kā arī lielbudžeta televīzijas filmas
Salt TV (Skatītāju izvēle) Salt TV (Skatītāju izvēle)
Valodas: ORIG, RU
Starptautisks, izklaides un izglītojošs - TV kanāls - par kulināriju, tās tradīcijām, receptēm no visas pasaules. Saturs tiek pārraidīts HD formātā
DocuBox (Skatītāju izvēle) DocuBox (Skatītāju izvēle)
Valodas: EN, RU
Izglītojošs televīzijas kanāls, kurā iekļauti populārzinātniski raidījumi un dokumentālās filmas. Filmu kolekcija par dabu, nacionālajiem parkiem, interesantiem cilvēkiem, ceļojumiem, vēsturiskiem notikumiem un pasaules tautu kultūru
A TV (Skatītāju izvēle) A TV (Skatītāju izvēle)
Valodas: RU
Latvijā veidots muzikālais kanāls, kas visu diennakti piedāvā jaunākos un stilīgākos mūzikas klipus no populārākajiem mūsdienu izpildītājiem.
Kvartal TV (Skatītāju izvēle) Kvartal TV (Skatītāju izvēle)
Valodas: RU
Izklaidējošs un humoristisks kanāls, kas paredzēts plašai ģimenes auditorijai. Daudz populāru televīzijas izklaides šovu, komēdiju, spēlfilmu, seriālu un citu raidījumu krievu valodā
Kino 1 (Skatītāju izvēle) Kino 1 (Skatītāju izvēle)
Valodas: ORIG, RU
Starptautisks TV kanāls, kas piedāvā daudzveidīgu saturu. Filmas un seriāli, dokumentāli projekti. Saturs tiek pārraidīts HD kvalitātē
France 24 (Skatītāju izvēle) France 24 (Skatītāju izvēle)
Valodas: FR
Kanāls tiem, kuri franču valodā vēlas uzzināt par notikumiem pasaulē. Starptautiskas ziņas. Politiski-analītiski raidījumi. Tikšanās ar biznesa personībām. Kultūras un mākslas jaunumi.
Bolt (Skatītāju izvēle) Bolt (Skatītāju izvēle)
Valodas: RU
Filmu un seriālu kanāls, kas aizraus ar asa sižeta grāvējiem, detektīviem un filmām par karu. Ielūkojies kino pasaules aizkulisēs, iepazīsti slavenu filmu tapšanas vēsturi un baudi pasaules kino jaunumu apskatus

Rādīt vairāk Rādīt mazāk

34 papildu kanāli 30 dienas bez maksas

Filmu / 3 kanāli
Duo 6 Duo 6
Valodas: LV, RU
Pirmais komēdijseriālu kanāls Baltijas valstīs ar vairāk nekā 600 stundu jauna satura katru gadu. Kanāls piedāvā skatītajiem labākos sitkomus
Filmzone+ Filmzone+
Valodas: ORIG, RU
Kanāls, kas piedāvā vēl plašāku filmu izvēli no Holivudas grāvējiem līdz neatkarīgu režisoru veidotiem projektiem. Kanāls piedāvā filmas pilnā HD kvalitātē. Kanāls ir vairāk piemērots sieviešu auditorijai, piedāvājot drāmas, komēdijas, traģēdijas un romantiskas filmas.
Star Cinema HD Star Cinema HD
Valodas: RU
Kanāls balstās uz atzītas Ukrainas producēšanas kompānijas Star Media ražotajiem seriāliem un filmām, kas aptver visus iespējamos žanrus – drāmas, detektīvus, komēdijas, telenoveles un unikālus dokumentālus projektus. Star Media produkcija guvusi panākumus gan Ukrainas kaimiņvalstīs, iekarojot Krievijas populārākos kanālus, gan starptautiskos pasākumos, plūcot laurus ASV, Dienvidkorejas, Melnkalnes un Ukrainas festivālos. Unikāli kadri no filmēšanas laukuma

Bērnu / 9 kanāli
Cartoon Network Cartoon Network
Valodas: EN, RU
Pasaulslaveni komēdiju un piedzīvojumu animācijas seriāli, kas regulāri iegūst starptautiskas balvas animācijas jomā
Disney Channel Disney Channel
Valodas: EN
Kanālā redzamas klasiskās un modernās mākslas filmas, kā arī multfilmas ar slavenajiem multfilmu studijas "Disney" varoņiem, ko iemīļojuši dažāda vecuma bērni. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Kidzone Mini (HD) Kidzone Mini (HD)
Valodas: LV, RU
“Kidzone Mini” ir bērnu televīzijas kanāls ar bagātīgu animācijas filmu un seriālu piedāvājumu, kas, galvenokārt, piemērots 3 līdz 9 gadus veciem bērniem un viņu ģimenēm. Kanāla saturs ir aizraujošs, izglītojošs, drošs un brīvs no vardarbības
Disney Junior Disney Junior
Valodas: EN
Kanāls, kas nodrošina jautru un motivējošu brīvā laika pavadīšanas iespēju pašiem mazākajiem televīzijas skatītājiem. Satieciet Mikipeli, Donaldu Daku, Vinniju Pūku un citus pazīstamos draugus. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Smartzone Smartzone
Valodas: LV, RU
Televīzijas kanāls pusaudžiem, kas piedāvā izklaidējoši izglītojošus dokumentālus raidījumus. Kanāla veidotāji kopā ar skatītājiem mēģina rast atbildes uz jautājumiem, kā pasaule ir radīta, kāpēc mēs esam šeit un kurp ved mūsu ceļš.
Nick Toons Nick Toons
Valodas: EN, RU
Bērnu animācijas kanāls, kas raida 24/7. Kanāls piemērots jaunākajai bērnu auditorijai. Starp animācijas filmiņām ir pieejamas, jau bērnu vidū popularitāti ieguvušo varoņu piedzīvojumi: "Dora un draugi", "Ķepu patruļa" un citas.
Jim Jam Jim Jam
Valodas: EN, RU
Kanāls pirmsskolas vecuma bērniem, kas piedāvā bērnu televīzijas šovus, multfilmas, izglītojošas un attīstošas programmas. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Nickelodeon HD Nickelodeon HD
Valodas: EN, RU
Bērnu televīzijas kanāls, kas pārraida ne tikai populāras multfilmas, bet arī seriālus bērniem. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Duck TV Duck TV
Valodas: SK
Izglītojoši-izklaidējošs kanālu mazuļiem. Duck TV piedāvā katrai vecuma grupai atbilstošu saturu, ka piemēram, mazuļi var atpazīt un dzirdēt zvaniņu un rotaļlietu skaņas, mūziku un redzēt dažādas pārvietojamas spēļu formas, kas asociējams ar līdzīgu pieredzi, kā, piemēram, rotaļlietai, kas karājas virs viņu gultiņas. Vecāki bērni var atpazīt dažādus dzīvniekus, transportlīdzekļus vai situācijas. Kanāls arī ataino un parāda dažādas attiecības starp personāžiem, piemēram mātes un bērna attiecībām, attiecības ar draugiem. Programma tiek veidota plaša mēroga spektrā: no viegli skatāmām grafiskām animācijām līdz īsām multiplikācijas filmu sērijām.

Sporta / 2 kanāli
Setanta Sports HD Setanta Sports HD
Valodas: EN, RU
Pasaules klases sporta saturs, kas ļauj sekot līdzi labākajiem spēlētājiem no labākajām līgām. Kanālā iespējams sekot līdzi NHL, Spānijas La Liga, Itālijas Serie A, Francijas Ligue 1, UFC, Top 14 Regbija līgas tiešraidēm no Francijas un Golden Boy Boxing cīņām. Saturs skatāms HD kvalitātē.
Fight Sports Fight Sports
Valodas: EN
Kanāls ir pilnībā veltīts cīņu sporta veidiem – World Title Championship Boxing, MMA, Championship Kickboxing, Sumo, Karate, Judo u.c. Tas rāda pasaules lielākās cīņas tiešraidē no Rīgas, Tallinas, ASV lielākajām pilsētām un no visas pasaules.

