Meklēt tet.lv

Iznāk jaunākā Emīlijas sērija: kādi negaidīti pavērsieni norisināsies "Jaunāko ziņu" redakcijā un Emīlijas privātajā dzīvē?

Iznāk jaunākā Emīlijas sērija: kādi negaidīti pavērsieni norisināsies "Jaunāko ziņu" redakcijā un Emīlijas privātajā dzīvē?
30/09/2021

Sešās dienās, kopš izrādītas daudzsēriju filmas "Emīlija. Latvijas preses karaliene" pirmās divas sērijas, tā guvusi skatītāju mīlestību, un to ir skatījies katrs piektais izklaides platformas Tet+ skatītājs. Jau šodien visā Latvijā pieejama stāsta 3. sērija, kur skatītāji noskaidros, kādas politiskās norises valstī uztrauks Emīlijas un Antona prātus, kā attīstās notikumi ap pirmās krāsainās "Atpūtas" izdošanu un kādi pārsteigumi gaidāmi redakcijas sastāvā.

 

Daudzsēriju filmas "Emīlija. Latvijas preses karaliene" 3. sērijā skatītāji varēs sekot līdzi vairākiem būtiskiem notikumiem, kas vēlāk izrādīsies nozīmīgi pagrieziena punkti visā Benjamiņu dzimtā un arī valstisku notikumu attīstībā.

 

Ir 1928. gads, Benjamiņu ģimene tikko pārcēlusies uz dzīvi Fābu namā – grandiozajā pilsētas namā Krišjāņa Barona ielā, kas, nežēlojot līdzekļus, iekārtots pēc Emīlijas gaumes. Viņa ar lepnumu to izrāda "Jaunāko Ziņu" redakcijas darbiniekiem. Tikmēr avīzē, redakcijas darbiniekiem nepārbaudot faktus, ir publicēts Latvijas valdību un kādu Zviedrijas uzņēmumu nomelnojošu raksts. Tas izraisa starptautisku skandālu visaugstākajā līmenī. Lieta nonāk līdz tiesai. Lai nosargātu Benjamiņu labo vārdu, par grēkāzi tiek padarīts atbildīgais redaktors Kārkliņš, kuru apcietina. Izmantojot savus ietekmīgos sakarus, Emīlija ne vien noregulē attiecības ar zviedru pārstāvjiem, bet slepeni panāk arī Kārkliņa atbrīvošanu.

 

Katru ceturtdienu izklaides platformā Tet+ pasaules pirmizrādi piedzīvo jaunākā daudzsēriju filmas "Emīlija. Latvijas preses karaliene" sērijai. "Emīlija. Latvijas preses karaliene" galvenais producents ir filmu studija Mistrus Media. Filmas izveidi atbalsta Latvijas Republikas Kultūras ministrija, Nacionālais kino centrs, seriāla nacionālie kopproducenti ir Tet studio un Latvijas Televīzija.