Jauns televīzijas pārraižu plānošanas rīks sporta notikumu faniem

Jauns televīzijas pārraižu plānošanas rīks sporta notikumu faniem
14/11/2016

Lattelecom izveidojis jaunu platformu sporta līdzjutējiem sports.lattelecom.lv, ar kuras palīdzību iespējams sev svarīgos sporta notikumus sinhronizēt ar kalendāru.

Jaunā mājaslapa no sporta kanāliem Best4Sport TV, Sportacentrs, Eurosport 1, Eurosport 2, NBA TV, KHL, Motors TV, FightBox HD, Setanta Sports un citiem apkopo informāciju par nedēļas sporta aktualitātēm un translācijām basketbolā, hokejā, autosportā, kā arī pārējos sporta veidos. Ar raidījumu vai spēļu tiešraides laikiem ir iespējams ērti dalīties sociālajos tīklos, kā arī visas pārraides sinhronizēt ar kalendāru.

Cilvēku paradumiem mainoties – aizvien vairāk digitālajā vidē uzmanību pievēršam saturam ar pievienoto vērtību. Redzot, ka papīra plānotājus biežāk aizvieto digitālais kalendārs, Lattelecom nolēma sporta līdzjutējiem piedāvāt savas sporta pārraides plānot savlaicīgi. Īpaši aktuāli tas kļūst pateicoties TV satura pieejamībai dažādās platformās, ko nodrošina aplikācija Shortcut. Sporta raidījumi vairs nav jāpatur prātā – par to turpmāk brīdinās kalendārs.

Lejupielādē Shortcut.lv aplikāciju un skaties Lattelecom televīzijas sporta notikumus savā viedtelefonā, planšetē, kā arī Apple un Android TV.