Mūzikas / 5 kanāli
MTV 80s MTV 80s
Valodas: EN
Kanāls piedāvā videoklipu un koncertierakstu pārraides, kas galvenokārt ietver laikaposmu no 70tiem gadiem līdz 90to gadu vidum. Kanāls piedāvā arī raidījumus, kas veltīti noteiktam mūzikas žanram vai laika periodam, kā arī dokumentālo filmu pārraides.
MTV Hits MTV Hits
Valodas: EN
Kanāls piedāvā jaunākos popmūzikas hitus, labāko no popmūzikas klasikas, realitātes šovus, izklaidējošus raidījumus, šovu tiešraides un koncertu pārraides.
Mezzo Mezzo
Valodas: FR
Kanāls, kas veltīts klasiskajai mūzikai, baletam, operai un džezam. Uzlecošie talanti, pašreizējās skatuves zvaigznes un leģendas, dokumentālās filmas un meistarklases.
Fashion & Lifestyle HD Fashion & Lifestyle HD
Valodas: EN
Moderns un mūsdienīgs televīzijas kanāls, kas apvieno modi, kino un TV. Kanāls pārraida unikālas programmas, kuru saturs veltīts skaistumam, modei un stilam. Tas atspoguļo arī aktuālo informāciju par modes nedēļām visā pasaulē un ļauj ielūkoties modes pasaules aizkulisēs.
MTV Live HD MTV Live HD
Valodas: EN
Starptautiskais mūzikas kanāls HD kvalitātē. Piedāvā muzikālos klipus, koncertus, kā arī MTV ražotās programmas.

Starptautiskā / 6 kanāli
BBC World BBC World
Valodas: EN
Starptautiskais diennakts ziņu kanāls, kas pārraida aktuālus notikumus no sabiedrības ikdienas. Analītiskie ekspertu apskati, pārraides no finanšu centriem, intervijas, kā arī laika ziņu apkopojums no visas pasaules.
Arte HD Arte HD
Valodas: DE, FR
Eiropas kultūras TV kanāls, kas piedāvā augstākās kvalitātes mākslas un dokumentālās filmas, mūzikas pārraides un teātra izrādes. Tas ļauj iepazīt jaunos māksliniekus, gūt ieskatu dažādās reliģijās, kā arī iepazīt dažādus dzīvesstilus.
RTL RTL
Valodas: DE
Viens no populārākajiem Vācijas kanāliem, kas piedāvā daudzveidīgu saturu – seriāli un filmas, analītiskie un humora raidījumi.
PRO 7 PRO 7
Valodas: DE
Otrais lielākais Vācijas komerctelevīzijas kanāls, kas piedāvā mākslas filmas, televīzijas seriālus, ziņas, izklaides raidījumus un šovus.
SAT1 SAT1
Valodas: DE
Izklaides kanāls, kas piemērots auditorijai no 25 līdz 49 gadiem. Kanāla programma lielākoties koncentrējas uz dažādiem seriāliem un filmām.
Bloomberg Bloomberg
Valodas: EN
Starptautisks televīzijas kanāls, kas 24 stundas diennaktī atspoguļo aktuālo informāciju par finanšu un ekonomisko situāciju pasaulē.

Populārzinātniskā / 9 kanāli
Discovery Science Discovery Science
Valodas: EN, RU
Zinātne un tehnika, pētījumi, atklājumi un izgudrojumi. Kanāls ir paredzēts tiem, kuriem patīk atklāt noslēpumus, izvirzīt un pierādīt hipotēzes, izzināt cilvēci un visu, kas eksistē uz Zemes. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
TLC TLC
Valodas: EN, RU
Izklaides kanāls no "Discovery" saimes, kas sniedz ieskatu modes un stila jaunumos, kulinārijā, bērnu audzināšanā, ceļojumos uz tālākajiem pasaules nostūriem, dārgākajiem veikaliem un neprātīgākajām māju pārbūvēm. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Investigation Discovery Investigation Discovery
Valodas: EN, RU
Vienreizēji noslēpumi, elpu aizraujoši notikumi un kaislīgi skandāli liks uzmanīgi vērot, kā soli pa solim tiek atklāta patiesība. Kanāls ar dramatisku, skandalozu un mūsdienīgu saturu. Emocionāli stāsti, kam ir grūti nepārdzīvot līdz, aizraujoša izklaide, kas notur skatītāja uzmanību, neviltotas emocijas un šokējošas atdzīšanās. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
HGTV HGTV
Valodas: EN, RU
HGTV ir kanāls par mājām, dizainu, apdari, renovāciju, mājas komfortu un skaistumu, kas ieskauj cilvēka dzīvi
Nat Geo Wild Nat Geo Wild
Valodas: EN, RU
Kanāls cilvēkiem, kuri interesējas par dabu un viņiem nav vienaldzīga mūsu planētas nākotne. Kanālā iespējams vērot raidījumus par apkartējo vidi, savvaļu un brīnumainām būtnēm, kuras dzīvo uz Zemes. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Travel Channel Travel Channel
Valodas: EN, RU
Kanāls tiem, kuriem patīk ceļot, kā arī iepazīt citu valstu kultūru un tradīcijas. Lieliski stāsti, brīnumaini galamērķi un atklāsme, ka dzīve ir ceļojums. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Viasat Nature Viasat Nature
Valodas: EN, RU
Dokumentālās filmas par dabu un dzīvniekiem, ko veido pasaules vadošās televīzijas studijas, tostarp BBC, ITV Global, ORF un TWI, un kurās piedalās tādi slaveni ceļotāji, dabas pētnieki un TV raidījumu vadītāji kā Deivids Attenboro, Naidžels Mārvens un Bens Fogls
Viasat Explore Viasat Explore
Valodas: EN, RU
Zinātniski dokumentālu raidījumu izlase par ceļojumiem, tehnoloģiju novitātēm, skaļiem noziegumiem, ekstrēmajiem sporta veidiem un drosmīgiem autorprojektiem
Food Network Food Network
Valodas: EN, RU
Televīzijas kanāls, kas pārraida raidījumus par ēdienu un tā gatavošanu, dažādu tautu nacionālajām virtuvēm un kulinārijas jaunumiem. Programmu vadītāji – slaveni pavāri un filmu, kā arī šovabiznesa slavenības.

19 fiksētie kanāli un 81 izvēles kanāli.

