Meklēt tet.lv

Ar Tet atbalstu Pafbet LAT-EST basketbola čempionu dueli piektdien translēs sportacentrs.com

Ar Tet atbalstu Pafbet LAT-EST basketbola čempionu dueli piektdien translēs sportacentrs.com
29/09/2021

Piektdien, 1. oktobrī, ar pērnā finālpāra un abu valstu čempionvienību dueli "VEF Rīga" – Tallinas "Kalev/Cramo" oficiāli tiks atklāts Pafbet Latvijas – Igaunijas basketbola līgas ceturtais čempionāts. Pirmajā dienā notiks vēl viena spēle – "Ventspils" – "Rakvere Tarvas", bet sestdien, 2. oktobrī laukumā dosies arī četras pārējās Latvijas komandas. Lielāko daļu Latvijā notiekošo spēļu ar SIA "Tet" atbalstu redzēsim Sportacentrs.com TV un interneta platformā. Spēļu statistika, komandu sastāvi un cita informācija — Latvijas-Igaunijas basketbola līgas mājaslapā.

 

Tet valdes priekšsēdētājs Uldis Tatarčuks: "Iespēja basketbola spēlēm sekot līdzi TV kanālos un tiešsaistē īpaši būtiska ir šogad, kad iespējas spēles vērot klātienē būs vairāk vai mazāk ierobežotas. Esam par sportiski azartisku ātrumu gan sportā, gan ikdienā, tādēļ ceru, ka iespēja redzēt labākos pamudinās izkustēties gan jauniešus, gan pieaugušos. Un tas, ka gandrīz katrā Igaunijas komandā spēlē arī pa kādam latvietim, līdzi jušanu padarīs vēl aizraujošāku!"

 

PAFBET mārketinga menedžeris Latvijā Rihards Streiķis: "Pafbet Latvijas-Igaunijas līgas sākumu gaidām vairāk nekā jebkad. Pamatā tāpēc, ka vietējo basketbolu klātienē neesam baudījuši veselu mūžību. Un tas ir mans galvenais novēlējums visām komandām un līgas organizatoriem – lai izdodas aizvadīt pilnu sezonu ar faniem tribīnēs! Pafbet bukmeikeri par galvenajām favorītēm jau ierasti uzskata "Kalev/Cramo" un Vefiņu. Turpat netālu seko vēl divas Latvijas vienības – "Ogre" un "Ventspils". Interesantas starpsezonas bijušas arī Valmieras un Tartu komandām, kuras varētu pārsteigt. Taču viss noskaidrosies laukumā un sezonas aprises iezīmēsies jau pavisam drīz. Lai visiem izdevusies sezona!"

 

Latvijas Basketbolu līgu direktors Kristaps Janičenoks: "Paldies klubiem par konstruktīvo sadarbību un atbildību, gatavojoties jaunajai sezonai. Apmēram 95% mūsu klubu dalībnieku ir vakcinējušies, tātad esam iegādājušies "apdrošināšanas polisi", kas, ceru, palīdzēs minimizēt pandēmijas ietekmi uz turnīru norisi. Paldies mūsu lielākajiem atbalstītājiem – Pafbet, SIA "Tet", "Ramirent" un "Molten", kā arī Latvijas Televīzijai, kuru izpratne un lojalitāte basketbolam palīdz pārvarēt šī sarežģītā laika izaicinājumus. Un laba ziņa visiem līdzjutējiem – ar  SIA "Tet" atbalstu Latvijā notiekošās spēles varēsim redzēt Sportacentrs.com TV un interneta tiešraidēs."

 

Pamatturnīrā piedalīsies 14 komandas, kas līdz 20. martam aizvadīs divu apļu turnīru. Astoņas labākās komandas piedalīsies ceturtdaļfināla sērijas, uzvarētājus noskaidros divu spēļu summā. Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas Čempionus paredzēts noskaidrot Final 4 turnīrā. Sezonu noslēgs Latvijas un Igaunijas čempionātu izslēgšanas spēles.

 

Kā redzēsim: 

Latvijā notiekošās spēles ar SIA Tet atbalstu varēs redzēt sportacentrs.com TV kanālā un interneta platformā, savukārt Igaunijā notiekošā translēs Delfi.ee. Sezonas laikā apmēram 20 spēles paredzēts translēt LTV7.

 

Igaunijas komandu sastāvos pieteikti desmit Latvijas basketbolisti: Ojārs Siliņš un Mārcis Vītols ("Kalev/Cramo"; plus treneru duets Roberts Štelmahers un Akselis Vairogs), Arnolds Helmanis un Ričards Daniels Vanags ("AVIS Utilitas Rapla"), Ronalds Zaķis ("KK Viimsi"), Andris Misters (Paernu Sadam"), Toms Ķēdis ("Rakvere Tarvas"), Māris Ziediņš un Eduards Hāzners ("Kalev"), Edmunds Elksnis ("Tartu Ulikool").  Latvijas klubos kaimiņi nav pārstāvēti. Igauņiem pārsvars arī citu zemju spēlētāju piesaistīšanā: amerikāņi 11:7, lietuvieši 2:2. Vēl Igaunijas klubos pieteikti serbs, bosnietis un nīderlandietis, bet Latvijas komandās – pa vienam somam un kanādietim.

 

Atbalstītāji: 

Pafbet, SIA Tet, "Ramirent, "Molten".