svg1 svg2

Tava televīzija - tavi noteikumi

svg3

Izvēlies piemērotāko piedāvājumu

Fiksētie TV kanāli (19)
Šie kanāli vienmēr būs iekļauti tavā abonementā.
LTV1 HD
LTV1 HD
Latvijas nacionālais kanāls, kas par savu galveno uzdevumu izvirzījis nacionālo vērtību uzturēšanu. Kanāls īpaši izceļas ar savām ziņu pārraidēm, spēcīgo analītisko raidījumu bloku un daudzām informatīvi dokumentālajām un izklaidējošām programmām par reliģiju un kultūru. Kanāls piedāvā arī pārraides bērniem un jauniešiem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Valodas: LV, ANG, RU
LTV7 HD
LTV7 HD
Latvijas autorraidījumu un sporta kanāls. Neviens pasaules līmeņa sporta notikums nav iedomājams bez LTV7 tiešraidēm un ekspertu komentāriem. LTV7 ir ne tikai sporta, bet arī populārzinātnisko raidījumu un reģionālo televīziju māja, tāpēc kanāla pārraides ir saistošas katram Latvijas iedzīvotājam. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Valodas: LV, ANG, RU
Re:TV HD
Re:TV HD
Latvijas nacionālais televīzijas kanāls, kas nodrošina aktuālu ziņu raidījumu, autorraidījumu, tiešraižu, portretinterviju un citu aktuālo video materiālu pārraidi no visiem Latvijas reģioniem vienā televīzijas kanālā.
Valodas: LV
TV24 HD
TV24 HD
Unikāla televīzija, kas piedāvā informatīvi dokumentālus diskusiju raidījumus. Tajos ikdienu var dzirdēt Latvijas viedokļu līderus par aktuālajām nedēļas tēmām. Tas ir vienīgais medijs Latvijā, kas 90% no tā satura veido tiešraidē.
Valodas: LV
TV4 HD
TV4 HD
Izglītojošs kanāls, kas piedāvā plašu izzinošu saturu, motivējot sabiedrību domāt, diskutēt, analizēt. Kanāls nodrošina Latvijā notiekošu nozīmīgu pasākumu, konferenču un kultūras notikumu tiešraides.
Valodas: LV
Euronews ENG HD
Euronews ENG HD
Dienakts informatīvais kanāls, kas piedāvā plašākos apskatus par jaunumiem Eiropā un pasaulē. Ziņu starplaikos tiek piedāvāta informācija par finanšu tirgiem, sporta jaunumi, kultūras, mākslas un zinātnes apskati, laika ziņas, kā arī Eiropas preses apskati.
Valodas: EN
TV3 HD
TV3 HD
Informatīvais un izklaides TV kanāls, kas piedāvā dažādus ziņu raidījumus un notikumu apskatus, izklaides šovus, populārus seriālus, kā arī labākās Krievijas un Holivudas mākslas filmas, kas tikai nesen izrādītas kinoteātros.
Valodas: LV, ANG
National Geographic
National Geographic
Kanāls, kas piedāvā pārraides, dokumentālas filmas un reportāžas par pasaules un visuma vēsturi, dabu, tās fenomeniem, arheoloģiju un dzīvniekiem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Valodas: EN
KidZone TV HD
KidZone TV HD
Kanāls piedāvā drošu, izglītojošu un iedvesmojošu saturu bērniem vecumā līdz 14 gadiem. Skatītāji var vērot gan Eiropas multfilmas, gan citu valstu populārākās bērnu pārraides un dziesmu klipus. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Valodas: LV, RU
360TV HD
360TV HD
Vienīgā tēmu televīzija Latvijā, kur saturs atsevišķi pielāgots katrai nedēļas dienai. Tās ir labākās filmas un populāri seriāli, spožākās pasaules un pašmāju personības, ceļojumu šovi, sirsnīgs humors un iespēja izbaudīt neaizmirstamus mirkļus kopā ar savējiem. 360TV iemīļotāko raidījumu vidū ir slavenību ceļojuma šovs “Četri uz koferiem”, sirsnīgais “Pasaki to skaļi”, kas atgādina, cik svarīgi ir pateikt “paldies”, atklātais sarunu raidījums “Rezervēts” un sporta gardēžu iecienītais “Hattrick ar Puči.”
Valodas: LV, ANG, RU
STV Pirmā! HD
STV Pirmā! HD
Latvijā vienīgā televīzija sievietēm, kas rada unikālu saturu īpaši savai auditorijai. Kanāla populārāko pašmāju raidījumu vidū ir šokējoši atklātais sociālais raidījums "Caur ērkšķiem uz...", vakara sarunu šovs "Kad viņas satiekas," realitātes šovs, kas seko līdzi sabiedrībā populāru personību dzīvēm “Slavenības. Bez filtra”, šovs dzīves baudītājām “Sapņu ķērājas” . Tāpat STV Pirmā! iedvesmo un lutina skatītājas ar vietējiem un ārzemju attiecību šoviem, romantiskāko pasaules kino, kā arī ģimenes un dzīvesstila raidījumiem.
Valodas: LV, ANG, RU
Filmzone HD
Filmzone HD
Filmu kanāls, kas saviem skatītājiem piedāvā piedzīvojumu un spriedzes filmas, kā arī zinātnisko fantastiku un trillerus no visas pasaules. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Valodas: LV, ANG
FOX
FOX
Kanāls piedāvā atjautīgas un inovatīvas programmas, kas izklaidē un izglīto visas vecuma grupas. Iespēja sekot līdzi populārākajiem amerikāņu seriāliem un šoviem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Valodas: EN
Discovery Channel
Discovery Channel
Viens no populārākajiem pasaules izglītojošākiem televīzijas kanāliem, kas raida populārzinātniskus raidījumus par zinātni, tehnoloģijām un vēsturi. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Valodas: LV, EN
CNN International
CNN International
Starptautisks ziņu kanāls, kurš piedāvā pasaules ziņu notikumu apskatus, ekskluzīvas intervijas, analītiskās programmas, dokumentālās filmas un žurnālistikas programmas. CNN ir nozīmīgs ziņu avots visā pasaulē.
Valodas: EN
FREEДOM HD (Skatītāju izvēle)
FREEДOM HD (Skatītāju izvēle)
Ukrainas TV kanāls, kas piedāvā informatīvi analītiskus raidījumus, tiešās translācijas, kā arī pašu veidotas informatīvi publicistiskas pārraides.
Valodas: ANG
BBC News
BBC News
Starptautiskais diennakts ziņu kanāls, kas pārraida aktuālus notikumus no sabiedrības ikdienas. Analītiskie ekspertu apskati, pārraides no finanšu centriem, intervijas, kā arī laika ziņu apkopojums no visas pasaules.
Valodas: EN
Current Time HD (Skatītāju izvēle)
Current Time HD (Skatītāju izvēle)
Šis ir diennakts sabiedriski-politiski informatīvs kanāls, balstoties uz krieviski runājošu saturu. Saturu veido Radio Brīvā Eiropa, Amerikas Balss un citi sadarbības partneri.
Valodas: RU
RADA
RADA
Ukrainas televīzijas kanāls, kur visu dienu tiek sniegta informācija par jaunākajiem notikumiem Ukrainā.
Valodas: UK
Izvēles TV kanāli (80)
Šos kanālus varēsi mainīt, cik bieži vien vēlies savā kontā.
FOX Life
FOX Life
Izklaidējošs televīzijas kanāls, kura mērķauditorija ir mūsdienīgas, aktīvas un radošas sievietes. Kanāls piedāvā dažādus televīzijas seriālus un realitātes šovus. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Valodas: EN
Filmzone+ HD
Filmzone+ HD
Kanāls, kas piedāvā vēl plašāku filmu izvēli no Holivudas grāvējiem līdz neatkarīgu režisoru veidotiem projektiem. Kanāls piedāvā filmas pilnā HD kvalitātē. Kanāls ir vairāk piemērots sieviešu auditorijai, piedāvājot drāmas, komēdijas, traģēdijas un romantiskas filmas.
Valodas: LV, ANG
Duo 3 HD
Duo 3 HD
Kanāls piedāvā skatītajiem labākos noziegumu un detektīvu žanru seriālus, katru gadu nodrošinot vairāk nekā 800 stundas jauna satura!
Valodas: LV, RU
