Tet TV+

 • Inovatīva TV izklaides platforma, kurā, izmantojot unikālu punktu sistēmu, tev ir iespēja komplektēt un mainīt televīzijas saturu jebkurā laikā;
 • skaties kaut 5 Smart TV - nav nepieciešamas papildu iekārtas. Vari lietot ar jebkuru interneta pieslēgumu;
 • lejupielādē Tet TV+ lietotni un skaties televīziju arī 5 mazajos iekrānos - datorā, planšetē, telefonā;
 • baudi Tet oriģinālsaturu, jaunākās filmas, šovus, HBO Max un citu pasaulslavenu seriālu pirmizrādes bez reklāmas pauzēm.
 •  

  Kā pieslēgt Tet TV+? Noskaties video instrukciju mūsu Palīdzības lapā.

  Tet TV

 • Klasiska interaktīvā televīzija. Nepieciešams dekoders un Tet interneta pieslēgums;
 • skaties televīziju kaut 4 televizoros - nepieciešams papildu dekoders katram televizoram;
 • lejupielādē Tet TV lietotni un skaties televīziju arī 3 mazajos ekrānos - datorā, planšetē, telefonā;
 • abonē papildu saturu - tematiskās pakas, filmas un seriāli, HBO Max, nomā filmu pirmizrādes.
 • plašākais TV kanālu klāsts ar 7 dienu arhīvu.
 •  

  Kā pieslēgt Tet TV? Uzzini vairāk mūsu Palīdzības lapā.

 • Piesakot Tet internetu komplektā ar Tet TV, skaties visas tematiskās pakas 30 dienas bez maksas un Filmas un seriāli paku 6 mēnešus bez maksas.
 • Piesakot Tet internetu komplektā ar Tet TV+, skaties Tet TV+ Mazais abonements 6 mēnešus bez maksas.
 • Piesakot Tet internetu, skaties Tet TV+ Filmas un seriāli 30 dienas bez maksas.
 •  

