Meklēt tet.lv

Vērienīga vienošanās Tet televīzijas klientiem nodrošinās TV3 sporta kanālus

Vērienīga vienošanās Tet televīzijas klientiem nodrošinās TV3 sporta kanālus
12/10/2021

Tehnoloģiju un izklaides uzņēmums Tet un TV3 Grupa ir noslēgusi vienošanos par vairāku sporta kanālu pārraidīšanu, tādējādi sniedzot iespēju plašākam TV skatītāju lokam just līdzi lielākajiem pasaules sporta notikumiem un Latvijas sporta elites dalībai tajos. Televīzijas nozarē vērienīgā vienošanās izklaides platformas Tet+, Helio interaktīvās televīzijas un Helio virszemes televīzijas skatītājiem turpmāks sniegs plašākas iespējas sekot līdzi šī brīža aktuālākajiem sporta pasaules notikumiem televīzijas kanālos TV3 Sport, TV3 Sport 2 un TV3 Sport Open, kā arī straumējumā TV3 Sport 3. Jau šodien kanālā TV3 Sport Open sākas hokeja kluba Dinamo Rīga mājas spēles, savukārt sestdien, 16. oktobrī, TV3 Sport 2 aizritēs gaidītā Maira Brieža cīņa pret Artūru Mannu.

 

"Esam gandarīti, ka sadarbībā ar TV3 Grupu, mums ir izdevies vienoties par risinājumu, kas labi papildinās jau esošo sporta saturu mūsu klientiem. Pieprasījums pēc vienotas vides, kur ir pieejams visdažādākais saturs, turpina pieaugt, un mēs noteikti turpināsim attīstīt gan izglītojošu bērnu saturu, gan vietējā un starptautiskā sporta piedāvājumu, īpaši pievēršot uzmanību tieši vietējā satura stiprināšanai kā ar televīzijas raidījumiem, tā filmām un seriāliem," saka Tet galvenais izpilddirektors un valdes priekšsēdētājs Uldis Tatarčuks.

 

Kristians Antings, TV3 Grupas izpilddirektors saka: "Esam priecīgi ar Tet noslēgt līgumu, kas ir jauns pavērsiens mūsu darbības stratēģijā un jaunāko sporta kanālu TV3 Sport Open padara pieejamāku visiem TV skatītājiem un sporta faniem Baltijā. Līdz ar mūsu sadarbību ar Tet, šobrīd šo kanālu jau var skatīties visās lielākajās platformās Latvijā. Turklāt Tet+ klientiem tiks piedāvāta iespēja skatīties Premium sporta kanālus, radot iespēju izbaudīt visu Premium sporta piedāvājuma klāstu. TV3 Sport Open skatītāji tiešraidē varēs sekot līdzi Rīgas Dinamo mačiem KHL vai VEF Rīga spēlēm basketbola čempionu līgā, izmantojot televīzijas pamata paku. Lai vēl vairāk paplašinātu sporta skatīšanās pieredzi, fani varēs papildināt savu abonementu ar Premium sporta paku – un neapstrīdami šīs nedēļas nogales gaidītākais notikums – Maira Brieža cīņa, kurā viņš aizstāvēs savu IBF pasaules čempiona titulu. "

 

Sporta kanālu piedāvājums paplašina iespējas sekot līdzi azartiskām cīņām sporta laukumos un nodrošina populārāko vietējo un pasaules līmeņa sporta notikumu tiešraides un atkārtojumus. Televīzijas kanālos TV3 Sport un TV3 Sport 2 sporta līdzjutēji varēs vērot iecienītās Nacionālā basketbola asociācijas (NBA), Basketbola Eirolīgas un Anglijas futbola Premjerlīgas spēles, kā arī pasaulē prestižākās cīņas sporta organizācijas UFC šovus. Sporta entuziasti ir aicināti arī nepalaist garām tuvāko nozīmīgāko starptautisko sporta notikumu 16. oktobrī – bokseru Maira Brieža un Artūra Manna cīņu kanālā TV3 Sport 2 ar komentāriem latviešu valodā un TV3 Sport 3 ar komentāriem krievu valodā.

 

Kanālā TV3 Sport Open līdzjutēji varēs sekot līdzi hokeja kluba Dinamo Rīga mājas spēlēm Kontinentālā hokeja līgā, Paula Jonasa panākumiem MXGP sacensību posmos, VEF Rīga basketbola čempionlīgas aktualitātēm. Tiks translētas arī Rodiona Kuruca un viņa pārstāvētās Serbijas basketbola kluba "Partizan", kā arī citu Latvijas spēlētāju pārstāvēto klubu sacensības Eirokausā (EuroCup Basketball).

 

Tiem, kuri vēlas redzēt gandrīz visas aktuālās sporta pārraides, tiek piedāvāta iespēja skatīties straumējumu TV3 Sport 3, kas rāda paralēlās tiešraides sporta notikumiem citos kanālos. Piemēram, ja TV3 Sport Open demonstrē Dinamo Rīga mājas spēli, TV3 Sport – SKA spēli un TV3 Sport 2 ir iespēja sekot līdzi Basketbola Eirolīgas spēlei, tad straumējumā var vērot Anglijas futbola Premjerlīgas spēli.

 

No 12. oktobra izklaides platformas Tet+ klientiem ir iespēja izvēlēties TV3 Sport paku. Tajā ir iekļauti televīzijas kanāli TV3 Sport un TV3 Sport 2, kā arī straumējums TV3 Sport 3. Papildu interesenti varēs skatīties arī sporta kanālu TV3 Sport Open.

 

Jaunie kanāli tiek piedāvāti arī Helio interaktīvās televīzijas klientiem TV3 Sport tematiskajā pakā, savukārt televīzijas kanāli TV3 Sport un TV3 Sport 2 ir pieejami arī Helio virszemes televīzijas klientiem.