Duo 6 HD
Duo 6 HD
Pirmais komēdijseriālu kanāls Baltijas valstīs ar vairāk nekā 600 stundu jauna satura katru gadu. Kanāls piedāvā skatītajiem labākos sitkomus
Valodas: LV, RU
Kanal 7 HD
Kanal 7 HD
Skaties kvalitatīvus seriālus un filmas, kā arī populāras krievu pārraides, detektīvseriālus, animācijas filmas, komēdijas, drāmas un ziņas.
Valodas: LV, RU
Epic Drama HD
Epic Drama HD
Labākie vēsturiski drāmas seriāli no visas pasaules vienā TV kanāla ekrānā. Epic Drama kanāls piedāvā kaisles, nodevības, mīlestības un zaudējumu pilnus seriālus, kurus cienīs tie, kas novērtē jaunāko saturu un seriālus HD kvalitātē.
Valodas: LV, EN
Viasat Kino Comedy HD
Viasat Kino Comedy HD
Kanāls, kurš liks Jums mainīt garastāvokli. Tas ir par cilvēkiem, kuri liks Jums smieties vienkārši esot blakus brīžos, kad jūtaties silti un patīkami satraukti un laimīgi. VIP Comedy piedāvā labākās pasaules komēdijas un lielākas zvaigznes, kuras liks Jums smieties vēl skaļāk.
Valodas: LV, ANG, RU
Star Family HD
Star Family HD
Star Family ir ģimenes TV kanāls, kura saturs tiek veidots, ņemot vērā gan visjaunāko, gan pieaugošu skatītāju intereses. Ikviens atradīs sev labāko un aizraujošāko. Bērniem – izglītojoši raidījumi. Pusaudžiem – informatīvas un izklaidējošas dokudrāmas. Sievietēm – televīzijas seriāli un labākās filmas par mīlestību. Vīriešiem – skarbais kino. Kanālā tikai kvalitatīvs saturs no Ukrainas vadošās producentu kompānijas Star Media
Valodas: RU
Star Cinema HD
Star Cinema HD
Kanāls balstās uz atzītas Ukrainas producēšanas kompānijas Star Media ražotajiem seriāliem un filmām, kas aptver visus iespējamos žanrus – drāmas, detektīvus, komēdijas, telenoveles un unikālus dokumentālus projektus. Star Media produkcija guvusi panākumus gan Ukrainas kaimiņvalstīs, iekarojot Krievijas populārākos kanālus, gan starptautiskos pasākumos, plūcot laurus ASV, Dienvidkorejas, Melnkalnes un Ukrainas festivālos. Unikāli kadri no filmēšanas laukuma
Valodas: RU
FilmUADrama HD
FilmUADrama HD
Kanāls ar plašāko ukraiņu saturu, ko ražo kino studija FILM.UA. Drāmas, melodrāmas, komēdijas un seriāli katra gaumei, kā arī ekskluzīvas filmas un pārraides par Ukrainas kino pasauli
Valodas: RU
Bolt HD (Skatītāju izvēle)
Bolt HD (Skatītāju izvēle)
Filmu un seriālu kanāls, kas aizraus ar asa sižeta grāvējiem, detektīviem un filmām par karu. Ielūkojies kino pasaules aizkulisēs, iepazīsti slavenu filmu tapšanas vēsturi un baudi pasaules kino jaunumu apskatus
Valodas: RU
Filmbox HD (Skatītāju izvēle)
Filmbox HD (Skatītāju izvēle)
Spēlfilmu televīzijas kanāls. Jaunākās Amerikas un Eiropas filmas, televīzijas seriāli un miniseriāli, kā arī lielbudžeta televīzijas filmas
Valodas: EN
AMC
AMC
Kanāls, kas piedāvā labākos mūsdienu seriālus un filmas. Kinostudija AMC ir producents tādiem plaši pazīstamiem un godalgotiem seriāliem kā "Breaking Bad", "The Walking Dead", "Fear The Walking Dead", "Better Call Saul".
Valodas: RU
Kino1 HD (Skatītāju izvēle)
Kino1 HD (Skatītāju izvēle)
Starptautisks TV kanāls, kas piedāvā daudzveidīgu saturu. Filmas un seriāli, dokumentāli projekti. Saturs tiek pārraidīts HD kvalitātē
Valodas: ANG
TV3 Film HD
TV3 Film HD
Filmu kanāls, kas piedāvā jaunākās un populārākās Holivudas filmas.
Valodas: LV, RU
Viasat Kino
Viasat Kino
Kanāls piedāvā visā pasaulē labi zināmas un kino festivālos godalgotas filmas jebkurai gaumei – sākot no komēdijām un elpu aizraujošiem trilleriem, beidzot ar piedzīvojumiem un fantastiku.
Valodas: EN
Viasat Kino Action
Viasat Kino Action
Kanāls, kas piedāvā visas spriedzes un piedzīvojumu filmas vienuviet. Izbaudi spriedzi, pakaļdzīšanos, šaušanu un adrenalīnu. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Valodas: EN
Viasat Kino World
Viasat Kino World
Kanāls ir klasiskā un mūsdienu kino dārgumu krātuve no visas pasaules. No Holivudas klasikas līdz Eiropas hitiem – izklaide ir garantēta ikvienam filmu fanam.
Valodas: RU
Viasat History HD
Viasat History HD
Kanāls iedvesmo skatītājus ar saturu, kas apskata vēsturi ar modernā veidā. Tie ir labi izpētīti raidījumi, kuri liek domāt - dažādie skatu punkti palīdz saprast notikumus un tos pasniedz visharizmātiskākie vēsturnieki.
Valodas: LV, EN
Viasat Explore HD
Viasat Explore HD
Zinātniski dokumentālu raidījumu izlase par ceļojumiem, tehnoloģiju novitātēm, skaļiem noziegumiem, ekstrēmajiem sporta veidiem un drosmīgiem autorprojektiem
Valodas: LV, EN
Viasat Nature HD
Viasat Nature HD
Dokumentālās filmas par dabu un dzīvniekiem, ko veido pasaules vadošās televīzijas studijas, tostarp BBC, ITV Global, ORF un TWI, un kurās piedalās tādi slaveni ceļotāji, dabas pētnieki un TV raidījumu vadītāji kā Deivids Attenboro, Naidžels Mārvens un Bens Fogls
Valodas: LV, EN
Discovery Channel HD
Discovery Channel HD
“Discovery Channel HD” ir viens no populārākajiem pasaules izglītojošākiem televīzijas kanāliem, kas 24 stundas diennaktī raida populārzinātniskus raidījumus par zinātni, tehnoloģijām un vēsturi HD kvalitātē
Valodas: EN
Discovery Science HD
Discovery Science HD
Zinātne un tehnika, pētījumi, atklājumi un izgudrojumi. Kanāls ir paredzēts tiem, kuriem patīk atklāt noslēpumus, izvirzīt un pierādīt hipotēzes, izzināt cilvēci un visu, kas eksistē uz Zemes. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Valodas: EN
Investigation Discovery
Investigation Discovery
Vienreizēji noslēpumi, elpu aizraujoši notikumi un kaislīgi skandāli liks uzmanīgi vērot, kā soli pa solim tiek atklāta patiesība. Kanāls ar dramatisku, skandalozu un mūsdienīgu saturu. Emocionāli stāsti, kam ir grūti nepārdzīvot līdz, aizraujoša izklaide, kas notur skatītāja uzmanību, neviltotas emocijas un šokējošas atdzīšanās. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Valodas: LV, EN
Animal Planet HD
Animal Planet HD
Populārzinātnisks televīzijas kanāls HD kvalitātē. Piedāvā aizraujošus, izklaidējošus un aizkustinošus stāstus no dzīvnieku pasaules. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Valodas: LV, EN
Travel Channel HD
Travel Channel HD
Kanāls tiem, kuriem patīk ceļot, kā arī iepazīt citu valstu kultūru un tradīcijas. Lieliski stāsti, brīnumaini galamērķi un atklāsme, ka dzīve ir ceļojums. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Valodas: EN
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild
Kanāls cilvēkiem, kuri interesējas par dabu un viņiem nav vienaldzīga mūsu planētas nākotne. Kanālā iespējams vērot raidījumus par apkartējo vidi, savvaļu un brīnumainām būtnēm, kuras dzīvo uz Zemes. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Valodas: EN
National Geographic HD
National Geographic HD