 • Vienlaicīga 2.4GHz un 5GHz diapazonu darbība nodrošina garantēti stabilu bezvadu signālu.
 • Antenas, kas integrētas iekārtā, nodrošina ātru bezvadu tīkla savienojumu vairākās ierīcēs vienlaicīgi, neietekmējot ātruma kvalitāti.
 • Iespēja vienlaicīgi pieslēgt vairākas ierīces, tajā skaitā arī Tet TV.
 • Automātiska programmatūras atjaunošana ļauj Tet speciālistiem nepārtraukti uzraudzīt pieslēguma rādītājus un attālināti veikt Wi-Fi rūtera konfigurāciju, lai tu saņemtu pakalpojumu augstākajā kvalitātē.
 • Fiksētie TV kanāli (21)
  Šie kanāli vienmēr būs iekļauti tavā abonementā.
  LTV1 HD
  LTV1 HD
  Latvijas nacionālais kanāls, kas par savu galveno uzdevumu izvirzījis nacionālo vērtību uzturēšanu. Kanāls īpaši izceļas ar savām ziņu pārraidēm, spēcīgo analītisko raidījumu bloku un daudzām informatīvi dokumentālajām un izklaidējošām programmām par reliģiju un kultūru. Kanāls piedāvā arī pārraides bērniem un jauniešiem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda, Krievu
  LTV7 HD
  LTV7 HD
  Latvijas autorraidījumu un sporta kanāls. Neviens pasaules līmeņa sporta notikums nav iedomājams bez LTV7 tiešraidēm un ekspertu komentāriem. LTV7 ir ne tikai sporta, bet arī populārzinātnisko raidījumu un reģionālo televīziju māja, tāpēc kanāla pārraides ir saistošas katram Latvijas iedzīvotājam. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda, Krievu
  Re:TV HD
  Re:TV HD
  Latvijas nacionālais televīzijas kanāls, kas nodrošina aktuālu ziņu raidījumu, autorraidījumu, tiešraižu, portretinterviju un citu aktuālo video materiālu pārraidi no visiem Latvijas reģioniem vienā televīzijas kanālā.
  Valodas: Latviešu
  TV24 HD
  TV24 HD
  Unikāla televīzija, kas piedāvā informatīvi dokumentālus diskusiju raidījumus. Tajos ikdienu var dzirdēt Latvijas viedokļu līderus par aktuālajām nedēļas tēmām. Tas ir vienīgais medijs Latvijā, kas 90% no tā satura veido tiešraidē.
  Valodas: Latviešu
  TV4 HD
  TV4 HD
  Izglītojošs kanāls, kas piedāvā plašu izzinošu saturu, motivējot sabiedrību domāt, diskutēt, analizēt. Kanāls nodrošina Latvijā notiekošu nozīmīgu pasākumu, konferenču un kultūras notikumu tiešraides.
  Valodas: Latviešu
  Euronews ENG HD
  Euronews ENG HD
  Dienakts informatīvais kanāls, kas piedāvā plašākos apskatus par jaunumiem Eiropā un pasaulē. Ziņu starplaikos tiek piedāvāta informācija par finanšu tirgiem, sporta jaunumi, kultūras, mākslas un zinātnes apskati, laika ziņas, kā arī Eiropas preses apskati.
  Valodas: Angļu
  TV3 HD
  TV3 HD
  Informatīvais un izklaides TV kanāls, kas piedāvā dažādus ziņu raidījumus un notikumu apskatus, izklaides šovus, populārus seriālus, kā arī labākās Krievijas un Holivudas mākslas filmas, kas tikai nesen izrādītas kinoteātros.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda
  National Geographic
  National Geographic
  Kanāls, kas piedāvā pārraides, dokumentālas filmas un reportāžas par pasaules un visuma vēsturi, dabu, tās fenomeniem, arheoloģiju un dzīvniekiem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Angļu
  Kidzone Max HD
  Kidzone Max HD
  Kanāls piedāvā drošu, izglītojošu un iedvesmojošu saturu bērniem vecumā līdz 14 gadiem. Skatītāji var vērot gan Eiropas multfilmas, gan citu valstu populārākās bērnu pārraides un dziesmu klipus. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Latviešu, Krievu
  360TV HD
  360TV HD
  Vienīgā tēmu televīzija Latvijā, kur saturs atsevišķi pielāgots katrai nedēļas dienai. Tās ir labākās filmas un populāri seriāli, spožākās pasaules un pašmāju personības, ceļojumu šovi, sirsnīgs humors un iespēja izbaudīt neaizmirstamus mirkļus kopā ar savējiem. 360TV iemīļotāko raidījumu vidū ir slavenību ceļojuma šovs “Četri uz koferiem”, sirsnīgais “Pasaki to skaļi”, kas atgādina, cik svarīgi ir pateikt “paldies”, atklātais sarunu raidījums “Rezervēts” un sporta gardēžu iecienītais “Hattrick ar Puči.”
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda, Krievu
  STV Pirmā! HD
  STV Pirmā! HD
  Latvijā vienīgā televīzija sievietēm, kas rada unikālu saturu īpaši savai auditorijai. Kanāla populārāko pašmāju raidījumu vidū ir šokējoši atklātais sociālais raidījums "Caur ērkšķiem uz...", vakara sarunu šovs "Kad viņas satiekas," realitātes šovs, kas seko līdzi sabiedrībā populāru personību dzīvēm “Slavenības. Bez filtra”, šovs dzīves baudītājām “Sapņu ķērājas” . Tāpat STV Pirmā! iedvesmo un lutina skatītājas ar vietējiem un ārzemju attiecību šoviem, romantiskāko pasaules kino, kā arī ģimenes un dzīvesstila raidījumiem.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda, Krievu
  Filmzone HD
  Filmzone HD
  Filmu kanāls, kas saviem skatītājiem piedāvā piedzīvojumu un spriedzes filmas, kā arī zinātnisko fantastiku un trillerus no visas pasaules. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda
  FOX
  FOX
  Kanāls piedāvā atjautīgas un inovatīvas programmas, kas izklaidē un izglīto visas vecuma grupas. Iespēja sekot līdzi populārākajiem amerikāņu seriāliem un šoviem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Angļu
  Discovery Channel
  Discovery Channel
  Viens no populārākajiem pasaules izglītojošākiem televīzijas kanāliem, kas raida populārzinātniskus raidījumus par zinātni, tehnoloģijām un vēsturi. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Latviešu, Angļu
  CNN International
  CNN International
  Starptautisks ziņu kanāls, kurš piedāvā pasaules ziņu notikumu apskatus, ekskluzīvas intervijas, analītiskās programmas, dokumentālās filmas un žurnālistikas programmas. CNN ir nozīmīgs ziņu avots visā pasaulē.
  Valodas: Angļu
  FREEДOM HD (Skatītāju izvēle)
  FREEДOM HD (Skatītāju izvēle)
  Ukrainas TV kanāls, kas piedāvā informatīvi analītiskus raidījumus, tiešās translācijas, kā arī pašu veidotas informatīvi publicistiskas pārraides.
  Valodas: Oriģinālvaloda
  BBC News
  BBC News
  Starptautiskais diennakts ziņu kanāls, kas pārraida aktuālus notikumus no sabiedrības ikdienas. Analītiskie ekspertu apskati, pārraides no finanšu centriem, intervijas, kā arī laika ziņu apkopojums no visas pasaules.
  Valodas: Angļu
  Current Time HD (Skatītāju izvēle)
  Current Time HD (Skatītāju izvēle)
  Šis ir diennakts sabiedriski-politiski informatīvs kanāls, balstoties uz krieviski runājošu saturu. Saturu veido Radio Brīvā Eiropa, Amerikas Balss un citi sadarbības partneri.
  Valodas: Krievu
  RADA
  RADA
  Ukrainas televīzijas kanāls, kur visu dienu tiek sniegta informācija par jaunākajiem notikumiem Ukrainā.
  Valodas: Ukraiņu
  Izvēles TV kanāli (77)
  Šos kanālus varēsi mainīt, cik bieži vien vēlies savā kontā.
  FOX Life
  FOX Life
  Izklaidējošs televīzijas kanāls, kura mērķauditorija ir mūsdienīgas, aktīvas un radošas sievietes. Kanāls piedāvā dažādus televīzijas seriālus un realitātes šovus. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Angļu
  Filmzone+ HD
  Filmzone+ HD
  Kanāls, kas piedāvā vēl plašāku filmu izvēli no Holivudas grāvējiem līdz neatkarīgu režisoru veidotiem projektiem. Kanāls piedāvā filmas pilnā HD kvalitātē. Kanāls ir vairāk piemērots sieviešu auditorijai, piedāvājot drāmas, komēdijas, traģēdijas un romantiskas filmas.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda
  Duo 3 HD
  Duo 3 HD
  Kanāls piedāvā skatītajiem labākos noziegumu un detektīvu žanru seriālus, katru gadu nodrošinot vairāk nekā 800 stundas jauna satura!
  Valodas: Latviešu, Krievu
  Duo 6 HD
  Duo 6 HD
  Pirmais komēdijseriālu kanāls Baltijas valstīs ar vairāk nekā 600 stundu jauna satura katru gadu. Kanāls piedāvā skatītajiem labākos sitkomus
  Valodas: Latviešu, Krievu
  Kanal 7 HD
  Kanal 7 HD
  Skaties kvalitatīvus seriālus un filmas, kā arī populāras krievu pārraides, detektīvseriālus, animācijas filmas, komēdijas, drāmas un ziņas.
  Valodas: Latviešu, Krievu
  Epic Drama HD
  Epic Drama HD
  Labākie vēsturiski drāmas seriāli no visas pasaules vienā TV kanāla ekrānā. Epic Drama kanāls piedāvā kaisles, nodevības, mīlestības un zaudējumu pilnus seriālus, kurus cienīs tie, kas novērtē jaunāko saturu un seriālus HD kvalitātē.
  Valodas: Latviešu, Angļu
  Viasat Kino Comedy HD
  Viasat Kino Comedy HD
  Kanāls, kurš liks Jums mainīt garastāvokli. Tas ir par cilvēkiem, kuri liks Jums smieties vienkārši esot blakus brīžos, kad jūtaties silti un patīkami satraukti un laimīgi. VIP Comedy piedāvā labākās pasaules komēdijas un lielākas zvaigznes, kuras liks Jums smieties vēl skaļāk.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda, Krievu
  Star Family HD
  Star Family HD
  Star Family ir ģimenes TV kanāls, kura saturs tiek veidots, ņemot vērā gan visjaunāko, gan pieaugošu skatītāju intereses. Ikviens atradīs sev labāko un aizraujošāko. Bērniem – izglītojoši raidījumi. Pusaudžiem – informatīvas un izklaidējošas dokudrāmas. Sievietēm – televīzijas seriāli un labākās filmas par mīlestību. Vīriešiem – skarbais kino. Kanālā tikai kvalitatīvs saturs no Ukrainas vadošās producentu kompānijas Star Media
  Valodas: Krievu
  Star Cinema HD
  Star Cinema HD
  Kanāls balstās uz atzītas Ukrainas producēšanas kompānijas Star Media ražotajiem seriāliem un filmām, kas aptver visus iespējamos žanrus – drāmas, detektīvus, komēdijas, telenoveles un unikālus dokumentālus projektus. Star Media produkcija guvusi panākumus gan Ukrainas kaimiņvalstīs, iekarojot Krievijas populārākos kanālus, gan starptautiskos pasākumos, plūcot laurus ASV, Dienvidkorejas, Melnkalnes un Ukrainas festivālos. Unikāli kadri no filmēšanas laukuma
  Valodas: Krievu
  FilmUADrama HD
  FilmUADrama HD
  Kanāls ar plašāko ukraiņu saturu, ko ražo kino studija FILM.UA. Drāmas, melodrāmas, komēdijas un seriāli katra gaumei, kā arī ekskluzīvas filmas un pārraides par Ukrainas kino pasauli
  Valodas: Krievu
  Bolt HD (Skatītāju izvēle)
  Bolt HD (Skatītāju izvēle)
  Filmu un seriālu kanāls, kas aizraus ar asa sižeta grāvējiem, detektīviem un filmām par karu. Ielūkojies kino pasaules aizkulisēs, iepazīsti slavenu filmu tapšanas vēsturi un baudi pasaules kino jaunumu apskatus
  Valodas: Krievu
  Now Series HD (Skatītāju izvēle)
  Now Series HD (Skatītāju izvēle)
  Viegli skatāmi seriāli no Latīņamerikas, Eiropas un citām zemēm. Skaistākie mīlasstāsti, nodevības, mīlas trijstūri, intrigas, noziegumi. Stāsti, kas liks Jums raudāt un smieties.
  Valodas: Krievu
  AMC
  AMC
  Kanāls, kas piedāvā labākos mūsdienu seriālus un filmas. Kinostudija AMC ir producents tādiem plaši pazīstamiem un godalgotiem seriāliem kā "Breaking Bad", "The Walking Dead", "Fear The Walking Dead", "Better Call Saul".
  Valodas: Krievu
  Go3 Films HD
  Go3 Films HD
  Filmu kanāls, kas piedāvā jaunākās un populārākās Holivudas filmas.
  Valodas: Latviešu, Krievu
  Viasat Kino
  Viasat Kino
  Kanāls piedāvā visā pasaulē labi zināmas un kino festivālos godalgotas filmas jebkurai gaumei – sākot no komēdijām un elpu aizraujošiem trilleriem, beidzot ar piedzīvojumiem un fantastiku.
  Valodas: Latviešu, Angļu
  Viasat Kino Action
  Viasat Kino Action
  Kanāls, kas piedāvā visas spriedzes un piedzīvojumu filmas vienuviet. Izbaudi spriedzi, pakaļdzīšanos, šaušanu un adrenalīnu. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Latviešu, Angļu
  Viasat Kino World
  Viasat Kino World
  Kanāls ir klasiskā un mūsdienu kino dārgumu krātuve no visas pasaules. No Holivudas klasikas līdz Eiropas hitiem – izklaide ir garantēta ikvienam filmu fanam.
  Valodas: Krievu
  Viasat History HD
  Viasat History HD
  Kanāls iedvesmo skatītājus ar saturu, kas apskata vēsturi ar modernā veidā. Tie ir labi izpētīti raidījumi, kuri liek domāt - dažādie skatu punkti palīdz saprast notikumus un tos pasniedz visharizmātiskākie vēsturnieki.
  Valodas: Latviešu, Angļu, Krievu
  Viasat Explore HD
  Viasat Explore HD
  Zinātniski dokumentālu raidījumu izlase par ceļojumiem, tehnoloģiju novitātēm, skaļiem noziegumiem, ekstrēmajiem sporta veidiem un drosmīgiem autorprojektiem
  Valodas: Latviešu, Angļu, Krievu
  Viasat Nature HD
  Viasat Nature HD
  Dokumentālās filmas par dabu un dzīvniekiem, ko veido pasaules vadošās televīzijas studijas, tostarp BBC, ITV Global, ORF un TWI, un kurās piedalās tādi slaveni ceļotāji, dabas pētnieki un TV raidījumu vadītāji kā Deivids Attenboro, Naidžels Mārvens un Bens Fogls
  Valodas: Latviešu, Angļu
  Discovery Channel HD
  Discovery Channel HD
  “Discovery Channel HD” ir viens no populārākajiem pasaules izglītojošākiem televīzijas kanāliem, kas 24 stundas diennaktī raida populārzinātniskus raidījumus par zinātni, tehnoloģijām un vēsturi HD kvalitātē
  Valodas: Angļu
  Discovery Science HD
  Discovery Science HD
  Zinātne un tehnika, pētījumi, atklājumi un izgudrojumi. Kanāls ir paredzēts tiem, kuriem patīk atklāt noslēpumus, izvirzīt un pierādīt hipotēzes, izzināt cilvēci un visu, kas eksistē uz Zemes. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Angļu
  Investigation Discovery
  Investigation Discovery
  Vienreizēji noslēpumi, elpu aizraujoši notikumi un kaislīgi skandāli liks uzmanīgi vērot, kā soli pa solim tiek atklāta patiesība. Kanāls ar dramatisku, skandalozu un mūsdienīgu saturu. Emocionāli stāsti, kam ir grūti nepārdzīvot līdz, aizraujoša izklaide, kas notur skatītāja uzmanību, neviltotas emocijas un šokējošas atdzīšanās. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Latviešu, Angļu
  Animal Planet HD
  Animal Planet HD
