Jaunā latviešu seriāla Lielie Muļķi aktieri jestrā noskaņā iepazīstina ar dokumentālās satīras formā veidoto stāstu

Jaunā latviešu seriāla Lielie Muļķi aktieri jestrā noskaņā iepazīstina ar dokumentālās satīras formā veidoto stāstu
10/12/2019

 

Seriāls pirmizrādi piedzīvos jau 2020. gada 1. janvārī!

Vakar Rīgā pulcējās jaunā latviešu seriāla Lielie Muļķi komanda, iepazīstinot ar seriālu un atklājot ka skatītājiem tas būs vērojams Shortcut lietotnē, kas pieejama arī Helio iTV, jau no jaungada pirmās dienas – 2020. gada 1. janvāra. Galvenajās lomās – Kristaps Strūbergs (Singapūras Satīns dalībnieks), komiķis un arī Singapūras Satīna biedrs Edgars Bāliņš, aktieri Pauls Iklāvs, Elīna Bojarkina un Aminata Grieta Diarra, mūziķis Roberts Gobziņš, komiķe Jolanda Suvorova un citi.

Seriāla prezentācijas pasākumā galveno lomu atveidotāji visu vakaru iejutās savos Lielo Muļķu tēlos, tādējādi saglabājot mokumentālo (mocumentary) jeb dokumentālās satīras formātu, kādā uzņemts pats seriāls.

Lielie Muļķi sekos līdzi trīs labākajiem draugiem, viņu tuvākajiem cilvēkiem un citiem Lielo Muļķu ciema iedzīvotājiem. Sadarbībā ar Helio Media seriālu veido jaunie režisori Kristians Alhimionoks un Alberts Viegliņš, solot šo kā labāko seriālu 2020. gadā. Līdz nāks kāds cits.

Par Lielajiem Muļķiem

Lielie Muļķi ir ievērojams un lepns ciemats Latvijā. Daudziem talantiem apveltītais Jānis Ūga jeb draugiem Garais ar savu dzīvi Lielajos Muļķos lepojas tik ļoti, ka, atgriežoties no peļņas Apvienotajā Karalistē, līdzi ir atvedis kameras, lai visai pasaulei un mums visiem parādītu dzīvi Lielajos Muļķos.

Nekur nav tik labi, kā mājās, kur mīt labākie draugi – Garais, liriskā dvēsele Rainītis un nenogurdināmais mīlnieks, vīrišķās enerģijas pārpilnais un neticamu presīti uztrenējušais Egīls. Parādīt visai pasaulei Lielo Muļķu ievērojamākās vietas, paražas un cilvēkus ir viņu galvenā misija. Viens no šiem ievērības cienīgiem cilvēkiem ir Garā draudzene Keitija, kuru uztrauc nepieciešamība padarīt pasauli labāku. Un vēl viņu uztrauc Lielo Muļķu iedzīvotāju uzklausītāja un atbalstītāja jeb mēra Aļņa Muļķa jaunatklātā meita Laima, kura tāpat kā visi citi vēl tikai izzina ciemu un tā iedzīvotājus.

Viņi visi ir aizrautīgi sava dzimtā ciema patrioti, kuri ikdienai neļauj būt pelēkai un apnicīgai, jo viņi zina – Lielajos Muļķos var notikt jebkas. Un vēl! Viņiem ir būtiski, ka jūs nejaucat viņus ar blakusciemu Mazie Muļķi!

Seriāla galvenie varoņi:

Garais aka Jānis Ūga - Kristaps Strūbergs no mūsdienu leģendārās hip hop grupas Singapūras Satīns Rainītis – komiķis un Singapūras Satīna dalībnieks Edgars Bāliņš Egīls - Valmieras teātra aktieris Pauls Iklāvs Keitija - Leļļu teātra aktrise Elīna Bojarkina Laima – Dailes teātra ārštata aktrise Aminata Grieta Diarra Mērs Alnis Muļķis – mūziķis Roberts Gobziņš Mēra sekretāre Jolanda – komiķe Jolanda Suvorova.

Lielie Muļķi sociālajos tīklos Facebook un Instagram.

 

 

 

Publicēts 2019. gada 10. decembrī