Ekspertu noma

Informācijas un digitalizācijas laikmetā uzņēmumiem paliek arvien grūtāk droši pārvaldīt sava uzņēmuma IT infrastruktūru un datus, nodrošināt atbilstību normatīvajām prasībām un novērst pieaugošos kiberdraudus.

Taču pieredzējušu ekspertu atbalsts nereti vien ir grūti pieejams. Lai palīdzētu uzņēmumiem fokusēties uz savu biznesa mērķu sasniegšanu un izvairīties no riskiem, Tet piedāvā sekojošu speciālistu nomu.

 

Piedāvātie pakalpojumi

Piedāvātie pakalpojumi

Datu aizsardzības speciālists jeb DPO as a service

Tet Datu aizsardzības speciālists nodrošinās pilnu servisu un GDPR atbilstību jūsu uzņēmumam – no datu izveidošanas, pārvietošanas un modificēšanas līdz pat arhivēšanai un to iznīcināšanai, ievērojot augstākās drošības prasības.

IT drošības pārvaldnieks jeb CISO as a service

Tet IT drošības pārvaldnieka pakalpojumus rekomendējam uzņēmumiem, kuriem ir grūtības atrast pieredzējušus un kvalificētus ekspertus IT drošības pārvaldībā jeb CISO. Pakalpojums ietver visu jūsu uzņēmuma IT infrastruktūras drošības pārvaldību – serverus, printerus, darbstacijas, tīklus un tīkla iekārtas u.c.

Kiberdrošības inženieris

Kiberdrošības inženieri identificē draudus un ievainojamības sistēmās un programmatūrā. Pēc tam, vadoties pēc iegūtās informācijas, izstrādā un ievieš tehnoloģiju risinājumus, lai aizsargātu sistēmas pret uzlaušanu, ļaunprātīgu programmatūru, izspiedējvīrusiem, iekšējās informācijas apdraudējumiem un visa veida kibernoziegumiem. Kiberdrošības inženieri komandā strādā arī kā drošības politikas un procedūru uzturētājs.

Ētiskais hakeris

Ētiskā hakera pakalpojums ir labākais veids, kā pārbaudīt jūsu uzņēmuma spēju atklāt kiberuzbrukumus un reaģēt uz tiem. Izmantojot tās pašas metodes, ko izmanto reāli kibernoziedzinieki, sarkanās komandas novērtējums palaiž drošu, bet reālistisku uzbrukuma simulāciju, lai novērtētu jūsu organizācijas noturību katrā uzbrukuma dzīves cikla posmā. Uzņēmums iegūst pilnīgu pārskatāmību par savas drošības stratēģijas stiprajām un vājajām pusēm, uzlabojot situācijas izpratni un dodot iespēju uzlabot savu aizsardzību. Mēs rūpīgi pielāgojam mūsu ētiskā hakera uzbrukuma simulācijas jūsu uzņēmumam un piedāvājam pastāvīgu ilgtermiņa sadarbību, lai palīdzētu cīnīties pret pastāvīgi mainīgajiem kiberdraudiem.

Sazinieties ar mums

Piesakieties konsultācijai, un mēs ieteiksim tieši jūsu biznesam piemērotāko risinājumu.