Tet elektrības biznesa vadītāja Viktorija Ķirsone
Tet elektrības biznesa vadītāja Viktorija Ķirsone
30 | 12 | 2021
No 1. janvāra uz televīzijas kanālu TV4 pārceļas sportacentrs.lv pārraides

No 2022. gada 1. janvāra izklaides platformas Tet+, Helio interaktīvās televīzijas un Helio virszemes televīzijas skatītāji kanālā TV4 varēs skatīties ne tikai aizraujošus sarunu šovus ar viedokļu līderiem un sportistiem, bet arī plaša spektra sporta pārraides. Basketbola līdzjutēji varēs sekot līdzi iecienītajām Latvijas–Igaunijas Basketbola līgas spēlēm, kas līdz šim bija pieejamas kanālā sportacentrs.lv un kuru translāciju nodrošina tehnoloģiju un izklaides uzņēmums Tet.

 

Helio interaktīvajā televīzijā turpmāk TV4 būs pieejams kanālā Nr. 104, bet Helio virszemes televīzijā – Nr. 5, savukārt Tet+ televīzijas kanālu skatīšanās kārtībā izmaiņas nebūs.

 

Līdz ar jauno gadu televīzijas kanāli sportacentrs.lv un TV4 apvienojas, lai skatītājiem piedāvātu vēl plašāku un enerģiskāku programmu. Turpmāk TV4 piedāvās ne tikai ierastos diskusiju raidījumus un konferences par nozīmīgām tēmām, bet arī sporta oriģinālsaturu, tajā skaitā tiešraides no sporta spēlēm, kā arī sporta analīzi diskusiju raidījumos. Veselīgs dzīvesveids tiks veicināts ar rīta vingrošanu ēterā un dažādiem sarunu raidījumiem ar sportistiem un citiem viedokļu līderiem.

 

Pārmaiņas saistītas ar Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes organizēto konkursu par tiesības izplatīt televīzijas programmas bezmaksas zemes apraidē. Turpmāk iedzīvotājiem būs pieejamas divas sabiedriskās televīzijas programmas – LTV1 un LTV7, un trīs komerciālo televīziju programmas – TV4, ReTV un TV24.