Tet elektrības biznesa vadītāja Viktorija Ķirsone
Tet elektrības biznesa vadītāja Viktorija Ķirsone
23 | 12 | 2021
Pafbet LaT-Est līgas spēles no 1. janvāra varēs redzēt TV4 un interneta platformā sportacentrs.com

Pafbet Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas spēles, kuras šīs sezonas pirmajos mēnešos tiešraidē bija skatāmas Sportacentrs.com TV, sākot ar 1. janvārī būs skatāmas bezmaksas zemes apraides televīzijas kanālā TV4.

 

Ja Latvijā vienlaikus notiks vairākas spēles, vienu spēli varēs redzēt TV4, bet citas tiešraides, kā iepriekš, būs pieejamas interneta platformā sportacentrs.com.

 

Helio interaktīvajā televīzijā TV4 būs pieejams kanālā Nr. 104, savukārt Helio virszemes televīzijā – Nr. 5.

 

Kanāls TV4 Latvijas pieejamo televīzijas kanālu pulkam pievienojās šī gada aprīlī, kļūstot par vienu no bezmaksas virszemes apraides kanāliem, kas pieejams 99,77% valsts teritorijas. Novembrī tika iegūtas tiesības jaunā veidolā turpināt pārraidīt šajā apraidē līdz pat 2024. gada nogalei.

 

No 2022. gada janvāra kanāli Sportacentrs.com un TV4 apvienosies, lai piedāvātu skatītājiem vēl plašāku un enerģiskāku programmu. Abu kanālu saturs TV ekrānos būs skatāmas vienuviet – kanālā TV4.

 

Latvijā notiekošās Latvijas-Igaunijas basketbola līgas spēļu translācijas TV4 televīzijas kanālā un interneta platformā www.sportacentrs.lv visā Latvijā pieejamas pateicoties tehnoloģiju un izklaides uzņēmumam Tet, turklāt Izklaides platformā Tet+ tām var sekot līdzi ne tikai televīzijas ekrānā, bet arī datorā un viedtelefonā, kā arī skatīties jebkurā vietā un sev ērtā laikā.