Pirmajā ceturksnī par piektdaļu palielinājies Tet eksporta apgrozījums

Tet grupas apgrozījums 2021. gada pirmajā ceturksnī sasniedzis 53,3 miljonus eiro, liecina konsolidētie neauditētie dati. Salīdzinot ar 2020. gada pirmo ceturksni, par piektdaļu palielinājies eksportēto pakalpojumu (datu centru pakalpojumi, optikas būvniecība Vācijā) apgrozījums, sasniedzot 9,9 miljonus eiro.

Šī gada pirmajā ceturksnī valstij nodokļos Tet grupas uzņēmumi iemaksājuši 13,4 miljonus eiro, kā arī uzņēmuma īpašniekiem – Latvijas Republikai un Telia Company – izmaksātas 2020. gada dividendes 30,1 miljona eiro apmērā, tostarp 15,3 miljoniem eiro nonākot valsts budžetā.

"2021. gadu Tet grupas uzņēmumi ir uzsākuši īpaši aktīvi – gan piedāvājot pavisam jaunu un unikālu televīzijas risinājumu Tet+, kas ļauj katram pašam izvēlēties un salikt savu TV kanālu paku, gan uzsākot darbu pie jaunu nākotnes pakalpojumu izveides. Esam sākuši darbu pie nākotnes mājas interneta ar ātrumu līdz pat 10 gigabitiem sekundē (Gbit/s) izveides, kā arī testējam jaunākās paaudzes Wi-Fi 6 maršrutētājus," saka Tet valdes priekšsēdētājs Uldis Tatarčuks

Gada pirmajos mēnešos izaugsmi piedzīvojis elektroenerģijas bizness, pozitīva dinamika vērojama arī mūsdienu televīzijas pakalpojumu jomā, Shortcut (šobrīd Tet+) apgrozījumam augot par 9%. Tāpat audzis būvniecības un reklāmas bizness. Neskatoties uz to, ka fizisko veikalu darbība ir bijusi ierobežota, sekmīgi izdevies pārorientēties uz tehnikas tirdzniecības attīstību un izvēršanu interneta veikalā.

Tet grupas EBIDTA (peļņa no pamatdarbības jeb peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas) 2021. gada pirmajos trīs mēnešos sasniedza 14,2 miljonus eiro

 

 

Publicēts 2021. gada 22. aprīlī.

Meklēt tet.lv