Tet elektrības biznesa vadītāja Viktorija Ķirsone
Tet elektrības biznesa vadītāja Viktorija Ķirsone
22 | 12 | 2021
Iespējams, nervus kutinošākais pašmāju kinodarbs – psiholoģiskā trillera "Bezvēsts pazudušās" otrā sezona jau drīzumā

Ar izcilu un skatītāju iemīļotu, kā arī jaunu talantīgu aktieru – Andreja Alena, Imanta Strada, Jura Žagara, Kristīnes Nevarauskas, Rēzijas Kalniņas, Ievas Segliņas, Niklāva Kurpnieka, Andra Keiša, Andra Daugaviņa dalību jau nākamā gada sākumā, 20. janvārī, pirmizrādi piedzīvos psiholoģiskā trillera "Bezvēsts pazudušās" otrā sezona. Iespējams, Tet studio piedāvātās daudzsēriju filmas jaunās sērijas būs līdz šim nervus kutinošākais pašmāju kinodarbs, kas ar kvalitatīvu saturu un teicamu radošās komandas izpildījumu skatītājus ieraus jaunā stāstā.

 

Tie, kuri ar nepacietību gaida ar mistiku un noslēpumainību apvītos notikumus Mēronas mazpilsētā, jau tagad var noskatīties īsu video, kurā pa durvju spraudziņu var ielūkoties, kāda spriedze sagaida skatītājus. Savukārt tie, kuri ir ieintriģēti un vēl nav noskatījušies pirmo sezonu, to var izdarīt izklaides platformā Tet+ un Helio interaktīvajā televīzijā!

 

Noskaties daudzsēriju filmas "Bezvēsts pazudušās" otrās sezonas tīzeri:

 

Jaunais žurnālists Toms ierodas mazpilsētā Mēronā, lai apskatītu vietu, kurā reiz zaudējis savu ģimeni, bet negaidīti nokļūst traģisku un šokējošu notikumu epicentrā. Pilsētas vienīgā fabrika tiek slēgta, un lielākā daļa mazpilsētas iedzīvotāju negaidīti zaudē darbu. Sāk attīstīties sekta, kas iedzīvotājus sadala starp tās atbalstītājiem un noliedzējiem un izrādās, ka ļaunākais vēl tikai gaidāms…

 

Tet izklaides pakalpojumu direktore Inga Alika-Stroda: "Līdz ar "Bezvēsts pazudušās" pirmo sezonu, kas bija viens no gada skatītākajiem Tet studio veidotajiem seriāliem, straujiem soļiem esam gājuši uz priekšu piedāvājuma kvalitātē un daudzveidībā. Jaunā gada pirmais daudzsēriju filmas produkts būs kā vārti lieliskai izklaidei visa gada garumā kopā ar aizraujošām filmām, seriāliem un raidījumiem."

 

Skatītājiem tiks piedāvātas sešas apmēram stundu garas sērijas, katra augstā mākslinieciskā kvalitātē. Savukārt aizkadru filmā ikvienam būs iespēja ielūkoties filmēšanas aizkulisēs par to, kā projekts tika uzņemts.

 

Scenārija autors ir režisors Vlads Kovaļovs, kurš režisējis arī "Bezvēsts pazudušās" pirmo sezonu, ir vairāku īsfilmu autors un godalgots vairākos nozīmīgos kino festivālos. Producente ir Lelde Kovaļova, arī latviešu rakstniece, pēc kuras debijas romāna motīviem tapa pirmā sezona. Galvenais operators ir Toms Zarāns – viens no talantīgākajiem jaunajiem kino operatoriem Latvijā.

 

Filmēšana norisinājās šī gada vasarā Valmierā un Mālpilī, kā arī gleznainajā Mālpils muižā. Uzņemšanas laukumā tika iesaistīta vēl nebijusi plaša komanda, tajā skaitā profesionāli kaskadieri un glābēji.

 

Daudzsēriju filmu "Bezvēsts pazudušās" piedāvā vietējā satura veidotājs Tet studio un producējošās kompānijas "Publish and Produce".

 

Foto no seriāla otrās sezonas