Aicinām gūt jaunas zināšanas un iedvesmu nākotnes darba organizācijai
Aicinām gūt jaunas zināšanas un iedvesmu nākotnes darba organizācijai
14 | 09 | 2021
Aicinām gūt jaunas zināšanas un iedvesmu nākotnes darba organizācijai

Piecu bezmaksas vebināru sērijās "Mācīties nākotnei" Tet eksperti dalīsies savās zināšanās un pieredzē par darba organizāciju, kultūru un modernām darba metodēm. Atvērti par atziņām un izaicinājumiem, eksperimentējot un mācoties darot! Izmantojiet agrās pieteikšanās iespēju pirmajām nodarbībām jau tagad!

 

Šodienas mainīgajos apstākļos elastība un jaunu prasmju apgūšana ir būtisks priekšnoteikums gan veiksmīgai attīstībai šobrīd, gan domājot par nākotnes vajadzībām. Reizēm laiks ir tik steidzīgs, ka mācīšanās darot ir teju vienīgā iespēja, bet esam pārliecināti, ka tas ir arī efektīvs un iesaistošs mācīšanās veids. Mēs Tet elastīgi pielāgojamies dinamiskajai pasaulei un esam atvērti eksperimentiem, lai atrastu efektīvāko un mums atbilstošāko darba organizāciju un metodes. Lai iedvesmotu arī citus mācīties darot un domāt par nākotnes attīstību, dalīsimies ar savu pieredzi un tajā gūtajām zināšanām.

 

No 13. oktobra katru otro trešdienu piedāvājam ikvienam pievienoties "Mācīties nākotnei" bezmaksas vebināriem. Tajos Tet eksperti stāstīsim par tēmām, kas šobrīd aktuālas lielai daļai sabiedrības un uzņēmumu – attālināts darbs un atgriezeniskās saites nozīme tajā, dizaina domāšanas un agile domāšanas veida iedzīvināšana un efektīva darba organizācija, kā arī datu analītika un datos balstīti lēmumi. Izmantojiet iespēju un piesakieties pirmajiem vebināriem jau tagad:

 • Darbs no ārvalstīm kā elastīgas darba vides sastāvdaļa. Tet pieredzē gūtās atziņas un izaicinājumi. Nodokļu konsultanta padomi, kas jāņem vērā, izvēloties strādāt no ārvalstīm. Kā arī cilvēcisks pieredzes stāsts, strādājot trīs mēnešus no Spānijas.
 • Vebinārs notiks 13. oktobrī plkst. 14.00-15.30. Pieteikties šeit.

   

 • Dati pārņem pasauli un mūsu ikdienu. Lielie dati, datu ezers, algoritmu veidošana un darbs ar datiem nākotnē būs neatņemama ikdienas sastāvdaļa teju ikvienā uzņēmumā. Arī mēs balstām savus lēmumus datos, attīstām kompetences un izmēģinām savus spēkus, radot jaunus algoritmu risinājumus.
 • Vebinārs notiks 27. oktobrī plkst. 14.00-15.30. Pieteikties šeit.

   

 • Dizains kā sadarbības kultūra. Kilometrs lietotāja kurpēs: kā veicināt empātiju pret lietotāju visā uzņēmumā? Piemēri no Tet dzīves, kā arī atziņas, kas var būt noderīgas ikvienā nozarē.
 • Vebinārs notiks 10. novembrī plkst. 14.00-15.30. Pieteikties šeit.

   

  Pieteikties aicināts ikviens interesents neatkarīgi no uzkrātās darba pieredzes, taču jāņem vērā, ka ievads teorijā netiks sniegts, tādēļ vēlams, lai vebināra aprakstā minētie termini ir kaut nedaudz pazīstami. Noderīgas atziņas varēs gūt arī personas, kas strādā jau konkrētajā jomā.

   

  Tuvākajā laikā izsludināsim pieteikšanos uz vēl diviem "Mācīties nākotnei" vebināriem. Sekojiet līdzi informācijai tet.lv un mūsu sociālajos tīklos.