  Populārzinātnisks televīzijas kanāls HD kvalitātē. Piedāvā aizraujošus, izklaidējošus un aizkustinošus stāstus no dzīvnieku pasaules. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Latviešu, Angļu
  Travel Channel HD
  Travel Channel HD
  Kanāls tiem, kuriem patīk ceļot, kā arī iepazīt citu valstu kultūru un tradīcijas. Lieliski stāsti, brīnumaini galamērķi un atklāsme, ka dzīve ir ceļojums. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Angļu
  Nat Geo Wild
  Nat Geo Wild
  Kanāls cilvēkiem, kuri interesējas par dabu un viņiem nav vienaldzīga mūsu planētas nākotne. Kanālā iespējams vērot raidījumus par apkartējo vidi, savvaļu un brīnumainām būtnēm, kuras dzīvo uz Zemes. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Angļu
  National Geographic HD
  National Geographic HD
  Amerikāņu televīzijas kanāls HD kvalitātē. Piedāvā populārzinātniskās pārraides, dokumentālas filmas par zinātni, dabu, kultūru un vēsturi. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Angļu
  DTX HD
  DTX HD
  Aizraujošs izklaides kanāls, kuru īpaši iecienījuši vīrieši. Tas jūs aizvedīs pasaulē, kurā valda ātrums, adrenalīns un ekstrēmas izdarības. Tā ir televīzija drosmīgajiem, kuriem patīk visskaļākie, vistrakulīgākie un vispārsteidzošākie šovi, kuros rullē ātrums, ķermenis, ēdiens un nauda! Papildus tajā var redzēt vislabāko no Eurosport: pasaules auto tūri, Eiropas rallija čempionātu, žurnāla "Watts" apskatu. Iekārtojies ērtāk, piesprādzējies un – aiziet! – ļaujies aizraujošai izklaidei! Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Angļu
  DocuBox HD (Skatītāju izvēle)
  DocuBox HD (Skatītāju izvēle)
  Izglītojošs televīzijas kanāls, kurā iekļauti populārzinātniski raidījumi un dokumentālās filmas. Filmu kolekcija par dabu, nacionālajiem parkiem, interesantiem cilvēkiem, ceļojumiem, vēsturiskiem notikumiem un pasaules tautu kultūru
  Valodas: Angļu
  History HD
  History HD
  Kanāls piedāvā lielbudžeta raidījumus par nozīmīgiem senās un mūsdienu vēstures artefaktiem, par slaveniem cilvēkiem, zinātniskiem atklājumiem, tehnoloģijām un kultūras sasniegumiem
  Valodas: Krievu
  Deutsche Welle English HD
  Deutsche Welle English HD
  “Deutsche Welle English HD” ir vācu ziņu kanāla Deutsche Welle starptautiskā versija. Sekojiet līdzi starptautiskajām ziņām un jaunumiem no Eiropas un Vācijas.
  Valodas: Angļu
  OstWest (Skatītāju izvēle)
  OstWest (Skatītāju izvēle)
  Vācijas televīzijas kanāls. Svarīgākās ziņas no Vācijas, nozīmīgākie Eiropas un starptautiskie notikumi, aktuālās intervijas, izklaides šovi un izglītojoši raidījumi, kā arī dokumentālās filmas, seriāli un raidījumi bērniem
  Valodas: Krievu
  Euronews RU
  Euronews RU
  Dienakts informatīvais kanāls, kas piedāvā plašākos apskatus par jaunumiem Eiropā un pasaulē. Ziņu starplaikos tiek piedāvāta informācija par finanšu tirgiem, sporta jaunumi, kultūras, mākslas un zinātnes apskati, laika ziņas, kā arī Eiropas preses apskati.
  Valodas: Krievu
  Bloomberg
  Bloomberg
  Starptautisks televīzijas kanāls, kas 24 stundas diennaktī atspoguļo aktuālo informāciju par finanšu un ekonomisko situāciju pasaulē.
  Valodas: Angļu
  TVP Polonia HD (Skatītāju izvēle)
  TVP Polonia HD (Skatītāju izvēle)
  Nacionālais Polijas TV kanāls. Kanāls piedāvā daudzveidīgu saturu, tostarp ziņas, kultūras šovus, dokumentālās filmas un izklaides programmas. Kanāls ir vērtīgs informācijas avots par poļu kultūru, valodu un aktualitātēm globālā mērogā
  Valodas: PL
  France 24 HD (Skatītāju izvēle)
  France 24 HD (Skatītāju izvēle)
  Starptautisks ziņu kanāls, kas atspoguļo aktuālo informāciju par notikumiem pasaulē. Politiski-analītiski raidījumi. Intervijas ar biznesa personībām. Kultūras un mākslas jaunumi.
  Valodas: Angļu
  Al Jazeera International HD
  Al Jazeera International HD
  Kanāls, kas informē par jaunumiem un aktuālajiem notikumiem arābu pasaulē.
  Valodas: Angļu
  RTL
  RTL
  Viens no populārākajiem Vācijas kanāliem, kas piedāvā daudzveidīgu saturu – seriāli un filmas, analītiskie un humora raidījumi.
  Valodas: Vācu
  PRO 7
  PRO 7
  Otrais lielākais Vācijas komerctelevīzijas kanāls, kas piedāvā mākslas filmas, televīzijas seriālus, ziņas, izklaides raidījumus un šovus.
  Valodas: Vācu
  SAT1
  SAT1
  Izklaides kanāls, kas piemērots auditorijai no 25 līdz 49 gadiem. Kanāla programma lielākoties koncentrējas uz dažādiem seriāliem un filmām.
  Valodas: Vācu
  8TV HD
  8TV HD
  Televīzijas kanāls, kas piedāvā krievu valodā ierunātas populārākās Holivudas, kā arī Ukrainas un Krievijas filmas, seriālus un izklaides pārraides ar subtitriem latviešu valodā.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda, Krievu
  TV3 Life HD
  TV3 Life HD
  Kanāla programma sniegs atpūtu pēc garas darba dienas un izklaidēs brīvdienās, sākot ar seriāliem un filmām un noslēdzot ar dažādas tematikas raidījumiem un realitātes šoviem. Kanāls TV3 Life būs jaunā mājvieta arī vienam no pēdējo gadu skatītākajiem un gaidītākajiem Latvijas seriāliem “Viņas melo labāk”.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda
  TV6 HD
  TV6 HD
  Izklaides kanāls latviešu valodā, kas piedāvā izklaidējošas programmas, TV šovus, seriālus un filmas. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda
  3+ HD
  3+ HD
  Kanāls, kas savā programmā piedāvā populārākās Krievijas izklaides pārraides, humora šovus, mākslas un animācijas filmas, kā arī sporta spēļu translācijas.
  Valodas: Krievu
  TV Extra
  TV Extra
  Kanāls, kurš skatītājiem piedāvā plašu izklaidējošu saturu krievu valodā. Skaties lieliskus TV seriālus, dažādu žanru filmas, izklaides, zinātniskos raidījumus un dokumentālos projektus no Ukrainas, Lielbritānijas, ASV un citām valstīm
  Valodas: Krievu
  Super Baltic HD (Skatītāju izvēle)
  Super Baltic HD (Skatītāju izvēle)
  Izklaides kanāls jauniešu auditorijai. Skatītāji noteikti iemīlēs tādus situāciju komēdiju seriālus, kā ” Superpolicisti”, “Uzlādētie”, “Ātrā palīdzība” un citus humora šovus. Bet populārais projekts “Reāla mistika” cīnīsies ar aizspriedumiem
  Valodas: Krievu
  Super+ HD (Skatītāju izvēle)
  Super+ HD (Skatītāju izvēle)
  Iemīļoti aktieri aicina skatītājus pavadīt laiku kopā ar labākajiem TV šoviem krievu valodā. Tāpat skatītāji kanālā varēs redzēt kulinārijas šovus, kas filmēti pēc populāriem pasaules formātiem, un pārvērtību raidījumus.
  Valodas: Krievu
  OTV HD (Skatītāju izvēle)
  OTV HD (Skatītāju izvēle)
  Kanāls fokusējas uz kvalitatīvu izklaides saturu un piedāvā saviem skatītājiem populārus seriālus, filmas, dokumentālos projektus un šovus krievu valodā.
  Valodas: Krievu
  Vidusdaugavas televīzija (Skatītāju izvēle)
  Vidusdaugavas televīzija (Skatītāju izvēle)
  Programmas galvenais akcents ir informatīvais bloks „Jēkabpils laiks”, kas pēc struktūras līdzīgs plaši pazīstamajam ziņu kanālam Euronews. Televīzija piedāvā arī diskusiju raidījumus tiešraidē un ierakstā, kā arī neatkarīgo producentu raidījumus.
  Valodas: Latviešu
  HGTV HD
  HGTV HD
  HGTV ir kanāls par mājām, dizainu, apdari, renovāciju, mājas komfortu un skaistumu, kas ieskauj cilvēka dzīvi
  Valodas: Angļu
  TLC
  TLC
  Izklaides kanāls no "Discovery" saimes, kas sniedz ieskatu modes un stila jaunumos, kulinārijā, bērnu audzināšanā, ceļojumos uz tālākajiem pasaules nostūriem, dārgākajiem veikaliem un neprātīgākajām māju pārbūvēm. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Latviešu, Angļu
  Food Network HD
  Food Network HD
  Televīzijas kanāls, kas pārraida raidījumus par ēdienu un tā gatavošanu, dažādu tautu nacionālajām virtuvēm un kulinārijas jaunumiem. Programmu vadītāji – slaveni pavāri un filmu, kā arī šovabiznesa slavenības.
  Valodas: Angļu
  TV3 Mini HD
  TV3 Mini HD
  Mini ar plašu animācijas seriālu klāstu, tostarp klasiskajām, visu iemīļotajām Volta Disneja un populārākajām pilnmetrāžas animācijas filmām, izglītojošiem raidījumiem un aizraujošām ģimenes filmām. Būtiski, ka viss saturs tiks piedāvāts latviešu valodā.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda
  Nickelodeon
  Nickelodeon
  Bērnu televīzijas kanāls, kas pārraida ne tikai populāras multfilmas, bet arī seriālus bērniem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Latviešu, Krievu
  Nick Jr HD
  Nick Jr HD
  Bērnu animācijas kanāls, kas raida 24/7. Kanāls piemērots jaunākajai bērnu auditorijai. Starp animācijas filmiņām ir pieejamas, jau bērnu vidū popularitāti ieguvušo varoņu piedzīvojumi: "Dora un draugi", "Ķepu patruļa" un citas.
  Valodas: Latviešu, Krievu
  Nick Toons
  Nick Toons
  Bērnu animācijas kanāls, kas raida 24/7. Kanāls piemērots jaunākajai bērnu auditorijai. Starp animācijas filmiņām ir pieejamas, jau bērnu vidū popularitāti ieguvušo varoņu piedzīvojumi: "Dora un draugi", "Ķepu patruļa" un citas.
  Valodas: Latviešu, Angļu, Krievu
  Jim Jam
  Jim Jam
  Kanāls pirmsskolas vecuma bērniem, kas piedāvā bērnu televīzijas šovus, multfilmas, izglītojošas un attīstošas programmas. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Angļu
  Duck TV
  Duck TV
  Izglītojoši-izklaidējošs kanālu mazuļiem. Duck TV piedāvā katrai vecuma grupai atbilstošu saturu, ka piemēram, mazuļi var atpazīt un dzirdēt zvaniņu un rotaļlietu skaņas, mūziku un redzēt dažādas pārvietojamas spēļu formas, kas asociējams ar līdzīgu pieredzi, kā, piemēram, rotaļlietai, kas karājas virs viņu gultiņas. Vecāki bērni var atpazīt dažādus dzīvniekus, transportlīdzekļus vai situācijas. Kanāls arī ataino un parāda dažādas attiecības starp personāžiem, piemēram mātes un bērna attiecībām, attiecības ar draugiem. Programma tiek veidota plaša mēroga spektrā: no viegli skatāmām grafiskām animācijām līdz īsām multiplikācijas filmu sērijām.
  Valodas: SK
  Smartzone HD
  Smartzone HD
  Televīzijas kanāls pusaudžiem, kas piedāvā izklaidējoši izglītojošus dokumentālus raidījumus. Kanāla veidotāji kopā ar skatītājiem mēģina rast atbildes uz jautājumiem, kā pasaule ir radīta, kāpēc mēs esam šeit un kurp ved mūsu ceļš.
  Valodas: Latviešu, Krievu
  Kidzone Mini HD
  Kidzone Mini HD
  “Kidzone Mini” ir bērnu televīzijas kanāls ar bagātīgu animācijas filmu un seriālu piedāvājumu, kas, galvenokārt, piemērots 3 līdz 9 gadus veciem bērniem un viņu ģimenēm. Kanāla saturs ir aizraujošs, izglītojošs, drošs un brīvs no vardarbības
  Valodas: Latviešu, Krievu
  Nickelodeon HD
  Nickelodeon HD
  Bērnu televīzijas kanāls, kas pārraida ne tikai populāras multfilmas, bet arī seriālus bērniem. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Angļu
  Cartoon Network
  Cartoon Network
  Pasaulslaveni komēdiju un piedzīvojumu animācijas seriāli, kas regulāri iegūst starptautiskas balvas animācijas jomā
  Valodas: Angļu
  Eurosport 1 HD
  Eurosport 1 HD
  Viens no populārākajiem sporta kanāliem, kas piedāvā tiešraides no dažādiem sporta pasākumiem, sporta apskatus un ziņu raidījumus. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Angļu, Krievu
  Eurosport 2 HD
  Eurosport 2 HD
  Jaunās paaudzes sporta kanāls HD kvalitātē. Veido apskatus koncentrējoties galvenokārt uz komandas un alternatīvajiem sporta veidiem. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Angļu, Krievu
  Best4Sport TV HD
  Best4Sport TV HD
  Latvijas sporta kanāls, kas piedāvā ziņu apskatu par aktuālākajiem sporta notikumiem Latvijā – gan nacionāla, gan reģionāla mēroga, kā arī atspoguļo spilgtākos notikumus starptautiskajā arēnā. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda
  Best4Sport TV-2 HD
  Best4Sport TV-2 HD
  Spilgtākie sporta notikumi pasaulē un Latvijā. Tiešraides un iespēja vēlreiz pārdzīvot aizraujošākos momentus, vērojot atkārtojumus. Tikšanās un sarunas ar sporta personībām.
  Valodas: Latviešu
  NBA TV HD
  NBA TV HD
  NBA TV ir līgas oficiālais TV kanāls, kas, paralēli spēļu tiešraidēm, katru dienu saviem skatītājiem piedāvā plašu iespēju ielūkoties līgas gaiteņos un komandās notiekošajā ar ekspertu studijām, raidījumiem un dokumentālajām filmām.
  Valodas: Angļu
  Setanta Sports 1 HD
  Setanta Sports 1 HD
  Pasaules klases sporta saturs, kas ļauj sekot līdzi labākajiem spēlētājiem no labākajām līgām. Kanālā iespējams sekot līdzi Spānijas La Liga, Itālijas Serie A, Francijas Ligue 1, UFC, Top 14 Regbija līgas tiešraidēm no Francijas un Golden Boy Boxing cīņām. Saturs skatāms HD kvalitātē.
  Valodas: Angļu, Krievu
  FIGHT SPORTS HD
  FIGHT SPORTS HD
  Kanāls ir pilnībā veltīts cīņu sporta veidiem – World Title Championship Boxing, MMA, Championship Kickboxing, Sumo, Karate, Judo u.c. Tas rāda pasaules lielākās cīņas tiešraidē no Rīgas, Tallinas, ASV lielākajām pilsētām un no visas pasaules.
  Valodas: Angļu
  Go3 Sport Open HD
  Go3 Sport Open HD
  Sporta kanāls, kura saturs tiek komplektēts atbilstoši Baltijas reģiona valstu iedzīvotāju interesēm. Izsmeļošas starptautiska un vietēja mēroga sporta pārraides ar komentāriem latviešu valodā
  Valodas: Latviešu
  Go3 Sport 1 HD
  Go3 Sport 1 HD
  Apjomīgākais un daudzveidīgākais sporta kanāls, kura saturs tiek komplektēts atbilstoši Baltijas reģiona valstu iedzīvotāju interesēm. Izsmeļošas starptautiska un vietēja mēroga sporta pārraides ar komentāriem latviešu valodā.
  Valodas: Latviešu
  Go3 Sport 2 HD
  Go3 Sport 2 HD
  Daudzveidīgs sporta kanāls, kura saturs tiek veidots atbilstoši aktuālākajiem sporta notikumiem regbijā, pokerā, boulingā, svarcelšanā, kā arī tradicionālajos sporta veidos!
