Starptautiskie datu pārraides pakalpojumi

Plašs starptautisko datu pakalpojumu klāsts un individuāli risinājumi, kas nodrošinās ikviena uzņēmuma specifiskās nepieciešamības!

Risinājumi operatoriem un starptautiskajiem klientiem

Risinājumi operatoriem un starptautiskajiem klientiem

Interneta pieslēgumi

Globālais internets (GI) ir produkts gan privātajiem uzņēmumiem, gan vairumtirgotājiem. Piedāvājam sniegt pakalpojumu klientiem B2B un B2O segmentos.

Savienojumi ar interneta apmaiņas punktiem

Attālināti veido tiešo savienojumu ar vadošajiem interneta apmaiņas punktu pakalpojumu sniedzējiem (IXPs). Piekļūsti vienam vai vairākiem IXPs vienā fiziskā savienojumā. Nodrošināsim interneta apmaiņu starp interneta trafiku vairākos IXPs bez fiziskās aparatūras un tās izvietošanas izmaksām. Šobrīd ir pieejami šādi pakalpojumi: IXPs- LINX, AMS-IX, DE-CIX, ESPANIX un MSK-IX. Pieejamie ātrumi ir no 100 Mbps līdz 10 Gbps.

WDM

Liela datu apjoma pārraide starp noteiktiem tīkla mezglu punktiem. Savienojuma ātrums 10 G un 100 G. Savienojums tiek nodrošināts arī ar dažādiem citiem pieslēgumu ātrumiem un tipiem. Pakalpojums ir pieejams Baltijā, Skandināvijā, Eiropā un citur pasaulē - vairāk kā 300 piekļuves punktos 35 valstīs.

Cloud connect

Savieno sava uzņēmuma lokālo tīklu ar pasaules vadošajiem mākoņpakalpojumu sniedzējiem AWS, Google, Azure, Oracle un IBM, izveidojot privātu un izdalītu savienojumu, kas apiet publisko internetu. Kontrolē pieejamo piekļuves ātrumu, iegūsti augstāku drošību, pieejamību un zemāku latentumu. Saņem savienojumus ar vairākiem mākoņpakalpojumu sniedzējiem vienā portā!

Carrier ethernet, MPLS VPN un SD-WAN

Nepieciešams apvienot lokālos tīklus dažādās valstīs vienotā Wide Area Network (WAN) tīklā? Izvēlēies kādu no piedāvātajiem CARRIER ETHERNET, MPLS VPN un SD-WAN pakalpojumiem atbilstoši tehniskajām, tīkla topoloģijas, drošības, kvalitātes, pieejamības un finansiālajām prasībām.

Priekšrocības

Viss vienuviet

Visi pakalpojumus no viena pakalpojuma sniedzēja

Jomas līderis

Vadošais IKT pakalpojumu sniedzējs Baltijas un Ziemeļu valstīs

Starptautisks

Nodrošinām vistiešāko saiti starp dažādiem klientiem un saturiem starptautiskā mērogā

Kvalitāte

Pārvaldām savu globālo optisko tīklu un garantējam pakalpojumu kvalitāti

Sazinieties ar mums

Piesakieties konsultācijai, un mēs ieteiksim tieši jūsu uzņēmumam piemērotāko risinājumu.