Top jauns animācijas komēdijseriāls Blinkijs

Top jauns animācijas komēdijseriāls Blinkijs
26/11/2019

 

Filmu un animāciju studija no Liepājas Sense Media kopprodukcijā ar Helio Media ir uzsākusi darbu pie jauna Latvijas animācijas komēdijseriāla Blinkijs pilotsērijas izstrādes. Jaunā animācija pirmizrādi piedzīvos 2021. gada 5. janvārī. Skaties Shortcut Films un Helio iTV!

"Esam lepni, priecīgi un patīkami satraukti par šo projektu, jo tā ir liela atbildība, veidojot saturu bērniem un jauniešiem," tā par animācijas pilotsērijas Blinkijs veidošanu izteicās filmu un animācijas studijas Sense Media līdzīpašnieks un producents Egils Šusts. "Šis būs stāsts par to, kā veidojas savstarpējās attiecības starp animācijas tēliem, kā tiek risinātas problēmas un kā ikdienišķas situācijas izskatās no malas. Blinkijs ir suns, kurš vēlas palikt netraucēts, gulšņāt uz sava iemīļotā dīvāna un skatīties nebeidzamās ziepju operas, taču diemžēl tas viņam nav iespējams, jo viņa saimnieks Brendons pastāvīgi iekuļas nepatikšanās un Blinkijam nākas iziet no savas komforta zonas, lai viņu glābtu," seriāla vadmotīvu ieskicēja Blinkijs režisors Juris Lisovs.

"Latvijas šovi, seriāli, filmas un tagad arī animācijas seriāls – arvien lielākā mērā iesaistāmies vietējā satura radīšanā, palīdzot īstenoties jaunām, radošām idejām un atrast savu ceļu pie skatītājiem. Ticam, ka aizraujošs stāsts apvienojumā ar mūsdienīgu animāciju un Sense Media komandas enerģiju ļaus sasniegt rezultātu, kas uzrunās mazus un lielus skatītājus," uzsvēra Tet izklaides pakalpojumu direktore Inga Alika-Stroda.

Sense Media mērķis ir Latvijā radīt bērniem saturu ar pievienoto vērtību ne tikai vietējā, bet arī eksporta tirgū, kā arī nodrošināt iespējas jaunajiem profesionāļiem –  universitātes un/vai tehnikuma absolventiem – strādāt pie šāda veida projektiem, paliekot Latvijā.

Seriāla jaunumiem ikviens var sekot līdzi Facebook , Instagram un Twitter.

Informāciju sagatavoja:Sense Media

 

Publicēts 2019. gada 26. novembrī