Senioru komplekts
ar 22% atlaidi!

Izvēlies Helio interaktīvo televīziju
ar internetu!

Izdevīgs piedāvājums

Jauna līmeņa televīzija, kas nodrošina ērtu lietošanu – skaties pārraides 7 dienu arhīvā, ieraksti iemīļoto raidījumu sērijas, vai uzliec pauzi un atsāc skatīties, kad tev ērtāk. Komplektā iekļauts arī stabils interneta pieslēgums ar ātrumu līdz 100 Mbit/s.

Piedāvājums spēkā, slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem. Sākot ar 25 mēnesi saglabājas īpašā abonēšanas maksa uz visu pakalpojuma lietošanas laiku ar beztermiņa līgumu.

Standarta cena 25,50 €/mēn.
19,90
€/mēn.

Ieguvumi

45 TV kanāli

+ 53 TV kanāli 3 mēn. bez papildu maksas

televīzija viedtelefonā vai planšetē

bezmaksas ierīkošana

bezmaksas WiFi rūteris

Garlaicībai nav izredžu!

Vairāk nekā 100 TV kanāli, 7 tematiskās pakas jebkurai gaumei, bezgalīgs filmu un seriālu piedāvājums.

TV funkcijas

Izmanto visas Helio iTV priekšrocības. Skaties pārraides sev ērtā laikā, izmantojot ierakstu funkciju, apstādini raidījumu un atsāc skatīties, kad vēlies.

TV arhīvs
TV ieraksti
Uz raidījuma sākumu
Pauze
TV uz mazajiem
ekrāniem
Atgādinājums
TV programma
Raidīšanas funkcija
Profili
Attālināta satura
vadība
Satura ieteikumi
HD kvalitāte
Valoda
Subtitru izvēle
Manu kanālu saraksts
Kanālu
bloķēšana
Grāmatzīme
TV uz vairākiem
televizoriem

Izvēlieties Senioru komplektu jau tagad!

Helio iTV ar internetu par draudzīgu cenu!

Biežāk uzdotie jautājumi

Piedāvājumu var izmantot pensionāri. Piesakot pakalpojumu šajā mājas lapā, ierakstiet pensionāra apliecības numuru pieteikuma formas piezīmju laukā. Ja esat pensionējies priekšlaicīgi, apliecība jāuzrāda klātienē Tet veikalā - klientu apkalpošanas centrā.

Piedāvājums spēkā, slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem. Maksimālais līgumsods 140 EUR, pārtraucot līgumu šo 24 mēnešu laikā. Līgumsoda samazinājums tiek aprēķināts pa ceturkšņiem. Sākot ar 25 mēnesi saglabājas īpašā abonēšanas maksa uz visu pakalpojuma lietošanas laiku ar beztermiņa līgumu bez līgumsoda.

Jā, Senioru komplekta klientiem tiek nodrošināts bezvadu internets mājās bez papildu maksas. Tas nozīmē, ka to varēsiet lietot ne tikai portatīvajā datorā, bet arī planšetdatorā vai viedtālrunī.

Ja Jums ir ievilkts optiskais internets, tad televīziju var pieslēgt līdz pat četriem televizoriem, bet, ja mājās ir DSL internets, tad televīzija būs pieejama diviem televizoriem. Īrējot vienu papildus dekoderu, jāmaksā 2,90 EUR/mēn., īrējot divus papildus dekoderus 5,80 EUR/ mēn., īrējot trīs papildu dekoderus 8,70 EUR/mēn. Piesakot pakalpojumu, norādiet, ka vēlaties pieslēgt televīziju vairākiem televizoriem.

Oriģinālajā pakā redzami 45 TV kanāli. Visās tematiskajās pakās – vēl papildu 50 TV kanāli.

Nē, Jums jāraksta uz Tet@Tet.lv vai jāpiesaka paku noņemšana Mans Tet pašapkalpošanās sistēmā. Taču varat turpināt skatīties Visas tematiskās pakas – abonēšanas maksa pēc bezmaksas perioda beigām būs 9,24 EUR/mēn. (par aptuveni 50% izdevīgāk nekā tad, ja pirktu katru Tematisko paku atsevišķi).

Pakalpojums tiek ierīkots vidēji trīs darba dienu laikā. To veic Tet darbinieks, bet, ja izvēlēsieties ierīkošanu veikt pats, iekārtas piegādās kurjers. Abos gadījumos ierīkošana būs bez maksas.

Jā, ja izvēlēsieties pakalpojumus ierīkot ar Tet darbinieka palīdzību, pakalpojumi tiks nodemonstrēti – pārbaudīsiet interneta darbību, tiks ieslēgta Helio iTV un parādītas galvenās darbības. Papildus bez maksas tiek izsniegta rokasgrāmata Helio iTV lietošanai.

Jā, rēķinus var apmaksāt arī kāds cits, norādot Tet klienta un rēķina numuru.

Piedāvājam izvēlēties sev nepieciešamo televizoru vai datoru par izdevīgām cenām, kā arī izmantot dalītā maksājuma priekšrocības, norēķinoties par tehniku bez procentiem. Kopējā maksa par televizoru vai datoru tiks sadalīta vienādās daļās, kas tiks pieskaitītas ikmēneša Tet pakalpojumu rēķinam.