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda
  Go3 Sport 3 HD
  Go3 Sport 3 HD
  Skaties karstākās sporta tiešraides un nepalaid garām aizraujošākos momentus.
  Valodas: Latviešu
  Latvijas Šlāgerkanāls
  Latvijas Šlāgerkanāls
  Pirmais un vienīgais mūzikas kanāls Latvijā, kas 24/7 šlāgermūzikas cienītājiem piedāvā vērot tradīcijām bagātās Latvijas šlāgermūzikas videoklipus.
  Valodas: Latviešu
  Mūzikas Video Kanāls
  Mūzikas Video Kanāls
  Saturiski bagātākais latviešu mūzikas kanāls, kurā 24/7 dzirdamas un redzamas latviešu populāro izpildītāju dziesmas. Kanālā skatāmi gan leģendārie latviešu mūziķi, gan mūsdienu mākslinieku aktuālākie videoklipi un intervijas.
  Valodas: Latviešu
  MTV Global
  MTV Global
  Populārās mūzikas kanāls, kas veidots īpaši Eiropas auditorijai. MTV Global redzami populārākie deju mūzikas hīti, aktuālākie topi, sarunu šovi un informācija par jaunumiem mūzikā, kino un slavenību dzīvēs.
  Valodas: Angļu
  MTV Hits
  MTV Hits
  Kanāls piedāvā jaunākos popmūzikas hitus, labāko no popmūzikas klasikas, realitātes šovus, izklaidējošus raidījumus, šovu tiešraides un koncertu pārraides.
  Valodas: Angļu
  MTV 00s
  MTV 00s
  Mūzikas kanāls Eiropas auditorijai, kas piedāvā plaša spektra mūzikas video, šovus un raidījumus. Kanāls atskaņo gan 80-to, 90-to un 2000.gadu hītus, gan mūsdienu mūzikas video.
  Valodas: Angļu
  MTV 80s
  MTV 80s
  Kanāls piedāvā videoklipu un koncertierakstu pārraides, kas galvenokārt ietver laikaposmu no 70tiem gadiem līdz 90to gadu vidum. Kanāls piedāvā arī raidījumus, kas veltīti noteiktam mūzikas žanram vai laika periodam, kā arī dokumentālo filmu pārraides.
  Valodas: Angļu
  MTV Live HD
  MTV Live HD
  Starptautiskais mūzikas kanāls HD kvalitātē. Piedāvā muzikālos klipus, koncertus, kā arī MTV ražotās programmas.
  Valodas: Angļu
  Mezzo HD
  Mezzo HD
  Kanāls, kas veltīts klasiskajai mūzikai, baletam, operai un džezam. Uzlecošie talanti, pašreizējās skatuves zvaigznes un leģendas, dokumentālās filmas un meistarklases.
  Valodas: Franču
  Oriģinālā paka (64 kanāli)
  LTV1 HD
  LTV1 HD
  Latvijas nacionālais kanāls, kas par savu galveno uzdevumu izvirzījis nacionālo vērtību uzturēšanu. Kanāls īpaši izceļas ar savām ziņu pārraidēm, spēcīgo analītisko raidījumu bloku un daudzām informatīvi dokumentālajām un izklaidējošām programmām par reliģiju un kultūru. Kanāls piedāvā arī pārraides bērniem un jauniešiem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda, Krievu
  LTV7 HD
  LTV7 HD
  Latvijas autorraidījumu un sporta kanāls. Neviens pasaules līmeņa sporta notikums nav iedomājams bez LTV7 tiešraidēm un ekspertu komentāriem. LTV7 ir ne tikai sporta, bet arī populārzinātnisko raidījumu un reģionālo televīziju māja, tāpēc kanāla pārraides ir saistošas katram Latvijas iedzīvotājam. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda, Krievu
  TV24 HD
  TV24 HD
  Unikāla televīzija, kas piedāvā informatīvi dokumentālus diskusiju raidījumus. Tajos ikdienu var dzirdēt Latvijas viedokļu līderus par aktuālajām nedēļas tēmām. Tas ir vienīgais medijs Latvijā, kas 90% no tā satura veido tiešraidē.
  Valodas: Latviešu
  Re:TV HD
  Re:TV HD
  Latvijas nacionālais televīzijas kanāls, kas nodrošina aktuālu ziņu raidījumu, autorraidījumu, tiešraižu, portretinterviju un citu aktuālo video materiālu pārraidi no visiem Latvijas reģioniem vienā televīzijas kanālā.
  Valodas: Latviešu
  TV4 HD
  TV4 HD
  Izglītojošs kanāls, kas piedāvā plašu izzinošu saturu, motivējot sabiedrību domāt, diskutēt, analizēt. Kanāls nodrošina Latvijā notiekošu nozīmīgu pasākumu, konferenču un kultūras notikumu tiešraides.
  Valodas: Latviešu
  Euronews ENG HD
  Euronews ENG HD
  Dienakts informatīvais kanāls, kas piedāvā plašākos apskatus par jaunumiem Eiropā un pasaulē. Ziņu starplaikos tiek piedāvāta informācija par finanšu tirgiem, sporta jaunumi, kultūras, mākslas un zinātnes apskati, laika ziņas, kā arī Eiropas preses apskati.
  Valodas: Angļu
  Latvijas Šlāgerkanāls
  Latvijas Šlāgerkanāls
  Pirmais un vienīgais mūzikas kanāls Latvijā, kas 24/7 šlāgermūzikas cienītājiem piedāvā vērot tradīcijām bagātās Latvijas šlāgermūzikas videoklipus.
  Valodas: Latviešu
  National Geographic
  National Geographic
  Kanāls, kas piedāvā pārraides, dokumentālas filmas un reportāžas par pasaules un visuma vēsturi, dabu, tās fenomeniem, arheoloģiju un dzīvniekiem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Angļu
  Kidzone Max HD
  Kidzone Max HD
  Kanāls piedāvā drošu, izglītojošu un iedvesmojošu saturu bērniem vecumā līdz 14 gadiem. Skatītāji var vērot gan Eiropas multfilmas, gan citu valstu populārākās bērnu pārraides un dziesmu klipus. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Latviešu, Krievu
  TV3 HD
  TV3 HD
  Informatīvais un izklaides TV kanāls, kas piedāvā dažādus ziņu raidījumus un notikumu apskatus, izklaides šovus, populārus seriālus, kā arī labākās Krievijas un Holivudas mākslas filmas, kas tikai nesen izrādītas kinoteātros.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda
  STV Pirmā! HD
  STV Pirmā! HD
  Latvijā vienīgā televīzija sievietēm, kas rada unikālu saturu īpaši savai auditorijai. Kanāla populārāko pašmāju raidījumu vidū ir šokējoši atklātais sociālais raidījums "Caur ērkšķiem uz...", vakara sarunu šovs "Kad viņas satiekas," realitātes šovs, kas seko līdzi sabiedrībā populāru personību dzīvēm “Slavenības. Bez filtra”, šovs dzīves baudītājām “Sapņu ķērājas” . Tāpat STV Pirmā! iedvesmo un lutina skatītājas ar vietējiem un ārzemju attiecību šoviem, romantiskāko pasaules kino, kā arī ģimenes un dzīvesstila raidījumiem.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda, Krievu
  360TV HD
  360TV HD
  Vienīgā tēmu televīzija Latvijā, kur saturs atsevišķi pielāgots katrai nedēļas dienai. Tās ir labākās filmas un populāri seriāli, spožākās pasaules un pašmāju personības, ceļojumu šovi, sirsnīgs humors un iespēja izbaudīt neaizmirstamus mirkļus kopā ar savējiem. 360TV iemīļotāko raidījumu vidū ir slavenību ceļojuma šovs “Četri uz koferiem”, sirsnīgais “Pasaki to skaļi”, kas atgādina, cik svarīgi ir pateikt “paldies”, atklātais sarunu raidījums “Rezervēts” un sporta gardēžu iecienītais “Hattrick ar Puči.”
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda, Krievu
  TV6 HD
  TV6 HD
  Izklaides kanāls latviešu valodā, kas piedāvā izklaidējošas programmas, TV šovus, seriālus un filmas. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda
  TV3 Life HD
  TV3 Life HD
  Kanāla programma sniegs atpūtu pēc garas darba dienas un izklaidēs brīvdienās, sākot ar seriāliem un filmām un noslēdzot ar dažādas tematikas raidījumiem un realitātes šoviem. Kanāls TV3 Life būs jaunā mājvieta arī vienam no pēdējo gadu skatītākajiem un gaidītākajiem Latvijas seriāliem “Viņas melo labāk”.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda
  8TV HD
  8TV HD
  Televīzijas kanāls, kas piedāvā krievu valodā ierunātas populārākās Holivudas, kā arī Ukrainas un Krievijas filmas, seriālus un izklaides pārraides ar subtitriem latviešu valodā.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda, Krievu
  3+ HD
  3+ HD
  Kanāls, kas savā programmā piedāvā populārākās Krievijas izklaides pārraides, humora šovus, mākslas un animācijas filmas, kā arī sporta spēļu translācijas.
  Valodas: Krievu
  Kanal 7 HD
  Kanal 7 HD
  Skaties kvalitatīvus seriālus un filmas, kā arī populāras krievu pārraides, detektīvseriālus, animācijas filmas, komēdijas, drāmas un ziņas.
  Valodas: Latviešu, Krievu
  FilmUADrama HD
  FilmUADrama HD
  Kanāls ar plašāko ukraiņu saturu, ko ražo kino studija FILM.UA. Drāmas, melodrāmas, komēdijas un seriāli katra gaumei, kā arī ekskluzīvas filmas un pārraides par Ukrainas kino pasauli
  Valodas: Krievu
  TV Extra
  TV Extra
  Kanāls, kurš skatītājiem piedāvā plašu izklaidējošu saturu krievu valodā. Skaties lieliskus TV seriālus, dažādu žanru filmas, izklaides, zinātniskos raidījumus un dokumentālos projektus no Ukrainas, Lielbritānijas, ASV un citām valstīm
  Valodas: Krievu
  RADA
  RADA
  Ukrainas televīzijas kanāls, kur visu dienu tiek sniegta informācija par jaunākajiem notikumiem Ukrainā.
  Valodas: Ukraiņu
  Epic Drama HD
  Epic Drama HD
  Labākie vēsturiski drāmas seriāli no visas pasaules vienā TV kanāla ekrānā. Epic Drama kanāls piedāvā kaisles, nodevības, mīlestības un zaudējumu pilnus seriālus, kurus cienīs tie, kas novērtē jaunāko saturu un seriālus HD kvalitātē.
  Valodas: Latviešu, Angļu
  Viasat Kino Comedy HD
  Viasat Kino Comedy HD
  Kanāls, kurš liks Jums mainīt garastāvokli. Tas ir par cilvēkiem, kuri liks Jums smieties vienkārši esot blakus brīžos, kad jūtaties silti un patīkami satraukti un laimīgi. VIP Comedy piedāvā labākās pasaules komēdijas un lielākas zvaigznes, kuras liks Jums smieties vēl skaļāk.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda, Krievu
  FOX
  FOX
  Kanāls piedāvā atjautīgas un inovatīvas programmas, kas izklaidē un izglīto visas vecuma grupas. Iespēja sekot līdzi populārākajiem amerikāņu seriāliem un šoviem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Angļu
  FOX Life
  FOX Life
  Izklaidējošs televīzijas kanāls, kura mērķauditorija ir mūsdienīgas, aktīvas un radošas sievietes. Kanāls piedāvā dažādus televīzijas seriālus un realitātes šovus. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Angļu
  Duo 3 HD
  Duo 3 HD
  Kanāls piedāvā skatītajiem labākos noziegumu un detektīvu žanru seriālus, katru gadu nodrošinot vairāk nekā 800 stundas jauna satura!
  Valodas: Latviešu, Krievu
  Star Family HD
  Star Family HD
  Star Family ir ģimenes TV kanāls, kura saturs tiek veidots, ņemot vērā gan visjaunāko, gan pieaugošu skatītāju intereses. Ikviens atradīs sev labāko un aizraujošāko. Bērniem – izglītojoši raidījumi. Pusaudžiem – informatīvas un izklaidējošas dokudrāmas. Sievietēm – televīzijas seriāli un labākās filmas par mīlestību. Vīriešiem – skarbais kino. Kanālā tikai kvalitatīvs saturs no Ukrainas vadošās producentu kompānijas Star Media
  Valodas: Krievu
  AMC
  AMC
  Kanāls, kas piedāvā labākos mūsdienu seriālus un filmas. Kinostudija AMC ir producents tādiem plaši pazīstamiem un godalgotiem seriāliem kā "Breaking Bad", "The Walking Dead", "Fear The Walking Dead", "Better Call Saul".
  Valodas: Krievu
  Filmzone HD
  Filmzone HD
  Filmu kanāls, kas saviem skatītājiem piedāvā piedzīvojumu un spriedzes filmas, kā arī zinātnisko fantastiku un trillerus no visas pasaules. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda
  Nick Jr HD
  Nick Jr HD
  Bērnu animācijas kanāls, kas raida 24/7. Kanāls piemērots jaunākajai bērnu auditorijai. Starp animācijas filmiņām ir pieejamas, jau bērnu vidū popularitāti ieguvušo varoņu piedzīvojumi: "Dora un draugi", "Ķepu patruļa" un citas.
  Valodas: Latviešu, Krievu
  Nickelodeon
  Nickelodeon
  Bērnu televīzijas kanāls, kas pārraida ne tikai populāras multfilmas, bet arī seriālus bērniem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Latviešu, Krievu
  TV3 Mini HD
  TV3 Mini HD
  Mini ar plašu animācijas seriālu klāstu, tostarp klasiskajām, visu iemīļotajām Volta Disneja un populārākajām pilnmetrāžas animācijas filmām, izglītojošiem raidījumiem un aizraujošām ģimenes filmām. Būtiski, ka viss saturs tiks piedāvāts latviešu valodā.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda
  Kidzone Max HD
  Kidzone Max HD
  Kanāls piedāvā drošu, izglītojošu un iedvesmojošu saturu bērniem vecumā līdz 14 gadiem. Skatītāji var vērot gan Eiropas multfilmas, gan citu valstu populārākās bērnu pārraides un dziesmu klipus. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Latviešu, Krievu
  Best4Sport TV HD
  Best4Sport TV HD
  Latvijas sporta kanāls, kas piedāvā ziņu apskatu par aktuālākajiem sporta notikumiem Latvijā – gan nacionāla, gan reģionāla mēroga, kā arī atspoguļo spilgtākos notikumus starptautiskajā arēnā. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda
  Eurosport 1 HD
  Eurosport 1 HD
  Viens no populārākajiem sporta kanāliem, kas piedāvā tiešraides no dažādiem sporta pasākumiem, sporta apskatus un ziņu raidījumus. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Angļu, Krievu
  Eurosport 2 HD
  Eurosport 2 HD
  Jaunās paaudzes sporta kanāls HD kvalitātē. Veido apskatus koncentrējoties galvenokārt uz komandas un alternatīvajiem sporta veidiem. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Angļu, Krievu
  Eurosport 4K
  Eurosport 4K
  Eurosport 4K ir viens no populārākajiem sporta kanāliem Latvijā un pasaulē. Tas piedāvā augsta līmeņa sporta notikumu tiešraides Ultra HD kvalitātē. Tajā tiek pārraidīti nozīmīgākie Eiropas un pasaules sporta notikumi. Šajā sezonā skatītāji varēs vērot US Open un French Open tenisa turnīrus, Tour de France sacensības, pasaules kausu biatlonā, daiļslidošanu, snūkeru un daudzu citus sporta veidus.
  Valodas: Angļu, Krievu
  Go3 Sport Open HD
  Go3 Sport Open HD
  Sporta kanāls, kura saturs tiek komplektēts atbilstoši Baltijas reģiona valstu iedzīvotāju interesēm. Izsmeļošas starptautiska un vietēja mēroga sporta pārraides ar komentāriem latviešu valodā
  Valodas: Latviešu
  NBA TV HD
  NBA TV HD
  NBA TV ir līgas oficiālais TV kanāls, kas, paralēli spēļu tiešraidēm, katru dienu saviem skatītājiem piedāvā plašu iespēju ielūkoties līgas gaiteņos un komandās notiekošajā ar ekspertu studijām, raidījumiem un dokumentālajām filmām.
