Seko līdzi FIBA, OlyBet LBL un VTB spēļu tiešraidēm kanālā Best4Sport TV šonedēļ!
Seko līdzi FIBA, OlyBet LBL un VTB spēļu tiešraidēm kanālā Best4Sport TV šonedēļ!
01 | 11 | 2016
Seko līdzi FIBA, OlyBet LBL un VTB spēļu tiešraidēm kanālā Best4Sport TV šonedēļ!

Lattelecom televīzijas kanālā Best4Sport TV trešdien skaties BK Ventspils komandas trešo spēli jaunizveidotajā FIBA Čempionu līgā. Savukārt brīvdienās seko līdzi OlyBet LBL duelim starp Liepāja/Triobet un Jūrmala/Fēnikss un VEF Rīga pirmajai mājas spēlei pret Tsmoki-Minsk VTB Vienotajā līgā.

2. novembrī plkst. 18:50 kanālā Best4Sport TV vēro jaunizveidoto FIBA Čempionu Līgu, kurā BK Ventspils aizvadīs savu trešo spēli, izbraukumā tiekoties ar Latvijas basketbolista Rolanda Freimaņa pārstāvēto Muratbey USAK Sportif. Vai BK Ventspils turpinās turnīru ar uzvaru?

FIBA Čempionu līga turpina uzņemt apgriezienus. Aizvadītas jau divas spēļu kārtas un BK Ventspils turnīrā, gan uzvarējusi, gan zaudējusi. Trešajā spēļu kārtā komandas pretinieki būs Turcijas Muratbey USAK Sportif ar Rolandu Freimani, kas turnīru sākuši ar diviem zaudējumiem un centīsies nepieļaut izgāšanos savā laukumā.

Savukārt brīvdienās kanālā Best4Sport TV skaties OlyBet LBL un VTB līgas spēles. Sestdien, 5. novembrī, plkst. 16:35 OlyBet LBL regulārā sezonas spēle starp Jūrmala/Fēnikss un Liepāja/Triobet. Arņa Vecvagara vadītajai Jūrmala/Fēnikss  šosezon iet kā pa kalniem, savukārt  pretiniece Liepāja/Triobet pēc neveiksmīgā sezonas sākuma izcīnījusi vairākas uzvaras un nostiprinājies turnīra tabulas vidusdaļā. OlyBet LBL sezonas pirmajā savstarpējā spēlē uzvarētājs tika noskaidrots tikai papildlaikā, kad pārāka izradījās Jūrmala/Fēnikss. Vai Liepāja/Triobet izdosies revanšēties?

Svētdien kanālā Best4Sport TV skaties VTB  Vienotās līgas spēli starp VEF Rīga un Tsmoki-Minsk. VEF Rīga komanda, pēc negaidītās uzvaras pret Maskavas apgabala Khimki, sezonas ievadā zaudējusi Astanai un Zenit un šobrīd turnīra tabulā uzrāda negatīvu bilanci. Sezonas pirmajā mājas spēlē VEF Rīga komanda tiksies ar Baltkrievijas ilggadējiem čempioniem Tsmoki- Minsk, kas sezonu iesākuši ar divām uzvarām un diviem zaudējumiem. Vai VEF Rīga savu skatītāju priekšā būs pārāki par Baltkrievijas čempioniem? Skaties svētdien, 6. novembrī, plkst. 16:55 kanālā Best4Sport TV.