Amerikāņu televīzijas kanāls HD kvalitātē. Piedāvā populārzinātniskās pārraides, dokumentālas filmas par zinātni, dabu, kultūru un vēsturi. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Valodas: EN
DTX HD
DTX HD
Aizraujošs izklaides kanāls, kuru īpaši iecienījuši vīrieši. Tas jūs aizvedīs pasaulē, kurā valda ātrums, adrenalīns un ekstrēmas izdarības. Tā ir televīzija drosmīgajiem, kuriem patīk visskaļākie, vistrakulīgākie un vispārsteidzošākie šovi, kuros rullē ātrums, ķermenis, ēdiens un nauda! Papildus tajā var redzēt vislabāko no Eurosport: pasaules auto tūri, Eiropas rallija čempionātu, žurnāla "Watts" apskatu. Iekārtojies ērtāk, piesprādzējies un – aiziet! – ļaujies aizraujošai izklaidei! Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Valodas: EN
DocuBox HD (Skatītāju izvēle)
DocuBox HD (Skatītāju izvēle)
Izglītojošs televīzijas kanāls, kurā iekļauti populārzinātniski raidījumi un dokumentālās filmas. Filmu kolekcija par dabu, nacionālajiem parkiem, interesantiem cilvēkiem, ceļojumiem, vēsturiskiem notikumiem un pasaules tautu kultūru
Valodas: EN
History HD
History HD
Kanāls piedāvā lielbudžeta raidījumus par nozīmīgiem senās un mūsdienu vēstures artefaktiem, par slaveniem cilvēkiem, zinātniskiem atklājumiem, tehnoloģijām un kultūras sasniegumiem
Valodas: EN, RU
Deutsche Welle English HD
Deutsche Welle English HD
“Deutsche Welle English HD” ir vācu ziņu kanāla Deutsche Welle starptautiskā versija. Sekojiet līdzi starptautiskajām ziņām un jaunumiem no Eiropas un Vācijas.
Valodas: EN
Euronews RU
Euronews RU
Dienakts informatīvais kanāls, kas piedāvā plašākos apskatus par jaunumiem Eiropā un pasaulē. Ziņu starplaikos tiek piedāvāta informācija par finanšu tirgiem, sporta jaunumi, kultūras, mākslas un zinātnes apskati, laika ziņas, kā arī Eiropas preses apskati.
Valodas: RU
Bloomberg
Bloomberg
Starptautisks televīzijas kanāls, kas 24 stundas diennaktī atspoguļo aktuālo informāciju par finanšu un ekonomisko situāciju pasaulē.
Valodas: EN
France 24 HD (Skatītāju izvēle)
France 24 HD (Skatītāju izvēle)
Kanāls tiem, kuri franču valodā vēlas uzzināt par notikumiem pasaulē. Starptautiskas ziņas. Politiski-analītiski raidījumi. Tikšanās ar biznesa personībām. Kultūras un mākslas jaunumi.
Valodas: FR
Al Jazeera International HD
Al Jazeera International HD
Kanāls, kas informē par jaunumiem un aktuālajiem notikumiem arābu pasaulē.
Valodas: EN
RTL
RTL
Viens no populārākajiem Vācijas kanāliem, kas piedāvā daudzveidīgu saturu – seriāli un filmas, analītiskie un humora raidījumi.
Valodas: DE
PRO 7
PRO 7
Otrais lielākais Vācijas komerctelevīzijas kanāls, kas piedāvā mākslas filmas, televīzijas seriālus, ziņas, izklaides raidījumus un šovus.
Valodas: DE
SAT1
SAT1
Izklaides kanāls, kas piemērots auditorijai no 25 līdz 49 gadiem. Kanāla programma lielākoties koncentrējas uz dažādiem seriāliem un filmām.
Valodas: DE
8TV HD
8TV HD
Televīzijas kanāls, kas piedāvā krievu valodā ierunātas populārākās Holivudas, kā arī Ukrainas un Krievijas filmas, seriālus un izklaides pārraides ar subtitriem latviešu valodā.
Valodas: LV, ANG, RU
TV3 Life HD
TV3 Life HD
Kanāla programma sniegs atpūtu pēc garas darba dienas un izklaidēs brīvdienās, sākot ar seriāliem un filmām un noslēdzot ar dažādas tematikas raidījumiem un realitātes šoviem. Kanāls TV3 Life būs jaunā mājvieta arī vienam no pēdējo gadu skatītākajiem un gaidītākajiem Latvijas seriāliem “Viņas melo labāk”.
Valodas: LV, ANG
TV6 HD
TV6 HD
Izklaides kanāls latviešu valodā, kas piedāvā izklaidējošas programmas, TV šovus, seriālus un filmas. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Valodas: LV, ANG
3+ HD
3+ HD
Kanāls, kas savā programmā piedāvā populārākās Krievijas izklaides pārraides, humora šovus, mākslas un animācijas filmas, kā arī sporta spēļu translācijas.
Valodas: RU
TV Extra
TV Extra
Kanāls, kurš skatītājiem piedāvā plašu izklaidējošu saturu krievu valodā. Skaties lieliskus TV seriālus, dažādu žanru filmas, izklaides, zinātniskos raidījumus un dokumentālos projektus no Ukrainas, Lielbritānijas, ASV un citām valstīm
Valodas: RU
Super Baltic HD (Skatītāju izvēle)
Super Baltic HD (Skatītāju izvēle)
Izklaides kanāls jauniešu auditorijai. Skatītāji noteikti iemīlēs tādus situāciju komēdiju seriālus, kā ” Superpolicisti”, “Uzlādētie”, “Ātrā palīdzība” un citus humora šovus. Bet populārais projekts “Reāla mistika” cīnīsies ar aizspriedumiem
Valodas: RU
Super+ HD (Skatītāju izvēle)
Super+ HD (Skatītāju izvēle)
Iemīļoti aktieri aicina skatītājus pavadīt laiku kopā ar labākajiem TV šoviem krievu valodā. Tāpat skatītāji kanālā varēs redzēt kulinārijas šovus, kas filmēti pēc populāriem pasaules formātiem, un pārvērtību raidījumus.
Valodas: RU
OTV HD (Skatītāju izvēle)
OTV HD (Skatītāju izvēle)
Kanāls fokusējas uz kvalitatīvu izklaides saturu un piedāvā saviem skatītājiem populārus seriālus, filmas, dokumentālos projektus un šovus krievu valodā.
Valodas: RU
HGTV HD
HGTV HD
HGTV ir kanāls par mājām, dizainu, apdari, renovāciju, mājas komfortu un skaistumu, kas ieskauj cilvēka dzīvi
Valodas: EN
TLC
TLC
Izklaides kanāls no "Discovery" saimes, kas sniedz ieskatu modes un stila jaunumos, kulinārijā, bērnu audzināšanā, ceļojumos uz tālākajiem pasaules nostūriem, dārgākajiem veikaliem un neprātīgākajām māju pārbūvēm. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Valodas: LV, EN
Food Network HD
Food Network HD
Televīzijas kanāls, kas pārraida raidījumus par ēdienu un tā gatavošanu, dažādu tautu nacionālajām virtuvēm un kulinārijas jaunumiem. Programmu vadītāji – slaveni pavāri un filmu, kā arī šovabiznesa slavenības.
Valodas: EN
Salt TV HD (Skatītāju izvēle)
Salt TV HD (Skatītāju izvēle)
Starptautisks, izklaides un izglītojošs - TV kanāls - par kulināriju, tās tradīcijām, receptēm no visas pasaules. Saturs tiek pārraidīts HD formātā
Valodas: ANG
TV3 Mini HD
TV3 Mini HD
Mini ar plašu animācijas seriālu klāstu, tostarp klasiskajām, visu iemīļotajām Volta Disneja un populārākajām pilnmetrāžas animācijas filmām, izglītojošiem raidījumiem un aizraujošām ģimenes filmām. Būtiski, ka viss saturs tiks piedāvāts latviešu valodā.
Valodas: LV, ANG
Nickelodeon
Nickelodeon
Bērnu televīzijas kanāls, kas pārraida ne tikai populāras multfilmas, bet arī seriālus bērniem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Valodas: LV, RU
Nick Jr HD
Nick Jr HD
Bērnu animācijas kanāls, kas raida 24/7. Kanāls piemērots jaunākajai bērnu auditorijai. Starp animācijas filmiņām ir pieejamas, jau bērnu vidū popularitāti ieguvušo varoņu piedzīvojumi: "Dora un draugi", "Ķepu patruļa" un citas.
Valodas: LV, RU
Nick Toons
Nick Toons
