Meklēt tet.lv

Sākas akcija daudzbērnu ģimeņu atbalstam uzsākot skolas gaitas

Skolas gaitu uzsākšana ir izaicinājums gan bērniem, gan vecākiem, kuriem jāsagādā viss mācībām nepieciešamais. Ģimenēs, kurās aug vairāki bērni šis laiks sagādā īpašas rūpes, tāpēc Tet un Rimi Latvia sadarbībā ar Latvijas Samariešu apvienību no 28.jūlija līdz 24.augustam aicina atbalstīt daudzbērnu ģimenes, skolas gaitas uzsākot. Akcijas laikā ikviens iedzīvotājs ir aicināts palīdzēt piepildīt Latvijas lielo ģimeņu skolas somas, ziedojot jaunas un nelietotas kancelejas preces. Preces iespējams nodot speciāli izveidotās kastēs Rimi hipermārketos visā Latvijā.

Akcijas atbalstītāji ir aicināti iegādāties kancelejas preces - dažādus rakstāmpiederumus, papīru, burtnīcas, guašas un akvareļu krāsas, zīmuļu asināmos u.c. skolai noderīgas lietas un tās ievietot veikalos izvietotajās ziedojumu kastēs 35 Rimi Hyper veikalos visā Latvijā. Akcijas noslēgumā Tet un Rimi Latvia pievienos saziedotajām skolas precēm arī savu ziedojumu. Akcijā saziedotās kancelejas preces un skolai nepieciešamās lietas tiks nogādātas ģimenēm, kurām tās būs nepieciešamas, sadarbībā ar Latvijas Samariešu apvienību.

Tet tehnikas biznesa vadītājs Pāvels Degtjarevs: "Pirmais septembris ir ne tikai prieka un atkalsatikšanās laiks skolēniem, bet arī rūpju pilns laiks vecākiem, gādājot visu skolai nepieciešamo, tādēļ priecājamies, ka kopīgiem spēkiem varēsim palīdzēt un atvieglot šo laiku daudzbērnu ģimenēm, ļaujot vairāk izbaudīt skolā atgriešanās prieku."

Latvijas Samariešu apvienības Pārtikas bankas "Paēdušai Latvijai" vadītāja Agita Kraukle stāsta: "Parasti rudenī mēs saņemam daudz pieteikumu pārtikas atbalstam no trūkumā nonākušām ģimenēm ar bērniem, kuras gandrīz visu naudu ir izlietojušas skolai nepieciešamo preču iegādei. Kā rezultātā ģimenei ir ļoti ierobežotas iespējas iegādāties pārtiku. Lai ģimenēm nebūtu jāizvēlas – burtnīca vai maltīte, sadarbībā ar Rimi un Tet tiek rīkota šī labdarības kampaņa. Mūsu redzeslokā ir vairāk nekā 800 ģimenes ar bērniem, kuras priecātos saņemt atbalstu ar kancelejas precēm."

Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala: "Latvijā ik gadu vispārējās izglītības iestādēs no 1. līdz 12.klasei skolas gaitas uzsāk ap 200 000 skolēnu. Katru gadu vasaras noslēgumā skolas gaitu uzsākšana sagādā raizes daudzām Latvijas ģimenēm, īpaši tām, kurās aug 3 un vairāk bērnu. Tāpēc sadarbībā ar Tet aicinām Rimi pircējus atbalstīt Latvijas daudzbērnu ģimenes, sarūpējot kancelejas preces un atvieglojot rūpes par skolas gaitu uzsākšanu."

 

Publicēts 2020. gada 28. jūlijā.