Fiksētie kanāli / 19 kanāli

LTV1 LTV1
Valodas: "LV, ORIG, RU"
Latvijas nacionālais kanāls, kas par savu galveno uzdevumu izvirzījis nacionālo vērtību uzturēšanu. Kanāls īpaši izceļas ar savām ziņu pārraidēm, spēcīgo analītisko raidījumu bloku un daudzām informatīvi dokumentālajām un izklaidējošām programmām par reliģiju un kultūru. Kanāls piedāvā arī pārraides bērniem un jauniešiem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
LTV7 LTV7
Valodas: "LV, ORIG, RU"
Latvijas autorraidījumu un sporta kanāls. Neviens pasaules līmeņa sporta notikums nav iedomājams bez LTV7 tiešraidēm un ekspertu komentāriem. LTV7 ir ne tikai sporta, bet arī populārzinātnisko raidījumu un reģionālo televīziju māja, tāpēc kanāla pārraides ir saistošas katram Latvijas iedzīvotājam. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
ReTV ReTV
Valodas: "LV"
Latvijas nacionālais televīzijas kanāls, kas nodrošina aktuālu ziņu raidījumu, autorraidījumu, tiešraižu, portretinterviju un citu aktuālo video materiālu pārraidi no visiem Latvijas reģioniem vienā televīzijas kanālā.
TV24 TV24
Valodas: "LV"
Unikāla televīzija, kas piedāvā informatīvi dokumentālus diskusiju raidījumus. Tajos ikdienu var dzirdēt Latvijas viedokļu līderus par aktuālajām nedēļas tēmām. Tas ir vienīgais medijs Latvijā, kas 90% no tā satura veido tiešraidē.
TV4 TV4
Valodas: "LV"
Izglītojošs kanāls, kas piedāvā plašu izzinošu saturu, motivējot sabiedrību domāt, diskutēt, analizēt. Kanāls nodrošina Latvijā notiekošu nozīmīgu pasākumu, konferenču un kultūras notikumu tiešraides.
Euronews ENG Euronews ENG
Valodas: "EN"
Dienakts informatīvais kanāls, kas piedāvā plašākos apskatus par jaunumiem Eiropā un pasaulē. Ziņu starplaikos tiek piedāvāta informācija par finanšu tirgiem, sporta jaunumi, kultūras, mākslas un zinātnes apskati, laika ziņas, kā arī Eiropas preses apskati.
TV3 TV3
Valodas: "LV, ORIG"
Informatīvais un izklaides TV kanāls, kas piedāvā dažādus ziņu raidījumus un notikumu apskatus, izklaides šovus, populārus seriālus, kā arī labākās Krievijas un Holivudas mākslas filmas, kas tikai nesen izrādītas kinoteātros.
National Geographic National Geographic
Valodas: "EN, RU"
Kanāls, kas piedāvā pārraides, dokumentālas filmas un reportāžas par pasaules un visuma vēsturi, dabu, tās fenomeniem, arheoloģiju un dzīvniekiem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Kidzone Kidzone
Valodas: "LV, RU"
Kanāls piedāvā drošu, izglītojošu un iedvesmojošu saturu bērniem vecumā līdz 14 gadiem. Skatītāji var vērot gan Eiropas multfilmas, gan citu valstu populārākās bērnu pārraides un dziesmu klipus. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
360TV 360TV
Valodas: "LV, ORIG"
Vienīgā tēmu televīzija Latvijā, kur saturs atsevišķi pielāgots katrai nedēļas dienai. Tās ir labākās filmas un populāri seriāli, spožākās pasaules un pašmāju personības, ceļojumu šovi, sirsnīgs humors un iespēja izbaudīt neaizmirstamus mirkļus kopā ar savējiem. 360TV iemīļotāko raidījumu vidū ir slavenību ceļojuma šovs “Četri uz koferiem”, sirsnīgais “Pasaki to skaļi”, kas atgādina, cik svarīgi ir pateikt “paldies”, atklātais sarunu raidījums “Rezervēts” un sporta gardēžu iecienītais “Hattrick ar Puči.”
STV Pirmā! STV Pirmā!
Valodas: "LV, ORIG"
Latvijā vienīgā televīzija sievietēm, kas rada unikālu saturu īpaši savai auditorijai. Kanāla populārāko pašmāju raidījumu vidū ir šokējoši atklātais sociālais raidījums "Caur ērkšķiem uz...", vakara sarunu šovs "Kad viņas satiekas," realitātes šovs, kas seko līdzi sabiedrībā populāru personību dzīvēm “Slavenības. Bez filtra”, šovs dzīves baudītājām “Sapņu ķērājas” . Tāpat STV Pirmā! iedvesmo un lutina skatītājas ar vietējiem un ārzemju attiecību šoviem, romantiskāko pasaules kino, kā arī ģimenes un dzīvesstila raidījumiem.
Filmzone Filmzone
Valodas: "ORIG, RU"
Filmu kanāls, kas saviem skatītājiem piedāvā piedzīvojumu un spriedzes filmas, kā arī zinātnisko fantastiku un trillerus no visas pasaules. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
FOX FOX
Valodas: "EN, RU"
Kanāls piedāvā atjautīgas un inovatīvas programmas, kas izklaidē un izglīto visas vecuma grupas. Iespēja sekot līdzi populārākajiem amerikāņu seriāliem un šoviem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Discovery Channel Discovery Channel
Valodas: "EN, RU"
Viens no populārākajiem pasaules izglītojošākiem televīzijas kanāliem, kas raida populārzinātniskus raidījumus par zinātni, tehnoloģijām un vēsturi. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
CNN CNN
Valodas: "EN"
Starptautisks ziņu kanāls, kurš piedāvā pasaules ziņu notikumu apskatus, ekskluzīvas intervijas, analītiskās programmas, dokumentālās filmas un žurnālistikas programmas. CNN ir nozīmīgs ziņu avots visā pasaulē.
FREEДOM (Skatītāju izvēle) FREEДOM (Skatītāju izvēle)
Valodas: "ORIG"
Ukrainas TV kanāls, kas piedāvā informatīvi analītiskus raidījumus, tiešās translācijas, kā arī pašu veidotas informatīvi publicistiskas pārraides.
BBC World BBC World
Valodas: "EN"
Starptautiskais diennakts ziņu kanāls, kas pārraida aktuālus notikumus no sabiedrības ikdienas. Analītiskie ekspertu apskati, pārraides no finanšu centriem, intervijas, kā arī laika ziņu apkopojums no visas pasaules.
Current Time (Skatītāju izvēle) Current Time (Skatītāju izvēle)
Valodas: "RU"
Šis ir diennakts sabiedriski-politiski informatīvs kanāls, balstoties uz krieviski runājošu saturu. Saturu veido Radio Brīvā Eiropa, Amerikas Balss un citi sadarbības partneri.
RADA RADA
Valodas: "UK"
Ukrainas televīzijas kanāls, kur visu dienu tiek sniegta informācija par jaunākajiem notikumiem Ukrainā.

Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Izvēles kanāli / 81 kanāli

Izklaide un dzīvesstils / 13 kanāli
8TV
8TV 1 punkts
Valodas: "ORIG, RU"
Televīzijas kanāls, kas piedāvā krievu valodā ierunātas populārākās Holivudas, kā arī Ukrainas un Krievijas filmas, seriālus un izklaides pārraides ar subtitriem latviešu valodā.
TV3 Life
TV3 Life 3 punkti
Valodas: "LV, ORIG"
Kanāla programma sniegs atpūtu pēc garas darba dienas un izklaidēs brīvdienās, sākot ar seriāliem un filmām un noslēdzot ar dažādas tematikas raidījumiem un realitātes šoviem. Kanāls TV3 Life būs jaunā mājvieta arī vienam no pēdējo gadu skatītākajiem un gaidītākajiem Latvijas seriāliem “Viņas melo labāk”.
TV6
TV6 3 punkti
Valodas: "LV, ORIG"
Izklaides kanāls latviešu valodā, kas piedāvā izklaidējošas programmas, TV šovus, seriālus un filmas. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
3+
3+ 2 punkti
Valodas: "RU"
Kanāls, kas savā programmā piedāvā populārākās Krievijas izklaides pārraides, humora šovus, mākslas un animācijas filmas, kā arī sporta spēļu translācijas.
TV Extra (Skatītāju izvēle)
TV Extra (Skatītāju izvēle) 1 punkts
Valodas: "RU"
Kanāls, kurš skatītājiem piedāvā plašu izklaidējošu saturu krievu valodā. Skaties lieliskus TV seriālus, dažādu žanru filmas, izklaides, zinātniskos raidījumus un dokumentālos projektus no Ukrainas, Lielbritānijas, ASV un citām valstīm
Kvartal TV (Skatītāju izvēle)
Kvartal TV (Skatītāju izvēle) 1 punkts
Valodas: "RU"
Izklaidējošs un humoristisks kanāls, kas paredzēts plašai ģimenes auditorijai. Daudz populāru televīzijas izklaides šovu, komēdiju, spēlfilmu, seriālu un citu raidījumu krievu valodā
Super Baltic (Skatītāju izvēle)
Super Baltic (Skatītāju izvēle) 1 punkts
Valodas: "RU"
Izklaides kanāls jauniešu auditorijai. Skatītāji noteikti iemīlēs tādus situāciju komēdiju seriālus, kā ” Superpolicisti”, “Uzlādētie”, “Ātrā palīdzība” un citus humora šovus. Bet populārais projekts “Reāla mistika” cīnīsies ar aizspriedumiem
Super+ (Skatītāju izvēle)
Super+ (Skatītāju izvēle) 1 punkts
Valodas: "RU"
Iemīļoti aktieri aicina skatītājus pavadīt laiku kopā ar labākajiem TV šoviem krievu valodā. Tāpat skatītāji kanālā varēs redzēt kulinārijas šovus, kas filmēti pēc populāriem pasaules formātiem, un pārvērtību raidījumus.
OTV (Skatītāju izvēle)
OTV (Skatītāju izvēle) 1 punkts
Valodas: "RU"
Kanāls fokusējas uz kvalitatīvu izklaides saturu un piedāvā saviem skatītājiem populārus seriālus, filmas, dokumentālos projektus un šovus krievu valodā.
HGTV
HGTV 2 punkti
Valodas: "EN, RU"
HGTV ir kanāls par mājām, dizainu, apdari, renovāciju, mājas komfortu un skaistumu, kas ieskauj cilvēka dzīvi
TLC
TLC 2 punkti
Valodas: "EN, RU"
Izklaides kanāls no "Discovery" saimes, kas sniedz ieskatu modes un stila jaunumos, kulinārijā, bērnu audzināšanā, ceļojumos uz tālākajiem pasaules nostūriem, dārgākajiem veikaliem un neprātīgākajām māju pārbūvēm. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Food Network
Food Network 2 punkti
Valodas: "EN, RU"
Televīzijas kanāls, kas pārraida raidījumus par ēdienu un tā gatavošanu, dažādu tautu nacionālajām virtuvēm un kulinārijas jaunumiem. Programmu vadītāji – slaveni pavāri un filmu, kā arī šovabiznesa slavenības.
Salt TV (Skatītāju izvēle)
Salt TV (Skatītāju izvēle) 1 punkts
Valodas: "ORIG, RU"
Starptautisks, izklaides un izglītojošs - TV kanāls - par kulināriju, tās tradīcijām, receptēm no visas pasaules. Saturs tiek pārraidīts HD formātā

