Par mums Uzņēmumiem
Televīzija
Internets
Veikals
Mans konts
Elektrība
Vairāk

Zīmoli

Zīmols - Tet

Tet

Atvērts un cilvēcīgs tehnoloģiju zīmols, kas strādā, rada, eksperimentē un rūpējas, lai praktisks labums no jaunākajām tehnoloģijām būtu pieejams katram no mums - kā darbā, tā arī ikdienas dzīvē.

Zīmols - Helio

Helio

Tet uzņēmuma aizrautīgā puse, kas apvieno iecienītākās digitālās izklaides iespējas un ir vienmēr blakus visos tavos ekrānos, kad vēlies atpūsties, baudot augstvērtīgu un saistošu saturu.

Zīmols - Shortcut

Shortcut

Satura lietotne ar interaktivitātes funkcijām.
Vairāk nekā 50 TV kanāli, Latvijas un pasaules TOP filmas un seriāli,
ko var skatīties televizorā un viedierīcēs.

Zīmols - Overkill

Overkill

Jaunuzņēmumu atspēriena platforma tiem, kas gatavi pārvarēt sevi, tad pārspēt citus, un kļūt par savas nozares vadošajiem spēlētājiem vai jaunu nozaru atklājējiem.

Zīmols - Claara

Claara

Pirmais tiešsaistes TV reklāmu un plašas auditorijas analītikas rīks Baltijā. Tā pamatā ir unikāls mākslīgā intelekta risinājums, kas reklāmas efektivitātes un auditorijas datu apstrādi padara ērtu un pārskatāmu.

Zīmols - 1188

1188

Lielākā un iecienītākā uzziņu platforma Latvijā, ko cilvēki izmanto, ja nepieciešama ātra un uzticama informācija. Uzņēmumi šeit izvieto dažāda veida informāciju par sevi.

Zīmols - Citrus Solutions

Citrus Solutions

Vadošais inženiertīklu projektēšanas un būvniecības uzņēmums Latvijā, kas piedāvā pilnu izstrādes ciklu – no skices un konsultācijas, līdz izbūvei un uzturēšanai.

Zīmols - Lattelecom Technology

T2T

Integrēto IT risinājumu un pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā gan atsevišķus programmu produktus, gan specializētu IT risinājumu izstrādi un ieviešanu lielos uzņēmumos un valsts iestādēs.

Zīmols - BESL

BESL

Baltijas eSporta līga (www.besl.pro) ir pirmā profesionālā eSporta līga Baltijā, kas piesaistsa arvien jaunus digitālos atlētus un audzina čempionus.

Zīmols - Hypertown

Hypertown

Rīgas un Tallinas urbānās kultūras un eSporta festivāls, kas ik gadu piedāvā plaša mēroga izklaidi un atpūtas iespējas visai ģimenei.

Zīmols - BDA

BDA

Baltijas Datoru akadēmija ir lielākais profesionālās izaugsmes un sertifikācijas centrs Baltijā, kas piedāvā vairāk kā 200 dažādus kursus digitālo jomu speciālistiem.

Zīmols - BDA

Data Experts

Data Experts ir Tet grupas uzņēmums, kas specializējas IT drošības un datu aizsardzības pakalpojumu nodrošināšanā. Mūsu speciālisti izpilda plaša apjoma ar personas datu un IT drošību saistītas darbības - veic drošības auditus un izstrādā uzlabošanas projektus, kā arī nodrošina datu centra pakalpojumus eksporta tirgos.