  Valodas: Angļu
  Best4Sport TV-2 HD
  Best4Sport TV-2 HD
  Spilgtākie sporta notikumi pasaulē un Latvijā. Tiešraides un iespēja vēlreiz pārdzīvot aizraujošākos momentus, vērojot atkārtojumus. Tikšanās un sarunas ar sporta personībām.
  Valodas: Latviešu
  Discovery Channel
  Discovery Channel
  Viens no populārākajiem pasaules izglītojošākiem televīzijas kanāliem, kas raida populārzinātniskus raidījumus par zinātni, tehnoloģijām un vēsturi. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Latviešu, Angļu
  Animal Planet HD
  Animal Planet HD
  Populārzinātnisks televīzijas kanāls HD kvalitātē. Piedāvā aizraujošus, izklaidējošus un aizkustinošus stāstus no dzīvnieku pasaules. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Latviešu, Angļu
  History HD
  History HD
  Kanāls piedāvā lielbudžeta raidījumus par nozīmīgiem senās un mūsdienu vēstures artefaktiem, par slaveniem cilvēkiem, zinātniskiem atklājumiem, tehnoloģijām un kultūras sasniegumiem
  Valodas: Krievu
  Viasat History HD
  Viasat History HD
  Kanāls iedvesmo skatītājus ar saturu, kas apskata vēsturi ar modernā veidā. Tie ir labi izpētīti raidījumi, kuri liek domāt - dažādie skatu punkti palīdz saprast notikumus un tos pasniedz visharizmātiskākie vēsturnieki.
  Valodas: Latviešu, Angļu, Krievu
  MTV Global
  MTV Global
  Populārās mūzikas kanāls, kas veidots īpaši Eiropas auditorijai. MTV Global redzami populārākie deju mūzikas hīti, aktuālākie topi, sarunu šovi un informācija par jaunumiem mūzikā, kino un slavenību dzīvēs.
  Valodas: Angļu
  MTV 00s
  MTV 00s
  Mūzikas kanāls Eiropas auditorijai, kas piedāvā plaša spektra mūzikas video, šovus un raidījumus. Kanāls atskaņo gan 80-to, 90-to un 2000.gadu hītus, gan mūsdienu mūzikas video.
  Valodas: Angļu
  Mūzikas Video Kanāls
  Mūzikas Video Kanāls
  Saturiski bagātākais latviešu mūzikas kanāls, kurā 24/7 dzirdamas un redzamas latviešu populāro izpildītāju dziesmas. Kanālā skatāmi gan leģendārie latviešu mūziķi, gan mūsdienu mākslinieku aktuālākie videoklipi un intervijas.
  Valodas: Latviešu
  Deutsche Welle English HD
  Deutsche Welle English HD
  “Deutsche Welle English HD” ir vācu ziņu kanāla Deutsche Welle starptautiskā versija. Sekojiet līdzi starptautiskajām ziņām un jaunumiem no Eiropas un Vācijas.
  Valodas: Angļu
  Euronews RU
  Euronews RU
  Dienakts informatīvais kanāls, kas piedāvā plašākos apskatus par jaunumiem Eiropā un pasaulē. Ziņu starplaikos tiek piedāvāta informācija par finanšu tirgiem, sporta jaunumi, kultūras, mākslas un zinātnes apskati, laika ziņas, kā arī Eiropas preses apskati.
  Valodas: Krievu
  CNN International
  CNN International
  Starptautisks ziņu kanāls, kurš piedāvā pasaules ziņu notikumu apskatus, ekskluzīvas intervijas, analītiskās programmas, dokumentālās filmas un žurnālistikas programmas. CNN ir nozīmīgs ziņu avots visā pasaulē.
  Valodas: Angļu
  Al Jazeera International HD
  Al Jazeera International HD
  Kanāls, kas informē par jaunumiem un aktuālajiem notikumiem arābu pasaulē.
  Valodas: Angļu
  Noskaņojuma kanāls HD
  Noskaņojuma kanāls HD
  Super Baltic HD (Skatītāju izvēle)
  Super Baltic HD (Skatītāju izvēle)
  Izklaides kanāls jauniešu auditorijai. Skatītāji noteikti iemīlēs tādus situāciju komēdiju seriālus, kā ” Superpolicisti”, “Uzlādētie”, “Ātrā palīdzība” un citus humora šovus. Bet populārais projekts “Reāla mistika” cīnīsies ar aizspriedumiem
  Valodas: Krievu
  Super+ HD (Skatītāju izvēle)
  Super+ HD (Skatītāju izvēle)
  Iemīļoti aktieri aicina skatītājus pavadīt laiku kopā ar labākajiem TV šoviem krievu valodā. Tāpat skatītāji kanālā varēs redzēt kulinārijas šovus, kas filmēti pēc populāriem pasaules formātiem, un pārvērtību raidījumus.
  Valodas: Krievu
  OTV HD (Skatītāju izvēle)
  OTV HD (Skatītāju izvēle)
  Kanāls fokusējas uz kvalitatīvu izklaides saturu un piedāvā saviem skatītājiem populārus seriālus, filmas, dokumentālos projektus un šovus krievu valodā.
  Valodas: Krievu
  FunBox UHD (Skatītāju izvēle)
  FunBox UHD (Skatītāju izvēle)
  Izklaidējošs kanāls, kas piedāvā dažāda žanra raidījumus (sports, mūzika, izklaide, dokumentālas filmas) angļu un vācu valodā 4K kvalitātē
  Valodas: Angļu, Vācu
  Current Time HD (Skatītāju izvēle)
  Current Time HD (Skatītāju izvēle)
  Šis ir diennakts sabiedriski-politiski informatīvs kanāls, balstoties uz krieviski runājošu saturu. Saturu veido Radio Brīvā Eiropa, Amerikas Balss un citi sadarbības partneri.
  Valodas: Krievu
  BBC News (Skatītāju izvēle)
  BBC News (Skatītāju izvēle)
  Starptautiskais diennakts ziņu kanāls, kas pārraida aktuālus notikumus no sabiedrības ikdienas. Analītiskie ekspertu apskati, pārraides no finanšu centriem, intervijas, kā arī laika ziņu apkopojums no visas pasaules.
  Valodas: Angļu
  FREEДOM HD (Skatītāju izvēle)
  FREEДOM HD (Skatītāju izvēle)
  Ukrainas TV kanāls, kas piedāvā informatīvi analītiskus raidījumus, tiešās translācijas, kā arī pašu veidotas informatīvi publicistiskas pārraides.
  Valodas: Oriģinālvaloda
  iTV HD (Skatītāju izvēle)
  iTV HD (Skatītāju izvēle)
  Jauns, neatkarīgs nišas TV kanāls Latvijā - "iTV", kas piedāvās īstu izklaidi – tikai pašu radītus šovus, spēles, bērnu raidījumus, seriālus u.c. pārraides, kas balstītas "dzīvesstila " koncepcijā. Kanāls, kurā Jūs redzēsiet Latvijā populāras personības visneparastākajās dzīves situācijās.
  Valodas: Latviešu
  Now Series HD (Skatītāju izvēle)
  Now Series HD (Skatītāju izvēle)
  Viegli skatāmi seriāli no Latīņamerikas, Eiropas un citām zemēm. Skaistākie mīlasstāsti, nodevības, mīlas trijstūri, intrigas, noziegumi. Stāsti, kas liks Jums raudāt un smieties.
  Valodas: Krievu
  OstWest (Skatītāju izvēle)
  OstWest (Skatītāju izvēle)
  Vācijas televīzijas kanāls. Svarīgākās ziņas no Vācijas, nozīmīgākie Eiropas un starptautiskie notikumi, aktuālās intervijas, izklaides šovi un izglītojoši raidījumi, kā arī dokumentālās filmas, seriāli un raidījumi bērniem
  Valodas: Krievu
  DocuBox HD (Skatītāju izvēle)
  DocuBox HD (Skatītāju izvēle)
  Izglītojošs televīzijas kanāls, kurā iekļauti populārzinātniski raidījumi un dokumentālās filmas. Filmu kolekcija par dabu, nacionālajiem parkiem, interesantiem cilvēkiem, ceļojumiem, vēsturiskiem notikumiem un pasaules tautu kultūru
  Valodas: Angļu
  A TV (Skatītāju izvēle)
  A TV (Skatītāju izvēle)
  Latvijā veidots muzikālais kanāls, kas visu diennakti piedāvā jaunākos un stilīgākos mūzikas klipus no populārākajiem mūsdienu izpildītājiem.
  Valodas: Krievu
  Vidusdaugavas televīzija (Skatītāju izvēle)
  Vidusdaugavas televīzija (Skatītāju izvēle)
  Programmas galvenais akcents ir informatīvais bloks „Jēkabpils laiks”, kas pēc struktūras līdzīgs plaši pazīstamajam ziņu kanālam Euronews. Televīzija piedāvā arī diskusiju raidījumus tiešraidē un ierakstā, kā arī neatkarīgo producentu raidījumus.
  Valodas: Latviešu
  TVP Polonia HD (Skatītāju izvēle)
  TVP Polonia HD (Skatītāju izvēle)
  Nacionālais Polijas TV kanāls. Kanāls piedāvā daudzveidīgu saturu, tostarp ziņas, kultūras šovus, dokumentālās filmas un izklaides programmas. Kanāls ir vērtīgs informācijas avots par poļu kultūru, valodu un aktualitātēm globālā mērogā
  Valodas: PL
  France 24 HD (Skatītāju izvēle)
  France 24 HD (Skatītāju izvēle)
  Starptautisks ziņu kanāls, kas atspoguļo aktuālo informāciju par notikumiem pasaulē. Politiski-analītiski raidījumi. Intervijas ar biznesa personībām. Kultūras un mākslas jaunumi.
  Valodas: Angļu
  Bolt HD (Skatītāju izvēle)
  Bolt HD (Skatītāju izvēle)
  Filmu un seriālu kanāls, kas aizraus ar asa sižeta grāvējiem, detektīviem un filmām par karu. Ielūkojies kino pasaules aizkulisēs, iepazīsti slavenu filmu tapšanas vēsturi un baudi pasaules kino jaunumu apskatus
  Valodas: Krievu
  Mazā paka (16 kanāli)
  LTV1 HD
  LTV1 HD
  Latvijas nacionālais kanāls, kas par savu galveno uzdevumu izvirzījis nacionālo vērtību uzturēšanu. Kanāls īpaši izceļas ar savām ziņu pārraidēm, spēcīgo analītisko raidījumu bloku un daudzām informatīvi dokumentālajām un izklaidējošām programmām par reliģiju un kultūru. Kanāls piedāvā arī pārraides bērniem un jauniešiem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda, Krievu
  LTV7 HD
  LTV7 HD
  Latvijas autorraidījumu un sporta kanāls. Neviens pasaules līmeņa sporta notikums nav iedomājams bez LTV7 tiešraidēm un ekspertu komentāriem. LTV7 ir ne tikai sporta, bet arī populārzinātnisko raidījumu un reģionālo televīziju māja, tāpēc kanāla pārraides ir saistošas katram Latvijas iedzīvotājam. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda, Krievu
  TV24 HD
  TV24 HD
  Unikāla televīzija, kas piedāvā informatīvi dokumentālus diskusiju raidījumus. Tajos ikdienu var dzirdēt Latvijas viedokļu līderus par aktuālajām nedēļas tēmām. Tas ir vienīgais medijs Latvijā, kas 90% no tā satura veido tiešraidē.
  Valodas: Latviešu
  Re:TV HD
  Re:TV HD
  Latvijas nacionālais televīzijas kanāls, kas nodrošina aktuālu ziņu raidījumu, autorraidījumu, tiešraižu, portretinterviju un citu aktuālo video materiālu pārraidi no visiem Latvijas reģioniem vienā televīzijas kanālā.
  Valodas: Latviešu
  TV4 HD
  TV4 HD
  Izglītojošs kanāls, kas piedāvā plašu izzinošu saturu, motivējot sabiedrību domāt, diskutēt, analizēt. Kanāls nodrošina Latvijā notiekošu nozīmīgu pasākumu, konferenču un kultūras notikumu tiešraides.
  Valodas: Latviešu
  Euronews ENG HD
  Euronews ENG HD
  Dienakts informatīvais kanāls, kas piedāvā plašākos apskatus par jaunumiem Eiropā un pasaulē. Ziņu starplaikos tiek piedāvāta informācija par finanšu tirgiem, sporta jaunumi, kultūras, mākslas un zinātnes apskati, laika ziņas, kā arī Eiropas preses apskati.
  Valodas: Angļu
  Latvijas Šlāgerkanāls
  Latvijas Šlāgerkanāls
  Pirmais un vienīgais mūzikas kanāls Latvijā, kas 24/7 šlāgermūzikas cienītājiem piedāvā vērot tradīcijām bagātās Latvijas šlāgermūzikas videoklipus.
  Valodas: Latviešu
  National Geographic
  National Geographic
  Kanāls, kas piedāvā pārraides, dokumentālas filmas un reportāžas par pasaules un visuma vēsturi, dabu, tās fenomeniem, arheoloģiju un dzīvniekiem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Angļu
  Kidzone Max HD
  Kidzone Max HD
  Kanāls piedāvā drošu, izglītojošu un iedvesmojošu saturu bērniem vecumā līdz 14 gadiem. Skatītāji var vērot gan Eiropas multfilmas, gan citu valstu populārākās bērnu pārraides un dziesmu klipus. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Latviešu, Krievu
  TV3 HD
  TV3 HD
  Informatīvais un izklaides TV kanāls, kas piedāvā dažādus ziņu raidījumus un notikumu apskatus, izklaides šovus, populārus seriālus, kā arī labākās Krievijas un Holivudas mākslas filmas, kas tikai nesen izrādītas kinoteātros.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda
  STV Pirmā! HD
  STV Pirmā! HD
  Latvijā vienīgā televīzija sievietēm, kas rada unikālu saturu īpaši savai auditorijai. Kanāla populārāko pašmāju raidījumu vidū ir šokējoši atklātais sociālais raidījums "Caur ērkšķiem uz...", vakara sarunu šovs "Kad viņas satiekas," realitātes šovs, kas seko līdzi sabiedrībā populāru personību dzīvēm “Slavenības. Bez filtra”, šovs dzīves baudītājām “Sapņu ķērājas” . Tāpat STV Pirmā! iedvesmo un lutina skatītājas ar vietējiem un ārzemju attiecību šoviem, romantiskāko pasaules kino, kā arī ģimenes un dzīvesstila raidījumiem.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda, Krievu
  360TV HD
  360TV HD
  Vienīgā tēmu televīzija Latvijā, kur saturs atsevišķi pielāgots katrai nedēļas dienai. Tās ir labākās filmas un populāri seriāli, spožākās pasaules un pašmāju personības, ceļojumu šovi, sirsnīgs humors un iespēja izbaudīt neaizmirstamus mirkļus kopā ar savējiem. 360TV iemīļotāko raidījumu vidū ir slavenību ceļojuma šovs “Četri uz koferiem”, sirsnīgais “Pasaki to skaļi”, kas atgādina, cik svarīgi ir pateikt “paldies”, atklātais sarunu raidījums “Rezervēts” un sporta gardēžu iecienītais “Hattrick ar Puči.”
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda, Krievu
  TV6 HD
  TV6 HD
  Izklaides kanāls latviešu valodā, kas piedāvā izklaidējošas programmas, TV šovus, seriālus un filmas. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda
  TV3 Life HD
  TV3 Life HD
  Kanāla programma sniegs atpūtu pēc garas darba dienas un izklaidēs brīvdienās, sākot ar seriāliem un filmām un noslēdzot ar dažādas tematikas raidījumiem un realitātes šoviem. Kanāls TV3 Life būs jaunā mājvieta arī vienam no pēdējo gadu skatītākajiem un gaidītākajiem Latvijas seriāliem “Viņas melo labāk”.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda
  3+ HD
  3+ HD
  Kanāls, kas savā programmā piedāvā populārākās Krievijas izklaides pārraides, humora šovus, mākslas un animācijas filmas, kā arī sporta spēļu translācijas.
  Valodas: Krievu
  TV3 Mini HD
  TV3 Mini HD
  Mini ar plašu animācijas seriālu klāstu, tostarp klasiskajām, visu iemīļotajām Volta Disneja un populārākajām pilnmetrāžas animācijas filmām, izglītojošiem raidījumiem un aizraujošām ģimenes filmām. Būtiski, ka viss saturs tiks piedāvāts latviešu valodā.
  Valodas: Latviešu, Oriģinālvaloda
 • skaties populārāko seriālu jaunākās sezonas;
 • baudi šovus un izcilas filmu pirmizrādes;
 • izzini pasauli ar izglītojošiem raidījumiem bērniem;
 • straumē TV saturu mazajos ekrānos, lejupielādējot Tet TV vai Tet TV+ lietotni.
 •  

