Viena Tet televīzija un internets
15 | 03 | 2024
Viena Tet televīzija un internets

Lai padarītu ērtāku Tet interneta un televīzijas pakalpojumu lietošanu, ir uzsākta pakāpeniska pakalpojumu maiņa uz jaunu piedāvājumu.

 

Pārmaiņas notiks pakāpeniski un tiks ieviestas automātiski. Ikviens pakalpojuma saņēmējs vismaz 30 dienas iepriekš pašapkalpošanās vidē Mans Tet, kas ir pieejama visiem Tet klientiem, saņems paziņojumu par gaidāmajām izmaiņām. Interneta un televīzijas lietotāji tiks informēti arī citos saziņas kanālos atbilstoši to norādītajai kontaktinformācijai.

 

Pirmie klienti, kas sāks izmantot jauno piedāvājumu, ir Tet interneta lietotāji. Viņiem turpmāk tiks nodrošināts lielākais interneta ātrums, kāds konkrētajā adresē ir pieejams. Jaunais interneta piedāvājums izvēli padara vienkāršāku arī jaunajiem klientiem, nedomājot par to, kāds interneta ātrums tiem ir nepieciešams. Ir skaidrs, ka mūsdienās ir nepieciešams kvalitatīvs interneta pieslēgums ar visātrāko pieejamo ātrumu. Tāpēc tikai tādu internetu piedāvājam visiem Tet interneta lietotājiem. Noskaidrot, kāds interneta ātrums ir pieejams noteiktā adresē, vari šeit.

 

Jaunumi gaidāmi arī Tet televīzijas skatītājiem. Pakāpeniska pārslēgšana no iepriekšējā uz jauno pakalpojumu notiks līdz pat 2024. gada vasaras beigām. Visiem Tet televīzijas klientiem – gan Tet TV, gan Tet TV+ skatītājiem – būs pieejami četri televīzijas abonementi ar līdzvērtīgu piedāvājumu: Mini abonements, Midi abonements, Maxi abonements un Premium abonements. Būtisks pārmaiņu ieguvums – visos abonementos ir iekļauta satura paka Tet Filmas un seriāli, kas iepriekš bija jāabonē papildus.

 

Tet TV+ lietotāji ar jaunajiem abonementu veidiem var iepazīties šeit.

 

Mēs ticam, ka veiktās izmaiņas Tet klientiem sniegs vēl pozitīvāku pakalpojumu lietošanas pieredzi, un esam priecīgi par tām pastāstīt plašāk. Jautājumu gadījumā, aicinām sazināties, rakstot e-pastu tet@tet.lv vai zvanot 67000177.