Setanta Sports skatāms Lattelecom televīzijā

Setanta Sports skatāms Lattelecom televīzijā
23/12/2015

Lieliska ziņa visiem sporta cienītājiem Latvijā – Lattelecom televīzijā skatāms kanāls Setanta Sports, kas skatītājiem piedāvā HD kvalitātē sekot līdzi augstākās klases sporta līgām un notikumiem visā pasaulē.

Visas sezonas garumā Setanta Sports ekskluzīvi tiešraidē pārraidīs NHL regulārā čempionāta spēles, ieskaitot lielākos pasākumus sezonas gaitā - Ziemas Klasiku un "All-Star" nedēļas nogali, kā arī protams Stenlija kausa izcīņu līdz pat finālam. Seko līdzi, vai Zemgus Girgensons un Bufalo "Sabres" spēs iekļūt Stenlija kausa izcīņā, vai Ronalds Ķēniņš un Kristers Gudļevskis izcīnīs vietu savu komandu Vankūveras "Canucks" un Tampabejas "Lightning" pamatsastāvā.

Futbola līdzjutējiem Setanta Sports piedāvā sekot līdzi vairākām Eiropas spēcīgākajām futbola līgām: Itālijas "SerieA", Francijas "Ligue1", Beļģijas Pro līgai, kurā "Westerlo" komandu pārstāv Eduards Višņakovs, Skotijas Premjerlīgai, kurā "Hamilton" komandu pārstāv Antons Kurakins un Pasaules Kausa 2018 kvalifikācijas spēlēm.

MMA cienītājiem visa gada garumā lieliska iespēja sekot līdzi lielākajiem UFC turnīriem ar spožāko zvaigžņu dalību - vai bravurīgais īrs Konors Makgregors cīnīsies par vēl vienu čempionu jostu, vai Ronda Rouzija spēs revanšēties pret Holiju Holmsu. Tāpāt arī TV kanālā Setanta Sports Francijas Top 14 regbija līga, bokss, teniss ATP 250, riteņbraukšana "Tour of Britain", viens no prestižākajiem Golfa turnīriem pasaulē "Masters" un dažādi sporta raidījumi.

Decembrī pārraidīsim vairākas spēles ar latviešu hokejistu pārstāvētajām komandām:

Bufalo spēļu translācijas:

27. decembrī plkst. 02:00 Bufalo pret Bostonu 31. decembrī plkst. 02:00  Bufalo pret Vašingtonu

Vankūveras spēļu translācijas:

27. decembrī plkst. 05:00 Edmontona pret Vankūveru

Tampabejas spēļu translācijas:

29. decembrī plkst. 02:30 Monreāla pret Tampabeju

"Ziemas Klasika" 2016:

1. janvārī plkst. 20:00 Monreāla pret Bostonu

Dwyer McCaughley, Setanta Sports Izpilddirektors: "Mēs esam priecīgi, ka kanāls ir skatāms  Lattelecom televīzijā, un tagad vēl vairāk Latvijas Hokeja fanu varēs sekot līdzi tiešraidēs Zemgus Girgensona spēlei Bufalo “Sabres”, Ronalda Ķēniņa spēlei Vankūveras “Canucks” un Kristera Gudļevska spēlei Tampabejas “Lightning” sastāvā. Mēs pastāvīgi cenšamies nodrošināt mūsu skatītājiem pēc iespējas labāko sporta saturu un es ticu, ka mūsu NHL tiešraides septiņas naktis nedēļā kopā ar citiem augstas klases sporta veidiem un līgām padarīs mūs par populārāko sporta kanālu Latvijā".

Par Setanta Sports

Setanta Sports ir starptautiska sporta raidorganizācija, kas atrodas Dublinā, Īrijā. Setanta Sports tika dibināta 1990. gadā, lai pārraidītu Īrijas sporta pasākumus. Tagad kanāls raida un veiksmīgi darbojās Eiropā, Ziemeļamerikā, Āfrikā un Āzijā. Eirāzijā TV kanāls Setanta Sports raida sadarbībā ar "Eurasian Broadcasting Enterprise".

Setanta Sports Eurasia ir premium sporta kanāls, kas sāka raidīt 2012. gada janvārī. Kanāls ir parakstījis vairākus izplatīšanas līgumus Armēnijā, Azerbaidžānā, Baltkrievijā, Gruzijā, Kazahstānā, Kirgizstānā, Moldovā, Uzbekistānā, Tadžikistānā un Turkmenistānā. Kanāls raida 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā un sakarā ar panākumiem, no 2014. gada septembra kanāls Setanta Sports ir paplašinājis savu darbību arī Baltijas valstīs.