Sports / 11 kanāli
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD 5 punkti
Valodas: "EN, RU"
Viens no populārākajiem sporta kanāliem, kas piedāvā tiešraides no dažādiem sporta pasākumiem, sporta apskatus un ziņu raidījumus. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD 2 punkti
Valodas: "EN, RU"
Jaunās paaudzes sporta kanāls HD kvalitātē. Veido apskatus koncentrējoties galvenokārt uz komandas un alternatīvajiem sporta veidiem. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Best4Sport TV
Best4Sport TV 1 punkts
Valodas: "LV, ORIG"
Latvijas sporta kanāls, kas piedāvā ziņu apskatu par aktuālākajiem sporta notikumiem Latvijā – gan nacionāla, gan reģionāla mēroga, kā arī atspoguļo spilgtākos notikumus starptautiskajā arēnā. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Best4sport TV-2
Best4sport TV-2 1 punkts
Valodas: "LV"
Spilgtākie sporta notikumi pasaulē un Latvijā. Tiešraides un iespēja vēlreiz pārdzīvot aizraujošākos momentus, vērojot atkārtojumus. Tikšanās un sarunas ar sporta personībām.
NBA TV
NBA TV 1 punkts
Valodas: "EN"
NBA TV ir līgas oficiālais TV kanāls, kas, paralēli spēļu tiešraidēm, katru dienu saviem skatītājiem piedāvā plašu iespēju ielūkoties līgas gaiteņos un komandās notiekošajā ar ekspertu studijām, raidījumiem un dokumentālajām filmām.
Setanta Sports HD
Setanta Sports HD 4 punkti
Valodas: "EN, RU"
Pasaules klases sporta saturs, kas ļauj sekot līdzi labākajiem spēlētājiem no labākajām līgām. Kanālā iespējams sekot līdzi NHL, Spānijas La Liga, Itālijas Serie A, Francijas Ligue 1, UFC, Top 14 Regbija līgas tiešraidēm no Francijas un Golden Boy Boxing cīņām. Saturs skatāms HD kvalitātē.
Fight Sports
Fight Sports 1 punkts
Valodas: "EN"
Kanāls ir pilnībā veltīts cīņu sporta veidiem – World Title Championship Boxing, MMA, Championship Kickboxing, Sumo, Karate, Judo u.c. Tas rāda pasaules lielākās cīņas tiešraidē no Rīgas, Tallinas, ASV lielākajām pilsētām un no visas pasaules.
TV3 Sport Open
TV3 Sport Open 1 punkts
Valodas: "LV"
Sporta kanāls, kura saturs tiek komplektēts atbilstoši Baltijas reģiona valstu iedzīvotāju interesēm. Izsmeļošas starptautiska un vietēja mēroga sporta pārraides ar komentāriem latviešu valodā
TV3 Sport HD TV3 Sport HD
Valodas: "LV"
Apjomīgākais un daudzveidīgākais sporta kanāls, kura saturs tiek komplektēts atbilstoši Baltijas reģiona valstu iedzīvotāju interesēm. Izsmeļošas starptautiska un vietēja mēroga sporta pārraides ar komentāriem latviešu valodā.
TV3 Sport 2 TV3 Sport 2
Valodas: "LV, ORIG"
Daudzveidīgs sporta kanāls, kura saturs tiek veidots atbilstoši aktuālākajiem sporta notikumiem regbijā, pokerā, boulingā, svarcelšanā, kā arī tradicionālajos sporta veidos!
TV3 Sport 3 TV3 Sport 3
Valodas: "LV"
Skaties karstākās sporta tiešraides un nepalaid garām aizraujošākos momentus.

Bērniem / 10 kanāli
TV3 Mini
TV3 Mini 2 punkti
Valodas: "LV, ORIG"
Mini ar plašu animācijas seriālu klāstu, tostarp klasiskajām, visu iemīļotajām Volta Disneja un populārākajām pilnmetrāžas animācijas filmām, izglītojošiem raidījumiem un aizraujošām ģimenes filmām. Būtiski, ka viss saturs tiks piedāvāts latviešu valodā.
Nickelodeon
Nickelodeon 1 punkts
Valodas: "LV, RU"
Bērnu televīzijas kanāls, kas pārraida ne tikai populāras multfilmas, bet arī seriālus bērniem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Nick Jr
Nick Jr 1 punkts
Valodas: "LV, RU"
Bērnu animācijas kanāls, kas raida 24/7. Kanāls piemērots jaunākajai bērnu auditorijai. Starp animācijas filmiņām ir pieejamas, jau bērnu vidū popularitāti ieguvušo varoņu piedzīvojumi: "Dora un draugi", "Ķepu patruļa" un citas.
Nick Toons
Nick Toons 2 punkti
Valodas: "EN, RU"
Bērnu animācijas kanāls, kas raida 24/7. Kanāls piemērots jaunākajai bērnu auditorijai. Starp animācijas filmiņām ir pieejamas, jau bērnu vidū popularitāti ieguvušo varoņu piedzīvojumi: "Dora un draugi", "Ķepu patruļa" un citas.
Jim Jam
Jim Jam 1 punkts
Valodas: "EN, RU"
Kanāls pirmsskolas vecuma bērniem, kas piedāvā bērnu televīzijas šovus, multfilmas, izglītojošas un attīstošas programmas. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Duck TV
Duck TV 1 punkts
Valodas: "SK"
Izglītojoši-izklaidējošs kanālu mazuļiem. Duck TV piedāvā katrai vecuma grupai atbilstošu saturu, ka piemēram, mazuļi var atpazīt un dzirdēt zvaniņu un rotaļlietu skaņas, mūziku un redzēt dažādas pārvietojamas spēļu formas, kas asociējams ar līdzīgu pieredzi, kā, piemēram, rotaļlietai, kas karājas virs viņu gultiņas. Vecāki bērni var atpazīt dažādus dzīvniekus, transportlīdzekļus vai situācijas. Kanāls arī ataino un parāda dažādas attiecības starp personāžiem, piemēram mātes un bērna attiecībām, attiecības ar draugiem. Programma tiek veidota plaša mēroga spektrā: no viegli skatāmām grafiskām animācijām līdz īsām multiplikācijas filmu sērijām.
Smartzone
Smartzone 1 punkts
Valodas: "LV, RU"
Televīzijas kanāls pusaudžiem, kas piedāvā izklaidējoši izglītojošus dokumentālus raidījumus. Kanāla veidotāji kopā ar skatītājiem mēģina rast atbildes uz jautājumiem, kā pasaule ir radīta, kāpēc mēs esam šeit un kurp ved mūsu ceļš.
Kidzone Mini (HD)
Kidzone Mini (HD) 2 punkti
Valodas: "LV, RU"
“Kidzone Mini” ir bērnu televīzijas kanāls ar bagātīgu animācijas filmu un seriālu piedāvājumu, kas, galvenokārt, piemērots 3 līdz 9 gadus veciem bērniem un viņu ģimenēm. Kanāla saturs ir aizraujošs, izglītojošs, drošs un brīvs no vardarbības
Nickelodeon HD
Nickelodeon HD 3 punkti
Valodas: "EN, RU"
Bērnu televīzijas kanāls, kas pārraida ne tikai populāras multfilmas, bet arī seriālus bērniem. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Cartoon Network
Cartoon Network 1 punkts
Valodas: "EN, RU"
Pasaulslaveni komēdiju un piedzīvojumu animācijas seriāli, kas regulāri iegūst starptautiskas balvas animācijas jomā

