Viena Tet televīzija un internets
15 | 03 | 2024
Viena Tet televīzija un internets

Lai padarītu ērtāku Tet interneta un televīzijas pakalpojumu lietošanu, ir uzsākta pakāpeniska pakalpojumu maiņa uz jaunu piedāvājumu.

 

Pārmaiņas notiks pakāpeniski un tiks ieviestas automātiski. Ikviens pakalpojuma saņēmējs vismaz 30 dienas iepriekš pašapkalpošanās vidē Mans Tet, kas ir pieejama visiem Tet klientiem, saņems paziņojumu par gaidāmajām izmaiņām. Interneta un televīzijas lietotāji tiks informēti arī citos saziņas kanālos atbilstoši to norādītajai kontaktinformācijai.

 

Pirmie klienti, kas sāks izmantot jauno piedāvājumu, ir Tet interneta lietotāji. Viņiem turpmāk tiks nodrošināts lielākais interneta ātrums, kāds konkrētajā adresē ir pieejams. Jaunais interneta piedāvājums izvēli padara vienkāršāku arī jaunajiem klientiem, nedomājot par to, kāds interneta ātrums tiem ir nepieciešams. Ir skaidrs, ka mūsdienās ir nepieciešams kvalitatīvs interneta pieslēgums ar visātrāko pieejamo ātrumu. Tāpēc tikai tādu internetu piedāvājam visiem Tet interneta lietotājiem. Noskaidrot, kāds interneta ātrums ir pieejams noteiktā adresē, vari šeit.

 

Jaunumi gaidāmi arī Tet televīzijas skatītājiem. Pakāpeniska pārslēgšana no iepriekšējā uz jauno pakalpojumu notiks līdz pat 2024. gada vasaras beigām. Visiem Tet televīzijas klientiem – gan Tet TV, gan Tet TV+ skatītājiem – būs pieejami četri televīzijas abonementi ar līdzvērtīgu piedāvājumu: Mini abonements, Midi abonements, Maxi abonements un Premium abonements. Būtisks pārmaiņu ieguvums – visos abonementos ir iekļauta satura paka Tet Filmas un seriāli, kas iepriekš bija jāabonē papildus.

 

Tet TV+ lietotāji ar jaunajiem abonementu veidiem var iepazīties šeit.

 

Mēs ticam, ka veiktās izmaiņas Tet klientiem sniegs vēl pozitīvāku pakalpojumu lietošanas pieredzi, un esam priecīgi par tām pastāstīt plašāk. Jautājumu gadījumā, aicinām sazināties, rakstot e-pastu tet@tet.lv vai zvanot 67000177.

 


Biežāk uzdotie jautājumi

Turpmāk Tet Filmas un seriāli sadaļa būs jau iekļauta televīzijā un to vairs nebūs jāabonē atsevišķi. Tas nozīmē, ka varēsi skatīties tūkstošiem filmu, seriālu un šovu bez reklāmas pauzēm, baudot īstu kino pieredzi mājās. Internetam esam veikuši iespaidīgus tīkla uzlabošanas darbus, lai turpmāk visiem klientiem nodrošinātu maksimālo pieejamo interneta ātrumu adresē.

Ja tu līdz šim lietoji Tet TV, varēsi turpināt to skatīties arī turpmāk, izmantojot savas esošās televīzijas iekārtas. Filmas un seriāli sadaļa būs iekļauta tavā esošajā interaktīvajā televīzijā! Tikai tad, ja pats vēlēsies, varēsi pieteikt pāreju uz Tet TV+

Vismaz 30 dienas iepriekš tu saņemsi ziņu pašapkalpošanās portālā Mans Tet un citos saziņas kanālos. Tur varēsi iepazīties ar visām izmaiņām un jaunajām iespējām, ko sniegs tavi pakalpojumi.

Pārslēgšanās uz jauno piedāvājumu visiem klientiem notiks pakāpeniski un automātiski. Tev nebūs jāslēdz jauns līgums, un varēsi turpināt izmantot esošās iekārtas.

To izdarīt ir pavisam vienkārši. Raksti mums pašapkalpošanās portālā Mans Tet sadaļā Saziņa, kuru abonementu vēlies pieslēgt. Mēs ar tevi sazināsimies un visu nokārtosim.

Visi esošie klienti tiks pārvirzīti uz jaunajiem pakalpojumiem, un mēs ticam, ka jaunās iespējas tevi pozitīvi pārsteigs! Turpmāk tev būs pieejamas vēl plašākas izklaides iespējas un iespēja brīvi mainīt saturu pēc savām interesēm.

Ja šobrīd var šķist, ka lielāks interneta ātrums nav nepieciešams, patēriņam un izmantoto ierīču skaitam augot, tas pavisam tuvā nākotnē var mainīties un tavās mājās jau būs pats labākais! Tāpat esam investējuši ne tikai interneta tīkla uzlabošanā, bet arī aizsardzībā, lai mūsu klienti saņemtu ne tikai stabilu un jaudīgu, bet arī drošu internetu, kas pasargās no kiberuzbrukumiem un citām nevēlamām darbībām.

Šīs jaunās izmaiņas būs liels ieguvums ikvienam klientam, bet ja tās tomēr tevi neapmierina un vēlies mainīt pakalpojumu vai atteikties no tā, vari to izdarīt mēneša laikā kopš brīža, kad pašapkalpošanās portālā Mans Tet saņemta ziņa par izmaiņām. Aicinām zvanīt 67000177, lai kopā atrastu labāko risinājumu tieši tev!

Mēs gribam, lai katrs klients saņem labāko, tādēļ, ja tev šis jautājums ir aktuāls, aicinām sazināties ar mums, lai kopā atrastu piemērotāko risinājumu tieši tev! Lai jauka diena!

Tet Filmas un seriāli būs iekļauts visos abonementos. Vēl vairāk laba satura un Tet oriģinālsaturs, kas pieejams tikai Tet televīzijās.

Iespēja reizi mēnesī mainīt TV abonementu.