Meklēt tet.lv

SIA Tet valde

Valde - Uldis Tatarčuks

Uldis Tatarčuks

Tet galvenais izpilddirektors un valdes priekšsēdētājs. No 2011. gada Tet valdes loceklis un galvenais tehnoloģiju direktors. Iepriekš bijis Citrus Solutions valdes priekšsēdētājs, valdes loceklis un komercdirektors. Pirms tam ieņēmis G4S valdes priekšsēdētāja amatu, kā arī strādājis Bite Latvija par reģionālo biznesa vadītāju. Uldis Tatarčuks ir ieguvis maģistra grādu biznesa vadībā (MBA) Rīgas biznesa skolā. Kopš 2014. gada ieņem European Telecommunications IT Society (ETIS) padomes locekļa amatu.

Ulda hobiji ir hokejs, kuru pats arī spēlē, iedvesmojošas grāmatas un ceļojumi uz interesantām vietām.

Valde - Gints Bukovskis

Gints Bukovskis

Tet valdes loceklis un galvenais finanšu direktors no 2008. gada. Iepriekš bijis AS Latvijas kuģniecība finanšu direktors un valdes loceklis, Latvijas Krājbankas valdes loceklis un KPMG Baltics Darījumu konsultāciju pakalpojumu asociētais direktors. Gints Bukovskis ieguvis Stokholmas Ekonomikas augstskolas Rīgā maģistra grādu biznesa administrācijā (EMBA) un grāmatvedības un saimnieciskās darbības analīzes bakalaura grādu Latvijas Universitātē. Gints ir Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) biedrs.

Tet stratēģijā Gints atbild par finanšu vadību. Ginta hobiji ir slēpošana un riteņbraukšana.

Valde - Ingrīda Rone

Ingrīda Rone

Tet valdes locekle un cilvēku un vides dienesta direktore no 2004. gada. Ieņēmusi personāla vadības amatus tādos uzņēmumos kā AS Laima, AS Staburadze un SIA Pepsi Cola GB Latvia. Ingrīda Rone absolvējusi Rīgas Starptautisko ekonomikas un biznesa vadības augstskolu (RISEBA), iegūstot maģistra grādu biznesa vadībā (EMBA), un Starptautisko Praktiskās psiholoģijas augstskolu, iegūstot bakalaura grādu psiholoģijas zinātnēs. Jaunais personīgās attīstības virziens ir lietotāju pieredze un dizaina domāšana, praktiskas zināšanas mācoties arī Stanford University d.school.

Tet stratēģijā Ingrīda atbild par jaunas darba organizācijas, vērtību un kultūras iedzīvināšanu. Ingrīdas sirdslietas ir kalni un snovbords.

Valde - Dmitrijs Ņikitins

Dmitrijs Ņikitins

Tet valdes loceklis un galvenais tehnoloģiju direktors no 2021. gada. Dmitrijs Ņikitins darbu Tet uzsāka 2008. gadā, kopš 2013. gada ieņemot vairākus vadošus amatus – bijis Ārējo klientu atbalsta nodaļas vadītājs, Tīkla darbības vadības daļas direktors un Informācijas tehnoloģiju daļas direktors. Ieguvis bakalaura grādu datorzinātnēs un informācijas tehnoloģijās Rīgas Tehniskajā Universitātē.

Tet stratēģijā Dmitrijs atbild par tehnoloģiju risinājumu izpēti, attīstību, ieviešanu un uzturēšanu. Plašu pieredzi uzņēmuma digitālajā transformācijā, IT stratēģijas izveidē un pārvaldībā papildina Agile, DevOps, programmatūras izstrādes, tīkla pārvaldības, LEAN procesu pilnveides kompetences. Brīvajā laikā Dmitrijs spēlē Tet basketbola komandā, kā arī izbauda pludmales volejbolu un makšķerēšanu.