  Labākajiem - labākais komplekts!

  Internets un televīzija par supercenu - 6 mēnešus!

  Internets un televīzija par supercenu - 6 mēnešus!

   

  Apskatīt piedāvājumu! -->

  Apskatīt piedāvājumu! -->

   

  Akcijas periods: 14.08.2023. - 08.10.2023.
  Īpašā cena spēkā pirmos 6 mēn., slēdzot līgumu uz 24 mēn.

  Akcijas periods: 14.08.2023. - 08.10.2023.
  Īpašā cena spēkā pirmos 6 mēn., slēdzot līgumu uz 24 mēn.

  Product image

  Labākajiem - labākais komplekts!

  Internets un televīzija par supercenu - 6 mēnešus!

  Internets un televīzija par supercenu - 6 mēnešus!

   

  Apskatīt piedāvājumu! -->

  Apskatīt piedāvājumu! -->

   

  Akcijas periods: 14.08.2023. - 08.10.2023.
  Īpašā cena spēkā pirmos 6 mēn., slēdzot līgumu uz 24 mēn.

  Akcijas periods: 14.08.2023. - 08.10.2023.
  Īpašā cena spēkā pirmos 6 mēn., slēdzot līgumu uz 24 mēn.

  Product image

  Izvēlies savu īpašo piedāvājumu

  Atlaide veidojas, slēdzot līgumu uz 24 mēn. Pro internetam ar Tet TV par akcijas cenu pirmajiem 6 mēn. 20.50 €/mēn. (standarta cena 35.50 €/mēn.) kopā ar Tet TV+ Filmas un Seriāli, kam pirmos 6 mēnešus tiek piemērota 100% atlaide (standarta cena 7.99 €/mēn.). Sākot ar 7. mēn., Pro internets ar Tet TV par 25.50 €/mēn., Tet TV+ saskaņā ar standarta cenrādi. Sākot ar 25.mēn., maksa saskaņā ar standarta cenrādi. Piedāvājums jaunajiem klientiem, ja ir tehniskas ierēkošanas iespejas. Akcija ir spēkā no 14.08. līdz 08.10.2023. Akcijas noteikumi

  Atlaide veidojas, slēdzot līgumu uz 24 mēn. Pro internetam ar Tet TV par akcijas cenu pirmajiem 6 mēn. 20.50 €/mēn. (standarta cena 35.50 €/mēn.) kopā ar Tet TV+ Filmas un Seriāli, kam pirmos 6 mēnešus tiek piemērota 100% atlaide (standarta cena 7.99 €/mēn.). Sākot ar 7. mēn., Pro internets ar Tet TV par 25.50 €/mēn., Tet TV+ saskaņā ar standarta cenrādi. Sākot ar 25.mēn., maksa saskaņā ar standarta cenrādi. Piedāvājums jaunajiem klientiem, ja ir tehniskas ierēkošanas iespejas. Akcija ir spēkā no 14.08. līdz 08.10.2023. Akcijas noteikumi

  Pārnākt pie Tet ir viegli! Līgumsodu mēs atmaksāsim.

  Piedāvājums jaunajiem klientiem, slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem.

  Uzzināt vairāk -->

  Ko tu iegūsi?

  Izcila televīzija tavai atpūtai

  Uzzināt vairāk -->

  televizors-b2s-kampana

  Filmas un seriāli 6 mēnešus bez maksas

  Piesakot Tet interneta un televīzijas komplektu

  Papildu bonusi

  Uzzināt vairāk -->

  Stabils interneta ātrums
  līdz 1000 Mbit/s

  Jaudīgs Wi-Fi rūteris bez maksas

  Uzzināt vairāk -->

  ruters
  Pasaulē atzīti TV kanāli
  Tet TV+
  Tet TV
  LTV1 HD
  LTV1 HD
  Latvijas nacionālais kanāls, kas par savu galveno uzdevumu izvirzījis nacionālo vērtību uzturēšanu. Kanāls īpaši izceļas ar savām ziņu pārraidēm, spēcīgo analītisko raidījumu bloku un daudzām informatīvi dokumentālajām un izklaidējošām programmām par reliģiju un kultūru. Kanāls piedāvā arī pārraides bērniem un jauniešiem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

  Valodas:

  Latviešu Oriģinālvaloda Krievu
  LTV7 HD
  LTV7 HD
  Latvijas autorraidījumu un sporta kanāls. Neviens pasaules līmeņa sporta notikums nav iedomājams bez LTV7 tiešraidēm un ekspertu komentāriem. LTV7 ir ne tikai sporta, bet arī populārzinātnisko raidījumu un reģionālo televīziju māja, tāpēc kanāla pārraides ir saistošas katram Latvijas iedzīvotājam. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

  Valodas:

  Latviešu Oriģinālvaloda Krievu
  Re:TV HD
  Re:TV HD
  Latvijas nacionālais televīzijas kanāls, kas nodrošina aktuālu ziņu raidījumu, autorraidījumu, tiešraižu, portretinterviju un citu aktuālo video materiālu pārraidi no visiem Latvijas reģioniem vienā televīzijas kanālā.

  Valodas:

  Latviešu
  TV24 HD
  TV24 HD
  Unikāla televīzija, kas piedāvā informatīvi dokumentālus diskusiju raidījumus. Tajos ikdienu var dzirdēt Latvijas viedokļu līderus par aktuālajām nedēļas tēmām. Tas ir vienīgais medijs Latvijā, kas 90% no tā satura veido tiešraidē.

  Valodas:

  Latviešu
  TV4 HD
  TV4 HD
  Izglītojošs kanāls, kas piedāvā plašu izzinošu saturu, motivējot sabiedrību domāt, diskutēt, analizēt. Kanāls nodrošina Latvijā notiekošu nozīmīgu pasākumu, konferenču un kultūras notikumu tiešraides.

  Valodas:

  Latviešu
  Euronews ENG HD
  Euronews ENG HD
  Euronews ENG HD

  Valodas:

  Angļu
  TV3 HD
  TV3 HD
  Informatīvais un izklaides TV kanāls, kas piedāvā dažādus ziņu raidījumus un notikumu apskatus, izklaides šovus, populārus seriālus, kā arī labākās Krievijas un Holivudas mākslas filmas, kas tikai nesen izrādītas kinoteātros.

  Valodas:

  Latviešu Oriģinālvaloda
  National Geographic
  National Geographic
  Kanāls, kas piedāvā pārraides, dokumentālas filmas un reportāžas par pasaules un visuma vēsturi, dabu, tās fenomeniem, arheoloģiju un dzīvniekiem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

  Valodas:

  Angļu
  Kidzone Max HD
  Kidzone Max HD
  Kidzone Max HD

  Valodas:

  Latviešu Krievu
  360TV HD
  360TV HD
  Vienīgā tēmu televīzija Latvijā, kur saturs atsevišķi pielāgots katrai nedēļas dienai. Tās ir labākās filmas un populāri seriāli, spožākās pasaules un pašmāju personības, ceļojumu šovi, sirsnīgs humors un iespēja izbaudīt neaizmirstamus mirkļus kopā ar savējiem. 360TV iemīļotāko raidījumu vidū ir slavenību ceļojuma šovs “Četri uz koferiem”, sirsnīgais “Pasaki to skaļi”, kas atgādina, cik svarīgi ir pateikt “paldies”, atklātais sarunu raidījums “Rezervēts” un sporta gardēžu iecienītais “Hattrick ar Puči.”

  Valodas:

  Latviešu Oriģinālvaloda Krievu
  STV Pirmā! HD
  STV Pirmā! HD
  Latvijā vienīgā televīzija sievietēm, kas rada unikālu saturu īpaši savai auditorijai. Kanāla populārāko pašmāju raidījumu vidū ir šokējoši atklātais sociālais raidījums "Caur ērkšķiem uz...", vakara sarunu šovs "Kad viņas satiekas," realitātes šovs, kas seko līdzi sabiedrībā populāru personību dzīvēm “Slavenības. Bez filtra”, šovs dzīves baudītājām “Sapņu ķērājas” . Tāpat STV Pirmā! iedvesmo un lutina skatītājas ar vietējiem un ārzemju attiecību šoviem, romantiskāko pasaules kino, kā arī ģimenes un dzīvesstila raidījumiem.

  Valodas:

  Latviešu Oriģinālvaloda Krievu
  Filmzone HD
  Filmzone HD
  Filmu kanāls, kas saviem skatītājiem piedāvā piedzīvojumu un spriedzes filmas, kā arī zinātnisko fantastiku un trillerus no visas pasaules. Daļai no TV satura ir pieejama valodas izvēles iespēja.

  Valodas:

  Latviešu Oriģinālvaloda
  FOX
  FOX
  Kanāls piedāvā atjautīgas un inovatīvas programmas, kas izklaidē un izglīto visas vecuma grupas. Iespēja sekot līdzi populārākajiem amerikāņu seriāliem un šoviem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

  Valodas:

  Angļu
  Discovery Channel
  Discovery Channel
  Discovery Channel

  Valodas:

  Latviešu Angļu
  CNN International
  CNN International
  CNN International

  Valodas:

  Angļu
  FREEДOM HD (Skatītāju izvēle)
  FREEДOM HD (Skatītāju izvēle)
  Украинский канал, предлагающий информационно-аналитические передачи, прямые трансляции, а также собственные информационно-публицистические передачи.

  Valodas:

  Oriģinālvaloda
  BBC News
  BBC News
  BBC News

  Valodas:

  Angļu
  Current Time HD (Skatītāju izvēle)
  Current Time HD (Skatītāju izvēle)
  Это круглосуточный общественно-политический информационный канал, основанный на русскоязычном содержании, которое составляют Радио Свободная Европа, Голос Америки и другие партнёры.

