Izvēlne
BiznesamKāpēc Tet

Godātais klient!

Mēs esam nemitīgā attīstībā. Uzkrātā pieredze un izcilākie speciālisti mums ļauj izstrādāt uzņēmumiem arvien jaunus un progresīvus pakalpojumus, piedāvāt inovatīvus un individuālus risinājumus un nodrošināt izcilu servisu. Pirms pāris gadiem neviens nevarēja pat iedomāties internetu ar ātrumu līdz pat 500 Mbit/s vai to, ka iespējams ar vairāk nekā 1 000 000 cilvēkiem sarunāties par brīvu. Tagad tā ir ikviena Tet klienta priekšrocība.

Tagad piedāvājam uzņēmumiem izvietot savus serverus arī jaunatklātajā un drošākajā Tet datu centrā Dattum. Tas ir pirmais datu centrs Baltijā un Ziemeļeiropā, kas saņēmis TIER III drošības līmeņa sertifikātu. Pasaulē šāds sertifikāts ir izsniegts mazāk nekā 50 datu centriem.

Pateicamies par jūsu uzticību, izvēloties Tet! Lai jūs un jūsu uzņēmums varētu iet uz priekšu, arī mēs nedrīkstam apstāties. Mēs strādājam pie jaunām idejām un nemitīgi pilnveidojam esošos pakalpojumus un servisu. Kopā ar Tet jūs pārliecināsieties, ka viss kļūst iespējams!

 

Viss, ko solām, ir iespējams

Nodrošinām kvalitatīvus pakalpojumus, kā arī tehnisko palīdzību un konsultācijas pa tālruni 67 177 177.

Svarīgs ir katrs klients - Tet darbinieki ir profesionāli, pieredzes bagāti un ar pozitīvu attieksmi.

Runājam klientiem saprotamā valodā - mēs sniedzam precīzu, vienkārši uztveramu un viegli pieejamu informāciju par Tet pakalpojumiem.

Esam uzticami - izpildām it visus solījumus un atbildam uz ikvienu jautājumu.

Laikus informējam par plānotajiem pakalpojuma pārtraukumiem, kas nepieciešami to kvalitātes pilnveidošanai.