Bērnu animācijas kanāls, kas raida 24/7. Kanāls piemērots jaunākajai bērnu auditorijai. Starp animācijas filmiņām ir pieejamas, jau bērnu vidū popularitāti ieguvušo varoņu piedzīvojumi: "Dora un draugi", "Ķepu patruļa" un citas.
Valodas: LV, EN, RU
Jim Jam
Jim Jam
Kanāls pirmsskolas vecuma bērniem, kas piedāvā bērnu televīzijas šovus, multfilmas, izglītojošas un attīstošas programmas. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Valodas: EN
Duck TV
Duck TV
Izglītojoši-izklaidējošs kanālu mazuļiem. Duck TV piedāvā katrai vecuma grupai atbilstošu saturu, ka piemēram, mazuļi var atpazīt un dzirdēt zvaniņu un rotaļlietu skaņas, mūziku un redzēt dažādas pārvietojamas spēļu formas, kas asociējams ar līdzīgu pieredzi, kā, piemēram, rotaļlietai, kas karājas virs viņu gultiņas. Vecāki bērni var atpazīt dažādus dzīvniekus, transportlīdzekļus vai situācijas. Kanāls arī ataino un parāda dažādas attiecības starp personāžiem, piemēram mātes un bērna attiecībām, attiecības ar draugiem. Programma tiek veidota plaša mēroga spektrā: no viegli skatāmām grafiskām animācijām līdz īsām multiplikācijas filmu sērijām.
Valodas: SK
Smartzone HD
Smartzone HD
Televīzijas kanāls pusaudžiem, kas piedāvā izklaidējoši izglītojošus dokumentālus raidījumus. Kanāla veidotāji kopā ar skatītājiem mēģina rast atbildes uz jautājumiem, kā pasaule ir radīta, kāpēc mēs esam šeit un kurp ved mūsu ceļš.
Valodas: LV, RU
Kidzone Mini HD
Kidzone Mini HD
“Kidzone Mini” ir bērnu televīzijas kanāls ar bagātīgu animācijas filmu un seriālu piedāvājumu, kas, galvenokārt, piemērots 3 līdz 9 gadus veciem bērniem un viņu ģimenēm. Kanāla saturs ir aizraujošs, izglītojošs, drošs un brīvs no vardarbības
Valodas: LV, RU
Nickelodeon HD
Nickelodeon HD
Bērnu televīzijas kanāls, kas pārraida ne tikai populāras multfilmas, bet arī seriālus bērniem. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Valodas: EN
Cartoon Network
Cartoon Network
Pasaulslaveni komēdiju un piedzīvojumu animācijas seriāli, kas regulāri iegūst starptautiskas balvas animācijas jomā
Valodas: EN
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD
Viens no populārākajiem sporta kanāliem, kas piedāvā tiešraides no dažādiem sporta pasākumiem, sporta apskatus un ziņu raidījumus. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Valodas: EN, RU
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD
Jaunās paaudzes sporta kanāls HD kvalitātē. Veido apskatus koncentrējoties galvenokārt uz komandas un alternatīvajiem sporta veidiem. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Valodas: EN, RU
Best4Sport TV HD
Best4Sport TV HD
Latvijas sporta kanāls, kas piedāvā ziņu apskatu par aktuālākajiem sporta notikumiem Latvijā – gan nacionāla, gan reģionāla mēroga, kā arī atspoguļo spilgtākos notikumus starptautiskajā arēnā. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
Valodas: LV, ANG
Best4Sport TV-2 HD
Best4Sport TV-2 HD
Spilgtākie sporta notikumi pasaulē un Latvijā. Tiešraides un iespēja vēlreiz pārdzīvot aizraujošākos momentus, vērojot atkārtojumus. Tikšanās un sarunas ar sporta personībām.
Valodas: LV
NBA TV HD
NBA TV HD
NBA TV ir līgas oficiālais TV kanāls, kas, paralēli spēļu tiešraidēm, katru dienu saviem skatītājiem piedāvā plašu iespēju ielūkoties līgas gaiteņos un komandās notiekošajā ar ekspertu studijām, raidījumiem un dokumentālajām filmām.
Valodas: EN
Setanta Sports HD
Setanta Sports HD
Pasaules klases sporta saturs, kas ļauj sekot līdzi labākajiem spēlētājiem no labākajām līgām. Kanālā iespējams sekot līdzi NHL, Spānijas La Liga, Itālijas Serie A, Francijas Ligue 1, UFC, Top 14 Regbija līgas tiešraidēm no Francijas un Golden Boy Boxing cīņām. Saturs skatāms HD kvalitātē.
Valodas: EN, RU
FIGHT SPORTS HD
FIGHT SPORTS HD
Kanāls ir pilnībā veltīts cīņu sporta veidiem – World Title Championship Boxing, MMA, Championship Kickboxing, Sumo, Karate, Judo u.c. Tas rāda pasaules lielākās cīņas tiešraidē no Rīgas, Tallinas, ASV lielākajām pilsētām un no visas pasaules.
Valodas: EN
TV3 Sport Open HD
TV3 Sport Open HD
Sporta kanāls, kura saturs tiek komplektēts atbilstoši Baltijas reģiona valstu iedzīvotāju interesēm. Izsmeļošas starptautiska un vietēja mēroga sporta pārraides ar komentāriem latviešu valodā
Valodas: LV
TV3 Sport HD
TV3 Sport HD
Apjomīgākais un daudzveidīgākais sporta kanāls, kura saturs tiek komplektēts atbilstoši Baltijas reģiona valstu iedzīvotāju interesēm. Izsmeļošas starptautiska un vietēja mēroga sporta pārraides ar komentāriem latviešu valodā.
Valodas: LV
TV3 Sport 2 HD
TV3 Sport 2 HD
Daudzveidīgs sporta kanāls, kura saturs tiek veidots atbilstoši aktuālākajiem sporta notikumiem regbijā, pokerā, boulingā, svarcelšanā, kā arī tradicionālajos sporta veidos!
Valodas: LV, ANG
TV3 Sport 3 HD
TV3 Sport 3 HD
Skaties karstākās sporta tiešraides un nepalaid garām aizraujošākos momentus.
Valodas: LV
Latvijas Šlāgerkanāls
Latvijas Šlāgerkanāls
Pirmais un vienīgais mūzikas kanāls Latvijā, kas 24/7 šlāgermūzikas cienītājiem piedāvā vērot tradīcijām bagātās Latvijas šlāgermūzikas videoklipus.
Valodas: LV
Mūzikas Video Kanāls
Mūzikas Video Kanāls
Saturiski bagātākais latviešu mūzikas kanāls, kurā 24/7 dzirdamas un redzamas latviešu populāro izpildītāju dziesmas. Kanālā skatāmi gan leģendārie latviešu mūziķi, gan mūsdienu mākslinieku aktuālākie videoklipi un intervijas.
Valodas: LV
MTV Global
MTV Global
Populārās mūzikas kanāls, kas veidots īpaši Eiropas auditorijai. MTV Global redzami populārākie deju mūzikas hīti, aktuālākie topi, sarunu šovi un informācija par jaunumiem mūzikā, kino un slavenību dzīvēs.
Valodas: EN
MTV Hits
MTV Hits
Kanāls piedāvā jaunākos popmūzikas hitus, labāko no popmūzikas klasikas, realitātes šovus, izklaidējošus raidījumus, šovu tiešraides un koncertu pārraides.
Valodas: EN
MTV 00s
MTV 00s
Mūzikas kanāls Eiropas auditorijai, kas piedāvā plaša spektra mūzikas video, šovus un raidījumus. Kanāls atskaņo gan 80-to, 90-to un 2000.gadu hītus, gan mūsdienu mūzikas video.
Valodas: EN
MTV 80s
MTV 80s
Kanāls piedāvā videoklipu un koncertierakstu pārraides, kas galvenokārt ietver laikaposmu no 70tiem gadiem līdz 90to gadu vidum. Kanāls piedāvā arī raidījumus, kas veltīti noteiktam mūzikas žanram vai laika periodam, kā arī dokumentālo filmu pārraides.
Valodas: EN
MTV Live HD
MTV Live HD
Starptautiskais mūzikas kanāls HD kvalitātē. Piedāvā muzikālos klipus, koncertus, kā arī MTV ražotās programmas.
Valodas: EN
Mezzo HD
Mezzo HD
Kanāls, kas veltīts klasiskajai mūzikai, baletam, operai un džezam. Uzlecošie talanti, pašreizējās skatuves zvaigznes un leģendas, dokumentālās filmas un meistarklases.
Valodas: FR
svg4

