Visas preces
Aizvērt izvēlni
e-veikalsViedpulksteņu izvēles gids
×
Visas kategorijas
Kas jāzina, pirms iegādājies viedpulksteni?

Viedpulksteņi kļuvuši par neatņemamu palīgu kā sportistiem, tā ikvienam, kurš ar mūsdienīgu un ērtu aksesuāru vēlas padarīt savu ikdienu vieglāku un viedāku. Lai saņemtu gaidīto rezultātu, svarīgi saprast vajadzību un izvēlēties piemērotāko modeli.

Ar ko tie atšķiras?
 • Fitnesa aproces ir neliela izmēra, ērti ikdienas palīgi ar minimālu funkciju apjomu – tās rāda laiku, skaita soļus un sadedzinātās kalorijas, kā arī mēra pulsu.
 • Ikdienas viedpulksteņi strādā kopā ar viedtālruni – tie straumē mūziku, saņem paziņojumus un zvanus, kā arī seko līdzi Tava miega un dzīves kvalitātei, skaitot soļus, kalorijas un mērot pulsu.
 • Sporta viedpulksteņi, sadarbojoties ar viedtālruni, apmierinās ne tikai ikdienas vajadzības – rādīs laiku, paziņojumus, piegādās zvanus, straumēs mūziku un sekos līdzi miega kvalitātei, bet arī kļūs par gudro palīgu sportošanā – iebūvētais GPS un sporta programmas ierakstīšanas funkcija pacels sportošanu nākamajā līmenī.
Ierīces saderība
 • Atceries, ka viedpulkstenis darbosies roku rokā ar Tavu viedtālruni, tādēļ pārliecinies, ka izvēlētais modelis ir saderīgs ar viedtālruņa operētājsistēmu. 
Displejs
 • Viedpulksteņi ir aprīkoti ar krāsainiem LCD vai AMOLED ekrāniem, kas ļauj pārvaldīt funkcijas un lietotnes lieliskā gaismā un kvalitātē. 
Skārienjūtīgs vai ar pogām?
 • Pamatā viedpulksteņi ir aprīkoti ar skārienjūtīgu ekrānu, taču, lai tā lietošana būtu ērta visiem, daļai viedpulksteņu pieejamas arī pogas.
Dizains
 • Viedpulksteņi ir ne tikai izcils palīgs, bet arī skaists aksesuārs. Ražotāji nodrošinājuši izvēles iespējas jebkurai gaumei – apaļš vai kvadrātveida, silikona, ādas vai metāla siksniņa un nebeidzama krāsu izvēle!
Funkcionalitāte
 • Tas spēj vairāk nekā Tu domā! Viedpulkstenis spēs kontrolēt miega kvalitāti, skaitīt sadedzinātās kalorijas un nostaigātos soļus, kā arī būs Tava labā roka ikdienā – ērti saņem paziņojumus un zvanus, straumē mūziku, veic bezkontakta maksājumus, izmanto gudro modinātāju un vel, un vēl!
Baterijas darbības ilgums
 • Izvēloties viedpulksteni, pievērs uzmanību baterijas veiktspējai. To darbības laiks no pilnas uzlādes svārstās no 1 līdz pat 30 dienām.
Komplektācija un aksesuāri
 • Pārliecinies, ka pulksteņa aizdare ir ērta lietošanā un, ka to vajadzības gadījumā ir iespējams nomainīt. Dažādībai pieejami arī pulksteņi ar maināmām siksniņām.
   

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam!

Jā, salīdzināt preces