Meklēt tet.lv

Sagatavojies
hokejam laicīgi!

Skaties visas 64 PČ spēles hokejā un iecienītākos TV kanālus6 mēnešus izdevīgāk!

Piesaki Tet+ tikai par

7,99 €/mēn.

9,99 €/mēn.

Akcija spēkā jauniem Tet+ klientiem līdz 16.05.2021.

Kur rādīs hokeju?

Šogad Pasaules čempionāts Latvijā! Skaties visas hokeja spēles kanālā 360TV un LTV7, kā arī īpašajā pop-up kanālā 360TV Hokejs.

Spēļu kalendārs

Izvēles brīvība ir tavās rokās

Personalizēta TV pieredze

Populārākie TV kanāli

Skaties līdz 80 iecienītākajiem TV kanāliem – maini un kombinē, cik bieži vēlies!

Skaties ar jebkuru internetu

Abonē komplektā ar jaudīgo Tet internetu vai skaties ar jebkuru citu interneta pieslēgumu.

Tet+ Filmas un seriāli

Sava abonementa ietvaros vari skatīties labākās filmas un seriālus bez reklāmām.

Pieejams popularākajās ierīcēs

Slēdz iekšā uz Smart TV, Android TV, Apple TV, datorā, telefonā vai planšetē.

Skaties vienlaicīgi kaut uz 5 ierīcēm

Slēdz iekšā iecienītākās pārraides sev ērtā ierīcē.
Telefons
Planšete
Televizors
Dators

Izmanto īpašo piedāvājumu

Ar Tet+ esi hokejam gatavs - piesaki tagad un skaties pusgadu par īpašu cenu!

Dzimuši hokejam
Dokumentālā filma

Dzimuši Hokejam

Iesildies pirms Pasaules hokeja čempionāta ar izcilu kino. Žurnālista Sandija Semjonova veidotais stāsts par kaislību un iedvesmu, ko dod hokejs. Par darbu, kas tiek paveikts, lai sasniegtu virsotni. Filmas komanda pēta arī hokeja pieredzi citās valstīs un kā tā pilnveido šo spēli Latvijā, kā kļūt par hokejistu un vai vispār ir tāda formula?

Iesildies pirms Pasaules hokeja čempionāta ar izcilu kino. Žurnālista Sandija Semjonova veidotais stāsts par kaislību un iedvesmu, ko dod hokejs. Par darbu, kas tiek paveikts, lai sasniegtu virsotni. Filmas komanda pēta arī hokeja pieredzi citās valstīs un kā tā pilnveido šo spēli Latvijā, kā kļūt par hokejistu un vai vispār ir tāda formula? Filma ļauj ieskatīties sportistu dzīvēs no puišeļu pirmajiem soļiem uz ledus līdz sasniegtajam sapnim – spēlēt Nacionālajā hokeja līgā (NHL).

Bars
Jauna mākslas filma

Bars

Filma Bars ir stāsts par Dāvidu – talantīgu, 16 gadus vecu vārtsargu, kuram tikko diagnosticēts diabēts, un tas var apdraudēt viņa hokejista karjeru. Vienlaikus sportiskais pusaudzis ar ģimeni pārceļas uz jaunu mājvietu Čehijas pilsētā Zlīnā, un tur Dāvids pievienojas jaunai hokeja komandai "Vilki". Jaunietim ir tikai viens sapnis – būt komandas pirmajam vārtsargam…

Filma Bars ir stāsts par Dāvidu – talantīgu, 16 gadus vecu vārtsargu, kuram tikko diagnosticēts diabēts, un tas var apdraudēt viņa hokejista karjeru. Vienlaikus sportiskais pusaudzis ar ģimeni pārceļas uz jaunu mājvietu Čehijas pilsētā Zlīnā, un tur Dāvids pievienojas jaunai hokeja komandai "Vilki". Jaunietim ir tikai viens sapnis – būt komandas pirmajam vārtsargam, taču viņš kļūst par autsaideri un saskaras ar vienaudžu vardarbību, kas iegūst arvien lielākus apmērus. Protams, ir arī meitenes…

Beartown
HBO seriāls

Beartown

Agrākā hokeja zvaigzne Pīters atgriežas mājās Bērtaunā, lai veidotu jauniešu komandu un rūpētos par pilsētas nākotni. Nest uz saviem pleciem visas pilsētas cerības ir smaga nasta Bērtaunas puišiem, un tas noved pie vardarbīgas rīcības, kurā cieš meitene, radot pilsētā haosu.

Agrākā hokeja zvaigzne Pīters atgriežas mājās Bērtaunā, lai veidotu jauniešu komandu un rūpētos par pilsētas nākotni. Nest uz saviem pleciem visas pilsētas cerības ir smaga nasta Bērtaunas puišiem, un tas noved pie vardarbīgas rīcības, kurā cieš meitene, radot pilsētā haosu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Par akciju
Par Tet+
Tet+ punkti

Kas var saņemt šo piedāvājumu?

Šis piedāvājums attiecas uz jauniem Tet+ klientiem. Piedāvājums ir spēkā visā Latvijā un ir pieejams pieslēdzot jaunu pakalpojumu Tet+ Mazais abonements laika periodā 28.04.2021 – 16.05.2021.

Kā var pieteikt un saņemt piedāvājumu?

Piedāvājumu var pieteikt šajā mājas lapā, Tet veikalos vai zvanot uz 177.