Aizraujošs TV saturs

Filmas

Izcilas filmas bez reklāmas pauzēm

Uzzināt vairāk -->

Saturs bērniem

Izglītojoši raidījumi bērniem

Uzzināt vairāk -->

Seriāli

Populārāko seriālu jaunākās sezonas

Uzzināt vairāk -->

Televīzija

Interaktīvas TV skatīšanās funkcijas

Uzzināt vairāk -->

Pasaules klases TV kanāli
Izklaide un dzīvesstils
Filmas un seriāli
Bērniem
Populārzinātniskie
Sports
Mūzika
Starptautiskie
Ziņas
Current Time HD (Skatītāju izvēle)
Current Time HD (Skatītāju izvēle)
Это круглосуточный общественно-политический информационный канал, основанный на русскоязычном содержании, которое составляют Радио Свободная Европа, Голос Америки и другие партнёры.

Valodas:

Krievu
Kanal 7 HD
Kanal 7 HD
В программе Kanal 7 представлен только качественный контент на русском языке - премьеры сериалов и фильмов, популярные российские программы, комедии, детективы, мультфильмы, мелодрамы.

Valodas:

Latviešu Krievu
DocuBox HD (Skatītāju izvēle)
DocuBox HD (Skatītāju izvēle)
DocuBox HD (Skatītāju izvēle)

Valodas:

Angļu
8TV HD
8TV HD
Телеканал, предлагающий озвученные на русском языке популярные голливудские, а также украинские и российские развлекательные передачи, художественные фильмы и сериалы с латышскими субтитрами

Valodas:

Latviešu Oriģinālā Krievu
TV3 Life HD
TV3 Life HD
Kanāla programma sniegs atpūtu pēc garas darba dienas un izklaidēs brīvdienās, sākot ar seriāliem un filmām un noslēdzot ar dažādas tematikas raidījumiem un realitātes šoviem. Kanāls TV3 Life būs jaunā mājvieta arī vienam no pēdējo gadu skatītākajiem un gaidītākajiem Latvijas seriāliem “Viņas melo labāk”.

Valodas:

Latviešu Oriģinālā
TV6 HD
TV6 HD
Izklaides kanāls latviešu valodā, kas piedāvā izklaidējošas programmas, TV šovus, seriālus un filmas. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Valodas:

Latviešu Oriģinālā
3+ HD
3+ HD
Kanāls, kas savā programmā piedāvā populārākās Krievijas izklaides pārraides, humora šovus, mākslas un animācijas filmas, kā arī sporta spēļu translācijas.

Valodas:

Krievu
TV Extra
TV Extra
Kanāls, kurš skatītājiem piedāvā plašu izklaidējošu saturu krievu valodā. Skaties lieliskus TV seriālus, dažādu žanru filmas, izklaides, zinātniskos raidījumus un dokumentālos projektus no Ukrainas, Lielbritānijas, ASV un citām valstīm

Valodas:

Krievu
Super Baltic HD (Skatītāju izvēle)
Super Baltic HD (Skatītāju izvēle)
развлекательный канал, ориентированный на молодежную аудиторию. Драйв и юмор героев ситкомов «СуперКопы», «Заряженные», «Скорая» и юмористических программ обязательно влюбят в себя зрителей канала. Смех и заряд энергии от просмотра программ канала гарантированы

Valodas:

Krievu
Super+ HD (Skatītāju izvēle)
Super+ HD (Skatītāju izvēle)
Популярные актеры приглашают зрителей провести время в компании лучших русскоязычных сериалов. Также зритель сможет увидеть на канале кулинарные шоу, снятые по популярным мировым форматам, и программы в формате перевоплощения

Valodas:

Krievu
OTV HD (Skatītāju izvēle)
OTV HD (Skatītāju izvēle)
Канал фокусируется на качественном развлекательном контенте и предлагает своим зрителям популярные сериалы, фильмы, документальные фильмы и шоу на русском языке.

Valodas:

Krievu
HGTV HD
HGTV HD
HGTV is a channel about home, design, decoration, renovation, home comfort and beauty that surrounds human life

Valodas:

Angļu
TLC
TLC
TLC

Valodas:

Latviešu Angļu
Food Network HD
Food Network HD
Food Network HD

Valodas:

Angļu
Salt TV HD (Skatītāju izvēle)
Salt TV HD (Skatītāju izvēle)
Международный, круглосуточный, развлекательный и познавательный канал о кулинарии и традициях приготовления еды в разнообразных странах мира и полностью произведенный в HD-формате

Valodas:

Oriģinālā
FOX
FOX
Kanāls piedāvā atjautīgas un inovatīvas programmas, kas izklaidē un izglīto visas vecuma grupas. Iespēja sekot līdzi populārākajiem amerikāņu seriāliem un šoviem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Valodas:

Angļu
FOX Life
FOX Life
Izklaidējošs televīzijas kanāls, kura mērķauditorija ir mūsdienīgas, aktīvas un radošas sievietes. Kanāls piedāvā dažādus televīzijas seriālus un realitātes šovus. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Valodas:

Angļu
Filmzone+ HD
Filmzone+ HD
Kanāls, kas piedāvā vēl plašāku filmu izvēli no Holivudas grāvējiem līdz neatkarīgu režisoru veidotiem projektiem. Kanāls piedāvā filmas pilnā HD kvalitātē. Kanāls ir vairāk piemērots sieviešu auditorijai, piedāvājot drāmas, komēdijas, traģēdijas un romantiskas filmas.

Valodas:

Latviešu Oriģinālā
Duo 3 HD
Duo 3 HD
Home for the best crimes’ series produced and will bring more than 800 hours of new content each year!

Valodas:

Latviešu Krievu
Duo 6 HD
Duo 6 HD
The first comedy television channel in Baltic States with more than 600 hours of new content each year. The cream of fresh and classical sitcoms

Valodas:

Latviešu Krievu
Kanal 7 HD
Kanal 7 HD
В программе Kanal 7 представлен только качественный контент на русском языке - премьеры сериалов и фильмов, популярные российские программы, комедии, детективы, мультфильмы, мелодрамы.

Valodas:

Latviešu Krievu
Epic Drama HD
Epic Drama HD
Labākie vēsturiski drāmas seriāli no visas pasaules vienā TV kanāla ekrānā. Epic Drama kanāls piedāvā kaisles, nodevības, mīlestības un zaudējumu pilnus seriālus, kurus cienīs tie, kas novērtē jaunāko saturu un seriālus HD kvalitātē.

Valodas:

Latviešu Angļu
Viasat Kino Comedy HD
Viasat Kino Comedy HD
Kanāls, kurš liks Jums mainīt garastāvokli. Tas ir par cilvēkiem, kuri liks Jums smieties vienkārši esot blakus brīžos, kad jūtaties silti un patīkami satraukti un laimīgi. VIP Comedy piedāvā labākās pasaules komēdijas un lielākas zvaigznes, kuras liks Jums smieties vēl skaļāk.

Valodas:

Latviešu Oriģinālā Krievu
Star Family HD
Star Family HD
Star Family – это семейное ТВ, в котором контент сформирован с учетом интересов, как самых маленьких зрителей, так и взрослой аудитории. Каждый найдет для себя самое лучшее и интересное. Для детей – полезные программы. Для подростков – познавательные и занимательные докудрамы. Для женской аудитории – телевизионные сериалы и лучшие фильмы о любви. Для мужчин – настоящее суровое кино. Библиотека канала – только качественный контент от ведущего украинского производителя Star Media.

