Digital Freedom Festival varēs vērot tiešraidē internetā un lietotnē Shortcut
Digital Freedom Festival varēs vērot tiešraidē internetā un lietotnē Shortcut
27 | 11 | 2016
Digital Freedom Festival varēs vērot tiešraidē internetā un lietotnē Shortcut

28. un 29. novembrī Rīgā notiks globāls tehnoloģiju, dzīvesstila un startup festivāls Digital Freedom Festival (DFF), kurā pulcēsies tehnoloģiju un startup uzņēmēji, eksperti, politikas veidotāji, investori un iedvesmojoši runātāji no visas pasaules. Ar Digital Freedom Festival tehnoloģiju partnera Lattelecom atbalstu pasākumu varēs vērot tiešraidē internetā un lietotnē Shortcut.

Digital Freedom Festival līdzdibinātāja Dagnija Lejiņa: "Konferencē esam sapulcējuši spilgtus runātājus no vairāk nekā 10 pasaules valstīm, kuri diskutēs par mūsdienu tehnoloģiju radītajām iespējam un izaicinājumiem, kas aktuāli globāli. Ar mūsu pasākuma atbalstītāja Lattelecomgādību vēlamies, lai diskusiju atziņas nonāk ne tikai līdz mūsu konferences apmeklētājiem, bet arī līdz tiem, kas dažādu iemeslu dēļ nevar būt klāt."

Lattelecom Attīstības un mārketinga direktore Kerli Gabriloviča: "Mūsuvadmotīvs šī gada Digital Freedom Festival ir "Suits meet Hoodies", uzsverot sadarbības nozīmi starp biznesa uzņēmumiem un jaunuzņēmumiem. Sinerģijā var dzimt jaunas un perspektīvas idejas biznesa attīstībai un jaunu produktu izstrādei. Mēs ticam, ka kopīgi varam veicināt to, ka Rīga kļūst par vienu no ietekmīgākajām pasaules tehnoloģiju un startup kopienas izaugsmes vietām. Konferences tiešraide internetā un lietotnē Shortcutdos iespēju šim nozīmīgajam pasākumam sekot līdzi gan biznesa uzņēmumiem un jaunuzņēmumiem jeb startapiem, gan politikas veidotājiem."

Lattelecom piedāvās vērot konferenci Shortcut – internetā www.shortcut.lv un mobilajā lietotnē, ko var lejuplādēt Google Play unAppStore. Tiešraidi internetā varēs redzēt visā pasaulē, bet mobilajā lietotnē – Baltijas valstīs. Tiešraides sākums 28. novembrī plkst. 13:00.

Galvenās konferences tēmas būs e-pārvaldība, dalīšanās ekonomika, viedās pilsētas, kiberdrošība, kā arī startup uzņēmējdarbība. Konferenci atklās LR Valsts prezidents Raimonds Vējonis, un uzrunu teiks stratēģiskā partnera Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis. Konferencē uzstāsies bijušais Igaunijas valsts prezidents Toomas Hendrik Ilves, starptautisko naudas pārvedumu kompānijas TransferWise dibinātājs Kristo Käärmann (Igaunija), pasaules vadošā kopbraukšanas uzņēmuma Uber Ziemeļeiropas reģionālā vadītāja Jo Bertram (Lielbritānija), kiberdrošības uzņēmuma F-Secure, kas pārstāvēts vairāk nekā 100 pasaules valstīs, padomnieks Erka Koivunen (Somija), Sidewalk Labs līdzdibinātājs un bijušais Google produktu dizainers Eric Baczuk (Kanāda) un daudzi citi.

Konferences programma pieejama šeit: http://www.digitalfreedomfestival.com/programme

 

Par Digital Freedom Festival 

Digital Freedom Festival ir globāls tehnoloģiju, politikas, startup un dzīvesstila festivāls, kurā pulcēsies vairāk nekā 1000 tehnoloģiju un startup uzņēmēji, eksperti, politikas veidotāji, investori un iedvesmojoši runātāji no visas pasaules, lai meklētu atbildes, kā sabiedrība, politikas veidotāji un uzņēmēji var labāk sadarboties un izmantot tehnoloģiju radītās priekšrocības.

Festivāla centrālā tēma būs digitālā revolūcija, tās ietekme uz biznesu, politiku un dzīvesstilu. Divu dienu garumā dalībnieki meklēs atbildes, kā sabiedrība, politikas veidotāji un uzņēmēji var labāk sadarboties un izmantot tehnoloģiju radītās priekšrocības. Startup uzņēmēji varēs piedalīties izglītojošās meistarklasēs, startup ideju (pitch) konkursā un prezentēt savus radītos produktus Expo, lai piesaistītu potenciālo klientu, investoru, darbinieku un starptautisko mediju uzmanību. Savukārt investori aicināti tikties ar daudzsološākajiem startup un tehnoloģiju uzņēmumiem no Baltijas valstu reģiona, kā arī no Krievijas, Ukrainas un Baltkrievijas.

Festivālu atbalsta Attīstības finanšu institūcija Altum, stratēģiskais partneris Lattelecom, Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs (Live Rīga), Norvik banka, 500 Startups, Baltic-American Freedom Foundation (BAFF), Nīderlandes Karalistes vēstniecība Latvijā, Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā (Norden), Zvērinātu advokātu birojs SORAINEN, Izraēlas vēstniecība Latvijā, LR Ekonomikas ministrija, LR Ārlietu ministrija, satura partneris RTU Rīgas Biznesa Skola, Rīgas Dome, ASV vēstniecība Latvijā, SDVentures, Httpool, Mailigen, Slush, Tribe, Latvijas Startup uzņēmumu asociācija un daudzi citi.

Divu dienu biļetes var iegādāties mājaslapā www.digitalfreedomfestival.com. Aicinām sekot jaunumiem līdzi arī Facebook, Twitter un Instagramkontos, #DFFestival.

Konferences oficiālā valoda - angļu.