Detektīvseriāla “Emī un Rū” 4. sezonā slepenie aģenti Čimpiņa un Rimpiņš centīsies glābt ne tikai pasauli, bet arī mūziku

Detektīvseriāla “Emī un Rū” 4. sezonā slepenie aģenti Čimpiņa un Rimpiņš centīsies glābt ne tikai pasauli, bet arī mūziku
02/11/2022

10. novembrī izklaides platformā Tet TV+ pirmizrādi piedzīvos pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnu iemīļotā detektīvseriāla "Emī un Rū" ceturtā sezona. 16 jaunākajās sērijās, kuras veidojis bērnu satura producents Ausma un tehnoloģiju uzņēmums Tet, detektīvaģenti ne tikai turpinās glābt pasauli, bet arī cīnīsies pret ļaunajiem spēkiem un centīsies izglābt mūziku.

 

Ceturtā sezona mazajiem skatītājiem sagādās ne vienu vien pārsteigumu: Emīlija Kājiņa dodas prom uz Bermudu salām, tāpēc uztic Emīlijai un Rūdim D.A.R.I.L. pagraba atslēgas – gadījumam, ja iestājas SOS situācija. Lai pieskatītu pamesto māju, no Brazīlijas atgriežas misters Boliņš, kas prombūtnes laikā atradis jaunu dzīvesziņu un nu sevi sauc par Balonusu Pūšpagaisusu. Kamēr Emī vēl aizvien ir precīza kā pulkstenis un vienmēr gatava risināt Palauža dotos uzdevumus, Rū kļuvis vēl aizmāršīgāks, jo pievērsies mūzikai un tagad dzied grupā "Rozā astoņkājis". Pie apvāršņa parādās ekstravagantā zinātniece Doloresa Oliņa, kas Rūdi mudina pamest muzicēšanu un pievienoties Jauno zinātnieku akadēmijai un paralēli dzen pēdas kādam mīklainam zinātniekam vārdā Emīls. Savukārt Palauzis ziņo, ka Čimpiņ-Rimpiņ aģentūrai uzglūn ļaunie spēki! Kas tie tādi? Un kā tie saistīti ar pagraba slepenajā ejā atrodamo mistisko ierīci? Emī un Rū to centīsies noskaidrot!

 

Galveno varoņu Emīlijas Čimpiņas un Rūda Rimpiņa lomās vēl aizvien iejutīsies aktieri Ance Strazda un Rihards Zelezņevs, tāpat seriālā turpina darboties Arta Robežnieka Boliņš un Jurģa Spulenieka Bartolomejs. Palauža un Salauža balsi, kā ierasts, ierunājis Gatis Gāga, bet pirmo reizi "Emī un Rū" kompānijai pievienojas Anna Putniņa, kas iemiesos ekstravaganto zinātnieci Doloresu Oliņu. Tāpat arī vairākās sērijās būs redzams skatītāju un aktieru mīlulis borderkollijs Žoržiks jeb īstajā vārdā Frou Somollis.

 

Tet izklaides pakalpojumu daļas direktore Inga Alika-Stroda saka: "Pašu veidots saturs – ne tikai bērnu auditorijai, bet arī pieaugušajiem, kas iznāk vairāk nekā divas sezonas, ir retums. "Emī un Rū" seriāls ar spilgtajiem un interesantajiem tēliem sevi ir pārliecinoši pieteicis kā ļoti aizraujošu un kvalitatīvu televīzijas izklaidi visai ģimenei. Skatītāji ar nepacietību gaida jaunos piedzīvojumus, kuros ieraus jau iemīļotie un no jauna iepazītie varoņi."

 

Seriāla producente Marta Selecka stāsta: "Priecājos, ka esam radījuši kvalitatīvu un saistošu bērnu seriālu, kas ne tikai sasniedzis savu jau ceturto sezonu, bet arī ar katru sezonu attīstās. Tas nozīmē ne vien aizraujošāku skatāmvielu mazajiem "Emī un Rū" faniem un viņu vecākiem, bet arī arvien lielāku izaicinājumu tā veidotājiem, tāpēc īsts prieks arī par mūsu stabili augošo radošo komandu."

 

Seriāla režisore ir Andra Doršs, scenāriju rakstījušas Elizabete Lukšo-Ražinska un Ieva Melgalve. Radošajā komandā ir arī operatori Dāvis Doršs un Kaspars Cirsis, mākslinieks Jānis Bijubens, kostīmu māksliniece Mariia Kabish, komponiste Laura Polence, producente Marta Selecka. Seriāls tapis sadarbojoties tehnoloģiju uzņēmumam Tet un bērnu satura producentam Ausma.