Tet drošības vadības centrs (SOC)

Latvijā izvietots un uzturēts Tet Drošības Vadības Centrs 24/7/365 pārraudzīs jūsu IT infrastruktūru, palīdzēs identificēt un savlaicīgi reaģēt uz jebkuriem kiberdrošības apdraudējumiem un incidentiem pirms tie vēl ir nonākuši līdz jūsu biznesa kritiskajai IT Infrastruktūrai. SOC mērķis ir pārvaldīt riskus kas saistīti ar kiberdrošību gan valsts, gan privātos uzņēmumos ejot līdzi IT tehnoloģiju un procesu attīstībai. 

  • IT Sistēmu analīze un monitorings
  • Apdraudējumu un uzbrukumu novēršana
  • Reāllaika aizsardzība pret kiberuzbrukumiem
  • Nepārtraukta kiberdrošības sistēmu attīstība un monitorings

Piedāvātie pakalpojumi

Piedāvātie pakalpojumi

SIEM

Vadošā IBM Security QRadar® SIEM tehnoloģija kā galvenā komponente, kas palīdz aizsargāties pret pieaugošiem draudiem, vienlaikus modernizējot un mērogojot drošības operatīvās darbības, izmantojot integrētu redzamību, atklāšanu, izmeklēšanu un atbildes reakciju.

Ievainojamību un risku pārvaldība

Tet ievainojamību diagnostika un pārvaldība ļauj ne tikai identificēt iekārtu, operētājsistēmu un aplikāciju ievainojamības, bet arī veic ievainojamību kritiskuma sakārtošanu un novēršanas plāna sagatavošanu visā programmatūras dzīves ciklā.

Kiberdrošības eksperts

Jūsu uzņēmumam piesaistīts kiberdrošības eksperts no Tet, kurš veiks pilnu 24/7 IT drošības uzraudzību un citi pakalpojumi saistīti ar IT risku mazināšanu.

Infrastruktūras un sistēmu attīstība

Kiberdrošības ekspertu un analītiķu rekomendācijas infrastruktūras attīstībai.

Nepārtraukts sistēmu monitorings

24/7 IT infrastruktūras padziļināta analīze un apdraudējumu monitorings.

Apdraudējumu meklēšana (threat hunting)

Proaktīva drošības draudu meklēšana tīklā, gala iekārtās un datu kopās, lai atrastu ļaunprātīgas, aizdomīgas vai riskantas darbības.

DDos aizsardzība

Proaktīva DDoS uzbrukumu identificēšana un uzraudzība 24/7.

Reaģēšana uz incidentiem

24/7 vai 8/5 Tet komandas reaģēšana uz incidentiem. Un detalizēta trauksmes ziņojumu izsūtīšana klientiem ar ieteikumiem incidenta novēršanā.

Sazinieties ar mums

Piesakieties konsultācijai, un mēs ieteiksim tieši jūsu biznesam piemērotāko risinājumu.