Filmas un seriāli / 18 kanāli
FOX Life
FOX Life 1 punkts
Valodas: "EN, RU"
Izklaidējošs televīzijas kanāls, kura mērķauditorija ir mūsdienīgas, aktīvas un radošas sievietes. Kanāls piedāvā dažādus televīzijas seriālus un realitātes šovus. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Filmzone+
Filmzone+ 1 punkts
Valodas: "ORIG, RU"
Kanāls, kas piedāvā vēl plašāku filmu izvēli no Holivudas grāvējiem līdz neatkarīgu režisoru veidotiem projektiem. Kanāls piedāvā filmas pilnā HD kvalitātē. Kanāls ir vairāk piemērots sieviešu auditorijai, piedāvājot drāmas, komēdijas, traģēdijas un romantiskas filmas.
Duo 3
Duo 3 1 punkts
Valodas: "LV, RU"
Kanāls piedāvā skatītajiem labākos noziegumu un detektīvu žanru seriālus, katru gadu nodrošinot vairāk nekā 800 stundas jauna satura!
Duo 6
Duo 6 1 punkts
Valodas: "LV, RU"
Pirmais komēdijseriālu kanāls Baltijas valstīs ar vairāk nekā 600 stundu jauna satura katru gadu. Kanāls piedāvā skatītajiem labākos sitkomus
Kanal 7
Kanal 7 1 punkts
Valodas: "LV, RU"
Skaties kvalitatīvus seriālus un filmas, kā arī populāras krievu pārraides, detektīvseriālus, animācijas filmas, komēdijas, drāmas un ziņas.
Epic Drama HD
Epic Drama HD 1 punkts
Valodas: "EN, RU"
Labākie vēsturiski drāmas seriāli no visas pasaules vienā TV kanāla ekrānā. Epic Drama kanāls piedāvā kaisles, nodevības, mīlestības un zaudējumu pilnus seriālus, kurus cienīs tie, kas novērtē jaunāko saturu un seriālus HD kvalitātē.
Viasat Kino Comedy
Viasat Kino Comedy 1 punkts
Valodas: "ORIG, RU"
Kanāls, kurš liks Jums mainīt garastāvokli. Tas ir par cilvēkiem, kuri liks Jums smieties vienkārši esot blakus brīžos, kad jūtaties silti un patīkami satraukti un laimīgi. VIP Comedy piedāvā labākās pasaules komēdijas un lielākas zvaigznes, kuras liks Jums smieties vēl skaļāk.
Star Family
Star Family 2 punkti
Valodas: "RU"
Star Family ir ģimenes TV kanāls, kura saturs tiek veidots, ņemot vērā gan visjaunāko, gan pieaugošu skatītāju intereses. Ikviens atradīs sev labāko un aizraujošāko. Bērniem – izglītojoši raidījumi. Pusaudžiem – informatīvas un izklaidējošas dokudrāmas. Sievietēm – televīzijas seriāli un labākās filmas par mīlestību. Vīriešiem – skarbais kino. Kanālā tikai kvalitatīvs saturs no Ukrainas vadošās producentu kompānijas Star Media
Star Cinema HD
Star Cinema HD 2 punkti
Valodas: "RU"
Kanāls balstās uz atzītas Ukrainas producēšanas kompānijas Star Media ražotajiem seriāliem un filmām, kas aptver visus iespējamos žanrus – drāmas, detektīvus, komēdijas, telenoveles un unikālus dokumentālus projektus. Star Media produkcija guvusi panākumus gan Ukrainas kaimiņvalstīs, iekarojot Krievijas populārākos kanālus, gan starptautiskos pasākumos, plūcot laurus ASV, Dienvidkorejas, Melnkalnes un Ukrainas festivālos. Unikāli kadri no filmēšanas laukuma
FilmUADrama
FilmUADrama 1 punkts
Valodas: "RU"
Kanāls ar plašāko ukraiņu saturu, ko ražo kino studija FILM.UA. Drāmas, melodrāmas, komēdijas un seriāli katra gaumei, kā arī ekskluzīvas filmas un pārraides par Ukrainas kino pasauli
Bolt (Skatītāju izvēle)
Bolt (Skatītāju izvēle) 1 punkts
Valodas: "RU"
Filmu un seriālu kanāls, kas aizraus ar asa sižeta grāvējiem, detektīviem un filmām par karu. Ielūkojies kino pasaules aizkulisēs, iepazīsti slavenu filmu tapšanas vēsturi un baudi pasaules kino jaunumu apskatus
Filmbox (Skatītāju izvēle)
Filmbox (Skatītāju izvēle) 1 punkts
Valodas: "ORIG, RU"
Spēlfilmu televīzijas kanāls. Jaunākās Amerikas un Eiropas filmas, televīzijas seriāli un miniseriāli, kā arī lielbudžeta televīzijas filmas
AMC
AMC 1 punkts
Valodas: "EN, UK, RU"
Kanāls, kas piedāvā labākos mūsdienu seriālus un filmas. Kinostudija AMC ir producents tādiem plaši pazīstamiem un godalgotiem seriāliem kā "Breaking Bad", "The Walking Dead", "Fear The Walking Dead", "Better Call Saul".
Kino 1 (Skatītāju izvēle)
Kino 1 (Skatītāju izvēle) 1 punkts
Valodas: "ORIG, RU"
Starptautisks TV kanāls, kas piedāvā daudzveidīgu saturu. Filmas un seriāli, dokumentāli projekti. Saturs tiek pārraidīts HD kvalitātē
TV3 Film HD TV3 Film HD
Valodas: "LV, RU"
Filmu kanāls, kas piedāvā jaunākās un populārākās Holivudas filmas.
Viasat Kino Viasat Kino
Valodas: "EN, RU"
Kanāls piedāvā visā pasaulē labi zināmas un kino festivālos godalgotas filmas jebkurai gaumei – sākot no komēdijām un elpu aizraujošiem trilleriem, beidzot ar piedzīvojumiem un fantastiku.
Viasat Kino Action Viasat Kino Action
Valodas: "EN, RU"
Kanāls, kas piedāvā visas spriedzes un piedzīvojumu filmas vienuviet. Izbaudi spriedzi, pakaļdzīšanos, šaušanu un adrenalīnu. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Viasat Kino World Viasat Kino World
Valodas: "RU"
Kanāls ir klasiskā un mūsdienu kino dārgumu krātuve no visas pasaules. No Holivudas klasikas līdz Eiropas hitiem – izklaide ir garantēta ikvienam filmu fanam.