Valodas:

Krievu
Star Cinema HD
Star Cinema HD
В основе наполнения канала сериалы и фильмы признанной Украинской продюсерской компании Star Media, охватывающие самый широкий спектр жанров – драмы, детективы, комедии, теленовеллы и уникальные документальные проекты. Произведения Стар Медии пользуются широким успехом и в соседних с Украиной странах, например, завоевав популярные российские каналы, и пожиная лавры на фестивалях в США, Южной Корее, Черногорье и Украине. Уникальные подборки кадров со сьемок

Valodas:

Krievu
FilmUADrama HD
FilmUADrama HD
Канал, который транслирует исключительно украинский контент производства киностудии FILM.UA. В основе сетки вещания драматические, мелодраматические, комедийные фильмы и сериалы, а также полнометражные фильмы и тематические программы о мире украинского кино

Valodas:

Krievu
Bolt HD (Skatītāju izvēle)
Bolt HD (Skatītāju izvēle)
Контент канала сформирован с учетом интересов и предпочтений мужской аудитории: боевики, детективы, военное кино, сериалы. Также в эфире представлены тематические программы о мире кино, истории создания известных фильмов и обзоры мировых киноновинок

Valodas:

Krievu
Filmbox HD (Skatītāju izvēle)
Filmbox HD (Skatītāju izvēle)
Spēlfilmu televīzijas kanāls. Jaunākās Amerikas un Eiropas filmas, televīzijas seriāli un miniseriāli, kā arī lielbudžeta televīzijas filmas

Valodas:

Angļu
AMC
AMC
Kanāls, kas piedāvā labākos mūsdienu seriālus un filmas. Kinostudija AMC ir producents tādiem plaši pazīstamiem un godalgotiem seriāliem kā "Breaking Bad", "The Walking Dead", "Fear The Walking Dead", "Better Call Saul".

Valodas:

Krievu
Kino1 HD (Skatītāju izvēle)
Kino1 HD (Skatītāju izvēle)
Международный, круглосуточный, развлекательно-познавательный телеканал c кинофильмами, сериалами и документальными фильмами и программами, разнообразной общесемейной тематики

Valodas:

Oriģinālā
TV3 Film HD
TV3 Film HD
Filmu kanāls, kas piedāvā jaunākās un populārākās Holivudas filmas.

Valodas:

Latviešu Krievu
Viasat Kino
Viasat Kino
Kanāls piedāvā visā pasaulē labi zināmas un kino festivālos godalgotas filmas jebkurai gaumei – sākot no komēdijām un elpu aizraujošiem trilleriem, beidzot ar piedzīvojumiem un fantastiku.

Valodas:

Angļu
Viasat Kino Action
Viasat Kino Action
Kanāls, kas piedāvā visas spriedzes un piedzīvojumu filmas vienuviet. Izbaudi spriedzi, pakaļdzīšanos, šaušanu un adrenalīnu. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Valodas:

Angļu
Viasat Kino World
Viasat Kino World
Kanāls ir klasiskā un mūsdienu kino dārgumu krātuve no visas pasaules. No Holivudas klasikas līdz Eiropas hitiem – izklaide ir garantēta ikvienam filmu fanam.

Valodas:

Krievu
8TV HD
8TV HD
Телеканал, предлагающий озвученные на русском языке популярные голливудские, а также украинские и российские развлекательные передачи, художественные фильмы и сериалы с латышскими субтитрами

Valodas:

Latviešu Oriģinālā Krievu
KidZone TV HD
KidZone TV HD
KidZone TV HD

Valodas:

Latviešu Krievu
TV3 Mini HD
TV3 Mini HD
Mini ar plašu animācijas seriālu klāstu, tostarp klasiskajām, visu iemīļotajām Volta Disneja un populārākajām pilnmetrāžas animācijas filmām, izglītojošiem raidījumiem un aizraujošām ģimenes filmām. Būtiski, ka viss saturs tiks piedāvāts latviešu valodā.

Valodas:

Latviešu Oriģinālā
Nickelodeon
Nickelodeon
Nickelodeon

Valodas:

Latviešu Krievu
Nick Jr HD
Nick Jr HD
Bērnu animācijas kanāls, kas raida 24/7. Kanāls piemērots jaunākajai bērnu auditorijai. Starp animācijas filmiņām ir pieejamas, jau bērnu vidū popularitāti ieguvušo varoņu piedzīvojumi: "Dora un draugi", "Ķepu patruļa" un citas.

Valodas:

Latviešu Krievu
Nick Toons
Nick Toons
Nick Toons

Valodas:

Latviešu Angļu Krievu
Jim Jam
Jim Jam
Jim Jam

Valodas:

Angļu
Duck TV
Duck TV
Duck TV

Valodas:

sk
Smartzone HD
Smartzone HD
A unique television channel, tailored for young teenagers, providing them with, mainly, factual edutainment. Content from all over the world. Discovering the world, how things are made, what is there behind everything, why we are here and where we can get to. A clever and creative dialogue with the audience

Valodas:

Latviešu Krievu
Kidzone Mini HD
Kidzone Mini HD
Kidzone Mini a children’s television channel with a rich variety of animated content. The carefully selected series are mainly targeted for the 3 – 9 year old kids and their families. Content is entertaining, educating, safe and free of violence

Valodas:

Latviešu Krievu
Nickelodeon HD
Nickelodeon HD
Nickelodeon HD

Valodas:

Angļu
Cartoon Network
Cartoon Network
Pasaulslaveni komēdiju un piedzīvojumu animācijas seriāli, kas regulāri iegūst starptautiskas balvas animācijas jomā

Valodas:

Angļu
Discovery Channel
Discovery Channel
Discovery Channel

Valodas:

Latviešu Angļu
Viasat History HD
Viasat History HD
Kanāls iedvesmo skatītājus ar saturu, kas apskata vēsturi ar modernā veidā. Tie ir labi izpētīti raidījumi, kuri liek domāt - dažādie skatu punkti palīdz saprast notikumus un tos pasniedz visharizmātiskākie vēsturnieki.

Valodas:

Latviešu Angļu
Viasat Explore HD
Viasat Explore HD
Zinātniski dokumentālu raidījumu izlase par ceļojumiem, tehnoloģiju novitātēm, skaļiem noziegumiem, ekstrēmajiem sporta veidiem un drosmīgiem autorprojektiem

Valodas:

Latviešu Angļu
Viasat Nature HD
Viasat Nature HD
Dokumentālās filmas par dabu un dzīvniekiem, ko veido pasaules vadošās televīzijas studijas, tostarp BBC, ITV Global, ORF un TWI, un kurās piedalās tādi slaveni ceļotāji, dabas pētnieki un TV raidījumu vadītāji kā Deivids Attenboro, Naidžels Mārvens un Bens Fogls

Valodas:

Latviešu Angļu
Discovery Channel HD
Discovery Channel HD
Discovery Channel HD

Valodas:

Angļu
Discovery Science HD
Discovery Science HD
Discovery Science HD

Valodas:

Angļu
Investigation Discovery
Investigation Discovery
Investigation Discovery

Valodas:

Latviešu Angļu
Animal Planet HD
Animal Planet HD
Animal Planet HD

Valodas:

Latviešu Angļu
Travel Channel HD
Travel Channel HD
Travel Channel HD

Valodas:

Angļu
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild

Valodas:

Angļu
National Geographic HD
National Geographic HD
Amerikāņu televīzijas kanāls HD kvalitātē. Piedāvā populārzinātniskās pārraides, dokumentālas filmas par zinātni, dabu, kultūru un vēsturi. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Valodas:

Angļu
DTX HD
DTX HD
DTX HD

Valodas:

Angļu
DocuBox HD (Skatītāju izvēle)
DocuBox HD (Skatītāju izvēle)
DocuBox HD (Skatītāju izvēle)

Valodas:

Angļu
History HD
History HD
Kanāls piedāvā lielbudžeta raidījumus par nozīmīgiem senās un mūsdienu vēstures artefaktiem, par slaveniem cilvēkiem, zinātniskiem atklājumiem, tehnoloģijām un kultūras sasniegumiem

Valodas:

Angļu Krievu
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD

Valodas:

Angļu Krievu
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD

Valodas:

Angļu Krievu
Best4Sport TV HD
Best4Sport TV HD
Latvijas sporta kanāls, kas piedāvā ziņu apskatu par aktuālākajiem sporta notikumiem Latvijā – gan nacionāla, gan reģionāla mēroga, kā arī atspoguļo spilgtākos notikumus starptautiskajā arēnā. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Valodas:

Latviešu Oriģinālā
Best4Sport TV-2 HD
Best4Sport TV-2 HD
Spilgtākie sporta notikumi pasaulē un Latvijā. Tiešraides un iespēja vēlreiz pārdzīvot aizraujošākos momentus, vērojot atkārtojumus. Tikšanās un sarunas ar sporta personībām.

