Meklēt tet.lv

Uku, Lele un Dieziņš atgriežas pie bērniem ar jaunām sērijām un dziesmām

Uku, Lele un Dieziņš atgriežas pie bērniem ar jaunām sērijām un dziesmām
06/10/2021

Ir tapusi pirmsskolas vecuma bērnu jau iemīļotā muzikālā raidījuma "Ukulele" otrā sezona. Uku, Leles un Dieziņa jaunie piedzīvojumi un dziesmiņas no 7. oktobra būs skatāmi izklaides platformā Tet+.

 

Pagājušā pavasarī pie mazajiem skatītājiem nonāca bērnu ekrānsatura AUSMA un vietējā satura veidotāja Tet studio radītais muzikālais raidījums "Ukulele". Jau šobrīd 3D animācijas tēla Dieziņa piemīlīgos jautājumus, kā arī Uku (Uldis Siliņš) un Leles (Annija Putniņa) jautros piedzīvojumus un dziesmas iemīļojuši daudzi bērni visā Latvijā. Jaunajā sezonā mazie skatītāji kopā ar draugiem Uku, Leli un Dieziņu varēs aplūkot tādas svarīgas un interesantas tēmas kā bēdas, ūdens, formas, putni, dabas skaņas, policija u.c., iepazīt jaunus mūzikas instrumentus, pamēģināt spēlēt riču-raču, mācīties notis un, protams, apgūt 20 brīnišķīgas dziesmas. Tāpat kā pirmajā sezonā raidījums piedāvās gan tautā jau zināmas dziesmas jaunās aranžijās, gan arī oriģināldziesmas, ko speciāli "Ukulelei" radījuši komponisti Laura Polence un Raimonds Petrauskis, sadarbojoties ar vārdu un scenārija autoriem Ingu Mastiņu, Elizabeti Lukšo-Ražinsku, Janu Egli, Daci Kravali un Edvardu Kuku.

 

"Ukuleles" idejas autore un režisore Marta Selecka stāsta: "Esmu ļoti priecīga un gandarīta, ka kopā ar mūsu brīnišķīgo radošo komandu varam Latvijas bērniem piedāvāt tik mīļu, izglītojošu un aizraujošu saturu. Bet vēl lielāks prieks ir par to, ka maize skatītāji to spēj novērtēt – dziedot, dejojot un priecājoties līdzi "Ukuleles" varoņiem un dziesmiņām. Varu pačukstēt, ka jau drīzumā Ukuleles skatītājus sagaida arī bilžu grāmata un mūzikas albums."

 

Tet izklaides pakalpojumu daļas direktore Inga Alika-Stroda saka: "Kvalitatīvs pašmāju saturs bērniem ir viens no skatītākajiem pirmsskolas un skolas vecuma auditorijas vidū. "Ukuleles" otrajā sezonā iemīļotie varoņi atgriežas, lai kopā ar skatītājiem mestos aizraujošos piedzīvojumos, izdzīvotu jaunas emocijas un spertu nākamos soļus mūzikas iepazīšanā."

 

"Ukuleles" 2. sezonas tīzeris:

 

Foto galerija no "Ukuleles" filmēšanas