"Bezvēsts pazudušās" jaunā sezona – aktieri un slavenības pulcējās šī gada pirmajā skaļākajā pirmizrādē

"Bezvēsts pazudušās" jaunā sezona – aktieri un slavenības pulcējās šī gada pirmajā skaļākajā pirmizrādē
11/01/2022

Psiholoģiskā trillera "Bezvēsts pazudušās" otrās sezonas sērijas pie skatītājiem nonāks 20. janvārī, taču vakar daudzsēriju filmas galvenie varoņi, radošā komanda, atbalstītāji un kino mīļotāji tikās pirmizrādē. Pasākumā klātesot sabiedrībā zināmiem cilvēkiem, tika sveikti sezonas vadošie aktieri – Andrejs Alens, Imants Strads, kurš turklāt atzīmēja dzimšanas dienu, Ieva Segliņa, Niklāvs Kurpnieks, Andris Keišs, Andris Daugaviņš un citi. Kvalitatīvs saturs un izcils aktieru darbs gaida skatītājus, lai ierautu jaunā, mistikas apvītā stāstā, kas norisināsies Mēronas mazpilsētā.

 

 

Foto galerija no 10. janvāra "Bezvēsts pazudušās" otrās sezonas pirmizrādes

 

Otrās sezonas galvenās lomas atveidotājs Andrejs Alens uzreiz pēc pirmizrādes atzina: "Liels paldies Tet studio par talantu kino veidotāju vidū atrast īstos cilvēkus, kuriem uzticēt veidot labu vietējo saturu. "Bezvēsts pazudušās" ir radījusi lieliska komanda, un skatītāji par to pārliecināsies jaunajā sezonā. Savukārt es pats šajā projektā esmu ieguvis fantastiskus jaunus draugus un tonnu pieredzes. Brīnišķīgas sajūtas atrasties šādu kolēģu vidū!"

 

Arī Imants Strads, kurš atveido vienu no galvenajām lomām otrajā sezonā, atzina: "Ar šodien redzēto esmu ļoti apmierināts. Jau pēc pirmās sezonas noskatīšanās teicu, ka šis ir vienreizējs darbs. Tagad ar nepacietību gaidu turpmākās sērijas, kurās nu jau savu artavu esmu pielicis arī es pats."

 

Pirmās sezonas galvenais varonis Nikolajs Šestaks, kura attēlotais izmeklētājs Konstantīns iekaroja skatītāju sirdis, par savu dalību daudzsēriju filmas otrajā sezonā aizvien ir ļoti izvairīgs: "Par to, vai es būšu redzams jaunajā sezonā, īsti nevaru atklāt. Taču varu pateikt vien to – ja Konstantīns būs turpinājumā, tad viņš stāstu pagriezīs kājām gaisā."

 

Daudzsēriju filmu "Bezvēsts pazudušās" piedāvā vietējā satura veidotājs Tet studio un producējošās kompānijas "Publish and Produce". Scenārija autors ir režisors Vlads Kovaļovs, producente – Lelde Kovaļova, galvenais operators – Toms Zarāns. Sērijas stāstīs par jaunu žurnālistu Tomu (Andrejs Alens), kurš ierodas mazpilsētā Mēronā, lai apskatītu vietu, kurā reiz zaudējis savu ģimeni, bet negaidīti nokļūst traģisku un šokējošu notikumu epicentrā. Pilsētas vienīgā fabrika tiek slēgta, un lielākā daļa mazpilsētas iedzīvotāju negaidīti zaudē darbu. Sāk attīstīties sekta, kas iedzīvotājus sadala starp tās atbalstītājiem un noliedzējiem un izrādās, ka ļaunākais vēl tikai gaidāms…

 

20. janvārī pie skatītājiem nonāks pirmās divas sērijas un katru nākamo nedēļu viena jauna sērija, kopā sešas. Papildu tam noslēdzošā būs aizkadra filma, kas sniegs ieskatu filmēšanas aizkulisēs, būs pieejamas izklaides platformā Tet+ un Helio interaktīvajā televīzijā.