SIA Tet valde

Valde - Uldis Tatarčuks

Uldis Tatarčuks

Tet galvenais izpilddirektors un valdes priekšsēdētājs. No 2011. gada Tet valdes loceklis un galvenais tehnoloģiju direktors. Iepriekš bijis Citrus Solutions valdes priekšsēdētājs, valdes loceklis un komercdirektors. Pirms tam ieņēmis G4S valdes priekšsēdētāja amatu, kā arī strādājis Bite Latvija par reģionālo biznesa vadītāju. Uldis Tatarčuks ir ieguvis maģistra grādu biznesa vadībā (MBA) Rīgas biznesa skolā. Kopš 2014. gada ieņem European Telecommunications IT Society (ETIS) padomes locekļa amatu.

Ulda hobiji ir hokejs, kuru pats arī spēlē, iedvesmojošas grāmatas un ceļojumi uz interesantām vietām.

Valde - Gints Bukovskis

Gints Bukovskis

Tet valdes loceklis un galvenais finanšu direktors no 2008. gada. Iepriekš bijis AS Latvijas kuģniecība finanšu direktors un valdes loceklis, Latvijas Krājbankas valdes loceklis un KPMG Baltics Darījumu konsultāciju pakalpojumu asociētais direktors. Gints Bukovskis ieguvis Stokholmas Ekonomikas augstskolas Rīgā maģistra grādu biznesa administrācijā (EMBA) un grāmatvedības un saimnieciskās darbības analīzes bakalaura grādu Latvijas Universitātē. Gints ir Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) biedrs.

Tet stratēģijā Gints atbild par finanšu vadību. Ginta hobiji ir slēpošana un riteņbraukšana.

Valde - Dmitrijs Ņikitins

Dmitrijs Ņikitins

Tet valdes loceklis un galvenais tehnoloģiju direktors no 2021. gada. Dmitrijs Ņikitins darbu Tet uzsāka 2008. gadā, kopš 2013. gada ieņemot vairākus vadošus amatus – bijis Ārējo klientu atbalsta nodaļas vadītājs, Tīkla darbības vadības daļas direktors un Informācijas tehnoloģiju daļas direktors. Ieguvis bakalaura grādu datorzinātnēs un informācijas tehnoloģijās Rīgas Tehniskajā Universitātē.

Tet stratēģijā Dmitrijs atbild par tehnoloģiju risinājumu izpēti, attīstību, ieviešanu un uzturēšanu. Plašu pieredzi uzņēmuma digitālajā transformācijā, IT stratēģijas izveidē un pārvaldībā papildina Agile, DevOps, programmatūras izstrādes, tīkla pārvaldības, LEAN procesu pilnveides kompetences. Brīvajā laikā Dmitrijs spēlē Tet basketbola komandā, kā arī izbauda pludmales volejbolu un makšķerēšanu.

Valde - Alla Krūmiņa

Alla Krūmiņa

Tet Klientu aprūpes dienesta direktore no 2021. gada. Iepriekš uzņēmumā vadīja Pakalpojumu piegādes un uzturēšanas daļu, savukārt karjeru Tet grupā sāka 2015. gadā SIA “Citrus Solutions”. Līdz tam Alla pieredzi guvusi SIA “Biroju centrs Ezerparks”, Colliers International un SIA “Vestabalt”. Ieguvusi maģistra grādu Celtniecības uzņēmējdarbībā un nekustamā īpašuma ekonomikā un vadībā Rīgas Tehniskajā Universitātē, kā arī absolvējusi Rīgas Starptautisko ekonomikas un biznesa vadības augstskolu, iegūstot maģistra grādu biznesa vadībā.

Allas personības galvenais dzinulis ir nepārtraukti uzlabojumi, lai kopā ar komandu padarītu Tet klientu pieredzi nevainojumu. Allu aizrauj ceļošana, kalni un slēpošana.

Tet stratēģijā Alla atbild par kvalitatīvu klientu aprūpes infrastruktūras uzturēšanas pārvaldību un pakalpojumu piegādi Tet klientiem, nodrošinot profesionālu un kvalitatīvu klientu aprūpi.