Populārzinātniskie / 13 kanāli
Viasat History
Viasat History 1 punkts
Valodas: "EN, RU"
Kanāls iedvesmo skatītājus ar saturu, kas apskata vēsturi ar modernā veidā. Tie ir labi izpētīti raidījumi, kuri liek domāt - dažādie skatu punkti palīdz saprast notikumus un tos pasniedz visharizmātiskākie vēsturnieki.
Viasat Explore
Viasat Explore 1 punkts
Valodas: "EN, RU"
Zinātniski dokumentālu raidījumu izlase par ceļojumiem, tehnoloģiju novitātēm, skaļiem noziegumiem, ekstrēmajiem sporta veidiem un drosmīgiem autorprojektiem
Viasat Nature
Viasat Nature 1 punkts
Valodas: "EN, RU"
Dokumentālās filmas par dabu un dzīvniekiem, ko veido pasaules vadošās televīzijas studijas, tostarp BBC, ITV Global, ORF un TWI, un kurās piedalās tādi slaveni ceļotāji, dabas pētnieki un TV raidījumu vadītāji kā Deivids Attenboro, Naidžels Mārvens un Bens Fogls
Discovery Channel HD
Discovery Channel HD 3 punkti
Valodas: "EN, RU"
“Discovery Channel HD” ir viens no populārākajiem pasaules izglītojošākiem televīzijas kanāliem, kas 24 stundas diennaktī raida populārzinātniskus raidījumus par zinātni, tehnoloģijām un vēsturi HD kvalitātē
Discovery Science
Discovery Science 2 punkti
Valodas: "EN, RU"
Zinātne un tehnika, pētījumi, atklājumi un izgudrojumi. Kanāls ir paredzēts tiem, kuriem patīk atklāt noslēpumus, izvirzīt un pierādīt hipotēzes, izzināt cilvēci un visu, kas eksistē uz Zemes. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Investigation Discovery
Investigation Discovery 2 punkti
Valodas: "EN, RU"
Vienreizēji noslēpumi, elpu aizraujoši notikumi un kaislīgi skandāli liks uzmanīgi vērot, kā soli pa solim tiek atklāta patiesība. Kanāls ar dramatisku, skandalozu un mūsdienīgu saturu. Emocionāli stāsti, kam ir grūti nepārdzīvot līdz, aizraujoša izklaide, kas notur skatītāja uzmanību, neviltotas emocijas un šokējošas atdzīšanās. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Animal Planet HD
Animal Planet HD 2 punkti
Valodas: "EN, RU"
Populārzinātnisks televīzijas kanāls HD kvalitātē. Piedāvā aizraujošus, izklaidējošus un aizkustinošus stāstus no dzīvnieku pasaules. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Travel Channel
Travel Channel 2 punkti
Valodas: "EN, RU"
Kanāls tiem, kuriem patīk ceļot, kā arī iepazīt citu valstu kultūru un tradīcijas. Lieliski stāsti, brīnumaini galamērķi un atklāsme, ka dzīve ir ceļojums. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild 2 punkti
Valodas: "EN, RU"
Kanāls cilvēkiem, kuri interesējas par dabu un viņiem nav vienaldzīga mūsu planētas nākotne. Kanālā iespējams vērot raidījumus par apkartējo vidi, savvaļu un brīnumainām būtnēm, kuras dzīvo uz Zemes. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
National Geographic HD
National Geographic HD 1 punkts
Valodas: "EN, RU"
Amerikāņu televīzijas kanāls HD kvalitātē. Piedāvā populārzinātniskās pārraides, dokumentālas filmas par zinātni, dabu, kultūru un vēsturi. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
DTX
DTX 2 punkti
Valodas: "EN, RU"
Aizraujošs izklaides kanāls, kuru īpaši iecienījuši vīrieši. Tas jūs aizvedīs pasaulē, kurā valda ātrums, adrenalīns un ekstrēmas izdarības. Tā ir televīzija drosmīgajiem, kuriem patīk visskaļākie, vistrakulīgākie un vispārsteidzošākie šovi, kuros rullē ātrums, ķermenis, ēdiens un nauda! Papildus tajā var redzēt vislabāko no Eurosport: pasaules auto tūri, Eiropas rallija čempionātu, žurnāla "Watts" apskatu. Iekārtojies ērtāk, piesprādzējies un – aiziet! – ļaujies aizraujošai izklaidei! Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
DocuBox (Skatītāju izvēle)
DocuBox (Skatītāju izvēle) 1 punkts
Valodas: "EN, RU"
Izglītojošs televīzijas kanāls, kurā iekļauti populārzinātniski raidījumi un dokumentālās filmas. Filmu kolekcija par dabu, nacionālajiem parkiem, interesantiem cilvēkiem, ceļojumiem, vēsturiskiem notikumiem un pasaules tautu kultūru
History
History 1 punkts
Valodas: "EN, RU"
Kanāls piedāvā lielbudžeta raidījumus par nozīmīgiem senās un mūsdienu vēstures artefaktiem, par slaveniem cilvēkiem, zinātniskiem atklājumiem, tehnoloģijām un kultūras sasniegumiem

Starptautiskie / 8 kanāli
Deutsche Welle English HD
Deutsche Welle English HD 1 punkts
Valodas: "EN"
“Deutsche Welle English HD” ir vācu ziņu kanāla Deutsche Welle starptautiskā versija. Sekojiet līdzi starptautiskajām ziņām un jaunumiem no Eiropas un Vācijas.
Euronews RUS
Euronews RUS 1 punkts
Valodas: "RU"
Dienakts informatīvais kanāls, kas piedāvā plašākos apskatus par jaunumiem Eiropā un pasaulē. Ziņu starplaikos tiek piedāvāta informācija par finanšu tirgiem, sporta jaunumi, kultūras, mākslas un zinātnes apskati, laika ziņas, kā arī Eiropas preses apskati.
Bloomberg
Bloomberg 1 punkts
Valodas: "EN"
Starptautisks televīzijas kanāls, kas 24 stundas diennaktī atspoguļo aktuālo informāciju par finanšu un ekonomisko situāciju pasaulē.
France 24 (Skatītāju izvēle)
France 24 (Skatītāju izvēle) 1 punkts
Valodas: "FR"
Kanāls tiem, kuri franču valodā vēlas uzzināt par notikumiem pasaulē. Starptautiskas ziņas. Politiski-analītiski raidījumi. Tikšanās ar biznesa personībām. Kultūras un mākslas jaunumi.
Al Jazeera International
Al Jazeera International 1 punkts
Valodas: "EN"
Kanāls, kas informē par jaunumiem un aktuālajiem notikumiem arābu pasaulē.
RTL
RTL 1 punkts
Valodas: "DE"
Viens no populārākajiem Vācijas kanāliem, kas piedāvā daudzveidīgu saturu – seriāli un filmas, analītiskie un humora raidījumi.
PRO 7
PRO 7 1 punkts
Valodas: "DE"
Otrais lielākais Vācijas komerctelevīzijas kanāls, kas piedāvā mākslas filmas, televīzijas seriālus, ziņas, izklaides raidījumus un šovus.
SAT1
SAT1 1 punkts
Valodas: "DE"
Izklaides kanāls, kas piemērots auditorijai no 25 līdz 49 gadiem. Kanāla programma lielākoties koncentrējas uz dažādiem seriāliem un filmām.

