Igaunijas TV kanāls ETV+ turpmāk pieejams Lattelecom televīzijā

Igaunijas TV kanāls ETV+ turpmāk pieejams Lattelecom televīzijā
01/12/2015

No šodienas, 1.decembra Lattelecom televīzijā ir skatāms Igaunijas sabiedriskā medija veidotais kanāls krievvalodīgai auditorijai ETV+. Kanāls ir pieejams Lattelecom Interaktīvās televīzijas platformā, sadaļā Skatītāji izvēlas.

Jaunais Igaunijas sabiedriskās televīzijas kanāls, apraidē ir  nepilnus divus mēnešus, nedēļā raidot vairāk nekā 20 stundas oriģinālraidījumu, tostarp rīta un vakara informatīvos un izklaidējošos šovus, kā arī  seriālus un  dažādas filmas.

Katru darbadienu tiešraidē ir skatāms informatīvi izklaidējošs rīta šovs "Kafija+", ar dažādām rubrikām, savukārt vakarā - tiešraides šovs ar viesiem, mūziku, ēdiena gatavošanu un citām aizraujošām aktivitātēm.

Tāpat skatītājiem tiek piedāvāti vairāki autorraidījumi par ceļojumiem, kultūru, aktuālām sadzīves tēmām, modi, kā arī analītisks raidījums un intelektuāla spēle komandām.

Kanāls ETV+ ir skatāms Lattelecom Interaktīvās televīzijas sadaļā Skatītāji izvēlas Nr.184. Kanāla pievienošana notiek automātiski. Ja jaunais kanāls nav redzams, jāveic TV dekodera restarts (īslaicīga dekodera atvienošana no strāvas).

Lattelecom televīzija ir maksas TV platforma, kas nodrošina vislielāko skaitu latviešu TV kanālu. Savukārt filmām un TV kanāliem, kas veidoti ārpus Latvijas teritorijas, pēc iespējas tiek piedāvāts tulkojums vai subtitri latviešu valodā.