Meklēt tet.lv

FunBox UHD jeb 4K izšķirtspējas kanāls pievienojas Helio

 

Elpu aizraujošas pasaules ainaviskākās vietas, neparasti cilvēki un neticami kultūras pasākumi, turklāt tas viss saskatāms līdz smalkākajām detaļām, jo 4K kvalitāte sniedz šādu iespēju – Helio sāk pārraidīt FunBox UHD jeb 4K izšķirtspējas izklaidējošo kanālu.

FunBox UHD piedāvā plašu satura piedāvājumu dažādām gaumēm – adrenalīnu ekstrēmā sporta cienītājiem, nepārspējamus raidījumus par dabas varenību no Amazones lietus mežiem un Himalaju ledāju krāvumiem, vizuālos stāstus no pasaules metropolēm līdz pat tālākajiem apvidiem un mežonīgai savvaļai. Tāpat FunBox priecē mākslas un kultūras baudītājus, piedāvājot labākās pasaules operas un rokkoncertus, pasaules kino klasiku un godalgotas filmas no ievērojamākajiem filmu festivāliem, dzīvesstila raidījumus, modes skates, jahtas un slavenības

FunBox UHD Kanāls ir nodots vērtējumam Helio interaktīvās televīzijas skatītājiem, kuri atrodas optikas pārklājuma zonā un kuriem ir jaunākās paaudzes dekoderis un televizors ar 4K atbalstu. Kanāls pieejams ar kanāla numuru 180.

 

Publicēts 2019. gada 24. jūlijā