Mūzika / 8 kanāli
Latvijas Šlāgerkanāls
Latvijas Šlāgerkanāls 1 punkts
Valodas: "LV"
Pirmais un vienīgais mūzikas kanāls Latvijā, kas 24/7 šlāgermūzikas cienītājiem piedāvā vērot tradīcijām bagātās Latvijas šlāgermūzikas videoklipus.
Mūzikas video kanāls
Mūzikas video kanāls 1 punkts
Valodas: "LV"
Saturiski bagātākais latviešu mūzikas kanāls, kurā 24/7 dzirdamas un redzamas latviešu populāro izpildītāju dziesmas. Kanālā skatāmi gan leģendārie latviešu mūziķi, gan mūsdienu mākslinieku aktuālākie videoklipi un intervijas.
MTV Europe
MTV Europe 1 punkts
Valodas: "EN"
Populārās mūzikas kanāls, kas veidots īpaši Eiropas auditorijai. MTV Europe redzami populārākie deju mūzikas hīti, aktuālākie topi, sarunu šovi un informācija par jaunumiem mūzikā, kino un slavenību dzīvēs.
MTV Hits
MTV Hits 1 punkts
Valodas: "EN"
Kanāls piedāvā jaunākos popmūzikas hitus, labāko no popmūzikas klasikas, realitātes šovus, izklaidējošus raidījumus, šovu tiešraides un koncertu pārraides.
MTV 00s
MTV 00s 1 punkts
Valodas: "EN"
Mūzikas kanāls Eiropas auditorijai, kas piedāvā plaša spektra mūzikas video, šovus un raidījumus. Kanāls atskaņo gan 80-to, 90-to un 2000.gadu hītus, gan mūsdienu mūzikas video.
MTV 80s
MTV 80s 1 punkts
Valodas: "EN"
Kanāls piedāvā videoklipu un koncertierakstu pārraides, kas galvenokārt ietver laikaposmu no 70tiem gadiem līdz 90to gadu vidum. Kanāls piedāvā arī raidījumus, kas veltīti noteiktam mūzikas žanram vai laika periodam, kā arī dokumentālo filmu pārraides.
MTV Live HD
MTV Live HD 3 punkti
Valodas: "EN"
Starptautiskais mūzikas kanāls HD kvalitātē. Piedāvā muzikālos klipus, koncertus, kā arī MTV ražotās programmas.
Mezzo
Mezzo 1 punkts
Valodas: "FR"
Kanāls, kas veltīts klasiskajai mūzikai, baletam, operai un džezam. Uzlecošie talanti, pašreizējās skatuves zvaigznes un leģendas, dokumentālās filmas un meistarklases.

Televīzija ar daudz ērtām funkcijām

Neatkarīgi no tā, kuru no abām Tet televīzijām izvēlēsies, tev būs pieejamas daudzas ērtas funkcijas!

 

TV arhīvs

Klientu iecienītākā funkcija, kas ļauj skatīties pēdējo 7 dienu pārraides tev ērtā laikā.

Filmas un seriāli

Pievieno televīzijai arī Tet TV+ Filmas un seriāli abonementu. Skatīt katalogu

Uz sākumu

Nokavēji tiešraides sākumu vai vēlies izdzīvot labākos momentus vēlreiz? Šī funkcija būs īstā!

Pauze

Apstādini TV pārraidi un atsāc skatīties, kad esi gatavs. Tā nepalaidīsi garām ne mirkli!

TV ārpus mājām

Ņem televīziju līdzi datorā, telefonā un planšetē, lai kur tu dotos – pat ārpus Latvijas.

Valodas izvēle

Skaties iecienītās pārraides sev ērtā valodā – latviešu, angļu, krievu un citās valodās.

tummy-light

Tet klientiem super ieguvumi

Bezmaksas pakalpojuma ierīkošana

Izvēlies meistara ierašanās laiku

Ērti seko līdzi meistara ceļam pie tevis

Tehniskais atbalsts 24/7

Zvani jebkurā diennakts laikā – mēs palīdzēsim

Izmanto īpašo piedāvājumu

Ātrs internets ar televīziju ir super!

 

Biežāk uzdotie jautājumi

Piedāvājums
Pakalpojumi
Ierīkošana
Akcijas noteikumi

Kas var saņemt šo piedāvājumu?

Šis piedāvājums attiecas uz jauniem Tet klientiem – fiziskām personām, kurām pakalpojumu pieteikšanas adresē ir tehniski iespējams ierīkot Tet internetu un Tet TV vai Tet TV+, kā arī nav noņēmuši pakalpojumu 3 mēnešu laikā.

Kā var pieteikt un saņemt piedāvājumu?

Piedāvājumu var pieteikt šajā mājas lapā, Tet veikalos vai zvanot uz 177. Piedāvājums pieejams tikai adresēs kurās tas ir ticis izteikts.

Vai piesakot šo pakalpojumu, ir jāslēdz līgums ar Tet?

Tiek slēgts 24 mēnešu līgums par pakalpojumu.

Cik ilgi būs spēkā akcijas cena?

Īpašā cena pamata pakalpojumiem Tet internets un televīzija kā arī papildpakalpojumiem Visas Tematiskās pakas un Tet TV+ Filmas un seriāli spēkā 24 mēnešus. Īpašā cena papildpakalpojumam Viaplay spēkā 12 mēnešus.

Kas ir Tet TV+?

Tet TV+ ir jauna izklaides platforma, kas ietver labākos TV kanālus, iecienītākos seriālus un populārākās filmas. Izmanto Tet TV+ platformu savā datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai Smart TV – jebkur Latvijā, kur pieejams internets, kā arī īslaicīgi ceļojot EEZ valstīs.

Uz kādām ierīcēm var lietot Tet TV+?

Tet TV+ vari skatīties savā Smart TV, datorā, viedtālrunī un planšetdatorā, izmantojot Tet TV+ lietotni. Tāpat skaties datorā www.tet.plus. Noskaidro, vai Tavas ierīces sistēma to ļaus šeit

Vai es varu skatīties Tet TV+, ja man mājās nav gudrais televizors?

Jā, izmantojot populārākās straumēšanas iekārtas Tet TV+ var skatīties uz jebkāda televizora, kuram ir nepieciešamais savienojums ar straumēšanas ierīci. Straumēšanas ierīces var iegādāties arī Tet veikalā: https://www.tet.lv/veikals/televizori-un-audio/tv-iekartas-2/tv-iekartas

Kas ir Tet Bezprocentu nomaksa?

Tet Bezprocentu nomaksa ir īpašs pakalpojums, kas ir pieejams tikai Tet klientiem un ļauj norēķinies par tehniku, sadalot pirkuma summu vienādos ikmēneša maksājumos bez papildu procentiem: https://www.tet.lv/veikals/bezprocentu-nomaksa

Kam pieejama Tet Bezprocentu nomaksa?

Tet klientiem - gan fiziskām (no 21 gadu vecuma), gan juridiskām personām, kuras lieto kādu no sekojošiem Tet pakalpojumiem – virszemes vai interaktīvo TV, mājas internets, Tet TV+, Tet elektrība.

Ja vēl neesi Tet klients, bet vēlies iegādāties tehniku, aizpildi preces pieteikumu, un mēs ar Tevi sazināsimies, lai kopā ar preci piedāvātu kādu no Tet pakalpojumiem. Vairāk: https://www.tet.lv/veikals/bezprocentu-nomaksa

Kas ir Tet TV?

Tet TV – televīzija, kas pielāgojas tev. Vairāk nekā 100 TV kanāli, to skaitā arī tādi, kurus neredzēsi citur – 360 TV un Best4Sport TV. Interaktīvo televīziju varēsi skatīties arī 3 mazajos ekrānos.

Kas ir Viaplay?

Viaplay ir starptautiska interneta straumēšanas platforma, kas pieejama Latvijā no 2021. gada. Tet saviem abonentiem piedāvā Viaplay abonementu, kas aptver visu Latvijā piedāvāto Viaplay saturu - pasaules klases sportu, pasaulslavenas filmas un seriālus, aizraujošas pārraides bērniem, Viaplay Original saturu, kā arī TV kanālu tiešraides. Viaplay abonementa piedāvājums ir pieejams Tet klientiem, kuri abonē kādu no Tet Internet, Tet +, Tet TV vai Virszemes Tet TV pakalpojumiem. Pakalpojuma maksa tiek iekļauta kopējā Tet rēķinā.

