Meklēt tet.lv

dubulta atrs internets lv

Lai ātrs kļūst vēl ātrāks!

Tikai no +4 €/mēn. un Tavs interneta ātrums dubultosies!

4G internets - mobilais mājas internets.

Pārslēdzies uz Izklaidi un iegūsti vairāk!

  • Zibenīgu internetu līdz 500 Mbit/s jebkurā diennakts stundā!
  • Shortcut Films uz 6 mēnešiem bez papildu maksas!
  • Jaunu un jaudīgu TV dekoderu, kas atbalsta saturu 4K kvalitātē.
  • Turpmāk lieto tikai vienu Bluetooth pulti.

Tikai no +4 €/mēn. pie esošā rēķina!

Jautājumi un atbildes

Cik maksā Helio iTV + Izklaides internets?

Kad būsi pieteicis pakalpojumu, Tet darbinieks ar Tevi sazināsies un precizēs Helio iTV + Izklaides interneta abonēšanas maksu.

Kā es varu saņemt jauno 4K dekoderu?

Ja vēlies mainīt pašreizējo TV dekoderu pret jauno 4K dekoderu, norādi to pieteikuma formas sadaļā “Piezīmes”. Vienā adresē tiek mainīts viens 4K dekoders. To varēsi izvēlēties saņemt ar Omniva starpniecību par 5 € vai ar kurjeru par 14,50 €.

Kā es varu noskaidrot, vai man ir pieejams pakalpojums Helio iTV + Izklaides internets?

Dodies uz www.tet.lv un ievadi savu adresi, kurā jau izmanto Tet pakalpojumus. Tāpat vari aizpildīt pieteikuma formu šajā lapā un Tet speciālists ar Tevi sazināsies, lai informētu par iespējām.

Kādi ir Izklaides interneta ātruma ierobežojumi?

Interneta ātrums līdz 500 Mbit/s ir maksimālais lejupielādes ātrums adresēs, kur pieejama optikas tehnoloģija. Adresēs ar DSL tehnoloģiju maksimālais lejupielādes ātrums ir līdz 30 Mbit/s.

Kāda būs Shortcut Films maksa, sākot ar 7. mēnesi?

Shortcut Films bez papildu maksas ir spēkā 180 dienas. Sākot ar 181. dienu, pakalpojumam automātiski stājas spēkā standarta abonēšanas maksa 7,99 €/mēn.

Ja pēc bezmaksas perioda beigām vēlies veikt izmaiņas pakalpojumos, dodies uz pašapkalpošanās portālu Mans Tet sadaļu Pakalpojumi → Mani pakalpojumi → Mainīt/Pieteikt.

Vai par īpašo piedāvājumu ir jāslēdz jauns līgums?

Jā, ja Tev šobrīd par Helio iTV + Starta internets ir noslēgts līgums uz konkrētu termiņu, mainot pakalpojumu uz Helio iTV + Izklaides internets, tiks slēgts jauns līgums uz 24 mēnešiem. Ja lieto pakalpojumu beztermiņa līgumā, arī jaunais līgums būs beztermiņa.