Valsts svētkos Lattelecom dāvina iespēju noskatīties pašmāju filmu un multfilmu pirmizrādes aplikācijā Shortcut
Valsts svētkos Lattelecom dāvina iespēju noskatīties pašmāju filmu un multfilmu pirmizrādes aplikācijā Shortcut
11 | 11 | 2016
Valsts svētkos Lattelecom dāvina iespēju noskatīties pašmāju filmu un multfilmu pirmizrādes aplikācijā Shortcut

No 11. līdz 20. novembrim Lattelecom ikvienam Latvijas iedzīvotājam dāvina iespēju aplikācijā Shortcut bez maksas skatīties jaunākās latviešu mākslas un dokumentālās filmas, kā arī Latvijā radītas bērnu multiplikācijas filmas. Ekskluzīvi aplikācijā Shortcut piedāvājam noskatīties šī gada septembrī iznākušo režisora Jāņa Ozoliņa – Ozola dokumentālā stāsta Likteņzeme pirmizrādi. Savukārt bērni varēs redzēt populārās animācijas filmiņas Joka Pēc Alfabēts režisores Indras Sproģes jaunāko filmu Māci Mani, Degunlāci! (2016), kuras mūziku sarakstījis Renārs Kaupers.

Svētku laikā jaunākajiem skatītājiem aplikācijā Shortcut dāvinām multiplikācijas filmu par atjautīgo un zinātkāro sunenīti Loti, Lote un Mēnessakmens Noslēpums(2015), kā arī jaunākoAnimācijas Brigādes filmu Meža Sargi (2015, rež. Māris Brinkmanis).

Savukārt pieaugušajiem šajā laikā Shortcut bez maksas pieejamas jaunākās pašmāju dokumentālās un mākslas filmas. Starp tām trīs 2016. gada Lielā Kristapa laureātes – stāsts par Valmieras Drāmas teātra aktrisi Rutu Birgeri Tev, Rūķi! (2016, rež. Liene Laviņa-Kalnaella), dokumentālā filma par neparasto fiziķi Vjačeslavu Kaščejevu Kvanta Kods (2016, rež. Santa Skutele) un drāma Ausma (2015, rež. Laila Pakalniņa).

Vēl bez jaunākajiem pašmāju kino darbiem Lattelecom valsts svētku laikā aplikācijā Shortcut iespējams redzēt vēsturiski sportisko drāmu Sapņu Komanda 1935 (2012, rež. Aigars Grauba), kā arī dokumentālo filmu par vienu no spilgtākajiem Latvijas Jauno laiku vēstures līderiem un personībām Daini Īvānu –  Īvāns (2015, rež.Andrejs Verhoustinskis). Kā arīrežisores Māras Pelēcesfilmu par ārzemju latvietes atbildes meklējumiem par to, ko nozīmē būt latvietim – Starp Latvijām (2003).

Latvijas vadošā interneta un televīzijas uzņēmuma Lattelecom aplikācija Shortcut piedāvā unikālu seriālu, filmu un TV kanālu satura apvienojumu, kā arī ekskluzīvas tiešraides no lielākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē.

Lejupielādē Shortcut.lv aplikāciju savā viedtālrunī, planšetē, Android vai Apple TV.