Kādu interneta ātrumu piedāvājam?

Optiskais internets ar ātrumu līdz 1000 Mbit/s komplektā ar jaudīgu rūteri, kas jaudīgu ātrumu nogādās visās Tavās bezvadu ierīcēs. Pārbaudi pakalpojumu pieejamību savā adresē, lai uzzinātu, vai ir tehniskas iespējas ierīkot.

Kas ir WiFi tīkla pastiprinātājs?

WiFi tīkla pastiprinātājs ir papildu ierīce, kas uzlabo Wi-Fi pārklājumu un ātrumu, tādējādi iegūstot labāko interneta lietošanas pieredzi, neatkarīgi no vietas mājoklī, kur atrodies.

Cik rūteri ir nepieciešami manam mājoklim, lai nodrošinātu nepārtrauktu Wi-Fi signāla darbību?

Nepieciešamo rūteru skaits ir atkarīgs ne tikai no mājokļa platības, bet arī istabu skaita, sienu materiāla un to biezuma, iekārtu novietojuma un atbalstītajiem Wi-Fi standartiem, kā arī kaimiņu Wi-Fi iekārtu radītajiem signāla traucējumiem. Optimālā scenārijā viens rūteris nodrošinās labu Wi-Fi signālu mājoklī līdz 50m2 (1-2 istabas), savukārt platībā līdz 300m2 (ar vairākām istabām/ stāviem) ar vienu būs par maz, un būtu nepieciešamas papildus 3-4 Wi-Fi rūteri/ signāla pastiprinātāji.

Cik maksā pakalpojuma ierīkošana?

Pakalpojuma ierīkošanas maksa ir 0.00 €.

Kurš veic ierīkošanas darbus un piegādā pakalpojumam nepieciešamās iekārtas?

Pakalpojumu ierīko Tet speciālists. Ja adresē iepriekš jau ir bijis Tet pakalpojums, to atkārtoti iespējams uzstādīt klientam patstāvīgi. Par šo iespēju vairāk pastāstīs konsultants pēc pakalpojuma pieteikšanas.

Akcijas noteikumi

 • Īpašais piedāvājums ir spēkā no 06.03.2023. līdz 09.04.2023.
 • Piedāvājumā ietilpst Tet internets un Tet TV vai Tet internets un izklaides platforma Tet TV+ ar īpašo cenu uz 24 mēnešiem.
 • Piedāvājums paredzēts, ierīkojot jaunu pakalpojumu un slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem kādam no šiem pakalpojumiem:
  • Starta internets ar Tet TV vai Tet TV+ Mazais abonements (Optikas interneta ātrums no 120 Mbit/s līdz 200 Mbit/s, DSL interneta ātrums 2 Mbit/s līdz 10 Mbit/s);
  • Pamata internets ar Tet TV vai Tet TV+ Mazais abonements (Optikas interneta ātrums no 300 Mbit/s līdz 500 Mbit/s, DSL interneta ātrums 6 Mbit/s līdz 30 Mbit/s);
  • Pro internets ar Tet TV vai Tet TV+ Mazais abonements (Optikas interneta ātrums no 600 Mbit/s līdz 1000 Mbit/s, DSL interneta ātrums 12 Mbit/s līdz 60 Mbit/s).
 • Šis piedāvājums attiecas uz jauniem Tet klientiem – fiziskām personām, kurām pakalpojumu pieteikšanas adresē ir tehniski iespējams ierīkot Tet internetu, kā arī nav noņēmuši pakalpojumu 3 mēnešu laikā.
 • Piedāvājuma cenas pakalpojumam Tet internets, slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem:
  • Starta internets 14,50 €/mēn.;
  • Pamata internets 17,50 €/mēn.;
  • Pro internets 20,50 €/mēn.
 • Piedāvājuma cenas pakalpojumam Tet internets un Tet TV, slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem:
  • Starta internets un Tet TV 19,50 €/mēn.;
  • Pamata internets un Tet TV 19,50 €/mēn.;
  • Pro internets un Tet TV 19,50 €/mēn.
 • Piedāvājuma cenas pakalpojumam Tet internets un Izklaides platforma Tet TV+, slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem:
  • Starta internets un Tet TV+ Mazais abonements 21,50 €/mēn.;
  • Pamata internets un Tet TV+ Mazais abonements 21,50 €/mēn.;
  • Pro internets un Tet TV+ Mazais abonements 21,50 €/mēn.
 • Sākot ar 25. pakalpojuma lietošanas mēnesi, spēkā stājas standarta līguma nosacījumi.
 • Piedāvājuma ietvaros ir iespēja pieslēgt arī kādu no sekojošiem papildpakalpojumiem par īpašu cenu:
  • Visas tematiskās pakas - īpašā abonēšanas maksa 2,00 €/mēn. (standarta cena 9,24 €/mēn.) uz 24 mēnešiem.
  • Tet TV+ Filmas un seriāli – īpašā abonēšanas maksa 4,99 €/mēn. (standarta cena 7,99 €/mēn.) uz 24 mēnešiem.
  • Viaplay - īpašā abonēšanas maksa 6,99 €/mēn. (standarta cena 9,99 €/mēn.) uz 12 mēnešiem.
 • Īpašs papildu ieguvums, piesakot Pro internetu, uz visu pakalpojuma lietošanas laiku pienākas divi bezmaksas WiFi tīkla pastiprinātāji.
 • Ja pēc klienta iniciatīvas pakalpojuma abonements tiek pārtraukts pirms piedāvājuma izmantošanas minimālā termiņa beigām, tiek piemērots līgumsods, kas aprēķināts proporcionāli atlikušajam līguma termiņam, sadalot to triju mēnešu periodos.
 • Līgumsods pakalpojumam Tet internets ar Tet TV vai Tet TV+ Mazais abonements ir 140,00 €.
 • Piemērs līgumsoda aprēķinam, ja bijis noslēgts līgums uz 24 mēnešiem par pakalpojumu Tet internets ar Tet TV un līdz līguma termiņa beigām ir palikuši 12 mēneši: (140/ 24)*12=70,00, jeb 5,83 € par katru neizmantoto līguma mēnesi. Līgumsoda samazinājums tiek aprēķināts pa ceturkšņiem.
 • Piedāvājuma “Viaplay” ikmēneša abonēšanas maksai lietošanas pirmajiem 12 (divpadsmit) mēnešiem tiek noteikta īpaša maksa 6,99 €/mēn. (ieskaitot PVN). Sākot ar pakalpojuma lietošanas 13. (trīspadsmito) mēnesi abonēšanas maksa tiek noteikta saskaņā ar Tet standarta cenrādi. Piedāvājuma izmantošanas minimālais termiņš ir 12 (divpadsmit) mēneši.
 • Ja Abonents atsakās no Piedāvājuma “Viaplay” vai Piedāvājumā ietilpstošo pakalpojumu sniegšana tiek izbeigta viņa vainas dēļ, t.sk. vienlaikus ar šo Piedāvājumu pieslēgto Tet pamatpakalpojumu noņemšanas dēļ, pirms Piedāvājuma izmantošanas minimālā termiņa beigām, papildus jau veiktajiem maksājumiem Abonents maksā līgumsodu, kas tiek aprēķināts, reizinot atlikušo mēnešu skaitu līdz piedāvājuma izmantošanas minimālā termiņa beigām ar piemēroto ikmēneša abonēšanas maksu 6,99 € apmērā.
 • Atsakoties no pamatpakalpojumiem Tet internets un Tet TV vai Tet internets un izklaides platformas Tet TV+, vienlaikus tiek izbeigts arī līguma pielikums piedāvājumam “Viaplay Total ar terminēto vienošanos uz 12 mēnešiem”.