Valodas:

Latviešu
NBA TV HD
NBA TV HD
NBA TV HD

Valodas:

Angļu
Setanta Sports HD
Setanta Sports HD
Setanta Sports HD

Valodas:

Angļu Krievu
FIGHT SPORTS HD
FIGHT SPORTS HD
FIGHT SPORTS HD

Valodas:

Angļu
TV3 Sport Open HD
TV3 Sport Open HD
Sporta kanāls, kura saturs tiek komplektēts atbilstoši Baltijas reģiona valstu iedzīvotāju interesēm. Izsmeļošas starptautiska un vietēja mēroga sporta pārraides ar komentāriem latviešu valodā

Valodas:

Latviešu
TV3 Sport HD
TV3 Sport HD
Apjomīgākais un daudzveidīgākais sporta kanāls, kura saturs tiek komplektēts atbilstoši Baltijas reģiona valstu iedzīvotāju interesēm. Izsmeļošas starptautiska un vietēja mēroga sporta pārraides ar komentāriem latviešu valodā.

Valodas:

Latviešu
TV3 Sport 2 HD
TV3 Sport 2 HD
TV3 Sport 2 HD

Valodas:

Latviešu Oriģinālā
TV3 Sport 3 HD
TV3 Sport 3 HD
TV3 Sport 3 HD

Valodas:

Latviešu
Latvijas Šlāgerkanāls
Latvijas Šlāgerkanāls
Pirmais un vienīgais mūzikas kanāls Latvijā, kas 24/7 šlāgermūzikas cienītājiem piedāvā vērot tradīcijām bagātās Latvijas šlāgermūzikas videoklipus.

Valodas:

Latviešu
Mūzikas Video Kanāls
Mūzikas Video Kanāls
Saturiski bagātākais latviešu mūzikas kanāls, kurā 24/7 dzirdamas un redzamas latviešu populāro izpildītāju dziesmas. Kanālā skatāmi gan leģendārie latviešu mūziķi, gan mūsdienu mākslinieku aktuālākie videoklipi un intervijas.

Valodas:

Latviešu
MTV Global
MTV Global
MTV Global

Valodas:

Angļu
MTV Hits
MTV Hits
MTV Hits

Valodas:

Angļu
MTV 00s
MTV 00s
MTV 00s

Valodas:

Angļu
MTV 80s
MTV 80s
MTV 80s

Valodas:

Angļu
MTV Live HD
MTV Live HD
MTV Live HD

Valodas:

Angļu
Mezzo HD
Mezzo HD
Mezzo HD

Valodas:

Franču
RADA
RADA
Ukrainas televīzijas kanāls, kur visu dienu tiek sniegta informācija par jaunākajiem notikumiem Ukrainā.

Valodas:

Ukraiņu
National Geographic HD
National Geographic HD
Amerikāņu televīzijas kanāls HD kvalitātē. Piedāvā populārzinātniskās pārraides, dokumentālas filmas par zinātni, dabu, kultūru un vēsturi. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Valodas:

Angļu
Deutsche Welle English HD
Deutsche Welle English HD
Deutsche Welle English HD

Valodas:

Angļu
Euronews RU
Euronews RU
Euronews RU

Valodas:

Krievu
Bloomberg
Bloomberg
Bloomberg

Valodas:

Angļu
France 24 HD (Skatītāju izvēle)
France 24 HD (Skatītāju izvēle)
The world news channel in French. International news. Analysis and debate. Outstanding business personalities. Culture, arts and financial news.

Valodas:

Franču
Al Jazeera International HD
Al Jazeera International HD
Al Jazeera International HD

Valodas:

Angļu
RTL
RTL
RTL

Valodas:

Vācu
PRO 7
PRO 7
PRO 7

Valodas:

Vācu
SAT1
SAT1
SAT1

Valodas:

Vācu
HGTV HD
HGTV HD
HGTV is a channel about home, design, decoration, renovation, home comfort and beauty that surrounds human life

Valodas:

Angļu
NBA TV HD
NBA TV HD
NBA TV HD

Valodas:

Angļu
RADA
RADA
Ukrainas televīzijas kanāls, kur visu dienu tiek sniegta informācija par jaunākajiem notikumiem Ukrainā.

Valodas:

Ukraiņu
Kanal 7 HD
Kanal 7 HD
В программе Kanal 7 представлен только качественный контент на русском языке - премьеры сериалов и фильмов, популярные российские программы, комедии, детективы, мультфильмы, мелодрамы.

Valodas:

Latviešu Krievu
Deutsche Welle English HD
Deutsche Welle English HD
Deutsche Welle English HD

Valodas:

Angļu
Euronews RU
Euronews RU
Euronews RU

Valodas:

Krievu
Bloomberg
Bloomberg
Bloomberg

Valodas:

Angļu
France 24 HD (Skatītāju izvēle)
France 24 HD (Skatītāju izvēle)
The world news channel in French. International news. Analysis and debate. Outstanding business personalities. Culture, arts and financial news.

Valodas:

Franču
Al Jazeera International HD
Al Jazeera International HD
Al Jazeera International HD

Valodas:

Angļu

Lielisku filmu noma

Nomā filmas, nepērkot abonementu

Laikā

In Time

Nomāt

Jaungada nakts

New Year's Eve

Nomāt

Svešais 3

Alien 3

Nomāt

Svešais: Atdzimšana

Alien: Resurrection

Nomāt

Svešais pret plēsoņu

AVP: Alien vs Predator

Nomāt

X-cilvēki: sākums. Vilknadzis

X-Men Origins: Wolverine

Nomāt

Mis Saulstariņš

Little Miss Sunshine

Nomāt

X-cilvēki: pēdējā sadursme

X-Men 3: The Last Stand

Nomāt

Cietais rieksts

Die Hard

Nomāt

Ducis ir lētāk 2

Cheaper by the Dozen 2

Nomāt

Pērsijs Džeksons un Olimpieši: Zibens nolaupītājs

Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief

Nomāt

Izdomātie meli

The Invention of Lying

Nomāt

Jūras kājnieks

The Marine

Nomāt

Pakalniem ir acis

The Hills Have Eyes

Nomāt

X-cilvēki

X-Men

Nomāt

Svešais

Alien

Nomāt

Debesu valstība

Kingdom of Heaven

Nomāt

Pakalniem ir acis 2

The Hills Have Eyes II

Nomāt

Neatkarības diena

Independence Day

Nomāt

Viss ir sarežģīti

It's Complicated

Nomāt

Skaties 5 ekrānos vienlaikus

<p>Smart TV</p>

Smart TV

Samsung
LG, Sony, TCL
Philips
Hisense
Vai man ir Smart TV?
Datorā
Datorā
Windows
macOS
Interneta pārlūkos
Telefonā & planšetē
Telefonā & planšetē
Apple iPadOS
Apple iOS
Android
Straumēšanas ierīcēs
Straumēšanas ierīcēs
Nokia Streaming Box
Xiaomi Mi TV Stick
Xiaomi Mi Box
Apple TV

Smart TV

Samsung Tizen (2018. gada un jaunāki modeļi)

LG webOS 4.0 (2018. gada un jaunāki modeļi)

AndroidTV™ 6.0 vai jaunāka versija

Vidaa U4 (2020. gada un jaunāki modeļi)

Telefoni un planšetdatori

Android - Android 6.0 vai jaunāka versija

Apple - iOS11 vai jaunāka versija

Datori

Windows 7 vai jaunāka versija

Apple macOS X 10.9 vai jaunāka versija

Google Chrome 92.0 vai jaunāka versija, Microsoft Edge 92.0 vai jaunāka versija, Safari 14.0 vai jaunāka versija

Straumēšanas ierīces

Straumēšanas ierīce padara tavu televizoru par Smart TV. Pieslēdz ierīcei internetu, savieno to ar savu televizoru caur HDMI portu un skatīties Tet TV+! Lieto arī citas Google Play veikalā pieejamās lietotnes.

svg5
Thumbnail

Nevari izvēlēties? Piezvani mums!

Nevari izvēlēties? Piezvani mums!

Nevari izvēlēties? Piezvani mums!

67011777

67011777

67011777


Vai atstāj savu kontakttālruni, mēs tev piezvanīsim!

Vai atstāj savu kontakttālruni, mēs tev piezvanīsim!

Nosūtīt

/par-mums/dokumenti/privatuma-politika

/par-mums/dokumenti/privatuma-politika

/par-mums/dokumenti/privatuma-politika

Tuvākajā laikā ar tevi sazināsies operators, lai sniegtu konsultāciju.

Tuvākajā laikā ar tevi sazināsies operators, lai sniegtu konsultāciju.

