Kvartal TV: ukraiņu humors, filmas un seriāli tagad arī Tet

Kvartal TV: ukraiņu humors, filmas un seriāli tagad arī Tet
02/08/2022

No 1. augusta Latvijas skatītājiem pieejams Ukrainas televīzijas kanāls "Kvartal TV", kur populārie raidījumi – "Vakara kvartāls", "Sieviešu kvartāls", "Smieklu līga", "Sasmīdini komiķi" ar labāko Ukrainas humoristu no studijas "Kvartal 95" piedalīšanos. Tieši "Kvartalaautori radīja košus un neaizmirstamus tēlus seriālos "Radu būšana" un "Tautas kalps", kas ir iemantojuši lielu skatītāju mīlestību daudzviet pasaulē.

 

Seriālā "Tautas kalps" skatītājus gaida iepazīšanos ar vēstures skolotāju Vasiļiju Goloborodjko, kas negaidīti sev pašam un pārējiem valsts iedzīvotājiem kļūst par Ukrainas prezidentu. Visas trīs seriāla sezonas ir skatāmas "Kvartal TV".

 

Slavenais seriālas "Radu būšana" par lauku un pilsētas radinieku attiecību līkločiem tika uzņemts no 2008. līdz 2021. gadam un ar panākumiem izrādīts daudzās valstīs.

 

Humora raidījums "Vakara kvartāls" tiek uzskatīts par Ukrainas izklaides raidījumu numur viens. To savulaik izveidoja draugi humoristi, bijušie "Jautro un atjautīgo kluba" komandas "Kvartal 95" dalībnieki.

 

Kanālu "Kvartal TV" atbalsta un savās bāzes pakās iekļauj lielākie Latvijas kabeļtelevīzijas operatori, tostarp Tet. "Kvartal TV" raida visu diennakti.

 

Latvijas lielākā televīzijas pakalpojumu sniedzēja Tet televīzijas un izklaides pakalpojumu direktore Inga Alika-Stroda norāda: "Turpinām būt vienoti ar ukraiņu tautu un Latvijas skatītājiem regulāri paplašināt pieejamo kanālu kāstu. Tādēļ priecājamies, ka šobrīd Tet skatītāju izvēlei pievienojas viens no iecienītākajiem televīzijas kanāliem Ukrainā. Aktualitāšu atspoguļojums caur humora un satīras prizmu, kas dominē kanāla saturā, ļauj uz šī brīža ikdienas dzīvi paskatīties no cita skatpunkta, un būs lielisks papildinājums jau plašajam TV kanālu klāstam. Tikai strādājot ar pasaules izcilākajiem producentiem, satura veidotiem un izplatītājiem, tajā skaitā TV kanālu jomā, varam piedāvāt labāko saturu iedzīvotājiem Latvijā."

 

"Kvartal TV" ir izveidots 2016. gadā, un tā saturs ir paredzēts plašai auditorijai – gan sievietēm, gan vīriešiem vecumā no 18 līdz 50+ gadiem. Kanāla programma sastāv no izklaides šoviem, komēdijām, spēlfilmām, seriāliem, animācijas filmām un studijas "Kvartal 95" īpašajiem projektiem.