Meklēt tet.lv

SIA Tet valde

Valde - Uldis Tatarčuks

Uldis Tatarčuks

Tet galvenā izpilddirektora pienākumu izpildītājs un valdes priekšsēdētājs. No 2011. gada Tet valdes loceklis un galvenais tehnoloģiju direktors. Iepriekš bijis Citrus Solutions valdes priekšsēdētājs, valdes loceklis un komercdirektors. Iepriekš ieņēmis arī G4S valdes priekšsēdētāja amatu, kā arī strādājis Bite Latvija par reģionālo biznesa vadītāju. Uldis Tatarčuks ir ieguvis maģistra grādu biznesa vadībā (MBA) Rīgas biznesa skolā, kā arī studējis Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē. Kopš 2014. gada ieņem European Telecommunications IT Society (ETIS) padomes locekļa amatu.

Tet stratēģijā Uldis atbild par digitālo transformāciju. Ulda hobiji ir hokejs, kuru pats arī spēlē, iedvesmojošas grāmatas un ceļojumi uz interesantām vietām.

Valde - Gints Bukovskis

Gints Bukovskis

Tet valdes loceklis un galvenais finanšu direktors no 2008. gada. Iepriekš bijis AS Latvijas kuģniecība finanšu direktors un valdes loceklis, Latvijas Krājbankas valdes loceklis un KPMG Baltics Darījumu konsultāciju pakalpojumu asociētais direktors. Gints Bukovskis ieguvis Stokholmas Ekonomikas augstskolas Rīgā maģistra grādu biznesa administrācijā (EMBA) un grāmatvedības un saimnieciskās darbības analīzes bakalaura grādu Latvijas Universitātē. Gints ir Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) biedrs.

Tet stratēģijā Gints atbild par finanšu vadību. Ginta hobiji ir slēpošana un riteņbraukšana.

Valde - Ingrīda Rone

Ingrīda Rone

Tet valdes locekle un cilvēku un vides dienesta direktore no 2004. gada. Ieņēmusi personāla vadības amatus tādos uzņēmumos kā AS Laima, AS Staburadze un SIA Pepsi Cola GB Latvia. Ingrīda Rone absolvējusi Rīgas Starptautisko ekonomikas un biznesa vadības augstskolu (RISEBA), iegūstot maģistra grādu biznesa vadībā (EMBA), un Starptautisko Praktiskās psiholoģijas augstskolu, iegūstot bakalaura grādu psiholoģijas zinātnēs. Jaunais personīgās attīstības virziens ir lietotāju pieredze un dizaina domāšana, praktiskas zināšanas mācoties arī Stanford University d.school.

Tet stratēģijā Ingrīda atbild par jaunas darba organizācijas, vērtību un kultūras iedzīvināšanu. Ingrīdas sirdslietas ir kalni un snovbords.

Valde - Gusts Muzikants

Gusts Muzikants

Tet valdes loceklis un komercdirektors. Darbu uzņēmumā sāka 2011. gadā kā Biznesa klientu daļas direktors. 2015. gada pavasarī ieņēma Privāto klientu daļas direktora amatu, līdz kļuva par Tet komercdirektoru. Ieņēmis pārdošanas vadības amatus SIA Pepsi Cola GB Latvija, SCA Hygiene Products un Kimberley-Clark. Gusts Muzikants pabeidzis Harvard Business School apmācības augstākā līmeņa vadītājiem par digitālo transformāciju un digitālās stratēģijas ieviešanu, ieguvis zināšanas Global Marketing University, London Telecoms Academy, kā arī absolvējis Latvijas Universitātes Biznesa vadības fakultāti.

Tet stratēģijā Gusts atbild par biznesa ekosistēmu vadību un digitālo transformāciju. Gusta hobiji ir kalnu slēpošana, motocikli un koka virpošana.