Tet arī 2023. gadā būs Rally Liepāja ģenerālsponsors

Tet arī 2023. gadā būs Rally Liepāja ģenerālsponsors
28/11/2022

Aizvadītajā nedēļā izsludināts FIA Eiropas rallija čempionāta 2023. gada kalendārs, kurā jau 11. reizi iekļauta arī Latvija, kas 2023. gada 16.-18. jūnijā uzņems gaidāmās sezonas ceturto posmu. Vienlaicīgi, tehnoloģiju uzņēmums Tet un starptautisku autosporta sacensību rīkotājs RA Events, pēc veiksmīgi sarīkota FIA Eiropas rallija čempionāta posma šā gada jūlijā, vienojušies par sadarbības turpināšanu arī 2023. gadā, sekmējot tālāku sacensību organizācijas līmeņa izaugsmi. Līdz ar noslēgto vienošanos starp Tet un RA Events, arī rallija nosaukums saglabāsies Tet Rally Liepāja.

 

2023. gada FIA Eiropas rallija čempionāts jau vēlreiz apvienos astoņus posmus, kas šogad norisināsies astoņās dažādās valstīs – bez Latvijas arī Portugālē, Spānijā, Polijā, Zviedrijā, Itālijā, Čehijā un Ungārijā. Čempionāta sezona ilgs no marta, kad paredzēts pirmais posms Rally Serras de Fafe e Felgueiras, līdz oktobrim, kad paredzēts sezonas noslēdzošais posms Rally Hungary. Tikmēr FIA Eiropas rallija čempionāta Latvijas posma norise paredzēta 2023. gada 16.-18. jūnijā, kad tiks sarīkots sezonas ceturtais posms Tet Rally Liepāja.

 

“Drosme mēģināt un neatlaidība uzlabot ir vērtības, kurās balstām savu darbību un kuras mūs vieno arī ar sporta pasauli un ir sadarbības pamatā ar RA Events, tāpēc arī šogad sniegsim nepieciešamo atbalstu rallijam ceļā uz panākumiem. Motoru sports Latvijā ir bijis novērtēts vienmēr, un tas sevi ir pierādījis līdzās citiem sporta veidiem, kur sportisti ir vienlīdz gatavi cīnīties un nest Latvijas vārdu plašāk pasaulē, ko apliecina arī sekmīgi uzsāktais darbs, lai Latvijā norisinātos vērienīgais FIA pasaules rallija čempionāta posms. Vēlamies turpināt būt par uzticamu partneri, lai kopīgi veicinātu rallija attīstību un paceltu to jaunā līmenī, kā arī nodrošinātu organizatoriem, sportistiem un līdzjutējiem jaunu un aizraujošu sacensību pieredzi,” atklāj Tet valdes priekšsēdētājs Uldis Tatarčuks.

 

“Šī ir bijusi pienākumiem piepildīta nedēļas, kuras izskaņā varam padalīties uzreiz ar diviem nozīmīgiem jaunumiem. Pirmkārt, FIA Eiropas rallija čempionāts arī nākamgad piestās Latvijā, jau vienpadsmito reizi visiem pašmāju rallija interesentiem ļaujot klātienē sekot līdzi aizraujošajiem notikumiem ātrumposmos. Otrkārt, ir neizsakāms prieks, ka mūsu paveikto šogad augstu novērtējis tehnoloģiju uzņēmums Tet, rodot iespēju turpināt sadarbību 2023. gadā, arī turpmāk esot mūsu rallija ģenerālsponsoram, kura vārds iekļauts sacensību nosaukumā – Tet Rally Liepāja. Šis ir ļoti nozīmīgs solis mūsu rallija attīstībā, lai, kopīgi strādājot, ļautu sasniegt vēl nesasniegtus mērķus,” izsakās RA Events direktors Raimonds Strokšs.

 

FIA Eiropas rallija čempionāta posms Tet Rally Liepāja iespējams, pateicoties atbalstam, ko sniedz Izglītības un zinātnes ministrija, rallija pilsēta Liepāja, kā arī Talsu novads. Īpašs paldies ģenerālsponsoram Tet, paldies sponsoriem Ramirent un SC Grupa/Eurovia, oficiālajai auto nomai Sixt, kā arī atbalstītājiem Canon Biznesa Centrs Liepāja, Fristads un Liepājas Olimpiskais Centrs. Informatīvo atbalstu nodrošina ziņu portāls DELFI. Paldies par ieguldījumu visiem Tet Rally Liepāja draugiem EL Networks, FN Serviss, Jānis Pūce, Löfbergs, MB Grupa, Red Bull, SignTech, Sportland un Törley. Tet Rally Liepāja palīdz īstenot Dienvidkurzemes novads un Latvijas Automobiļu federācija.

 

Visi jaunumi un informācija par Tet Rally Liepāja atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @LVRally, Facebook /LVRally un Instagram /lvrally.