  Valodas:

  Krievu
  LTV1 HD
  LTV1 HD
  Latvijas nacionālais kanāls, kas par savu galveno uzdevumu izvirzījis nacionālo vērtību uzturēšanu. Kanāls īpaši izceļas ar savām ziņu pārraidēm, spēcīgo analītisko raidījumu bloku un daudzām informatīvi dokumentālajām un izklaidējošām programmām par reliģiju un kultūru. Kanāls piedāvā arī pārraides bērniem un jauniešiem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

  Valodas:

  Latviešu Oriģinālvaloda Krievu
  LTV7 HD
  LTV7 HD
  Latvijas autorraidījumu un sporta kanāls. Neviens pasaules līmeņa sporta notikums nav iedomājams bez LTV7 tiešraidēm un ekspertu komentāriem. LTV7 ir ne tikai sporta, bet arī populārzinātnisko raidījumu un reģionālo televīziju māja, tāpēc kanāla pārraides ir saistošas katram Latvijas iedzīvotājam. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

  Valodas:

  Latviešu Oriģinālvaloda Krievu
  TV24 HD
  TV24 HD
  Unikāla televīzija, kas piedāvā informatīvi dokumentālus diskusiju raidījumus. Tajos ikdienu var dzirdēt Latvijas viedokļu līderus par aktuālajām nedēļas tēmām. Tas ir vienīgais medijs Latvijā, kas 90% no tā satura veido tiešraidē.

  Valodas:

  Latviešu
  Re:TV HD
  Re:TV HD
  Latvijas nacionālais televīzijas kanāls, kas nodrošina aktuālu ziņu raidījumu, autorraidījumu, tiešraižu, portretinterviju un citu aktuālo video materiālu pārraidi no visiem Latvijas reģioniem vienā televīzijas kanālā.

  Valodas:

  Latviešu
  TV4 HD
  TV4 HD
  Izglītojošs kanāls, kas piedāvā plašu izzinošu saturu, motivējot sabiedrību domāt, diskutēt, analizēt. Kanāls nodrošina Latvijā notiekošu nozīmīgu pasākumu, konferenču un kultūras notikumu tiešraides.

  Valodas:

  Latviešu
  Euronews ENG HD
  Euronews ENG HD
  Dienakts informatīvais kanāls, kas piedāvā plašākos apskatus par jaunumiem Eiropā un pasaulē. Ziņu starplaikos tiek piedāvāta informācija par finanšu tirgiem, sporta jaunumi, kultūras, mākslas un zinātnes apskati, laika ziņas, kā arī Eiropas preses apskati.

  Valodas:

  Angļu
  Latvijas Šlāgerkanāls
  Latvijas Šlāgerkanāls
  Pirmais un vienīgais mūzikas kanāls Latvijā, kas 24/7 šlāgermūzikas cienītājiem piedāvā vērot tradīcijām bagātās Latvijas šlāgermūzikas videoklipus.

  Valodas:

  Latviešu
  National Geographic
  National Geographic
  Kanāls, kas piedāvā pārraides, dokumentālas filmas un reportāžas par pasaules un visuma vēsturi, dabu, tās fenomeniem, arheoloģiju un dzīvniekiem. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

  Valodas:

  Angļu
  Kidzone Max HD
  Kidzone Max HD
  Kanāls piedāvā drošu, izglītojošu un iedvesmojošu saturu bērniem vecumā līdz 14 gadiem. Skatītāji var vērot gan Eiropas multfilmas, gan citu valstu populārākās bērnu pārraides un dziesmu klipus. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

  Valodas:

  Latviešu Krievu
  TV3 HD
  TV3 HD
  Informatīvais un izklaides TV kanāls, kas piedāvā dažādus ziņu raidījumus un notikumu apskatus, izklaides šovus, populārus seriālus, kā arī labākās Krievijas un Holivudas mākslas filmas, kas tikai nesen izrādītas kinoteātros.

  Valodas:

  Latviešu Oriģinālvaloda
  STV Pirmā! HD
  STV Pirmā! HD
  Latvijā vienīgā televīzija sievietēm, kas rada unikālu saturu īpaši savai auditorijai. Kanāla populārāko pašmāju raidījumu vidū ir šokējoši atklātais sociālais raidījums "Caur ērkšķiem uz...", vakara sarunu šovs "Kad viņas satiekas," realitātes šovs, kas seko līdzi sabiedrībā populāru personību dzīvēm “Slavenības. Bez filtra”, šovs dzīves baudītājām “Sapņu ķērājas” . Tāpat STV Pirmā! iedvesmo un lutina skatītājas ar vietējiem un ārzemju attiecību šoviem, romantiskāko pasaules kino, kā arī ģimenes un dzīvesstila raidījumiem.

  Valodas:

  Latviešu Oriģinālvaloda Krievu
  360TV HD
  360TV HD
  Vienīgā tēmu televīzija Latvijā, kur saturs atsevišķi pielāgots katrai nedēļas dienai. Tās ir labākās filmas un populāri seriāli, spožākās pasaules un pašmāju personības, ceļojumu šovi, sirsnīgs humors un iespēja izbaudīt neaizmirstamus mirkļus kopā ar savējiem. 360TV iemīļotāko raidījumu vidū ir slavenību ceļojuma šovs “Četri uz koferiem”, sirsnīgais “Pasaki to skaļi”, kas atgādina, cik svarīgi ir pateikt “paldies”, atklātais sarunu raidījums “Rezervēts” un sporta gardēžu iecienītais “Hattrick ar Puči.”

  Valodas:

  Latviešu Oriģinālvaloda Krievu
  TV6 HD
  TV6 HD
  Izklaides kanāls latviešu valodā, kas piedāvā izklaidējošas programmas, TV šovus, seriālus un filmas. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

  Valodas:

  Latviešu Oriģinālvaloda
  TV3 Life HD
  TV3 Life HD
  Kanāla programma sniegs atpūtu pēc garas darba dienas un izklaidēs brīvdienās, sākot ar seriāliem un filmām un noslēdzot ar dažādas tematikas raidījumiem un realitātes šoviem. Kanāls TV3 Life būs jaunā mājvieta arī vienam no pēdējo gadu skatītākajiem un gaidītākajiem Latvijas seriāliem “Viņas melo labāk”.

  Valodas:

  Latviešu Oriģinālvaloda
  8TV HD
  8TV HD
  Televīzijas kanāls, kas piedāvā krievu valodā ierunātas populārākās Holivudas, kā arī Ukrainas un Krievijas filmas, seriālus un izklaides pārraides ar subtitriem latviešu valodā.

  Valodas:

  Latviešu Oriģinālvaloda Krievu
  3+ HD
  3+ HD
  Kanāls, kas savā programmā piedāvā populārākās Krievijas izklaides pārraides, humora šovus, mākslas un animācijas filmas, kā arī sporta spēļu translācijas.

  Valodas:

  Krievu
  Kanal 7 HD
  Kanal 7 HD
  Skaties kvalitatīvus seriālus un filmas, kā arī populāras krievu pārraides, detektīvseriālus, animācijas filmas, komēdijas, drāmas un ziņas.

  Valodas:

  Latviešu Krievu
  FilmUADrama HD
  FilmUADrama HD
  Kanāls ar plašāko ukraiņu saturu, ko ražo kino studija FILM.UA. Drāmas, melodrāmas, komēdijas un seriāli katra gaumei, kā arī ekskluzīvas filmas un pārraides par Ukrainas kino pasauli

  Valodas:

  Krievu
  Thumbnail

  Nevari izvēlēties? Piezvani mums!

  Nevari izvēlēties? Piezvani mums!

  Nevari izvēlēties? Piezvani mums!

  67011777

  67011777

  67011777


  Vai atstāj savu kontakttālruni, - mēs tev piezvanīsim!

  Vai atstāj savu kontakttālruni, - mēs tev piezvanīsim!

  Nosūtīt

  Tavs kontakttālrunis ir saņemts

  Tavs kontakttālrunis ir saņemts

  Tavs kontakttālrunis ir saņemts

  Tuvākajā laikā ar tevi sazināsies operators, lai sniegtu konsultāciju.

  Tuvākajā laikā ar tevi sazināsies operators, lai sniegtu konsultāciju.

  Aizvērt

  * Datumi un adreses var mainīties. Seko līdzi informācijai!

  Biežāk uzdotie jautājumi

  Akcija

  Tet televīzija

  Tet internets

  Līgumi

  Citi

  Piedāvājums attiecas uz jauniem Tet klientiem – fiziskām personām, kurām pakalpojumu pieteikšanas adresē ir tehniski iespējams ierīkot Tet internetu un Tet TV vai Tet TV+, kā arī kuras nav noņēmušas pakalpojumu pēdējo 3 mēnešu laikā.

   

  Piedāvājums attiecas arī uz esošiem Tet klientiem – fiziskām personām, ierīkojot pakalpojumu jaunā adresē, kurā ir tehniski iespējams ierīkot Tet internetu un Tet TV vai Tet TV+, kā arī, kuriem pakalpojums nav bijis noņemts pēdējo 3 mēnešu laikā.

  Piedāvājumu vari pieteikt šajā mājaslapā, Tet veikalos vai, zvanot uz 177. Piedāvājums pieejams tikai adresēs, kurās tas ir ticis izteikts.
  Jā, tiek slēgts līgums par pakalpojumu uz 24 mēnešiem.

  Piedāvājuma cenas pakalpojumam Tet internets, slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem:

  Starta internets no līguma noslēgšanas brīža līdz termiņa beigām 14,50 €/mēn.;

  Pamata internets no līguma noslēgšanas brīža līdz termiņa beigām 17,50 €/mēn.;

  Pro internets no līguma noslēgšanas brīža līdz termiņa beigām 20,50 €/mēn.

  Piedāvājuma cenas pakalpojumam Tet internets un Tet TV, slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem:

  Starta internets un Tet TV pirmos 6 (sešus) pakalpojuma lietošanas mēnešus 14.50 €/mēn., no 7. (septītā) mēneša līdz atlaides termiņa beigām 19,50 €/mēn.;

  Pamata internets un Tet TV pirmos 6 (sešus) pakalpojuma lietošanas mēnešus 17.50 €/mēn., no 7. (septītā) mēneša līdz atlaides termiņa beigām 22,50 €/mēn.;

  Pro internets un Tet TV pirmos 6 (sešus) pakalpojuma lietošanas mēnešu 20,50 €/mēn., no 7. (septītā) mēneša līdz atlaides termiņa beigām 25,50 €/mēn.

  Piedāvājuma cenas pakalpojumam Tet internets un Izklaides platforma Tet TV+, slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem:

  Starta internets un Tet TV+ Mazais abonements pirmos 6 (sešus) pakalpojuma lietošanas mēnešus 14.50 €/mēn., no 7. (septītā) mēneša līdz atlaides termiņa beigām 19,50 €/mēn.;

  Pamata internets un Tet TV+ Mazais abonements pirmos 6 (sešus) pakalpojuma lietošanas mēnešus 17.50 €/mēn., no 7. (septītā) mēneša līdz atlaides termiņa beigām 22,50 €/mēn.;

  Pro internets un Tet TV+ Mazais abonements pirmos 6 (sešus) pakalpojuma lietošanas mēnešu 20,50 €/mēn., no 7. (septītā) mēneša līdz atlaides termiņa beigām 25,50 €/mēn.

  Sākot ar 25. pakalpojuma lietošanas mēnesi, spēkā stājas standarta līguma nosacījumi.

  Pēc tam, kad Tet pakalpojums ir veiksmīgi ierīkots, sagaidi no esošā pakalpojumu sniedzēja pēdējo rēķinu, kur ir norādīta soda nauda par līguma pārtraukšanu. Sūti rēķinu uz tet@tet.lv un norādi savus klienta datus. Tet darbinieks ar tevi sazināsies un izstāstīs, cik mēnešus tev tiek piešķirta 100% atlaide esošajam pakalpojumam.

   

  Maksimālā līgumsoda atmaksas summa interneta pakalpojumam ir 70,00 € un komplektam ar televīziju 100,00 €. Maksimālais periods, kuram tiek piemērota atlaide, nevar būt ilgāks par 8 mēnešiem.

  Jā, piemērs varētu būt šāds – Jānis pieslēdz Starta internetu un Tet TV par 19,50 €/mēn., pēc nedēļas iepriekšējais pakalpojumu sniedzējs izraksta Jānim rēķinu, kur ir iekļauta soda nauda par līguma laušanu 70 € apmērā. Jānis šo rēķinu apmaksā un sūta rēķina kopiju uz tet@tet.lv. Jānim tiek piemērota 100% atlaide Tet pakalpojumam uz 4 mēnešiem (70/19,50=3,6).

  Īpašais piedāvājums ir spēkā no 14.08.2023. līdz 08.10.2023.

  Piedāvājumā ietilpst Tet internets un Tet TV vai Tet internets un izklaides platforma Tet TV+ ar īpašo cenu uz 24 mēnešiem.

  Piedāvājums paredzēts, ierīkojot jaunu pakalpojumu un slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem kādam no šiem pakalpojumiem:

  Starta internets ar Tet TV vai Tet TV+ Mazais Abonements (Optikas interneta ātrums no 120 Mbit/s līdz 200 Mbit/s, DSL interneta ātrums 2 Mbit/s līdz 10 Mbit/s);

  Pamata internets ar Tet TV vai Tet TV+ Mazais Abonements (Optikas interneta ātrums no 300 Mbit/s līdz 500 Mbit/s, DSL interneta ātrums 6 Mbit/s līdz 30 Mbit/s);

  Pro internets ar Tet TV vai Tet TV+ Mazais Abonements (Optikas interneta ātrums no 600 Mbit/s līdz 1000 Mbit/s, DSL interneta ātrums 12 Mbit/s līdz 60 Mbit/s).