Aizvērt

Biežāk uzdotie jautājumi

Jaunajiem klientiem

Lietošana

Līgumi

Citi

Tet TV+ ir inovatīva izklaides platforma, kurā tev ir unikāla iespēja salikt tieši sev vēlamo saturu un skatīties tieši to, ko vēlies! Baudi labāko TV kanālu saturu - slavenāko seriālu jaunās sezonas, aizraujoši šovi un simtiem izcilu filmu bez reklāmas pauzēm.

 

Tet TV+ pieejams arī izglītojošs un izklaidējošs saturs bērniem latviešu valodā - animācijas filmas un seriāli, saturs pašiem mazākajiem, kā arī bērnu šovi un izglītojoši raidījumi.

 

Tet TV+ pieejams gan Apple, gan Android ierīcēs - Smart TV un mazajos ekrānos (datorā, viedtālrunī un planšetē). Straumē saturu pat 5 ierīcēs vienlaicīgi! Baudi Tet TV+ izklaidi jebkur, kur pieejams internets, - arī īslaicīgi ceļojot EEZ valstīs.

Jā, Tet TV+ vari lietot ar jebkura pakalpojuma sniedzēja interneta pieslēgumu. Baudi Tet TV+ izklaidi jebkur, kur pieejams internets, - arī īslaicīgi ceļojot EEZ valstīs.

Jā, Tet TV+ saturu vari straumēt pat 5 ierīcēs vienlaicīgi.

Punkti ir Tet TV+ iekšējā valūta. Katra kanāla vērtība ir no 1 līdz 5 punktiem. Kanālu vērtība punktos tiek noteikta atbilstoši kanāla pašizmaksai un līgumam ar kanāla pārstāvi.

 

Iegādājoties Tet TV+ Mazo vai Lielo abonementu, tu saņem noteiktu punktu skaitu, kurus vari izmantot iecienītāko TV kanālu izvēlei. Papildus tam tev ir iespēja izvēlēties arī abonementu Filmas un seriāli, kura vērtība ir 45 punkti.

 

Izvēlēto saturu maini un kombinē jebkurā brīdī, cik bieži vien vēlies. Neatkarīgi no izvēlētā TV abonementa, tavai izklaidei vienmēr būs pieejami fiksētie TV kanāli, kas punktus netērē.

Kanālus vari mainīt un kombinēt bez ierobežojumiem.

Lai skatītos Tet TV, tev būs nepieciešams dekoders un Tet interneta pieslēgums (DSL vai optiskais internets). Lejupielādē Tet TV lietotni un skaties saturu savā televizorā un mazajos ekrānos (dators, planšete, telefons) – 3 ierīcēs vienlaicīgi.

 

Lai skatītos Tet TV+, papildu iekārtas nebūs nepieciešamas un to varēsi lietot ar jebkura pakalpojuma sniedzēja interneta pieslēgumu. Lejupielādē Tet TV+ lietotni un skaties saturu savā Smart TV un mazajos iekrānos – 5 ierīcēs vienlaicīgi.

 

Abas lietotnes pieejamas gan Apple, gan Android ierīcēm.

 

Salīdzini televīzijas un izvēlies piemērotāko piedāvājumu šeit ->

Pieslēgties Tet TV+ vari:

 

- Interneta pārlūkā ievadot adresi tet.plus un veicot tālākos soļus, kas norādīti instrukcijā.

 

- Atverot Tet TV+ lietotni savā Smart TV un izvēloties ērtāko pieslēgšanās veidu. Instrukciju skaties mūsu Palīdzības lapā.

Savā Smart TV atver Tet TV+ lietotni. Dodies uz sadaļu "Konts" un spied "Ienākt".

Izvēlies sev ērtāko ierīces pievienošanas veidu:

 

- No datora vai telefona dodies uz tet.plus/add;

 

- Noskenē QR kodu, izmantojot sava telefona vai planšetdatora kameru.

 

Instrukciju skaties mūsu Palīdzības lapā.

Ar Tet TV+ spilgtas kino pirmizrādes, plašs animācijas un citu filmu klāsts tavās mājās!

 

Filmas ērti vari iznomāt sadaļā "Tet TV+ Filmu noma". Iznomātā filma būs tavā rīcībā 48 stundas. Viss, kas tev ir nepieciešams - ierīce un interneta savienojums.

 

Lai iznomātu filmu, abonements nav vajadzīgs — pērc priekšapmaksā un skaties uz jebkuras ierīces!

 

Uzzini vairāk mūsu Palīdzības lapā.

Izvēloties priekšapmaksu, pakalpojuma maksa tiks ieturēta no bankas kartes pirms uzsāksi to lietot. Savukārt, izvēloties pēcapmaksas pakalpojumu, tev tiks sagatavots rēķins par pakalpojuma abonēšanu, kuru varēsi apmaksāt 14 dienu laikā pēc rēķina saņemšanas.

Savā Smart TV atver Tet TV+ lietotni. Dodies uz sadaļu "Konts" un spied "Ienākt". Izvēlies sev ērtāko ierīces pievienošanas veidu:

 

- No datora vai telefona dodies uz tet.plus/add;

 

- Noskenē QR kodu, izmantojot sava telefona vai planšetdatora kameru.

 

Instrukciju skaties mūsu Palīdzības lapā.

Ja tev nav Smart TV televizors vai tas ir iegādāts līdz 2018. gadam, tad visticamāk, lai straumētu Tet TV+ saturu, tev būs nepieciešama straumēšanas iekārta, kas padarīs tavu televizoru par Smart TV.

 

Straumēšanas iekārtu piedāvājam īrēt par 3,50 €/mēn. vai arī iegādāties Tet veikalā (klātienē vai e-veikalā), veicot pilnu vai dalīto maksājumu.

Noskaidro, vai tev ir Smart TV šeit

Tet TV+ iespējas varēsi baudīt visās Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs (EEZ).

Papildu Tet TV+ punktus nav iespējams nopirkt. Ja tev ir Mazais abonements ar 80 punktiem satura izvēlei, tad piedāvājam veikt pakalpojuma maiņu uz Lielo abonementu ar 120 punktiem satura izvēlei.

Nē, atlaide netiks piemērota. Droši izvēlēties iecienītāko saturu par visiem tev pieejamajiem punktiem.

3 dienu laikā pēc pakalpojuma iegādes uz tavu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts unikāls atlaides kods. Lai to izmantotu, dodies uz tet.plus/coupons un izpildi soļus, kas aprakstīti šajā instrukcijā.

 

Ja kodu neesi saņēmis noteiktajā periodā, lūdzu, sazinies ar mūsu operatoru pa tālruni 67333733.

Līgumu vari apstiprināt:

 

- Pakalpojuma pieteikšanas laikā mūsu mājaslapā. Ja dažādu iemeslu dēļ pārtrauci pieteikšanās procesu, tad neapstiprināto līgumu atradīsi pašapkalpošanās portālā Mans Tet sadaļā "Mani līgumi".

 

- Sarunas laikā ar mūsu operatoru, izmantojot Smart ID autentifikāciju. Ja nevēlies apstiprināt līgumu un tā pielikumu sarunas laikā, tad varēsi to apstiprināt arī vēlāk portālā Mans Tet. Līgums būs apskatāms sadaļā "Mani līgumi". Ņem vērā, ka neapstiprināts līgums sadaļā "Mani līgumi" pēc neilga laika tiek anulēts.

 

- Jebkurā Tet veikalā, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu. Uzzini vairāk mūsu Palīdzības lapā.

 

Ja tomēr kaut kas neizdodas, sazinies ar mums, rakstot Mans Tet sadaļā "Saziņa" vai zvanot pa tālruni 67000177.

 

- Slēdzot terminēto līgumu, vienmēr saņemsi labāku cenu piedāvājumu nekā slēdzot beztermiņa līgumu.

 

- Pārtraucot terminēto līgumu pirms termiņa beigām, var tikt piemērots līgumsods saskaņā ar tava līguma nosacījumiem.

 

Līgumu uz 24 mēnešiem, kā arī līgumu bez noteikta beigu termiņa var noslēgt ikviens jaunais un esošais Tet klients – fiziska persona, kuras pieteikšanas adresē ir tehniskas iespējas ierīkot Tet pakalpojumu un kas to nav pārtraukušas pēdējo 3 mēnešu laikā.

Ja esi pakalpojumu abonējis caur Tet TV+ lietotni, abonēšanu vari pārtraukt sava Google vai Apple konta iestatījumos.

 

Kā atcelt priekšapmaksas pakalpojumu?

 

Kā atcelt pēcapmaksas pakalpojumu?

Ieskaties Tet Palīdzības lapā!