Uz cik ilgu laiku spēkā īpašā cena?

Piesakot pakalpojumu šīs akcijas ietvaros, pakalpojuma abonēšanas maksa par laika periodu no tā pieteikšanas brīža uz 6 mēnešiem ir EUR 7.99/mēn (septiņi eiro un deviņdesmit deviņi centi).

Kas notiek pēc pakalpojuma akcijas abonēšanas maksas beigām?

Pēc pakalpojuma akcijas abonēšanas maksas beigām, pakalpojumam tiks piemērota standarta abonēšanas maksa saskaņā ar Tet cenrādi.

Vai, piesakot šo pakalpojumu, ir jāslēdz līgums ar Tet?

Tiek slēgts jauns pielikums līgumam par elektronisko sakaru pakalpojumiem. Terminētā vienošanās ir uz 6 mēnešiem, un ja pēc Abonenta iniciatīvas pakalpojuma abonements tiek pārtraukts pirms piedāvājuma izmantošanas termiņa beigām, Abonentam jāatmaksā saņemtā abonēšanas atlaide par katru tās izmantošanas mēnesi.

Akcijas noteikumi

  • Akcija spēkā 28.04.2021.-16.05.2021.
  • Akcijas piedāvājums ir pieejams visā Latvijā, pieslēdzot pakalpojumu Tet+ Mazais abonements un slēdzot jaunu pielikumu līgumam par elektronisko sakaru pakalpojumiem. Piesakot pakalpojumu šīs akcijas ietvaros, pakalpojuma abonēšanas maksa par laika periodu no tā pieteikšanas brīža uz 6 mēnešiem ir EUR 7.99/mēn (septiņi eiro un deviņdesmit deviņi centi). Pēc pakalpojuma akcijas abonēšanas maksas beigām, pakalpojumam tiks piemērota standarta abonēšanas maksa saskaņā ar Tet cenrādi.
  • Izvēloties pakalpojumu Tet+ Mazais abonements, Tu iegūsti 80 punktus un 16 fiksētos TV kanālus. Piešķirtos punktus vari izmantot, lai izvēlētos vairāk TV kanālus vai tūkstošiem filmu un seriālu bez reklāmas pauzēm. Pakalpojums darbojas ar jebkuru interneta pieslēgumu, bet mēs Tev iesakām Tet internetu.
  • Ar Tet+ lietotni iecienīto saturu varēsi skatīties viedtālrunī, planšetē, datorā vai Smart TV. Gadījumā, ja Tev vēl nav Smart TV, par papildu maksu iespējams pirkt vai nomāt Tet+ Box iekārtu, kas jebkuru televizoru padarīs par Smart TV.
  • Ja vēlies mainīt, atslēgt vai pieslēgt kādu pakalpojumu, dodies uz pašapkalpošanās portālu mans.tet.lv vai raksti uz tet@tet.lv
  • Ja pēc Abonenta iniciatīvas pakalpojuma abonements tiek pārtraukts pirms piedāvājuma izmantošanas termiņa beigām, Abonentam jāatmaksā saņemtā abonēšanas atlaide par katru tās izmantošanas mēnesi.
  • Šis akcijas piedāvājums nesummējas ar citiem Tet+ akcijas piedāvājumiem.

Kas ir Tet+?

Tet+ ir izklaides platforma ar katram skatītājam plašāko izvēles brīvību – tajā katrs varēs izvēlēties savām interesēm atbilstošus TV kanālus, kā arī tos apvienot kopā ar filmu un seriālu straumēšanas pakalpojumu.

Vai Tet+ var izmantot pie visiem interneta pakalpojuma sniedzējiem?

Jā, Tet+ vari lietot ar jebkuru interneta pieslēgumu.

Kāds ir nepieciešamais minimālais interneta ātrums, lai skatītos Tet+?

6 Mbit/s.

Uz cik iekārtām var skatīties Tet+?

Uz 5 iekārtām vienlaicīgi.

Kas ir Tet+ punkti?

Punkti ir Tet+ iekšējā valūta – iegādājoties Tet+ Mazais vai Tet+ Lielais abonementu, tu saņem konkrētu punktu skaitu, ko vari tērēt iecienīto TV kanālu un/vai Tet+ Filmas un seriāli abonementa izvēlei. TV kanālus vari mainīt un kombinēt, cik bieži vien vēlies.

Kāda būs kanālu vērtība punktos?

Katra kanāla vērtība var svārstīties no 1 līdz 9 punktiem – tas atkarīgs no kanāla pašizmaksas.

Ja es neiztērēju visus punktus, varbūt būs kāda atlaide abonēšanai?

Nē, atlaide abonēšanai šādā gadījumā nebūs – vari izvēlēties iecienītos kanālus un saturu par visiem Tev pieejamajiem punktiem.

Kā tiek noteikta katra kanāla vērtība punktos?

Kanālu vērtība punktos tiek noteikta atbilstoši līgumam ar kanāla pārstāvi un kanāla cenai.

Cik bieži varēs mainīt kanālus?

Kanālus iespējams mainīt un kombinēt, cik bieži vien vēlies, bez jebkādiem ierobežojumiem.

Vai būs iespēja nopirkt papildus punktus pie esošajiem abonementiem?

Šobrīd būs iespēja iegādāties konkrētu abonementu ar 80 vai 120 punktiem.