Zīmoli

Zīmols - Tet

Tet

Atvērts un cilvēcīgs tehnoloģiju zīmols, kas strādā, rada, eksperimentē un rūpējas, lai praktisks labums no jaunākajām tehnoloģijām būtu pieejams katram no mums - kā darbā, tā arī ikdienas dzīvē.

Zīmols - Helio

Helio

Tet uzņēmuma aizrautīgā puse, kas apvieno iecienītākās digitālās izklaides iespējas un ir vienmēr blakus visos tavos ekrānos, kad vēlies atpūsties, baudot augstvērtīgu un saistošu saturu.

Zīmols - Overkill

Overkill

Jaunuzņēmumu atspēriena platforma tiem, kas gatavi pārvarēt sevi, tad pārspēt citus, un kļūt par savas nozares vadošajiem spēlētājiem vai jaunu nozaru atklājējiem.

Uz Overkill mājaslapu

Zīmols - Helio Media

Helio Media

Unikāla pašmāju un pasaules līmeņa izklaide ar īpaši skatītāju velmēm radītiem, aizraujošiem TV kanāliem – tēmu televīzija 360TV un televīzija sievietēm STV Pirmā!.

Vairāk par Helio Media

Zīmols - 1188

1188

Lielākā un iecienītākā uzziņu platforma Latvijā, ko cilvēki izmanto, ja nepieciešama ātra un uzticama informācija. Uzņēmumi šeit izvieto dažāda veida informāciju par sevi.

Uz 1188 mājaslapu

Zīmols - Citrus Solutions

Citrus Solutions

Vadošais inženiertīklu projektēšanas un būvniecības uzņēmums Latvijā, kas piedāvā pilnu izstrādes ciklu – no skices un konsultācijas, līdz izbūvei un uzturēšanai.

Uz Citrus Solutions mājaslapu

Zīmols - Hypertown

Hypertown

Rīgas un Tallinas urbānās kultūras un eSporta festivāls, kas ik gadu piedāvā plaša mēroga izklaidi un atpūtas iespējas visai ģimenei.

Uz Hypertown mājaslapu

Zīmols - BDA

BDA

Baltijas datoru akadēmija ir viens no lielākajiem mācību un starptautiskās sertifikācijas centriem Latvijā un Baltijas valstīs ar 26 gadu pieredzi nozarē. Mācību centrs nodrošina pieprasītus, kvalitatīvus un drošus mācību risinājumus. Mācību programmas ir pielāgojamas uzņēmuma darbības nozarei un biznesa mērķiem, nodrošinot profesionālas konsultācijas un darbinieku kompetenču attīstību.

Uz Baltijas datoru akadēmija mājaslapu

Zīmols - BDA

Data Experts

Data Experts ir Tet grupas uzņēmums, kas specializējas IT drošības un datu aizsardzības pakalpojumu nodrošināšanā. Mūsu speciālisti izpilda plaša apjoma ar personas datu un IT drošību saistītas darbības - veic drošības auditus un izstrādā uzlabošanas projektus, kā arī nodrošina datu centra pakalpojumus eksporta tirgos.