Tet elektrības biznesa vadītāja Viktorija Ķirsone
Tet elektrības biznesa vadītāja Viktorija Ķirsone
17 | 12 | 2021
Ar Tet atbalstu basketbola līdzjutējiem unikāla iespēja skatīties FIBA 3x3 pasaules tūres superfinālu

Tuvākās dienas basketbola pasaulē paies pērno olimpisko spēļu debitantu 3x3 zīmē – 17. un 18. decembrī Džedas (Jeddah) pilsētā Saūda Arābijā notiks FIBA 3x3 pasaules tūres superfināla sacensības. Ar tehnoloģiju un izklaides uzņēmuma Tet atbalstu sporta līdzjutējiem būs iespēja sekot līdzi saviem favorītiem spēļu tiešraidēs televīzijas kanālā Best4sport.lv.

 

Tet valdes priekšsēdētājs Ulds Tatarčuks: "Šogad vairāk nekā citus gadus skatītājiem esam nodrošinājuši iespēju savos televīzijas ekrānos sekot līdzi Latvijas izcilākajiem sportistiem dažādos sporta veidos. Esmu pārliecināts, ka sporta satura pieejamība mudina uz fiziskām aktivitātēm ne tikai kaislīgākos fanus, bet ikvienu no mums. Taču šajā nedēļas nogalē turēsim īkšķus par mūsējiem – 3x3 olimpisko zelta medaļu ieguvējiem – arī šajās pasaules līmeņa sacensībās!"

 

Riga 3x3 menedžeris Edgars Buļs: "Pēc ilgākām sarunām izdevās vienoties ar FIBA par Superfināla translāciju tiesībām Latvijā. Paldies Tet par sadarbību, kas dos iespēju sekot līdzi Riga 3x3 gaitām sezonas noslēdzošajā turnīrā. Mūsu līdzjutēji ir pelnījuši just līdz mūsu čempionu spēlēm Latvijas TV apraidē ar komentāru latviešu valodā."

 

Riga 3x3 kapteinis Agnis Čavars: "Prieks, ka mūsu sniegumu sāk novērtēt arī Latvijas mediju vidū. Pateicoties Tet, mūsu vecākiem, draugiem un faniem vairs nebūs jāmeklē mūsu spēles globālajā tīmeklī. Centīsimies iepriecināt visu Latvijā ar labu sniegumu arī sezonas noslēdzošajā turnīrā un aizstāvēt savu pagājušā gada Superfināla čempionu titulu."

 

Latviju sacensībās pārstāv Riga 3x3 komanda – Tokijas olimpisko spēļu uzvarētāji – Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš, Kārlis Lasmanis un Nauris Miezis. Komanda ir uzvarējusi pēdējos divos Masters turnīros un šobrīd ierindojas 1. vietā pasaules rangā, tāpēc pamatoti tiek uzskatīta par vienu no galvenajām šī fināla favorītēm. 

 

Pirmās Riga 3x3 komandas spēles gaidāmas piektdien, 17. decembrī plkst. 15.20 un plkst. 17.20 televīzijas kanālā Best4sport.lv. Kopā divu dienu laikā būs iespēja noskatīties 19 spēles, kā arī trīspunktu metienu un slam dunk konkursu. 

 

Translācijas nodrošina Tet sadarbībā ar Riga 3x3 pārstāvošo menedžmenta aģentūru EB23 Sports & Marketing.