  Šis piedāvājums attiecas uz jauniem Tet klientiem – fiziskām personām, kurām pakalpojumu pieteikšanas adresē ir tehniski iespējams ierīkot Tet internetu, kā arī nav noņēmuši pakalpojumu vēlāk kā 2023. gada 1.jūnijā kā arī esošiem Tet klientiem ierīkojot pakalpojumu jaunā adresē.

  Piedāvājuma cenas pakalpojumam Tet internets, slēdzot 24 mēn. līgumu:

  Starta internets un Tet TV 14,50 €/mēn.;

  Pamata internets un Tet TV 17,50 €/mēn.;

  Pro internets un Tet TV 20,50 €/mēn.

  Piedāvājuma cenas pakalpojumam Tet TV un Tet internets, slēdzot 24.mēn. līgumu:

  Tet TV un Starta internets pirmos 6 (sešus) pakalpojuma lietošanas mēnešus 14.50 €/mēn., no 7. (septītā) mēneša līdz atlaides termiņa beigām 19,50 €/mēn.;

  Tet TV un Pamata internets pirmos 6 (sešus) pakalpojuma lietošanas mēnešus 17.50 €/mēn., no 7. (septītā) mēneša līdz atlaides termiņa beigām 22,50 €/mēn.;

  Tet TV un Pro internets pirmos 6 (sešus) pakalpojuma lietošanas mēnešu 20,50 €/mēn., no 7. (septītā) mēneša līdz atlaides termiņa beigām 25,50 €/mēn.

  Piedāvājuma cenas pakalpojumam Tet internets un Izklaides platforma Tet TV+, slēdzot 24.mēn. līgumu:

  Starta internets un Tet TV+ Mazais abonements pirmos 6 (sešus) pakalpojuma lietošanas mēnešus 14.50 €/mēn., no 7. (septītā) mēneša līdz atlaides termiņa beigām 19,50 €/mēn.;

  Pamata internets un Tet TV+ Mazais pirmos 6 (sešus) pakalpojuma lietošanas mēnešus 17.50 €/mēn., no 7. (septītā) mēneša līdz atlaides termiņa beigām 22,50 €/mēn.;

  Pro internets un Tet TV+ Mazais abonements pirmos 6 (sešus) pakalpojuma lietošanas mēnešu 20,50 €/mēn., no 7. (septītā) mēneša līdz atlaides termiņa beigām 25,50 €/mēn.

  Sākot ar 25. pakalpojuma lietošanas mēnesi, spēkā stājas standarta līguma nosacījumi.

  Īpašs papildu ieguvums, piesakot komplektu Tet internets un Tet TV, pirmos 6 (sešus) pakalpojuma lietošanas mēnešus papildpakalpojumam Filmas un Seriāli tiek piemērota 100% atlaide.

  Ja pēc klienta iniciatīvas pakalpojuma abonements tiek pārtraukts pirms piedāvājuma izmantošanas minimālā termiņa beigām, tiek piemērots līgumsods, kas aprēķināts proporcionāli atlikušajam līguma termiņam, sadalot to triju mēnešu periodos.

  Līgumsods pakalpojumam Tet internets ir 99.60 €, pakalpojumiem Tet internets ar Tet TV vai Tet TV+ Mazais abonements ir 140.00 €.

  Piemērs līgumsoda aprēķinam, ja bijis noslēgts līgums uz 24 mēnešiem par pakalpojumu Tet internets ar Tet TV un līdz līguma termiņa beigām ir palikuši 12 mēneši: (140/ 24)*12=70.00, jeb 5.83 € par katru neizmantoto līguma mēnesi. Līgumsoda samazinājums tiek aprēķināts pa ceturkšņiem.

  Lai skatītos Tet TV, tev būs nepieciešams dekoders un Tet interneta pieslēgums (DSL vai optiskais internets).

   

  Lejupielādē Tet TV lietotni un skaties saturu savā televizorā un mazajos ekrānos (dators, planšete, telefons) – 3 ierīcēs vienlaicīgi.

  Lai skatītos Tet TV+, papildu iekārtas nebūs nepieciešamas un to varēsi lietot ar jebkura pakalpojuma sniedzēja interneta pieslēgumu.
  Lejupielādē Tet TV+ lietotni un skaties saturu savā Smart TV un mazajos iekrānos - 5 ierīcēs vienlaicīgi.

  Abas lietotnes pieejamas gan Apple, gan Android ierīcēm. Salīdzini televīzijas un izvēlies piemērotāko piedāvājumu šeit.

  Jā, balstoties uz izvēlēto abonementu, Tet TV varēsi skatīties uz 1 televizora un līdz 3 mazajām ierīcēm vai uz 2, 3 un 4 televizoriem, bet ņem vērā, ka tev būs nepieciešami viens vai vairāki papildu TV dekoderi un komutators.
  Pieslēgt vai atslēgt papildu dekoderi vari jebkurā laikā.
  Tet TV+ saturu vari straumēt pat 5 ierīcēs vienlaicīgi.

  Uzzini vairāk mūsu Palīdzības lapā.

  Tet TV+ ir inovatīva izklaides platforma, kurā tev ir unikāla iespēja salikt tieši sev vēlamo saturu un skatīties tieši to, ko vēlies!
  Baudi labāko TV kanālu saturu - slavenāko seriālu jaunās sezonas, aizraujoši šovi un simtiem izcilu filmu bez reklāmas pauzēm.
  Tet TV+ pieejams arī izglītojošs un izklaidējošs saturs bērniem latviešu valodā - animācijas filmas un seriāli, saturs pašiem mazākajiem, kā arī bērnu šovi un izglītojoši raidījumi.
  Tet TV+ pieejams gan Apple, gan Android ierīcēs - Smart TV un mazajos ekrānos (datorā, viedtālrunī un planšetē).
  Straumē saturu pat 5 ierīcēs vienlaicīgi! Baudi Tet TV+ izklaidi jebkur, kur pieejams internets, - arī īslaicīgi ceļojot EEZ valstīs.

  Interaktīvas TV funkcijas - patin uz priekšu/atpakaļ, veic raidījuma un filmu ierakstu, uzliec uz pauzes un skaties 7 dienu TV arhīvā. Piesaki papildus arī tematiskās pakas.

  Uzzini vairāk mūsu Palīdzības lapā.

  Pieslēgties Tet TV+ vari:
  1. Interneta pārlūkā ievadot adresi tet.plus un veicot tālākos soļus, kas norādīti instrukcijā.
  2. Atverot Tet TV+ lietotni savā Smart TV un izvēloties ērtāko pieslēgšanās veidu.

  Instrukciju skaties mūsu Palīdzības lapā.

  Tet TV vari pieslēgt pats, izmantojot pašinstalācijas komplektu un klāt pievienoto instrukciju, vai arī piesaki meistara vizīti, izvēloties sev ērtāko laiku.

  Uzzini vairāk mūsu Palīdzības lapā.

  Punkti ir Tet TV+ iekšējā valūta. Katra kanāla vērtība ir no 1 līdz 5 punktiem. Kanālu vērtība punktos tiek noteikta atbilstoši kanāla pašizmaksai un līgumam ar kanāla pārstāvi.
  Iegādājoties Tet TV+ Mazo vai Lielo abonementu, tu saņem noteiktu punktu skaitu, kurus vari izmantot iecienītāko TV kanālu izvēlei.
  Papildus tam tev ir iespēja izvēlēties arī abonementu Filmas un seriāli, kura vērtība ir 45 punkti.
  Izvēlēto saturu maini un kombinē jebkurā brīdī, cik bieži vien vēlies.
  Neatkarīgi no izvēlētā TV abonementa, tavai izklaidei vienmēr būs pieejami fiksētie TV kanāli, kas punktus netērē.

  Kanālus vari mainīt un kombinēt bez ierobežojumiem.

  Ja tev nav Smart TV televizors vai tas ir iegādāts līdz 2018. gadam, tad visticamāk, lai straumētu Tet TV+ saturu, tev būs nepieciešama straumēšanas iekārta, kas padarīs tavu televizoru par Smart TV.
  Straumēšanas iekārtu piedāvājam īrēt par 3,50 €/mēn. vai arī iegādāties Tet veikalā (klātienē vai e-veikalā), veicot pilnu vai dalīto maksājumu.
  Noskaidro, vai tev ir Smart TV šeit.

  Jebkura pakalpojuma pieejamību vari pārbaudīt šeit.
  Mēs šobrīd strādājam pie risinājuma, kas ļautu uzrādīt optiskā interneta pieejamību. Lai noskaidrotu, vai tavā adresē ir pieejams optiskais internets, lūdzu, sazinies ar mūsu tehniskās palīdzības dienestu pa tālruni 67000177.

  Pakalpojumu ierīko Tet meistars. Ja tavās mājās iepriekš ir bijis Tet pakalpojums, to atkārtoti pieslēgt vari arī pats, izmantojot pašinstalācijas komplektu un klāt pievienoto instrukciju. Papildus vari pieteikt arī Wi-Fi signāla pastiprinātāju. Pašinstalācijas komplektu un citas pieteiktās iekārtas nosūtīsim tev ar kurjeru.

  Wi-Fi signāla pastiprinātājs paplašina Wi-Fi tīklu un pastiprina Wi-Fi signālu. Pieslēdz esošajam rūterim un baudi jaudīgu internetu visos mājas stūros, neatkarīgi no pieslēgo ierīču skaita. Uzzināt vairāk.

  Līgumu vari apstiprināt:

   

  - Pakalpojuma pieteikšanas laikā mūsu mājaslapā. Ja dažādu iemeslu dēļ pārtrauci pieteikšanās procesu, tad neapstiprināto līgumu atradīsi pašapkalpošanās portālā Mans Tet sadaļā "Mani līgumi".

   

  - Sarunas laikā ar mūsu operatoru, izmantojot Smart ID autentifikāciju. Ja nevēlies apstiprināt līgumu un tā pielikumu sarunas laikā, tad varēsi to apstiprināt arī vēlāk portālā Mans Tet. Līgums būs apskatāms sadaļā "Mani līgumi". Ņem vērā, ka neapstiprināts līgums sadaļā "Mani līgumi" pēc neilga laika tiek anulēts.

   

  - Jebkurā Tet veikalā, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu.

   

  Uzzini vairāk mūsu Palīdzības lapā.

   

  Ja tomēr kaut kas neizdodas, sazinies ar mums, rakstot Mans Tet sadaļā "Saziņa" vai zvanot pa tālruni 67000177.

  - Slēdzot terminēto līgumu, vienmēr saņemsi labāku cenu piedāvājumu nekā slēdzot beztermiņa līgumu.

   

  - Pārtraucot terminēto līgumu pirms termiņa beigām, var tikt piemērots līgumsods saskaņā ar tava līguma nosacījumiem.

   

  Līgumu uz 24 mēnešiem, kā arī līgumu bez noteikta beigu termiņa var noslēgt ikviens jaunais un esošais Tet klients – fiziska persona, kuras pieteikšanas adresē ir tehniskas iespējas ierīkot Tet pakalpojumu un kas to nav pārtraukušas pēdējo 3 mēnešu laikā.

  Pakalpojuma minimālais lietošanas laiks ir 30 dienas un to var mainīt ne biežāk kā vienu reizi 30 dienās.

  Ieskaties Tet Palīdzības lapā un uzzini vairāk par Tet televīziju un Tet internetu!

  Kā tas notiek?

  Pārnāc pie Tet, piesakot internetu vai komplektu ar televīziju uz 24 mēnešiem un mēs atlīdzināsim līguma laušanas izmaksas ar iepriekšējo pakalpojuma sniedzēju!

  Kad Tet pakalpojums ir veiksmīgi ierīkots, sagaidi no iepriekšējā pakalpojumu sniedzēja pēdējo rēķinu, kur ir norādīta soda nauda par līguma pārtraukšanu. Apmaksā to un sūti rēķina kopiju uz tet@tet.lv, norādot savus klienta datus. Tet operators sazināsies ar tevi un informēs, cik mēnešus tev tiks piešķirta 100% atlaide esošajā pakalpojuma maksai.

  Maksimālā līgumsoda atmaksas summa interneta pakalpojumam ir 70,00 € un komplektam ar televīziju - 100,00 €. Atlaižu periods nevar būt ilgāks par 8 mēnešiem.

  Līgumsoda atmaksas piemērs

  Jānis pieslēdz komplektu Starta internets un Tet TV uz 24 mēnešiem par 19,50 €/mēn. Pēc nedēļas iepriekšējais pakalpojumu sniedzējs izraksta Jānim rēķinu, kurā ir iekļauta soda nauda par līguma laušanu 70 € apmērā. Jānis šo rēķinu apmaksā un sūta rēķina kopiju uz tet@tet.lv. Jānim tiek piemērota 100% atlaide Tet pakalpojumam uz 4 mēnešiem (70/19,50=3,6).